Opinie o stalprofil S.A w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie stalprofil S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie stalprofil S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o stalprofil S.A w Dąbrowa Górnicza

przewoźnik

jak chcesz ładunek to od logistyki nie dostaniesz bo nic nie maja ale na giełdzie ładunefzki wystawia pewna spedycja z Bydgoszczy od sławnej Pani prowadzącej program w TV:) na układy niema rady jak chcesz do nich ładunek bezpośrednio to niema szans tylko przez panią celebrytkę

Weronika

Mam pytanie odnośnie atmosfery w firmie. W ogłoszeniu podali, że w firmie panuje przyjazna atmosfera, ale mnie ciekawi, czy firma jakoś o to dba? Oferuje spotkania czy zabawy integracyjne, aby budować dobre relacje i atmosferę? Pytam w kontekście internetowego ogłoszenia na posadę Pracownik działu finansowo-księgowego.

Klient

Jeśli chodzi o załadunek czy rozładunek to dramat . Stanie co najmniej kilka godzin , omijać tą firmę z bardzo daleka

michal

jest nawet gorzej auta na rozladunek jednego asortymentu potrafia stac po 12 godzin i uwazaja to za normalne a jak wjedziesz na hale to zzucaja czasem 3godzin nie polecam nikomu tej firmy, wiekszosc tych dowodzacych to chamy i prostaki oczywiscie jest dwoch przyzwoitych brygadzistow ale to tylko dwoch

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Referent ds. zaopatrzenia w firmie stalprofil S.A? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Czy jest możliwość pracy w stalprofil S.A na część etatu?

Nie

Czy w obrębie jednego działu w stalprofil S.A są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

były

a żeś wymyślił. Jak szukasz czegoś takiego jak lider to nie wiem czy po roku sie tochrapiesz. Ps i nie w tej firmie , raczej szukaj innych na ul.Rozdzińskiego z kapitałem zagranicznym.

Dany

Rozładunek to jakiś dramat czekałem 7 godzin aby w ogóle wjechać na hale! A jak już wjechalem i zobaczyłem podejście i chęci tych pracowników to ręce mi opadły!!! I jak w tym kraju ma być dobrze!?

Sos
@Dany

Ładuje się lub rozładowuje stal a nie bułki!!! Tam pracują ludzie, a jesli sie ma awizacje na godzine do rozladunku to nie ma problemu, widocznie spedycja zawaliła i nie ustalila a nie Stalprofil

Dany
@Sos

Awizacja była! A bułki to jedli ale ci "ludzie" a Ty najlepiej to zjedz snickersa!

Kierowca
@Dany

Też przyjechałem na rozładunek i oczywiście na wstępie 7 godzin czekania a awizacje była ok, po wjeździe na halę prawie 2 godziny stania zanim w ogóle coś zaczęli robić, a na firmie z której przywiozłem ten towar nie trwało to 45min z odbiorem dokumentów i spinaniem pasów więc jakaś dobra dusza nie broni i wini spedycji bo wszyscy na kierowcy placu mieli ten sam problem. I bądź tu człowieku zdrowy i spokojny. A skoro ktoś pisał że stalprofil jest jednym z największych dostawców stali to niech firma dostosuje ilość pracowników do obrotów. A co do sprzedaży "na lewo" stali to jak by pracownicy byli odpowiednio pilnowani i doceniani za swój wysiłek to by nie mieli czasu na handel jak to jest w niejednej dobrze prosperującej firmie. Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!!

szczery

(usunięte przez administratora) nie idźcie tam ludzie zajadą was tam psychicznie i fizycznie szkoda waszego zdrowia które można stracić już nawet po miesiącu w tym grajdole!

nick
@szczery

Przez pierwszy miesiac to jedziesz na miotle cala hale albo robisz jako trzeci i zero obowiazkow, wiec nie opowiadaj bzdur xD

Justyna

Widzę, że nie jesteś zadowolony z stalprofil. Ale nie wyjaśniasz, czemu. Robiłeś rozładunek w tej firmie? Co poszło nie tak, napiszesz?

Feliks

Firma działa od 1988 r. w branży hutniczej. Obecnie to jest jednym z największych dystrybutorów stali, polecam pracę.

DDM
@Feliks

A pracę na jakim stanowisku polecasz?

Exc

A jak się ma praca na dźwigu? Stawka jaka oferują uznam za słaba. Ale jak praca duży zapiernicz czy da się rozsądnie i na spokojnie pracować?

Jan

Czy prócz długiego czasu rozładunku inne aspekty zatrudnienia są ok? Napisz więcej o wypłacie. Chętnie dowiem się na jakim jest poziomie.

Łabadzianga

Jeżeli chodzi o szeregowego pracownika(hakowy) to stawka głodowa 2050,00 przy 160godz w miesiącu, 15% premii uznaniowej wiec wiadomo... Agencje pracy!!!! Ogólnie robota niebezpieczna trzeba uważać

Niech... UJ strzeli taka firmę wczoraj w Dąbrowie 9 godzin załadunek 5 ton dzisiaj doładuj w Katowicach 5 godzin stania przed halą teraz ciekawe ile zajmie załadunek 2,5.ton Nie polecam nikomu jechać tutaj na załadunek

DG
@anonymous

ale o tym, że w DG miałeś do załadowania 18 pozycji na 5 ton czyli średnio 280 kg nie wspomnisz a w Katowicach na 2,5 tony pozycji 9 wiec zastanów się zaczyn coś napiszesz . Tyle w temacie .

Kierowca
@DG

Stał profil Katowice owsiana to jest nie porozumienie czekałem na załadunek 17godz.wjechalem na hale czwarta godz ładują dopiero 4paczki włożyli a jeszcze 20pozycji mam nadzieję że moja nogu więcej tu nie stanie mało tego powiedziałem im w biurze że w bowimie prędzej ładują i bynajmniej maja toaletę a tu stoi toitoi gdzie drzwi się nie zamykają. Jestem przewoźnikiem i za te 1400zl - 423k gdzie zchodzi się 2 dni zrozladunkiem to niech sami sobie na plecach wywoza

Roman
@Kierowca

Na podstawie jakiej umowy zatrudnia ten pracodawca? Czy może osoba chcąca pracować na stanowisku kierowcy, musi założyć własną działalność gospodarczą? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

figaro

Czy są jakieś szanse, że w firmie podniosą zarobki. Mama zamiar aplikować.

Artiom

Czy w dobie kryzysu na kadrę pracowniczą bez doświadczenia zarobi ok 4000 netto ? Jestem z Ukrainy mam propozycja jazda uberem i zastanowić się czy nie złożyć do was cv.uber proponować 5000 netto ale weekendy w pracy . Pozdrawiam artiomna

Roman
@Artiom

Na forum w tym wątku wypowiadamy się na temat firmy Stalprofil, a nie innych firm. Szukamy tu opinii na temat konkretnego pracodawcy. Jeśli jesteś zainteresowany zasięgnięciem opinii na temat innej firmy, poszukaj jej na forum. Na stronie http://www.stalprofil.com.pl/Praca/Aktualne-oferty-pracy jest oferta pracy na stanowisko suwnicowy-hakowy w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Czy jesteście zainteresowani tą rekrutacją?

nick
@Artiom

2500zl netto dostaniesz, ludzie sie co chwile zwalniaja, bo wszedzie indziej dostaja wiecej na start:)

Lidia

Firma Stalprofil szuka do swojego oddziału w Zabrzu inżyniera budowy do spraw raportowania i opracowywania harmonogramów. Oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, niezbędne narzędzia pracy, prywatną opiekę medyczną, przyjazną atmosferę w zespole. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikacją na to stanowisko? Podzielcie się swoim doświadczeniem z rozmowy kwalifikacyjnej.

Driver

Nie polecam zawsze na inwetaryzacji firma wychodzi na mega duzy plus firma dopisuje do kazdej duzej pozycji po 50 _90 kg. 20 dziennie razy 200 dni macie wyniki. Nie wspominajac o wagach teoretycznych i wagach rzeczywistych. Kadra zarządzająca to pustaki co za prace magisterską nie umieja zapłacić banda i....

Lidia

Jak wam się obecnie pracuje w stalprofil S.A? Jak oceniacie tego pracodawcę? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy dla tej firmy. Czy wiecie coś o obecnie prowadzonych rekrutacjach?

ii co

oszukują na sprzedaży mają teoretyczny przelicznik to jest chore. zamiast faktycznie np.zamówionych 5t oni z teoretycznego przelicznika naliczają nam 6t gdzie jest ta tona wyparowała czy co?

DG
@ii co

Jeżeli uważasz, że oszukują to złóż oficjalną reklamację lub zadzwoń a nie wypisuj bzdur na forum .

Zostaw merytoryczną opinię o stalprofil S.A - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w stalprofil S.A?

Zobacz opinie na temat firmy stalprofil S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w stalprofil S.A?

stalprofil S.A
2.3/5 Na podstawie 37 ocen.

stalprofil S.A