iSMA CONTROLLI

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o iSMA CONTROLLI

Maja Nowy wpis

Witam. jak firma zapatruje się na prace zdalna / hybrydowa? Myślę o niej w kontekście pracy jako Menadżer Łańcucha Dostaw. Spełniam wymogi związane z 5 latami doświadczenia na dziale zakupów, u nas jednak można było pracować hybrydowo, w ofercie natomiast widzę opcje stacjonarna. Czy planowane są zmiany?

„dają ci premię przed końcem roku, a potem nie przedłużają umowy”? czy tutaj chodzi o premie roczne? Jedno w teorii nie wiąże się z drugim? Ile one mogą wynosić, jak się je wyrabia? Miesięcznych nie ma?

Misiu Nowy wpis

Chodziło o premie kwartalne. Rozumiecie - żadnego negatywnego feedbacku przez rok, a potem niespodzianka i nieprzedłużenie umowy, która wygasła z końcem roku. Tak się nie robi. Postawiono mnie w bardzo ciężkiej sytuacji. Naprawdę długo zajęło mi znalezienie nowej pracy. Mam do nich żal. Dlatego nikomu nie mogę polecić tej firmy. Choć sporo ludzi jest tam bardzo fajnych. Ale lepiej trzymajcie się z daleka od iSMA Controlli.

Dzień dobry. nie wiecie czasem dlaczego Samodzielny Księgowy jest teraz potrzebny? Właśnie ogłoszenie się pojawiło, spełniam warunki i zastanawiam się czy by nie spróbować. wcześniej nie było żadnej rotacji na takim stanowisku?

HR Nowy wpis

„Drogi Szaraku”, bardzo dziękujemy, że podzieliłeś się swoją opinią. Każda uwaga jest dla nas cenna i pozwala nam się dalej rozwijać. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, zapraszamy do składania swoich CV. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: praca@ismacontrolli.com. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, Dział HR

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie iSMA CONTROLLI? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

widzę w poprzedniej opinii stwierdzenie, że najlepiej jest być w sekcji testów. Ciekawi mnie czy wiece osób tak uważa, chodzi o to, że oferta jest teraz wystawiona na taki portal i myślę o aplikacji na nią. Jak zarobkowo teraz się odbiję?

Szarak

Pracuję na produkcji od ponad 2 lat i mogę stwierdzić, że firma ma swoje plusy i minusy. Jako zaletę mogę od razu zaliczyć atmosferę w firmie. Każdy z każdym jest na "ty", niezależnie od wieku (z wyjątkiem paru osób z zawyżonym ego). Niedawno przeprowadziliśmy się na nową, wyremontowaną halę, wszystko jest ładnie i wygodnie. Mamy mierzony czas pracy łącznie z limitowaną przerwą, co daje możliwość wyboru momentu odpoczynku. Bardzo pozytywnie oceniam również obecność Pani Dorotki z kadr, która służy pomocą i umila czas. Dodatkowo, firma oferuje różne benefity, takie jak ubezpieczenie medyczne, Multisport, owoce, soki, piłka nożna po godzinach pracy czy różne dofinansowania. Jednakże, jeśli chodzi o wady, które zauważyłem na produkcji w ciągu tych lat, zaliczyłbym kadry zarządzające. Kierownik (Pan M) montażu THT oraz testów nie posiada żadnego doświadczenia w zarządzaniu. Z każdą zgłoszoną sprawą zwleka i tłumaczy się, że ma dużo na głowie. Uważam, że taka osoba powinna być bardziej zaangażowana w życie na produkcji, a nie ograniczać się do kawki i pogaduszek. Kierownik montażu końcowego, Pan S., często widziany jest siedzący w telefonie i nic nie robiący, z wyjątkiem rzadkich sytuacji. Zastępca Pana S., pracująca na montażu końcowym, potrafi być krytyczna wobec innych pracowników, a jednocześnie sama nie wykazuje się odpowiednim zaangażowaniem. Dodatkowo, manipuluje monitor, by ukryć swoją obecność w pracy. Niestety, kierownicy w tej firmie często awansują z pozycji kolegów, którzy pracowali od początku, nie posiadając odpowiedniej wiedzy praktycznej o produkcji i zarządzaniu ludźmi. Natomiast pracownicy bezpośrednio zaangażowani w proces produkcyjny, tzw. "szaraki", są często niedoceniani, mimo ich pomocy i zaangażowania. Kontrola jakości czasem sprawia wrażenie, że personel ma niewiele do roboty. Jeśli chodzi o płace, można dostać na start trochę więcej niż najniższą krajową, a starsi pracownicy mogą liczyć na więcej. Premia wydajnościowa stanowi dodatkowy motywator, dzięki której można zarobić nawet 1000 złotych. Nadgodziny są czasem dostępne, jednak ich dostępność jest zmienna. Podsumowując, mimo pewnych wad, podoba mi się tutaj. Szczerze mogę polecić pracę na produkcji. Zauważyłem, że najlepiej jest być na sekcji testów i montażu THT, natomiast montaż końcowy omijać. Ostatnio z tej sekcji odeszło kilka osób, co może świadczyć o problemach w tym obszarze.

Misiu

Ta firma to tylko trochę wiekszy januszex. Szef oficjalnie pisze w mailu świątecznym, że najważniejsza jest praca - tak, praca, a nie ludzie. Brak planowania i zarządzania projektem. Brak feedbacku Dają ci premię przed końcem roku, a potem nie przedłużają umowy. Przy podpisywaniu umowy przedstawiają umowę B2B 2 dni po rozpoczęciu pracy. To jakieś jaja. Zaufałem im i teraz zostalem na lodzie. Team ledaer bez żadnych umiejętności zarządzania zespołem, do tego leniwy i opieszały. Omijajcie tego januszexa szerokim łukiem. Zdecydowanie nie polecam.

Dynamiczny rozwój? jak wiec przebiegał od początku tego roku? przy stanowisku produkcyjnym została wskazana kwota liczona od minimalnej krajowej, a co z socjalem? Jaki jest obecny? Widzę w takiej bieżącej ofercie dla menadżera łańcucha dostaw parę pozycji z benefitami, czy na każdym stanowisku są takie same? I czy znacie zarobki takiego menadżera? Zastanawiam się czy by nie podesłać dokumentów

Andromeda

Pracuję tu od kilku miesięcy, ale od razu miło zaskoczyła mnie pozytywna atmosfera i uśmiechnięci, chętni do pomocy ludzie. Dynamiczny zespół to gwarancja braku nudy. Jest duża otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i kreatywne rozwiązania. W porównaniu z innymi firmami, w których pracowałam, ta zdecydowanie wypada najlepiej.

Wanda
@Andromeda

A finansowo też jest ok?

Andromeda
@Wanda

Tak, finansowo jest jak najbardziej OK.

Janek
@Andromeda

Na jaka kwote mozna liczyc na poczatku ? :)

Kris
@Andromeda

Dynamiczny rozwój. Atmosfera i otwartość zależą mocno od działòw. Docenianie pomysłòw tak samo. W większości zdecydowanie to prawda, ale jest/są i taki/e gdzie jest zupełnie na odwrót i reszta to wie:). Nie ma ideałòw. Generalnie super dla produkcji, IT, administracji, sprzedaży, projektów, itp. Bardzo dobre zarobki.

Endriu

Witam wszystkich. Na jakie zarobki można liczyć na początek w firmie? Pozdrawiam.

Andy
@Endriu

Endriu, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz i jakie masz doświadczenie.

Janek
@Andy

Rozumiemy,ale od jakiej kwoty sie startuje ? :) np pracownik produkcji ?

Paula
@Janek

3500 brutto

Mx

Chyba najbardziej w tej firmie cenię sobie przyzwoite relacje pomiędzy zarządem, przełożonymi, a pracownikami niższego szczebla. Masz możliwość zaprezentowania (jako osoba lub jako cały zespół) swoich obiekcji na jakiś temat i to co powiesz zostanie przynajmniej wzięte pod uwagę. Nie ma żadnego niezdrowego dystansu, wszyscy są na "Ty" i najczęsciej rozmawia się o sprawach otwarcie. Taka prosta rzecz bardzo ułatwia funkcjonowanie w firmie. Co do zarobków no to różnie bywa, czasem musisz się mocno postarać i "wywalczyć" swoje. Ogólnie po 5 latach jestem naprawdę zadowolony, jeśli trendy się utrzymają to zostanę na conajmniej kolejne 5.

Emilianna

Witam, czy praca jest jedno zamianowa? I w jakiś godzinach. I na jakie wynagrodzenie mozna liczyć?

Klient

Postanowiłem napisać ten komentarzy trochę z dumy, że u nas, w Trójmieście mamy taką fajną firmę, która projektuje, produkuje oraz z wielkim powodzeniem sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Sam jestem integratorem systemów BMS, korzystam z produktów iSMA Controlli (wcześniej GC5) znam ludzi tam pracujących praktycznie od czasów gdy był to startup. Polecam zarówno produkty jak i atmosferę.

Wanda
@Klient

Fajnie że atmosfera jest w porządku. A jakie są ceny w Twoim odczuciu? Przystępne?

Dariusz

Pracowałem w iSMA Controlli niecałe 2 lata. Jestem zadowolony i mogę polecić. Warunki dla pracownika są lepsze niż - w mojej opinii - być powinny. Jest sporo dodatkowych benefitów. Co do atmosfery to jest rodzinnie, zdarza się że ktoś kogoś zirytuję, ale przeważają pozytywne aspekty. Ciężko żeby przy tej ilości osób wszyscy się uwielbiali, natomiast na pewno czuć że można liczyć na kolegów jak i na przełożonych. Wbrew innej opinii - czułem, że mogę śmiało porozmawiać na każdy temat, również kiedy mi się coś nie podobało i z tego korzystałem. Poznałem bardzo sympatyczne osoby w firmie, na różnych stanowiskach. Miałem również okazję współpracować z naprawdę kompetentnymi osobami i nauczyć się nowych umiejętności. Byłem też dobrze wprowadzony na początku. Dosyć słabe jest - moim zdaniem - wystawianie opinii przez kogoś, kto hejtuje firmę i podpisuje się w komentarzach imionami osób, które firmę opuszczają. Ja opuszczam z pozytywną opinią, a nie znam innego Dariusza, który odchodził w ostatnich miesiącach. Pozdrawiam całe iSMA Controlli - powodzenia!

I

W swoim życiu pracowałem już w kilku firmach, tu jestem już prawie trzy lata i mogę z pełną szczerością polecić. Dział R&D realizuje ciekawe, międzynarodowe projekty. Nie słyszałem też żeby ktoś nie otrzymał tego co zostało mu obiecane. Pozdrawiam i zapraszam.

Jožin Z Bažin

Trochę tu pracuję, tzw. mniej niż pół roku. Może Tomek nie jest ideałem, ale dużo niesprawiedliwości zostało napisane. Na pewno w pracy trzeba myśleć i "ogarniać kuwetę". Jak ktoś lubi pracować na zasadzie instrukcji przejścia levelu to nie tutaj. Co do R&D i programistów to spoko ekipa i nie narzekają za bardzo. Dla jasności: miłe Panie z HR nie rekrutują tylko organizują rozmowy! nie mylić pojęć.

Grażyna

Tzn co się nie zgadza z tego co obiecują a jak jest w realu? Bo tak w sumie to nic konkretnego stąd nie wynika

Paulina

Szok i niedowierzanie. Czuję urażoną dumę, agresję i niekompetencję. Hejtujesz podając imię i nazwisko, sam pozostając anonimowym. "Kto się przezywa, sam się tak nazywa" - rymowanka stara jak świat, wciąż aktualna. Jako pracownik z ponad 5 letnim stażem w tej firmie, mogę dodać od siebie, że nie ma bardziej kompetentnego oraz sprawiedliwego szefa i kolegi niż Tomasz.

@Paulina

To czemu trafiają się tu tacy, którzy mają do niego problem? Zazdrość? Czyli w sumie pracują tu też osoby dość niezadowolone, zauważasz je w trakcie pracy?

Do Z

Ta opinia jest krzywdząca i nie zgodna z prawdą w wielu kwestiach np odnosnie wprowadzania nowych pracowników, odnosnie procedur to sa one na etapie tworzenia i wdrażania poniewaz firma jest mloda i w trakcie przemian,domyślam się kto to napisał i niespodziewalem się tak niskiego poziomu po tej osobie :(

@Do Z

Tak? A można wiedzieć kto albo przynajmniej z jakiego powodu?

dss

Katarzyna

A skąd można mieć pewność, że faktycznie nie był jej szefem?

R

Zgadzam sie

G

Jak w każdej firmie są plusy i minusy. Młoda firma, która nie wszystko ma jeszcze poukładane, Nie spotkałem się ze stanowiskiem jak "Z" wspomniał by ktokolwiek "wydaje się, że wie wszystko najlepiej". Zgłaszane propozycje są rozważane i analizowane a takie rzeczy trwają, choć czasem dłużej niż powinny ale to domena młodych firm - dużo zmian= wolne ich wprowadzanie. Atmosfera jest przyjemna przynajmniej na moim dziale. Podejście do pracownika jest jak do człowieka a nie do narzędzia, które można zastąpić. @paweł "Ta firma jest dla tych którzy chcą zobaczyć jak wygląda dno" - kolega chyba dna nie widział. Po wielu pracodawcach mogę stwierdzić śmiało, że o ile procedury i niektóre inne aspekty leżą i wymagają pilnych zmian, to do dna tej firmie daleko.

Ta firma jest dla tych którzy chcą zobaczyć jak wygląda dno :) Bardzo zła atmosfera pracy. Jak nie masz wyboru - to idź. Jakikolwiek inny wybór będzie lepszy niż ta firma. Ta firma to dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o iSMA CONTROLLI - Gdańsk

• Jak się pracuje w iSMA CONTROLLI?

Zobacz opinie na temat firmy iSMA CONTROLLI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w iSMA CONTROLLI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

iSMA CONTROLLI