Eti Polam Sp. z o.o.

Pułtusk

Eti Polam Sp. z o.o.
4 7

Opinie o Eti Polam Sp. z o.o.

Jarosław

@Arek, dzięki, że dodałeś swoją opinię. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Pakiet socjalny też obowiązuje, skoro dostajesz talony na święta. Jakie obowiązki masz na swoim stanowisku prócz zdobywania nowych klientów? Czy na premie mogą też liczyć inni pracownicy firmy? Dzięki Twoim informacjom użytkownicy forum będą mogli znaleźć zatrudnienie.

Jarosław

Witam, czy orientuje się ktoś na jakie obecnie stanowiska trwa rekrutacja? Jak wyglądają sprawy finansowe? Czy firma Eti Polam to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? @gosc jesteś zadowolony z pracy tam? Może mógłbyś podzielić się na forum szczegółami dotyczącymi zatrudnienia. Byłoby to bardzo pomocne. Pozdrawiam!

Arek
@Jarosław 28.05.2018 10:26

Pensja na dobrym poziomie, praca też mi odpowiada, dają bony na świeta, robią imprezy okolicznościowe, na stanowisku przedstawiciela handlowego telefon i samochód plus prowizja od zdobytych klientów.

gosc

witam , pracuje obecnie i nie zamienilabym tej pracy na inna, pozdrawiam i zapraszam

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Eti Polam SP.zo.o. mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Daro

Hej, jak zarobki w Eti, jaki klimat w pracy?

adam

Eti jest firmą -córką powstała ona 1997roku i została powołana przez 2 duże zakłady. Przebudowali pozostalosci po innych firmach, zrobili poieszczenia biurowe i magazynowe, zdobywaja bardzo dużo nagród jako preżnie rozwijajaac sie firma, produją włączniki przeciwporażeniowe i nadprądowe,aparaty elektryczne i podobne.

Zet

Miałem okazję spotkać pracowników ETI w jednym z hoteli. Takich (usunięte przez administratora)nie spotkałem jeszcze nigdy. Do tego stopnia, że postanowiłem o tym napisać publicznie.

ala

rubin 2 - 2012-08-11 16:32:57 zamierzam się zatrudnić w eti jakie są tu zarobkimoże ktoś wie jak tu się zatrudnić w eti

rubin 2

zamierzam się zatrudnić w eti jakie są tu zarobki

@rubin 2 11.08.2012 16:32

Najniższa krajowa

Zostaw opinię o Eti Polam Sp. z o.o. - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eti Polam Sp. z o.o.