Saicon Sp. z o.o.
4 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TakNie
Michał Nowy wpis

Jak tam atmosfera w firmie?

TakNie
Były pracownik Nowy wpis

Plusy: -zarobki i na tym koniec plusów. Minusy: -brak premii - dobra pensja wynika tylko z dużej ilości nadgodzin, -diety zagraniczne okrojone, -często o wyjeździe dowiadujesz się dzień wcześniej, inne są wciąż przesuwane, -atmosfera pracy średnia, brak poczucia bycia częścią zespołu, -brak imprez integracyjnych, bo szefostwu szkoda na nie pieniędzy, -brak możliwości rozwoju lub awansu, -pensja nie zawsze wypłacona na czas, -nie liczysz się jako pracownik.

Tak3Nie1
Tomasz Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Super atmosfera i dobre zarobki - zawsze o czasie.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

były zatrudniony

ciągła rotacja pracownikami, traktują cię jakbyś był nic nie wart, nie polecam

Tak7Nie2
Marek

Świetny pracodawca i bardzo dobra firma co można sprawdzić w internecie.

Tak1Nie8

Nie zgodzę się z opinią poprzednika wypłata zawsze jest na czas. Współpracownicy w porządku. Delegacje dowiadujesz się kilka dni wcześniej. Widać opinia poprzednika to zapewne pisała osoba która się nie przeszła pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej.

Tak2Nie5

Nie polecam, wypłata nie jest dostarczana na czas, brak szacunku do pracownika, traktują Cię jak typowego robaka, o ewentualnych wyjazdach w delegacje często dowiadujesz się dzień przed. Zła atmosfera pracy, zero rozwoju.

Tak9Nie1

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nie widać zbyt wielu wieści o firmie Saicon Sp. z o.o. w miejscowości Straszyn, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Tak1Nie

Zostaw opinię o Saicon Sp. z o.o. - Straszyn

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie