Opinie o Rockwell Automation w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rockwell Automation. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rockwell Automation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockwell Automation w Katowice

Morgan

Witam. Ile można dostać "na rękę" jako magazynier bo widzę że wisi ogłoszenie, pracuję cały czas w zawodzie od prawie 10 lat

Loka

Marne zarobki

Roci
@Loka

A jakie zarobki

Aktualność
Sprawdź jak się pracuje w Rockwell Automation!

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku, przyjaznej atmosferze a ponadto cenisz sobie możliwość korzystania z szeregu benefitów jakie oferuje nasza firma, dołącz do nas już dziś!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony kariery i obejrzenia krótkich filmików jakie przygotowali dla Was nasi Pracownicy ;)

Zdenerwowana

Do firmy Rockwell Katowice !!!! Dlaczego zmuszacie ludzi do pracy w weekendy i nie płacicie za wykonaną pracę,??????!!!!!!!

Aneta
@Zdenerwowana

Nie wiem czy mówisz na swoim przykładzie i osobiście pracujesz w firmie oraz jesteś do tego zmuszana czy wypowiadasz się na przykładzie kogoś. Proszę napisz coś więcej. Jeśli masz zastrzeżenia do warunków pracy to może warto osobiście udać się do pracodawcy i o tym porozmawiać? Jest większa szansa, że w taki sposób uda się dogadać niż pisząc o tym tu na forum.

@Zdenerwowana

Jest nam bardzo przykro, jeżeli doszło do takiej sytuacji i zostanie ona odpowiednio zweryfikowana. Wszelkie niezgodności w naliczeniu i wypłaceniu wynagrodzenia proszę indywidualnie zgłosić do odpowiedniego działu. Zapewniamy, że wynagrodzenie zawsze jest wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Gjhfc
@Rockwell Automation

Z tego co ludzie gadają między sobą to każdemu nie zgadza się wypłata. Ciągle się trzeba o nią prosić. Miały być wielkie premie za grudzień a jest wielka porażka. Jako pracownik czuje się ciągle pomiatany.

@Rockwell Automation

Moze zgodnie z przepisami tylko szkoda ze obliczajacy wynagrodznie nie potrafia liczyc (może jakies korepetycje czy powrot do szkoly ?) i miesiac w miesiac trzeba sie prosic o korekte i wyplate ciezko zarobionych pieniedzy !

Monter

Pytano mnie o przebieg pracy zawodowej, mało konkretów.potrzebuja pracowników to wymagania maja małe. Pytali o rysunek techniczny i prace na zmiany.

Czy praca na zamiany mi pasuje, czy pracowałem na produkcji.

Kandydatka

Witam, mam zamiar aplikować do RA na stanowisko asystent biura w Katowicach. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć czego się spodziewać, jak wygląda proces rektutacji i praca? Będę wdzięczna za wszystkie opinie i wskazówki :)

Hffhh

Czy jest jakaś premia frekwencyjna? Bo z tego co pamiętam miało być co miesiąc a nie dostałam ani razu

@Hffhh

Premie miesieczna dostajesz jesli nie bylas w danym miesiacu na L4 - moze o to Ci chodzi?

Vdgg
@M

Też mi mówili o comiesięcznej premii a nie dostałem ani razu mimo braku L4

Iza

Byłam na rozmowie w Randstad, zaproponowali mi pracę w Rockwell. Powiedziano mi,że praca jest monotonna. Jak to wygląda w przypadku takiej pracy, czy są jakieś dodatkowe przerwy, jak pracodawca zapobiega monotonności. Czy BHP, pilnuje takich stanowisk.

Emil
@Iza

W Rockwell zapomnij o tym. "Praca monotonna z powodu długotrwałego, jednostajnego wykonywania tych samych czynności, powoduje stan przejawiający się zmniejszoną aktywnością. Może też wywołać dolegliwości układu ruchu czy związane z psychiką pracownika. Podstawowy czas pracy pracownika w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy (wyjątki od tej zasady zostały określone w art. 129 § 2 oraz art. 135-138, 143 i 144 k.p.). W przypadku pracy monotonnej pracodawca jest zobowiązany skrócić czas pracy poniżej norm określonych w art. 129 poprzez wprowadzenie przerw wliczanych do czasu pracy. Liczba przerw nie jest odgórnie określona. O tym powinny decydować zapisy znajdujące się w regulaminie czy układzie zbiorowym pracy. Co istotne, katalog prac monotonnych, czy też w ustalonym z góry tempie, powinien być sporządzony po konsultacjach z przedstawicielami pracowników oraz po uzyskaniu informacji od lekarza sprawującego nadzór nad zdrowiem pracowników. Ponadto pracodawca jest obowiązany zapewnić każdemu pracownikowi bezpieczne i higieniczne warunki pracy."

AM

Rekrutacja na Sales OT Wyslalem z Carrier Site 3 tyg, oczekiwania i kontakt. Weryfikacja względna na dzień dobry - ok, dadzą znać na video z Managerem Po 2 tygodniach dopiero data spotkania - przyszły tydzień Rozmowa długa, konkretna w ogóle brak nawet cienia zapytań dot. sprzedaży ze strony Managera. Ocena po 3 tygodniach ( w sumie ponad 2 mce od złożenia cv ) - " Pan jest zbyt techniczny, za mało sprzedażowy" - parsknąłem śmiechem po prostu... generalnie chyba Manager poczuł się zagrożony, bo wiedzą zjadałem człowieka na śniadanie... ot o stołek się chyba bał Strata czasu, nie polecam !!!

Ktosiek

Polityka Rockwell : zabrać trzynastki ( główny benefit ,który przyciągał ludzi do pracy ) ,bo niby brak kasy . W miejsce trzynastek wprowadzić nakaz pracy siedem dni w tygodniu ze skromnym dodatkiem finansowym . Podsumowując : wmawia się ludziom ,że na trzynastki nie ma pieniędzy po czym dowiadujemy się ,że zamówień jest 40% więcej co się wiąże z większymi wpływami finansowymi. Wykorzystywanie pracowników bez dnia wolnego .

Raja
@Ktosiek

Tu przypomnę że Rockwell wypłacił dwa razy ekstra premię za pracę dla pracowników którzy pracowali w pandemii, nie zwalniano, nie obniżono wynagrodzenia pracownikom produkcji, a to co się teraz dzieje to efekt tego kto teraz nami zarządza i na co pozwala kierownikom, zamiast dobrego grafiku pracy angażującego całą załogę w produkcję-prywata, paniusie liderki na jedną zmianę obie przychodzą na nadgodziny i zamiast pracy siedzenie przy komputerach, a inni pracownicy bez dnia wolnego na zmiany robią całą robotę bo jest straszenie naganami

Aga
@Raja

A to tą pensję dałoby się jeszcze obniżyć?????? Łaski nie zrobili

Obserwator

Dla wszystkich narzekających! Kiedyś pracowałam w małym sklepie, było nas dwie i szefostwo- sklepik otwarty na okrągło ( piątki, świątki, niedziele). Pewnego dnia upomniałam się o urlop, szef na to, że w handlu nie ma urlopu! Ja mu na to, że kodeks pracy przewiduje dla pracownika urlop, on do mnie mówi, JA JESTEM KODEKSEM PRACY- to był mój i koleżanki ostatni dzień pracy u tego pana, obie wyszliśmy. To było w okresie kiedy w kraju było 30% bezrobocie. Więc uważam, że i dla was jest alternatywa....

@Obserwator

Z takim myśleniem nadajesz się do pracy w tej firmie.

Obserwator
@Agnieszka

Różnica polega na tym, że ja coś z tym zrobiłam, a ty? Nie mówię, że mi się podoba " kapitalizm", ale zawsze jest wyjście. To wina nas samych, to Polak robi Polakowi i nikt inny. Ot taki naród.

@Obserwator

Różnica? Jak możesz widzieć jakiekolwiek różnice widzisz tylko siebie? Żal mi tych ludzi co tam pracują i myślą że musi tak być bo nic lepszego i'm sie nie trafi.

Pracuje

Olać robotę w której masz pracować jak robót siedem dni w tygodniu bez dnia wolnego

Chce się przyjąć

Hej powiedzcie mi ta praca na okrągło to w jakich działach i do kiedy mam tak być, bo zaczynam się Roche martwić

pix
@Chce się przyjąć

Z tego co wiemy, to tylko w tym miesiącu tak ma być, nie mamy informacji o przyszłym.

Pracuje
@pix

Nie tylko w grudniu ale i w styczniu ma być praca na okrągło cały miesiąc a i możliwe w kolejnych miesiacach

Każdy narzeka to dlaczego się nie zwolnią tylko pracują i wypisują takie słowa. A nikt nie wspomniał że za niedzielę i wigilię jest dodatkowy bonus tym się nie mówi, tak samo soboty i nadgodziny wiele osób chce robić bo firma płaci a potem takie wpisy przychodzą z innych lini na inne bo jest sobota a potem gadają że (usunięte przez administratora).Ludzie są wredni fałszywi , piszą a niedzielę chcą robić bo kasa i bonus wpadnie zastanówcie się .Sklepy pracują do 14 w wigilię i mają jak normalny dzień bo to nie święto a firma proponuje coś wiecej ..

On

Chętni niech pracują 7dni w tygodniu, a ten bonus brutto po przeliczeniu na netto... Nie warte tego żeby przed samymi świętami spędzać wszystkie dni w pracy

A to ja

Człowieku jak chcesz nałapać bonusów to se pracuj te siedem dni i nie miej swojego życia . Tu się rozchodzi o to ,że zmuszają do pracy siedem dni w tygodniu wszystkich a nie każdemu zależy na tych bonusach . Weekendy powinny być tak jak wcześniej dla chętnych .Zobaczymy jak długo pociagniesz w te weekendy za te bonusiki. W sklepach nie pracują siedem dni w tygodniu. Myśl co piszesz ...

Agnieszka

Zastanów się raczej nad sobą. Płaca minimalna krajową , ochłapy jakieś i to jest powód do radości?

Zmartwiony

Hej czy praca operatora maszyn też jest 7 dni w tygodniu

8 godzin odpoczynku

Przepisy Tarczy antykryzysowej, obowiązującej od 1 kwietnia 2020 r., przyznały pracodawcom możliwość ograniczenia nieprzerwanego dobowego wypoczynku pracownika do nie mniej niż 8 godzin. Również tygodniowy odpoczynek pracownika może być skrócony do 32 godzin, obejmujących co najmniej 8 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Dla porównania, w Kodeksie pracy przewidziano, że pracownikowi w każdej dobie przysługuje prawo co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Zasada ta nie dotyczy niektórych rodzajów pracowników, np. zarządzających zakładem pracy. Z kolei tygodniowy nieprzerwany odpoczynek pracownika powinien wynosić co najmniej 35 godzin, obejmujących co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego. Co w praktyce oznacza ta zmiana? W okresie spadku obrotów gospodarczych oraz trudności wywołanych epidemią, pracodawca może zobowiązać pracownika do pracy w większym wymiarze godzin niż w standardowych warunkach, kiedy kraj nie jest dotknięty epidemią. Skróceniu do 8 godzin może więc ulec dobowa przerwa pracownika pomiędzy dniami roboczymi. Również suma dobowych odpoczynków pracownika z całego tygodnia nie musi wynosić 35, lecz jedynie 32 godziny, przy czym należy zachować reguły dotyczące dobowego wypoczynku. Tym samym w okresach zwiększonego zapotrzebowania na pracę pracodawca może przeorganizować pracę w sposób odpowiadający potrzebom zakładu pracy i zlecić pracownikom wykonywanie pracy w większym wymiarze godzinowym. Należy jednak pamiętać o ważnych zasadach równoważenia okresu odpoczynku, które zostały przewidziane przepisami Tarczy antykryzysowej. Mianowicie, jeśli pracodawca ograniczy pracownikowi odpoczynek dobowy, pracownikowi będzie przysługiwał równoważny okres odpoczynku w wymiarze różnicy pomiędzy 11 godzinami a liczbą godzin krótszego wykorzystanego przez pracownika okresu wypoczynku. Jeśli więc dobowy wypoczynek pracownika wyniósł jedynie 8 godzin, pracownikowi należy przyznać dodatkowy okres odpoczynku w wymiarze 3 godzin. Rozliczenia równoważnego okresu odpoczynku należy dokonać w okresie nie dłuższym niż 8 tygodni.

Zmeczona

Mam dość. Opadam z sił .Ostatnimi czasy zarządzali od nas pracy na okrągło cały tydzień .

@Zmeczona

Chyba cały miesiąc. Żadnego dnia wolnego.

Ono

Atmosfera w firmie coraz gorszą. Chyba przez tą pracę na okrągło siedem dni w tygodniu , czego skutkiem jest wyzywanie się jeden na drugim

KKKKKKKK

Z początkiem grudnia w Rockwell pojawił się (usunięte przez administratora). Zarząd nakazuje pracować od poniedziałku do niedzieli włącznie za normalną stawkę - 7dni w tygodniu . W przypadku odmowy przyjścia w weekend zagrożono nam naganami oraz konsekwencjami dyscyplinarnymi . Ciekawe co zrobią jak pracownicy zaczną padać z wycieńczenia . Wolimy się zwolnić niż niszczyć swoje zdrowie dla paru groszy więcej . Niegdyś normalny zakład pracy dla ludzi dziś chce z ludzi zrobić robotów ...

@KKKKKKKK

Za normalna stawke ? Co masz na mysli ? Soboty i niedziele sa platne 100% wedlug kodeksu pracy

A to ja
@M

Człowieku nie poniżaj się . Chcesz służyć korporacji nawet w weekend dla paru dukatów więcej ? ????

@A to ja

Nie ponizaj sie ? Kto powiedzial ze pracuje w weekendy ? Zastanów sie zanim cos napiszesz .

aaa
@KKKKKKKK

jak już piszesz to może prawdę, za normalną stawkę? czy może madgodziny?

Mat i

Nowa hala, czego się spodziewać. Ktoś może coś powiedzieć, jaka atmosfera, jacy ludzie, czy jest ciężko fizycznie no i czy też 7 dni w tygodniu!

@Mat i

Ludzie to pewnie rozni tak jak wszedzie a praca podobno na jedna zmiane od pon do pt jak narazie :)

Nowa

Zapomniałam dodać ,że w 7 dni w tyg. Masz pracować albo lecisz z roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Rockwell Automation - Katowice

• Jak się pracuje w Rockwell Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Rockwell Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockwell Automation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 15 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rockwell Automation?

Kandydaci do pracy w Rockwell Automation napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rockwell Automation
2.5/5 Na podstawie 430 ocen.

Rockwell Automation