Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.

STEFAN

BORY SWIETA PRAWDA POZDRO

bory

SZOPIENICE OMS ! Pracownicy spoko,każdy Ci pomoże od zwykłego fizycznego po kierowników zmiany!,Pracodawcy(PREZES co traktuje ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i się z tym nie kryje bo ma ...) wraz ze STOLORZEM TO KURWY (omijać z daleka,bo jeszcze wam się ostanie ,bo tak,...) ,powinno się ich postawić przed sądem pracy,choć pewnie daliby łapówkę by zatuszować "WSZYSTKO" wraz z BHP którego niema...Odlewnia została dofinansowana przez osoby odpowiedzialne za dbałość o środowisko i normy UE,niestety to pic na wodę! (w pracy można się udusić),OSZUSTWA straszne ! Dostajesz grafik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przejściami między nocką a popołudniówką (6:00 kończysz pracę ---> 14 do pracy) a KADROWA dostaje grafiki normalne z wolnymi sobotami i niedzielami ,bez przejść .Jedyne normalne osoby na wyższych stanowiskach to Dyrektor produkcji/i SUR(obecny)

ja

Odpylnie nie działają poprawnie,zanieczyszczenie powietrza jest też duże że hala jest zadymiona przez 8 godzin pracy.Każdy pracownik boi się donosić do np: pip czy Badanie emisji zanieczyszczeń-pyłowo gazowych bo może zostać wyrzucony z pracy...Człowiek pracujący w BHP przymyka na wszystko oczy bo dostaje łapówki.Można tak wymieniać i wymieniać ale to nic nie zmieni sytuacji w firmie,prezes pewnie nie wie o 99% co się tam dzieje

ja
@ja 28.11.2016, 00:17

Pewnie i tą opinię usuną

jebać POLA

Pol ty stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Jan Bumech

Ostatnio zmieniła się ochrona. Ze starej zostało tylko dwóch a z nowej to się chłopy starają.

Znacie firmę Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.