Eti Polam SP.zo.o.

Pułtusk

Opinie o Eti Polam SP.zo.o.

Daro

Hej, jak zarobki w Eti, jaki klimat w pracy?

adam

Eti jest firmą -córką powstała ona 1997roku i została powołana przez 2 duże zakłady. Przebudowali pozostalosci po innych firmach, zrobili poieszczenia biurowe i magazynowe, zdobywaja bardzo dużo nagród jako preżnie rozwijajaac sie firma, produją włączniki przeciwporażeniowe i nadprądowe,aparaty elektryczne i podobne.

Zet

Miałem okazję spotkać pracowników ETI w jednym z hoteli. Takich (usunięte przez administratora)nie spotkałem jeszcze nigdy. Do tego stopnia, że postanowiłem o tym napisać publicznie.

ala

rubin 2 - 2012-08-11 16:32:57 zamierzam się zatrudnić w eti jakie są tu zarobkimoże ktoś wie jak tu się zatrudnić w eti

rubin 2

zamierzam się zatrudnić w eti jakie są tu zarobki

@rubin 2 11.08.2012 16:32
zamierzam się zatrudnić w eti jakie są tu zarobki

Najniższa krajowa

Zostaw opinię o Eti Polam SP.zo.o. - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eti Polam SP.zo.o.