counter
5 3 17 5 1
nick Nowy wpis

Firma calkiem dobra. Na magazynie jest dużo sprzętu, nowoczesne suwnice, więc dźwigać nie trzeba w sumie. Warunki są dobre, codziennie jest darmowy obiad. Teraz rozbudowują biuro i powiększają stołówke itd. Jest ok

#KK
 Rekomendacja

Świetna atmosfera pracy, bardzo sympatyczni ludzie. Szefostwo bardzo pozytywnie nastawione do swoich pracowników. Praca od 7-16 jednak bardzo łatwo idzie się przyzwyczaić. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania. Firma oferuje bardzo dużo szkoleń zewnętrznych - nie koniecznie tych najtańszych. Jest to dobre miejsce na rozwój zawodowy oraz osobisty. Jednocześnie można tutaj znaleźć stabilne zatrudnienie i pracę na lata. :) Polecam!

Tak2Nie2
Adam
@#KK

Bardzo pochlebnie wyrażasz się o firmie i warunkach zatrudnienia. W szkoleniach, o których wspominasz mogą brać udział wszyscy pracownicy, czy tylko ci, którzy się wyróżniają i osiągają dobre wyniki? Liczę na Twój komentarz.

#KK
@Adam

Wszyscy, którzy uważają że takich szkoleń potrzebują. Na szkolenia nie jadą Ci, którzy osiągnęli dobry wynik tylko, Ci którzy potrzebują rozwinąć się w danym kierunku. :)

mistrz Nowy wpis
Klient
@#KK

Pracownicy magazynu bardzo fajni inteligentni doradzą pomogą pełen profesjonalizm. Atmosfera na magazynie bardzo miła. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to polecam ten właśnie dział magazyn. Pozdrawiam fachowców z magazynu.

Tak1Nie2
Marek

Zgadzam się z ostatnim komentarzem taki dobrobyt tam że aż trzech się zwolniło a o bałaganie nie wspomnę jaki tam jest. a najlepszy to jest market jego kierownik mało inteligentny kto tam był to wie o co chodzi..

Tak3Nie1
Hm

Mógłbyś powiedzieć konkretnie o co chodzi? Bo na takie ogólniki nikt nie patrzy. Moim zdaniem się obraziłeś na kogoś i teraz próbujesz się "odegrać" pisząc głupoty gdzie popadnie.

Tak2Nie
Racja
@Hm

Pewnie jest tak jak mowisz. Koleś się obraził i teraz w internecie pokazuje jaki to jest odważny haha ???? Byłem na rozmowie, bo teraz szukają sporo ludzi czy coś. Właściciele wydają się być mega w porządku i nie sądzę że jest tam źle Pozdro

Hah Nowy wpis
@Racja

Po 1 to obrażają się dzieci. Ja ewentualnie mogłem się wkur.. Po drugie to nie tylko w internecie jestem odważny :). Byłeś na rozmowie i co? Pracujesz? Bo dalej nic nie napisałeś. Piszcie dalej te pochlebne komentarze z biura. I tak kto przyjdzie mądry w to nie uwierzy. Także powodzenia.

ktos Nowy wpis
@Hah

Bylem na rozmowie i jestem teraz na okresie probnym.. Nie wiem o co Ci chodzi. Może po prostu się nie przykladales do pracy??

Paweł

@Marek Możesz tutaj napisać o co konkretnie chodzi? Jestem umówiony na rozmowę, ale to co piszecie brzmi średnio zachęcająco.

Zawisza
@Paweł

Przyjdź przyjdź a sam się przekonasz. (usunięte przez administratora) Wytwarlosc ;) jak wytrzymasz 3 miesiąc to podziwiam. Szacun

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Ulamex Zbigniew Zientek? Ktoś coś?

Ciekawska

Jakie zarobki na stanowisku handlowca i czy wymagania nie za duże?

Arkadiusz

Bardzo miła atmosfera pracy. Sami pozytywni ludzie, szefostwo również. 9 godzinny system pracy jednak szybko idzie się przyzwyczaić.

Kraczewski

Polecam firmę, dogodne warunki pracy.

Tak1Nie

Co słychać w firmie Ulamex Zbigniew Zientek w miejscowości Kolonia Zawada? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Ulamex Zbigniew Zientek, który ma jakieś info?

Zostaw merytoryczną opinię o Ulamex Zbigniew Zientek - Kolonia Zawada

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad