ZIAD-KATOWICE SP. Z O.O.

Katowice

Opinie o ZIAD-KATOWICE SP. Z O.O.

jo

Stary też tam pracowałem atmosfera jest fajna kierownik też spoko a co do jego prawej ręki to owszem sie czepia ale nie bez przyczyny potrafi pomóc i doradzić a co do zarobków to są spoko jak jest robota to da sie zarobić nigdy nie było z wypłatami problemów polecam tą firmę dla kogoś kto sie chce czegoś nauczyć w elektronice

Espressow

Pracowałem jakiś czas w tej firmie. Zarobki ok, by dają więcej niż najniższa krajowa ale z gołych godzin to max 2000 da się wycisnąć, Gorzej jest z atmosferą pracy. Niby miły ale faktycznie czepliwy i trochę nadgorliwy kierownik. Do tego prawa jego ręka - czepliwy i złośliwy facet, który potrafi się doczepić dosłownie wszystkiego.

Zostaw opinię o ZIAD-KATOWICE SP. Z O.O. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZIAD-KATOWICE SP. Z O.O.