counter
4 2 5 5 1
Igor Nowy wpis

Firma wypracowała sobie bardzo dobrą opinię pracodawcy i z pewnością dlatego przestaliście tu zaglądać?

Wojtas Nowy wpis

Witam. Jak wyglada praca na produkcji zarobki po ile godzin w jakich godzinach pracy? Czy to jest praca na miejscu czy sa wyjazdy?

Pracownik Nowy wpis

Pracowałem jakiś czas w tej firmie i szczerze polecam, zarobki dobre, atmosfera przyjazna, kierownik potrafi pomóc i nauczyć jeśli kto ma pewne braki w wiedzy. Wypłata zawsze na czas i da się dogadać co do wyjazdów. Niestety musiałem zmienić pracę z powodu zmiany miejsca zamieszkania na inne województwo.

jo Nowy wpis

Stary też tam pracowałem atmosfera jest fajna kierownik też spoko a co do jego prawej ręki to owszem sie czepia ale nie bez przyczyny potrafi pomóc i doradzić a co do zarobków to są spoko jak jest robota to da sie zarobić nigdy nie było z wypłatami problemów polecam tą firmę dla kogoś kto sie chce czegoś nauczyć w elektronice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Espressow

Pracowałem jakiś czas w tej firmie. Zarobki ok, by dają więcej niż najniższa krajowa ale z gołych godzin to max 2000 da się wycisnąć, Gorzej jest z atmosferą pracy. Niby miły ale faktycznie czepliwy i trochę nadgorliwy kierownik. Do tego prawa jego ręka - czepliwy i złośliwy facet, który potrafi się doczepić dosłownie wszystkiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziad-Katowice Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad