Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach.

Marysia Nowy wpis

No ja właśnie też widzę, że na produkcję potrzebują i czytam właśnie ogłoszenie. Nie ma nic napisane, że kobiet nie przyjmują, więc chyba mam szansę? Dodam, że pracowałam już w podobnym miejscu i szło mi nieźle. Jak już sprawdzę się podczas okresu próbnego, to na jaki czas zawierana jest kolejna umowa, na stałe może być?

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Znalazłem ofertę na pracuj.pl szukają pracownika produkcji,czy warto tu się zatrudnić i ile można wyciągnąć na początek i jak z pracą czy ciężko jest? Proszę o info.

Mody

Witam czy na początek zarobię 5000 na rękę ? Myślę o pracy w nowym zakładzie w Siemianowicach Śląskich

@Mody

Raczej nie, do pracy w Siemianowicach Śląskich będą szukać wykwalifikowanej kadry (ze starszych zakładów walcowniczych w regionie) w cenie rzecz jasna minimalnej krajowej, więc 5000 netto włóż sobie między bajki.

Ina
@:)

I myślisz, że taki wspomniany specjalista zgłosiłby się na taka ofertę, która opisujesz? Ciekawi mnie odniesienie takiego ewentualnego kandydata. Czemu w Siemianowicach takie stawki są? Chociażby jak kiedyś wisiała oferta do Katowic to podawali kwotę do 4,6 tys na samej produkcji

@Ina

Specjaliści do Siemianowic nie są potrzebni. Specjaliści zostaną przeniesieni z jeszcze funkcjonującego zakładu Walcownia Zawiercie (do likwidacji) za dobre pieniądze. Miejscowi to zostaną tam zatrudnieni po niskich stawkach i będą tylko od tyrania.

Dominika Nowy wpis

Widzę, że w sieci firma szuka nowego pracownika na pozycję młodszy inżynier ds. produkcji. Mam pytanie o jeden szczegół, o te premię za staz pracy. Napisali o tym w ogłoszeniu, więc jak przychodzi nowa osoba to już po miesiącu, po roku ma szansę na taką premię? No i ciekawi mnie wysokość, jakiej kasy można spodziewać się np. po roku stażu.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
@kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Chciałbym się zapytać czy wypłatę można pobierać w kasie. Bo mi zależy w kasie żeby nie zakładać konta bankowego

Czy firma Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pracodawca

Grzegorz

Grzegorz

Chciałbym się zapytać czy firmie są kartki żywnościowe albo karta przedpłacowa

Piszecie, że 5000 na rękę nie jest realne. To ile w firmie może zarobić pracownik produkcji? W ofercie wspominają za to o comiesięcznej premii i nagrodzie za staż pracy. Jakie są to kwoty i po jakim czasie pracy pierwsza nagroda za staż jest? Ogólnie to ludzie na tyle długo tam pracują, aby tego doczekać?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji do pracy w Katowice. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Gabriela

Napisaliście, że oprócz paczek na święta firma dawała karpiowe, jaka jest wysokość takiego prezentu? Czy dodatek ten nadal jest dawany na święta?

Rysiek
@Gabriela

1000zł, Tak, jest.

Ula
@Rysiek

A coś na święta wielkanocne też jest? Paczki dostają pracownicy czy może dzieci pracowników? Słyszałam o różnych przypadkach.

Rysiek

Jaki jest dokładnie charakter tej pracy na odlewni jako pracownik produkcji? Dużo manualnej roboty czy przy maszynach bardziej? Niech ktoś wyjaśni, była oferta ale mało tam napisane.

Sylwia

Na stronie firmy widzę informacje na temat potrzebnych pracowników na produkcję. Jest mowa na temat szkoleń dla chętnych pracowników. Co to są za szkolenia i czy każdy może w nich wziąć udział? Czy są one sponsorowane przez firmę?

@Sylwia

Szkolenia są różne,dla wszystkich chętnych pracowników i sponsorowane przez firmę

Bronisław

Panie, jakie szkolenia można zrobić? Można zrobić kurs na suwnice? Pan napisze coś, czy kompletnie bez doświadczenia też przyjmują i na jakich warunkach finansowych się wtedy robi?

Chciałbym się zapytać czy praca jako suwnicowy jak wygląda jaka prac na suwnicy i ile się zarabia jako suwnicowy ogólnie ile zarabia mniej wie na odlewni i czy są kartki żywnościowe

Czy w Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rolex

Jaka kwota jest wpisana na umowie ? Jaki jest realny zarobek ? Oczywiście za normalnie godziny w miesiącu, bez nadgodzin itd.

Tak,są paczki swiateczne.

Kruchona

Jak tę paczkę świąteczną racjonalnie podzielisz to cała rodzina będzie miała okazję się najeść, polecam i pozdrawiam. Piotr Kruszewski.

@Kruchona

To jaka jest przykładowa zawartość takiej paczki? ;)

Kruchona
@Julia

Makaron, żelki, papier toaletowy i zdjęcie Pana Prezesa Przemysława Sztuczkowskego!

@Kruchona

Haha, no ciekawie widzę, a tak na poważnie już? ;)

@Julia

A tak poważnie to paczki ilościowo i jakościowo super

Mm

Paczki nie, lecz dostajemy tzw. Karpiowe. w satysfakcjonującej wysokości.

Paczki się dostaje na dzieci

Bykuka

Tak paczki na dzieci

Czy Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Firma oferuje umowę o pracę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.?

Rolex

Jakie są realne zarobki netto ? na początek pracy ???

Jack krzywa morda

Trzeba mieć dwoje rąk, dwoje nóg i nie mieć płuc! Pracownik robi za filtr powietrza na tej hali...

@Jack krzywa morda

Chyba nie rozumiem, bo skoro ewidentnie widać, że coś jest z powietrzem nie tak to dlaczego niczego konkretnego z tym nie zrobią?

@Julia

Nic z tym nie zrobią, ponieważ pracownikom liniowym w większości to nie przeszkadza. Ludzie nie zgłaszają problemu do BHP, BHP okresowo przeprowadza ocenę stężenia pyłów a pracownicy chodzą wesoło w strefach spełniających normy, czyli z dala od pieców. Profit dla zakładu, bo nie musi ładować kasy w naprawę odpylania :)

@Marek

Dobra, po tej odpowiedzi to już sama nie wiem czy to narzekanie jest na wyrost czy nie? Czyli ostatecznie ktoś może mieć problemy ze zdrowiem przez to czy jednak małe szanse?

@Julia

W mojej ocenie, jeżeli ktoś przyjdzie popracować tu tymczasowo to dolegliwości zdrowotne mu nie grożą. Dla rozważających pracę kilkanaście lat w tym miejscu, polecam wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego :) Oczywiście wynagrodzenie w żaden sposób nie pokrywa utraty zdrowia, bo jest na poziomie tego, które proponuje popularna sieć dyskontów - Biedronka. Układy odpylania na tego typu zakładach są po to, żeby zmniejszać ich negatywne oddziaływanie zarówno na pracowników jak i środowisko, w którym zakład funkcjonuje. W zamyśle ma on wyłapywać pyły pochodzące z gniazd odlewniczych i je oczyszczać z cząstek stałych. W tym przypadku układ ten nie funkcjonuje i zatruwa otoczenie.

Julia

Podobno do pracy tutaj biorą dosłownie wszystkich, a tak przynajmniej ktoś tu wspomniał do tego niby nie ma nawet pytań na rozmowie. Serio nie sprawdzają ludzi w jakikolwiek sposób? To jak właściwie wygląda tutaj rekrutacja? Wie ktoś?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.?

Były hutnik

Nie ma trudnych będą mówić o pracy ominą temat praca w ruchu ciągłym czyli święta majówka itp jesteś w pracy zbajeruja że jest dodatek 20% a jak ci wypadnie w grafiku po za jednym weekendem gdzie masz wolne resztę robisz gra nie warta świeczki ale nie zniechęcam idź spróbuj może ci się spodoba i będziesz pracował

Holek

Żadnych, biorą wszystkich. SUR najlepsze stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach. - Katowice

• Jak się pracuje w Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach.?

Zobacz opinie na temat firmy Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach.