Kaizen Finanse

Toruń

Opinie o Kaizen Finanse

ypaol

na razie to do nich poszukiana jest osoba jako Asystent / telemarketer, ale stawki nie sa podane w ofercie.

Tomek

Słyszałem dużo dobrego o firmie i warunkach. Niestety mimo, że już parę razy wysłałem CV nie zostałem zaproszony na rozmowę:/

Der Vit

Byłem na "rekrutacji", miły Pan, trochę sztuczny, zadawał pytania co mnie motywuje, jakie są moje cele itp. Na pytanie o prowizję i treść umowy stwierdził że jeszcze nie jesteśmy na tym etapie..., skoro to taka wielka tajemnica to dałem sobie spokój :). Aha na pierwszym spotkaniu była mowa że współpracują z 5 Tow Ubez i 3 Bankami, na drugim wyszło że mają umowę tylko z Genarali a o bankach powiedział że niedługo będą mieli ich 15... (szkoda że nie 500) Czyli jest to agencja Generali więc chyba łatwiej iść do tej firmy bezpośrednio :)

WALDUŚ

Kiepsko, kiepsko i jeszcze raz kiepsko. Profesjonalne książkowe podejście do rekrutacji, ale nic więcej. Raczej dla ludzi bez doświadczenia.

Zostaw opinię o Kaizen Finanse - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaizen Finanse