stalprofil S.A

Dąbrowa Górnicza

Opinie o stalprofil S.A

Lidia

Rozumiem @Bard, najwidoczniej to jakaś nowsza rekrutacja w takim razie. Widziałam, że pytałeś konkretnie o te premie, 30% brzmi w sumie dość sensownie, w sensie, że pokaźnie. Ciekawe tylko jak to wygląda w praktyce i właśnie jak często stalprofil S.A to daje. Ktoś z aktualnych pracowników wie?

Bard

Praca troszkę niższych lotów-fizyczna ,obecnie miałem ofertę hakowego i nie wiem jak się odnieść :)

Lidia

@Bard, a o jakie stanowisko pytasz dokładnie? Powyżej pisałam, że Stalprofil S.A poszukuje teraz spec. ds. kontrolligu, czy chodzi o tę posadę? Żeby ktoś mógł Ci odpowiedzieć dokładnie , warto podawać konkretnie rodzaj pracy, o który pytamy innych użytkowników.

Bard

Witam Jak z zarobkami na rękę oficjalnie mowa 2400 brutto plus premia do 30% od kierownika ile faktycznie wychodzi ? jak często ta premia wpada?

gall

kierownik idiota byl jeden teraz jest drugi i jeszcze piesek na magazynie proponuja kierowcom stal na lewo

Lidia

Wcześniej pracownicy raczej kwestionowali taką stawkę na początek @poszlole ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że posty były już dodawane jakiś czas tego więc mogło dojść do podwyżek - na pewno najbardziej wiarygodnym źródłem jest rozmowa rekrutacyjna w tym wypadku.

Po szlole

Witam jestem po szkole chcialem dorobic na wakcje czy dostane 3 tysiące na poczatek bez doświadczenie?

Mlodywalek

Witam mam pytanko jestem zainteresowany podjęciem pracy w stal profilu jakie mają tam suwnice sterowane radiowo czy Kalinowski i 2 wózki na Sowińcu czy pojedyncze

nowy

witam czy zarobie na poczatek 3500 na reke? chodzi o hakowego jak nagdodziny platne ?

lee
@nowy 29.01.2017 18:54

za dwa miesiace

Sowa

co do pracy na magazynach to chyba normalne, że jest dość duża rotacja. Ludzie przychodzą i odchodzą, ale nie czarujmy sie w biurze też bywa różnie, a propos pracy napiszcie może czy oszukują właśnie kogoś do pracy szukam ogłoszeń ale niestety nic nie ma

Aga

Na magazynach ciągła rotacja kadr, w biurach nie lepiej.

Korpo

Nie polecam współpracy z kierownikiem ( usunięte przez administratora )

mam to

Państwo P....... zarabiają bdb doooo... a reszta dużo mniej nn śk . Specjlist 2000 brutto - śmiech. Prezes ok. 1,01 mln/rok. Powodzdenia

tipsi

Stalprofil z Dąbrowy Górniczej ( bo wiem że to nie jedyny w Polsce) d swojego powstania, tj. od 1988 r., związany jest z branżą hutniczą. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce. Prace dostało tutaj naprawdę wiele osób - wiadomo , że można na nią narzekać , bo jest ciężko ale jednak lepiej mieć taką niż żadną

prawiedliwy

Ewo do ze mają najlepsze układy na HK to nic jeszcze namawiają kierowców do sprzedaży paliwa ! Złodzieje łysy i gruby w brylach

ewa bobrek

największe ofiary pracują w Stalprofilu na magazynach w Dąbrowie Górniczej tylu ofiar dawno nie widziałam , przemieszczają pracowników bo kombinują na lewo sprzedaż stali !!!

Norin

@martinez, masz zachętę na stronie stalprofil w zakładce nagrody i wyróżnienia np. w dniu 15.10.2013 Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej Spółki. Stalprofil uzyskał najwyższą możliwą wartość Indeksu, oznaczającą w skali Creditreform znakomitą zdolność płatniczą.

martinez

Jakieś nowe wieści o stalprofil? W tym roku kończę studia i firma ta jest w kręgach moich zainteresowań, oczywiście praca biurowa. Zachęćcie mnie!

W biurowcu też tak cienko z zarobkami?

Czy powyżej 2 tys. na rękę da się zarobić??

mon

Pracuje (lub pracował) ktoś może w księgowości i może dać jakąś opinię?

Młody

Dominuje atmosfera "jak dobrze pracujesz to dobrze zarabiasz" nic dodać nic ujac.

kol

Czy ktoś może mi powiedzieć jaka atmosfera panuje w administracji? Też dominuje lizusostwo?

narc

czy pracownicy biurowi też mogą narzekać?

pracownik z katowic

szkoda gadac.. kolesiostwo i [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o stalprofil S.A - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalprofil S.A