Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

rrr800

Świetnie, że coraz więcej ludzi dzieli się na tym forum swoimi doświadczeniami ze współpracy z #ERBUDSA. To ważne, bo inni mogą to przeczytać i uniknąć ciągania się po sądach czy bankructwa. Bardzo to zaczęło przeszkadzać administratorom strony, co zresztą zrozumiałe, bo w moim przypadku pełnomocnik #ERBUDSA wystosował pismo, w którym wzywa do usunięcia moich wpisów i, jak to ma w zwyczaju, straszy konsekwencjami. „Hanno” czy inny adminie – fakt, że ktoś podaje jakieś dziwne skróty, które nie są nazwiskami, nie oznacza, że podaje jego dane osobowe ;) A samo pisanie o tym, że ten czy tamten coś wywozi i kręci na boku, jest ważną informacją dla potencjalnych podwykonawców. Świadczy o tym, że w kadrze #ERBUDU są ludzie nieuczciwi i krętacze, którzy w razie wpadki znajdą kozła ofiarnego w osobach właśnie tych podwykonawców ;) A i ja mam pewne spostrzeżenia polegające na tym, że naliczane na mój poczet godziny wykonawstwa zastępczego w dziwny sposób zbiegły się z wykończeniem domu jednego z dyrektorów, który pierwszy rwał się do zatrzymania moich pieniędzy. :P GoWork.pl – my wiemy, o czym piszemy, a Wy się nie dajcie zastraszać pełnomocnikom #ERBUDSA. Jesteście chyba dla "ludzi", a nie dla pracodawców, co nie? Więcej:https://www.facebook.com/M%C3%B3j-ERBUD-1991988017713025/?hc_ref=ARQd06xQyhrJ7QkhwFvlCOEUITDutg_qk40_oZrTKXmrGbDDUCmJrJSGYbUI9MAkAZU&fref=nf

rrr800

Ktoś ma podobne doświadczenia? (usunięte przez administratora)

Waldi

ERBUD ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać to co mamy?

@Waldi

Halat

weteran

To wszystkim wesołych świąt i zapiepszajcie dalej

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
rrr800

Jeśli pracujecie dla ERBUDSA to przygotujcie się na to, że obciążą Was nawet za... opady. polecam: (usunięte przez administratora)

Kiti

Wielu podwykonawców pyta: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2073406232904536&id=1991988017713025

starszy

nic ciekawego panowie ten erbud pieniadze marne obowiazkow duzo jak niemusis to przemysl dodrze zanim podejmiesz decyzje

Gogol

Ile osób tyle opinii. Ja nie narzekam na firmę, mam jednak zasadę że pracuję z pełnym zaangażowaniem. Może to jest metoda ?

rrr800

W taki oto sposób ERBUDSA próbuje zamknąć usta ludziom, którzy chcą przed nimi ostrzegać. Podwykonawcy - nie dajcie się! (usunięte przez administratora)

rrr800

Na facebookowym profilu powstaje cykl dot. traktowania podwykonawców przez ERBUD SA pozwami wzajemnymi: (usunięte przez administratora) Nie dajcie się!

Inżynier budowy

Nie polecam, firma z tradycją rodzinna nastawiona na własny interes, duża rotacja, (usunięte przez administratora)- brak postawionych celów i zadań pracowniczych- generalnie chaos- bardzo niskie pensje- przynajmniej tak było w biurze w Warszawie.

rrr800

Unikajcie, żebyście nie musieli tak kończyć: (usunięte przez administratora)

Siwy z Antwerpii

Pracowalem w tej wspanilej firmie 7 miesiecy w Belgij.Praca od godziny 7 do niby 17 tylko ze praktycznie codziennie trzeba zostac po godzinach,wiec tak naprawde pracuje sie od 7 do 19. Platne tylko 8 godzin bo za przerwy nie placa i jedna godzina dla firmy a za nad godziny oczywiscie nie platne. Czyli w miesiacu pracuje sie okolo 220 godzin a zaplacone za 170 jesli kierownik jeszcze nie obetnie godzin bo tez sie tak zdarza. Praca na budowie to nic innego jak bieg z przeszkodami i jeden wielki balagan. Warunki mieszkaniowe tez nie sa za ciekawe 15 osob w fatalnych warunkach.Pokoje male ciasne a luzka pietrowe.Najlepiej zeby jeszcze przyjechac z wlasnym materacem i posciela.Zjazdy do kraju najlepiej wcale bo praca najwarzniejsza. A jesli juz kierownik okarze laske i da wolne to w piatek po pracy wyjerzdzasz a we wtorek juz musisz byc w pracy czyli dla rodziny masz tylko sobote i niedziele.Kierownik na budowie to byly zwykly pracownik ktury w przeszlosci dobrze w d...e wchodzil i zlapal w ten sposob stolek.Jedynym plusem pracy w tej firmie to wyplata na czas ogolnie to nie polecam.

Podwykonawca rp

ERBUD?Cwaniaki. Jaka to nie jest cudowna i profesjonalna firma. Jakie to oni nie robią inwestycje. Mistrzowie papierologi i zawracania (usunięte przez administratora). Obiecują gruszki na wierzbie. Potem w rzeczywistosci współpraca z Erbudem staje się koszmarem. Podwykonawcy uważac na nich !!!!!!!

Jaco
@Podwykonawca rp

Ja pracuję w ERBUDZIE jako podwykonawca od 10 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów a tą firmą . Tyle w temacie.

rrr800

Zanim podpiszecie jakąkolwiek umowę z ERBUDem, to przeczytajcie dzisiejszy post. (usunięte przez administratora) Żeby potem nie było, że kierownik nic nie pamięta ;)

Bilbo

Znacie tego "derektora"? https://www.facebook.com/1991988017713025/photos/pcb.2023832527861907/2023831987861961/?type=3&theater

rrr800

Negatywne opinie, jak widzę nie są wyssane z palca. Tu są posty o tym, jak fantastyczną kadrę ERBUD ma. Bałagan w papierach, niekompetentni kierownicy, którzy nie wiedzą nawet kto, co robi. Uważajcie! (usunięte przez administratora)

rrr800

Widzę, że nie tylko ja mam taką opinię. Polecam wszystkim, w tym ewentualnym pracownikom i podwykonawcom: (usunięte przez administratora)

Podwykonawca

Wiecie co? ERBUD screenuje te wpisy :D Ja założyłem im sprawę w sądzie i piszę wszędzie o tym, jak traktują podwykonawców. Żeby zamknąć mi usta założyli mi sprawę o zniesławienie. Więc uważajcie... :D

Hanna

@Rafał, a na jakiej podstawie ERBUD zatrudnia tych pracowników, którzy pracują po 12 godzin? Taki system pracy wymaga przerw jedno lub dwudniowych, bo to wymusza kodeks czy to pracy, czy cywilny. Ktoś może się do tego odnieść?

Inżynier
@Hanna

Umowa o pracę w której masz ryczałt za nadgodziny. Nie ma znaczenia, to że było się w pracy np.. 12 godzin.. przy czym te 12 godzin to pikuś, kiedy schodzi się z budowy o 21 lub 22 a czasami i później, a zaczynasz o 7 rano. Następnego dnia masz być na budowie i koniec! A jak się nie podoba, to możesz się zwolnić. Jak się stawiasz i kończysz wcześniej, to dostaniesz polecenie na piśmie przeniesienia na inną budowę do innego miasta, wtedy człowiek najczęściej sam się zwalnia! Planowanie i układanie harmonogramów na etapie przygotowania produkcji to jakaś fikcja, albo gra w ruletkę na zasadzie może się uda! Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.