Kaizen Finanse

Opinie o Kaizen Finanse

Filtruj opinie po kryteriach:

Ryszard
 Opinia

@Tomek czy po wcześniejszych próbach udało Ci się ostatecznie umówić na rozmowę kwalifikacyjną z Kaizen Finanse? Jeśli tak, to opisz proszę swoje doświadczenia z nimi. Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników.

Opinia

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Kaizen Finanse? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

ypaol
 Opinia

na razie to do nich poszukiana jest osoba jako Asystent / telemarketer, ale stawki nie sa podane w ofercie.

Tak1Nie

Tomek
 Opinia

Słyszałem dużo dobrego o firmie i warunkach. Niestety mimo, że już parę razy wysłałem CV nie zostałem zaproszony na rozmowę:/

Der Vit
 Opinia

Byłem na "rekrutacji", miły Pan, trochę sztuczny, zadawał pytania co mnie motywuje, jakie są moje cele itp. Na pytanie o prowizję i treść umowy stwierdził że jeszcze nie jesteśmy na tym etapie..., skoro to taka wielka tajemnica to dałem sobie spokój :). Aha na pierwszym spotkaniu była mowa że współpracują z 5 Tow Ubez i 3 Bankami, na drugim wyszło że mają umowę tylko z Genarali a o bankach powiedział że niedługo będą mieli ich 15... (szkoda że nie 500) Czyli jest to agencja Generali więc chyba łatwiej iść do tej firmy bezpośrednio :)

WALDUŚ
 Opinia

Kiepsko, kiepsko i jeszcze raz kiepsko. Profesjonalne książkowe podejście do rekrutacji, ale nic więcej. Raczej dla ludzi bez doświadczenia.

Zostaw opinię o Kaizen Finanse - Toruń