Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

Ta firma dużo obiecuje, w rzeczywistości okrada swoich pracowników.

123 baba jaga patrzy

Witam .Co powiecie o pracy w belgi dla cieśli szalunkowego ? Właśnie dostałem ofertę ,pytanie czy warto?

Hanna

@Jacek czy te warunki zatrudnienia dotyczą wszystkich stanowisk w ERBUD? Może są też takie, na których sam system wypłacania wynagrodzenia wygląda inaczej? Istnieje możliwość negocjowania stawek podczas procesu rekrutacyjnego?

ExKR
@Hanna

A jakie to ma znaczenie albo się jest w porządku wobec wszystkich albo się stosuje podwójne zasady. Ja nie zostałem poinformowany o systemie wypłacania wynagrodzenia (rozbijania na podstawę w umowie + ryczałt za nadgodziny i dodatek na oddelegowanie), dopiero po przyjściu do pracy i przepracowaniu 1,5 tygodnia dostałem umowę i zostałem postawiony przed faktem dokonanym i jeszcze ze stwierdzeniem "wszyscy tak robią". Nawet mi do głowy nie przyszło że tak można traktować pracownika.

Jacek

Praca po minimum 10h dziennie, a często nawet po 13-14h. Za nadgodziny jest oczywiście ryczałt (wynagrodzenie na które się umawiamy ubiegając się o pracę jest rozbite na podstawę w umowie + ryczałt za nadgodziny i dodatek za budowę na oddelegowaniu). Nadgodzin nie można odebrać. Za pracujące soboty i niedziele można odebrać 1 dzień wolny (brak jest dodatkowego wynagrodzenia). Zarobki są niskie w porównaniu do stawek rynkowych, ponadto trzeba pamiętać o tym, że w Erbudzie nie ma premii. Teoretycznie są premie na koniec budowy, ale są one uzależnione od wyniku finansowego budowy. A to zależy już od tego jak podpisany jest kontrakt - czyli nie od nas. Nawet w przypadku, gdy budowa ma dobry wynik to dostanie premii na koniec nie jest oczywiste, a jej wysokość jest w okolicach miesięcznego wynagrodzenia - czyli żart. Podwyżki wynagrodzeń są rzadkie i nie idą w parze z ilością dokładanych obowiązków. Jedyne co się dostaje to ciągłe obietnice. Największym plusem jest na pewno regularność pensji - jest zawsze w terminie. Nie znam też osoby, którą sami by zwolnili. Czyli w skrócie jest ch**owo, ale stabilnie. Dodatki pozapłacowe są słabe. Jest OK System za ok. 85 zł miesięcznie (podróbka Multisporta z mniejszą ilością klubów, Multisport kosztuje ok. 35 zł), Medica (tragiczna opieka medyczna) - za ok. 35 zł miesięcznie (tak aby dało się z czegokolwiek skorzystać), ubezpieczenie zdrowotne - min. 35 zł miesięcznie. Nie ma żadnych dodatków, bonów na święta. Za uprawnienia oddają tylko połowę poniesionych kosztów. Telefony i laptopy służbowe, które się dostaje to albo jakieś niskie modele (np. w dobie smartfonów firma rozdaje np. Nokie dla emerytów) albo zjechane, stare używane modele otrzymane po innych. Aby otrzymać nowy fajny telefon lub nowy laptop trzeba się mocno natrudzić i naprosić (chyba że ma się albo szczęście albo znajomości). Plusem jest to, że realizuje się ambitne, ciekawe projekty, ale organizacja pracy również pozostawia wiele do życzenia. Brak jest hierarchii, robi się wszystko, a firma dorzuca nam (budowom) nieustannie kolejne obowiązki. Bardzo dużo osób ostatnimi czasy odeszło z Erbudu. Ja także już tutaj nie pracuję od ponad pół roku. Aktualnie fala odejść postępuje, brakuje rąk do pracy, a co za tym idzie Ci którzy są mają tej pracy naprawdę ogrom. Na pewno muszę przyznać firmie, że zrealizowałem w niej fajne projekty, poznałem fajnych ludzi i zdobyłem ogromny bagaż doświadczenia. Na pewno jednak nie poleciłbym pracy tutaj komuś kto ma alternatywę lub jakieś doświadczenie.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
Praca dla murarzy w Belgii -bezposrednio.

Dzień dobry, SZUKAMY MURARZY DO PRACY W BELGII. Jesteśmy małą rodzinną belgijską firmą budowlaną. W obecnej chwili  pilnie poszukujemy 2 murarzy  do wykonania ścian z wielkoformatowych bloczków silikatowych SILKA ( mały dźwigi)  ok. 1800,00 m² na jednej z naszych budów w Wetteren. Wszystkich zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem email: info@thbouw.be Wszelkie szczegolowe informacje rowniez pod numerem telefonu +322 706 53 99 w godz. 9.00-17.00

Hanna

@kornik drukarz, nie mam na celu w żaden sposób przyczyniać się do pozytywnego wizerunku ERBUDU, jak widzisz powyżej dopytuję o system pracy, bo wydawało mi się to nielogiczne. Dopytywanie wynika z funkcji jaką pełnię na forum, czyli funkcji moderatora, zatrudnionego przez serwis gowork.pl. Moim zadaniem jest dbanie o poziom dyskusji i dodawanie merytorycznych wpisów. Może z takim wytłumaczeniem, bardziej trafię i uzyskam odpowiedź.

NIE DLA ERBUDU !!!

Niestety ale wszystkie negatywne komentarze to PRAWDA !!!!!

Inz.

Kupa dziada znajdująca sie w 5 najlepiej preznych firm w branży budowlanej i nic więcej 2500 na początek dają po studiach no i jesteś potrzebny na dany etap budowy. Budowa sie kończy i twoja praca. Tylko prosić aby KimDzonUn puścił jedną rakietę na Polske aby to zydostwo wybić. Polskiemu robotnikowi na budowie oferują 12 pln na godzinę a Bialorusini Ukraincy robią za 15 pln co za kraj.

Rafał

Tak naprawdę to praca 12h dziennie od 6:00 (bo wtedy przyjeżdżają ładunki, a nawet czasem od 4:00 rano) do 18:00 bo jak wychodzisz o 17:00 to się krzywo patrzą, codzienne betonowania słupów albo stropów. Po okresie próbnym dostajesz 500 więcej czyli 3300 netto podzielone na wynagrodzenie zasadnicze, dodatek za budowę i ryczałt za nadgodziny więc czy siedzisz 160h czy 240h dostajesz to samo. Żółtodzioby się zgadzają bo gdzieś muszą odbyć praktykę do uprawnień, ale praca z takimi jest koszmarna można sobie wyobrazić jaki zapał i chęć do rozwiązywania problemów ma inżynier po tygodniu pracy 12h dziennie a im więcej czasu spędzi na budowę tym te chęci spadają wykładniczo. Atmosfera nie fajna bo jak dostajesz takiego żółtodzioba musisz się męczyć podwójnie z takim kolegą i podwykonawcami, i jeszcze Ci powiedzą że jesteś nie dobry i nie masz serca dla gówniarza, bo oni się tyle namęczyli żeby znaleźć buraka co za półdarmo przyjdzie do pracy!

Hanna

Z aktualnych ofert pracy ERBUDU, na stanowisko inżyniera, nie jest wymagane 3 letnie doświadczenie @ERBUD?, nie dziękuje, więc może pensja o jakiej piszesz, jest na początku taka sama dla wszystkich, a później dla osób, które się sprawdzą jest podwyżka? Jeśli możesz się do tego odnieść to na pewno inni zainteresowani pracą z chęcią się do tego odniosą.

kornik drukarz
@Hanna

Pani Hanno, czy te kwoty które padają w postach powyżej oraz ilość godzin pracy są ok? czy może to być postrzegane jako uwłaczanie i spychanie do prekariatu kadry inżynierskiej? Niech Państwo zerkną na cennik ogłoszeń na portalu pracuj.pl ....ogłoszenie np. na inżyniera kosztuje firmę 1000 zł NETTO czyli 1230 zł, natomiast koledzy na forum piszą o kwotach wynagrodzenia oscylujących w dwukrotności tego kosztu? czy jest to standardowa praktyka firmy ? czy część użytkowników jest zatrudniona do tworzenia wizerunku firmy pozytywnymi komentarzami ? czy warto z takimi klakierami prowadzić polemikę?

ERBUD?, nie dziękuję

ERBUDzie obudź się w końcu !!! 2800 zł dla inżyniera z 3 letnim doświadczeniem w branży ?? poważnie ? za pracę od pn - pt po 10h + dyżury betonowania + co któraś sobota. przecież tych godzin to się uzbiera z 240 w miesiącu. Dla żółtodziobów co nieświadomie psują branżę: standardowe wynagrodzenie to 3 -4k netto w szanującej się firmie wymagają od ciebie profesjonalizmu ale i płacą 4k ERBUDZIE jesteś znacznie poniżej średniej w branży, proszę szanujcie kadrę inżynierską to też się tyczy kierowników bo też mają mniej niż powinni

Hanna

@Nikt czy taki warunek jest prezentowany pracownikowi na rozmowie rekrutacyjnej? I czy skoro nadgodziny są niepłatne to czy można je obie odebrać w postaci wolnego dnia? Precyzujmy wypowiedzi, tak żeby inni zainteresowani wiedzieli na czym stoją dokładnie.

Nikt

@Hanna - 2017-04-26 09:35 Nadgodziny obowiązkowe, codziennie i niepłatne. Soboty tak samo.

Hanna

@zibi dziękujemy za Twoją opinię. Co więcej ktoś z Was może napisać o ERBUD? Jakie pozytywy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany? Każdy merytoryczny i rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

babka

Witam jak u Was są traktowani operatorzy żurawia?Opłaca się?

mack

jestem operatorem żurawia wieżowego, otrzymalem ofertę do Belgii i chciałbym dowiedziec się więcej od Was Erbudowicze jak tam jest i temat zarobków.pozdrawiam :)

Hanna

@Zibi wspominasz między innymi o tym, że nadgodziny w ERBUD nie są płatne. Czy są one obowiązkowe i czy często się zdarzają?

zibi
@Hanna

Wszystko uzależnione jest od budowy jeśli terminy są normalne nadgodziny zdarzają się rzadko jak i soboty robocze jeśli terminy są napięte jest to nagminne, tak jak pisałem wcześniej generalnie nie ma nadgodzin w firmie są do odebrania w bliżej nie określonym terminie tak jak w moim przypadku przepadły

Zibi

Chciałbym podzielić się z zainteresowanymi jak wygląda praca operatora żurawia w firmie Erbud w Belgi: czas pracy: teoretycznie 10 godzin od 7 do 17 w tym dwie półgodzinne przerwy niepłatne firma za to nie płaci a ty operatorze w tym czasie musisz za darmo pracować albo jak nie to cię zwolnią.Oczywiście godzina darmowej pracy dla firmy z której podobno opłacane są kwatery i dojazd do pracy. podsumowując pracujesz non stop minimum 10 godzin kierownik zapisuje ci 8 godzin. Trzeba wziąść pod uwagę że najczęściej są dogrywki tzn praca w nadgodzinach za które firma nie płaci.Generalnie godzin nadliczbowych Erbud teoretycznie są do odbioru.NIGDY ICH NIE ODBIERZESZ!!!!!!!!!!!!!!.Zarobki: 1600-1800 euro uzależnione tzw przerobu jest to widzimisię p. Kierownika to on decyduje o wszystkim . Dużym plusem firmy była wypłacalność wynagrodzenie zawsze terminowo.

Hanna

@PITERSZON, dlaczego tak uważasz?

PITERSZON

erbud rzeszów to oszuści ,odradzam .

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.