Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.

Pępowo

Opinie o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.

Aneta

@Brucenie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. Czy jest ktoś kto podzieli się swoją opinią na temat pracy w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.?

Bruce

Syf i absurd - to mozna tam znalezc. W Lamelu sa poprostu rowni i rowniejsi i na kazdym kroku pasije przytaczac powiedzenie "co wolno wojewodzie(...)" "Straznik Teksasu" w zoltym kubraczku i jego trzecia lewa reka Kryspin sieja postrach w calej firmie, zwlaszcza ten pierwszy, wyzywajac pracownikow od ku*** i ch**** co chyba na porządku dziennym jest bo nikogo to kakos nie dziwilo. Pomieszczenia typu magazyn, szatnia itd pozamykane na sztabe, ktora otworzyc moga jacys tam zabiurkowi robotnicy (ktorych jest wiecej niz roboli na hali, a zaden z nich sam do końca nie wie jaka funkcke pelni ;) ) i brygadzisci, ktorych znalezienie w czasie pracy na hali graniczy z cudem... Stawka- chyba taka niska ze wzgledu na to ze pod dachem praca, bo inni pracodawcy juz dawno placa wiecej. Jeszcze chwile i firma zostanie tylko z ekipa ukraincow i sie skoncza drwiny z pracownikow...

Aneta

Pracujesz w Lamel Rozdzielnice? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie.

Bomix

Troche to wy tu bzdury wypisujecie i wyolbrzymiacie wszystko. Pracuje tam kilka lat jako monter, i prawda jest taka że sobie chwalę te pracę. Zarobki dobre, nadgodziny co do jednej, zawsze na czas, wypłacone, atmosfera naprawde spoko, premie kwartalne też są. Czasami zdarzy się zostać dłużej niż wyznaczone godziny, ale ludzie - za darmo tam nikt nie siedzi. Poza 8 godzinami, wszystko liczy się po 150%. Kto nie moze albo nie chce zostac idzie do domu o 15:30, a potem stęka że nadgodzin nie ma i 2500 zł nie wystarcza. Prezes na hali bywa rzadko, te latające rzeczy to tylko w biurze się zdarzają ( ale przez kupe lat 2 takie incydenty mialy miejsce), ale mając takich "biurowych" kazdy rzucalby czym popadnie. Kierownictwo przychylne pracownikom, przyjda, pogadają, pożartują. Ja naprawde nie wiem, czytajac te posty na owej stronie, skad sie biora takie opinie... Wiekszosc z nich wydaje mi się, jest pisana przez pseudo Inżynierków po PG, ktorym po prostu nie przedluzono umowy po 3 miesiacach probnych, bo poziom wiedzy niektorych tam obecnych i bylych pracownikow "po studiach" jest naprawde smutny...

xxx

A jaki szef jest ? kierownictwo ?

DRAJWER

TAK,TAK. KRASNAL.............

juz nie pracuje

Poczytaj sobie posty powyzej tam jest opisana cala prawda . Ten co to pisal np. na temat Weglowej to duzo wie powiedziałabym ze nawet bardzo duzo poczytaj sobie i odpowiedz sobie sam na swoje pytanie.

Waleczny

Lepiej poszukajcie sobie innego pracodawcy...

xxxxx

po pierwsze primo --- nie pisze sie osiole tylko ośle wiec juz widac kto tu jest oslem baranie ty zajebany ja nikogo nie wyzywaam wiec ty tez nie wyzywaj . Po drugie primo ---- to nikt tu sie nie msci tylko skoro byku pytal o prace jako kierowca to mu powiedzialem co o tym mysle a ty cioto skoro jestes tak dobroduszny i stajesz w obronie Pani E to spoko jeszcze bedziesz mial okazje jej podziekowac bo dzieki Pani E to bedziecie pracowac legal wszyscy bedziecie JEJ dziekowac i nie wyzywaj wiecej nikogo od KRASNALI bo dzieki temu KRASNALOWI masz na chleb

byk1974

A jak w firmie LAMEL wygląda praca kierowcy?Wie ktoś??

tttttttttt

hurtownia czy sklep zwal jak zwal na weglowej jest super u PANI E. kupicie wszystko poprostu wszystko od malego bezpiecznika po największe zabezpieczenie i nie tylko służy tez dobra rada nawet potrafi pomoc w zyciowych problemach ale z tym uwaga trzeba uwarzać .A tak jest super można kopic na na fakturę i bez faktury jak kto woli ta kobieta poprostu to skarb LAMELA .Tylko ciekawe kiedy sie za nich wezma czyli P.I.P.za te godziny pracy czy inne kontrole za te smieszne urlopy czy za te pensje na dwie raty legal i pod stolem mysle ze to kwestia czasu .

xxxolaxxx

Dajcie już sobie na luz , nie potraficie napisać nic sensownego wypisujecie same bzdety i kłamstwa . Szefostwo firmy LAMEL jest the best , a pracownicy których oczerniacie są OK ...

xxxxx

nn --- przykro mi ze ciebie nie zaprosili bo ja wiem ze to nie sa imprezy tylko dla biora bo np pracownicy z weglowej tez sie bawia na takich imprezach (usunięte przez administratora)

nn

imprezy dla pracowników chyba żartujesz tylko biuro może się bawić a szary pracownik musi harować na roczne imprezy i spływy kajakowe by się mogli bawić a po drugie to nie jest najlepsza firma na świecie

XXXXXX

SUPER firma nie ma lepszej na calych kaszubach np. na weglowej dziewczyna pracuje po10,5 h i nie wyje z tego powodu .Chyba bedzie startowala na pracownika ROKU.

xxxxxxx

A tak pozatym to YOGI jako byly pracownik to przestan jeczec bo nie ma lepszej firmy jak LAMEL ktora by robila co roczne imprezy dla pracownikow typu---- kregle splywy kajakowe malo takich firm ktore tak dbaja o swoich nadgorliwych pracownikow a nie oszukujmy sie na tych imprezach bawicie sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiem bo mam zdjecia z takowej imprezy pozdrowienia dla czlonkow rodzin bawiacych sie pracownikow LAMEL

xxxxxx

YOGI czesciowo masz racje ale pomyslmy dlaczego tak sie dzieje czesciowo to jest wina samych pracownikow niestety nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu .

OBCY

A CO POWIECIE O SKLEPIE FIRMOWYM NA WEGLOWEJ BO SLYSZALEM ZE TAM TO WOGOLE CYRKI SIE DZIEJA KAZDY ROBI CO CHCE .

@@@

Odpuść sobie, poszukaj normalnej pracy w normalnej firmie. Chyba że lubisz sporty ekstremalne. A pracuje się tak długo jak trzeba.

@

7.30 - 15.30 teoretycznie a moja rada : mniej wiesz dłużej żyjesz zwłaszcza w Lameleu

Marcin

Pracowałem w tej firmie i w 100% każda z negatywnych wypowiedzi jest prawdziwa. Inna opinia niż negatywną nie powinna się tu znalesc, (usunięte przez administratora). Pozdrowienia dla nieugiętych elektryków. :-)

chuda

Hej, mogłby ktoś napisać jak ta firma prosperuje?? jaka jest atmosfera? jakie są zarobki?? i czy w ogóle warto aplikować??

kinia

Po waszych komentarzach stwierdzam, że nie warto iść na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko księgowej...

łowca

chyba niżej :P

do Harnaś Krystian_a

Miedziany skrzat??? !!! Toż to komplement nad komplementami!!! A od Pana Kierownika się odczep! Jaja jak berety.

furtok

może przez te kilka miesięcy nie byli w stanie znaleźć odpowiedniego kandydata na tak ważne stanowisko ;)

magisterrobotnik

robol - 2012-11-06 20:04:49 Witam ,co tam słychać w najlbardziej przyjaznej dla robola firmie w kraju?super firma!!!

robol

Witam ,co tam słychać w najlbardziej przyjaznej dla robola firmie w kraju?

zainteresowany pracą

Kolego a od której i do której tam trwa praca po 12 godz czy jak że atmosfera kijowa i jak zarobki zwykłych pracowników

były

nikomu nie polecam... pracowałem krótko a teraz cieszę się że mnie tam nie ma... jeden człowiek psuje całą atmosferę aż się odechciewa pracowac...pozdrawiam wszystkich...

xxx

Babcia Google ci odpowie. Szukanie pracy wymaga trochę własnego zaangażowania i chęci.

xxxxxxx

to zalatw kobieto swojemu mezowi prace u (usunięte przez administratora) skoro tam jest tak super . Ale ztego co wiem to ludzie od (usunięte przez administratora)zalatwiali prace w LAMELU a nie odwrotnie u (usunięte przez administratora)zawsze moze sobie dorobic na boku .

ANONIM

JAK SIE NAZYWA TA FIRMA

xxx

Jest szansa na rozwiązanie co niektórych problemów. Składasz aplikację do firmy o tym samym profilu w Straszynie, a umiejętności, wiedzę i pracowitość, potrafią tam docenić ( bez zbędnych wyzwisk i poniżania ). Pewne jest że robienie dobrego wrażenia jest na krótką chwilę, i każdy pracodawca wybiera pracowników najbardziej wydajnych do których ma zaufanie i może na nich polegać.

xxx

Z TEGO CO MI WIADOMO TO JEDEN MIAŁ STAŻ DWULETNI, DRUGI PRACOWAŁ ROK....

Zostaw opinię o Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. - Pępowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.