Erbud

Bydgoszcz

Opinie o Erbud

joe

franek ty jak chinski bocian piorko w(usunięte przez administratora)ub PKO połączenie (usunięte przez administratora) z osłem silny i głupi.okradanie pracowników z godzin,diet premii uważasz ze można sie dogadać z każdym kierownikiem to wiem wszystko o ciebie.Jak traktują ludzi w Niemczech,Belgi,Francji jak wygladają kwatery szatnie

leon

Franek największy baran to jesteś ty.Jak sie dogadujesz z kierownikiem to jesteś wazeliniarz.

Franek

Wszyscy Panowie co tutaj się wypowiadacie to jesteście barany, brak Wam pojęcia o naliczaniu pieniążków. Nie potrzeba być wazeliniarzem żeby dobrze zarobić trzeba chcieć pracować. A z każdym kierownikiem można się dogadać.

Zostaw opinię o Erbud - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erbud