Opinie o ERBUD w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ERBUD, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ERBUD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERBUD w Toruń

Alex

Pracuję w tej firmie od lat i uważam, że jet taka jak się pokazuje na zewnątrz - rzeczywiście rodzinna, problemy rozwiązywane są na bieżąco, tu każdy jest tak samo ważny - od cieśli po prezesa. Budowy wykonywane profesjonalnie we współpracy z zawodowcami.

Ciastek-27

Witam czyta sie fajnie opisy pozytywne ale wiadomo za leserke nkt nie placi a kierownctwo spoko w polsce przynajmniej tak jest mowiac o zbrojarce tragedia przy 12metrowym wiencu stoja caly dzień jestem zbrojarzem podwykonawca i widzialem co sie dzialo w zosinie na przejsciu PL-UA i sam bym pozwalnial za taka robote sam sraram sie o wyjazd do belgii i wcale sie niemartwie chce zarobic to zarobie

Sylw

Super firma w której miałem okazję popracować 20 lat i nigdy się nie zawiodłem . Zrezygnowałem z tej pracy tylko ze względu że chciałem być trochę więcej z rodziną .

podwykonawca Nowy wpis
@Sylw

to wiec jak ? super firma a nie byłeś w domu z rodziną ? to gdzie byłeś ? skoro super to powinna pozwolić tobie być z rodziną . Sam sobie zaprzeczasz

podwykonawca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Klient

uwazam iz większość negatywnych komentarzy jest usuwanych z jakiego powodu zapewne wiecei. Miałem nieprzyjemność pracowac dla tej firmy i zdanie mam jedno . Ich motto to golić podwykonawców , z pozycji silnego mogą więcej. Na moje pytania kiedy zapłata ,to irytacja co tak o kasę dopytuje ..otóz dopytuje bo to ja wydałem na materiały, na zusy podatki i inne koszty wiec normalne ze pytam ..a na koneic zatrzymane 10 % na kilka lat. Wiec moze inzynierowie poproscie zarzad by wam zatrzymał czesc wypłaty i dal wam za 3 lata ..co wy na to? czy wy wiecie na jakiej marzy dzisiaj sie pracuje? a potem czytam szumne raporty ...Podwoiliśmy zysk ..a w wg raportu gotówki kilkadziesiat milionów ...tak ale ta gótówka to nasze gwarancje ...jesteście podli ityle

. Nowy wpis

W erbudzie ludzie umierają na budowach, a nie jest to zgłaszane. Dam byłem świadkiem, jak zmarł pracownik na budowie i odnotowano to, jako przed rozpoczęciem pracy, co jest nieprawdą!!!!!!

sylw Nowy wpis
@.

I po co kłamiesz , przeciez to nie jest prawda . Chociaz już nie pracuje w tej firmie to mam o niej bardzo dobrą opinie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ERBUD? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Majster
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja na podst. CV w 2013. Rozmowa z dyrektorem bardzo miła , krótka i rzeczowa potem rozmowa z BHP-owcem również krótka i rzeczowa. Wszystko zajęło nam ok 30 minut. Panie z biura bardzo miłe, obsłużyły mnie tak jak się tego wymaga.

Pytania

Pytanie nt alkoholu było chyba najodleglejsze od spraw merytorycznych. Ogólnie na plus

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak tam mareczek Wierzchowski? Wrócił już do poniżania i dzielenia się pieniazkami na piętrach budów???

Alex

Nick
@Alex

Podpisano kierownik do spraw marketingu

Xyx

Nie polecam dogrywki za free i soboty robisz 10 h płacone za 8 h było też i 13 h. Powiem krótko ja uciekam z tad

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ERBUD? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ciastek-27

Baltazar Gąbka
@Ciastek-27

Kierowcy w polsce są bez szacunku

Mario521
Kandydat
@Ciastek-27

I jak wyjechałeś do Belgii

Tadek

Czy firma przyjmuje osoby będące na emeryturze ?

Euzebiusz
@Tadek

Oczywiście, pod jednym warunkiem, pół emerytury trzeba uiszczać ojcu rydzykowi i pokazywać kwitki przelewu kierownikowi.

Jak długo trwa proces awansu w ERBUD?

jankiel
@Pytanie

a co to takiego w erbudzie? Nie ma czegoś takiego jak awans jest kolesiostwo i poplecznictwo. Bez układów i wazeliny nie ma możliwości awansu w tej firemce. Jest oczywiście jeszcze szansa, ze nie ma akurat znajomego pod ręką a potrzebna jest kadra to wtedy i owszem nawet z cieśli zrobią kierownika budowy.

pracownik!
@Pytanie

Wal chłopie, od razu Cię przyjmą. Jeśli jesteś cieślą, zbrojarzem, czytasz rysunek tech.

Były inż.

Pracowałam w Erbud ponad rok przy dwóch różnych projektach. Przyszlam tam jako niedoświadczony inżynier, dopiero po studiach i nauczyłam się bardzo dużo! Kadra kierownicza z jaką miałam okazję pracować kompetentna i z doświadczeniem. Było od kogo czerpać wiedzę. Zmieniałam pracę bo nie dogadałam się co do lokalizacji kolejnej budowy. Bardzo żałuję, że opuściłam firmę, bo była najlepsza w jakiej dotychczas pracowałam. Dobrze traktują pracowników. Z tego co wiem również podczas pandemii nie było cięć pensji. Z pocałowaniem rączki wróciłabym do erbudu.

Bert
Klient

Czy, trudno, dostać się jako pracownik fizyczny do Belgii lub Niemiec czy aktualnie są potrzeby pozdfawiam

Hanna

Wpisy niezgodne z regulaminem są kasowane. A regulamin zakazuje np. pisania imion i nazwisk pracowników. Co myślisz ogólnie o sposobie zarządzania w tej pracy w ERBUD?

Jerzyk

Człowiek o którym mowa aktualnie walczy z poważna choroba. Proszę o trochę rozumu opinia to nie hejt panie ładny.

Piękny
@Jerzyk

Jak już to piękny, nie ładny. Karma wraca, jak widać.

To
@Jerzyk

(usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ponizajacemu ludzi szmatławcowi

BĄT3K
@Hanna

Hanna ty jesteś (usunięte przez administratora) czy taką udajesz co? Regulamin haha zaraz napiszesz jeszcze że RODO nie kompromituj się, po to jest to forum aby opisywać pracę, warunki, zachowania itp. a i przestrzec przed innymi ludźmi np. co mobinng stosują wobec pracowników a w tym celu ujawnia się imię i nazwisko osoby która go stosuję, także kobieto nie pisz bzdur i nie rób z ludzi idiotów

ja

Jak widać na Go Worku niezgodne z wizją ERBUD SA komentarze są usuwane. Ja polecam profil na FB Mój Erbud. (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w ERBUD?

gość

nie ma czegoś takiego

Podwykonawca

Nic innego jak banda niedo.... kiedy skonczy sie nakas prace na gotowo ,kierownicy przychodza po miesiacu i mowia ze trzeba przerabiac , nie da sie nic zrobic dobrze bo sami nie wiedza jak to zrobic dobrze,projekt mozna schowac bo nic nie pasuje .. oby nigdy wiecej nie pracowac jako ich podwykonawcy...

Łuki
@Podwykonawca

Przecież realizują duże projekty z różnych dziedzin więc nie wieżę że jest tam brak doświadczonych kierowników.

John2000

Erbud to super firma . Ja mam płatne za każdą minutę przepracowana z urlopami tez nie ma problemu tydzień czy dwa bez problemu dostajesz. Kierownictwo też bardzo w pożądku i bardzo pomocne a do tego wykształcone i posiadające bardzo obszerna wiedzę w każdej dziedzinie (prawo międzynarodowe , sztuka współczesna, religia , muzyka klasyczna itp). Kwatery zawsze z pakietu Premium plus pełne wyżywienie . Naprawdę super firma więc nie wieżę w te kłamliwe komentarze.

kandulski

Ja mam całkiem inne zdanie john 2000 nie kłam

MK
@kandulski

Normalnie zupełnie się w to opiniowanie nie bawię, ale używanie nazwiska ( a pracowałem kiedyś w ERBUD-zie jest niegodziwością. Oświadczam, że nigdy takiej opinii nie napisałem. Przy okazji pozdrawiam wszystkich znajomych z ERBUD-u. M.Kandulski

John2000
@John2000

Wcześniejszy moj komentarze to tylko ironia .

Rafał
@John2000

chyba że sam sobie płacisz ty może jesteś judaszem za 30 srebrników . kierownictwo wykształcone i posiada obszerną wiedzę jak okraść pracownika ze stawki zaszeregowania jak pójdzie na chorobowe i te kwatery żal patrzeć ty musisz mieć badania nieaktualne podbite przez weterynarza wreszcie napisz cała prawdę judaszów w tej firnie nie brakuje następny kłamca dołączył (usunięte przez administratora) kiła i mogiła za parę euro sprzedają i obrabiają (usunięte przez administratora) Polskie

Bix
@John2000

Haha???????????? wszystko odwrotnie ????

siury
@John2000

Taka super nic dodać nic ująć a na urlopy kto jezdzi to jezdzi jedziesz w środę i na poniedziałek do pracy takie to są według ciebie urlopy. Nie chcę mi się pisać więcej na temat tej firmy .Nie polecam

siury
@Rafał

Może i wykształcone tylko kultury u nich brak , A na dodatek ludzi to do jednego pokoju to by wpakowali ile się da takie sa warunki mieszkaniowe obłęd

Helena
@siury

A powiedz, jak tam w Erbud z zarobkami? I czy rzeczywiście w Toruniu nie przyjmują teraz żadnych podań? Dziękuję.

Robotnik

Nie polecam nikomu tej FIRMY. Powodów jest kilka zacznę od zarobków kiedyś stawka była 12 euro brutto na godzinę teraz jest 15.50 A zarobki nadal stoją w miejscu. Czyli jakieś 2000 tyś euro, praca od pon do soboty i sobota za free oczywiście... rzadko się jeździ do domu bo przecież terminy ludzi nie mamy na zastępstwo, atmosfera w pracy? Tragiczna co drugi to kogoś z rodziny tu ma także pocioty... nie polecam nikomu

Ja
@Robotnik

Na której budowie pracujesz w sobotę?

NICO

ERBUD SANOK brak toalet ogólny (usunięte przez administratora) ludzie nie mają się gdzie załatwić a zarządza tym nie wiem jaki człowiek bo nawet zasady BHP go nie ruszają (usunięte przez administratora) do potęgi tylko chodzi i pysk drze a nawet nie wiemy kim jest czy to kierownik budowy czy kto? brak kasku brak kamizeliki kto to wie może ktoś? BHP NIC z tym nie robi bo chyba się go boją .....a ja wam mówie to taki nikt tylko się uważa za bóstwo

Dominika

Dobry pracodawca może być dla dobrego pracownika a że nie wszyscy tacy są stąd narzekanie.

Zostaw merytoryczną opinię o ERBUD - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.