Iron Mountain Polska Sp. z o.o.
counter
3 441 469 5 1
Prawo

Umowa o pracę nie powinna być zastępowana umową zlecenie. Praca po 8 godzin dziennie, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę nosi znamiona umowy o pracę. Jeżeli w tejże firmie taka sytuacja ma miejsce to należy to zgłaszać Państwowej Inspekcji Pracy !!!

Tak18Nie1

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Radom Nowy wpis

W Radomiu za dużo kierowników za mało pracowników .

Paulina Nowy wpis

Same zło ...na Bielanach wrocławskich..cyrk na kółkach..

K.S Nowy wpis

Szefostwo -tragedia! Do wymiany !! Kasa tragedia! Pracownicy robią swoje...w (usunięte przez administratora) mają liderów stawiają swoje warunki a liderzy się zgadzają na to ( śmiech na sali) chociażby na rejestracji...dziewczyny owinely liderów wokół palca itd. nic jakieś stanowczości ze strony liderów...czy kierownictwa!!

Lew87

Witam Jeśli chodzi o firmie iron mountain na Bielanach wrocławskich to powiem krótko...byłem pracownikiem w tym zakładzie...i nie polecam tej firmy... przede wszystkim: - ciągle człowiek jest na umowie zlecenie (po 3 -4 lata w tym zakładzie) brak jakiejkolwiek szansy na umowę o pracę... - dziewczyny z działu rejestracji ciągle nosza pudła (10 lub 20 pudel na godzinę ) po 15 kg a nawet i więcej . Zglaszanie dla kierownika czy lidera nic nie daje...Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest za każdym razem łamane...a jak przyjeżdża BHP wszystko jest tak ustawione aby firma nie dostała kary a po kontroli wszystko wraca do poprzedniego stanu - czyli dziewczyny same znów noszą pudła ciężkie a gadanie przed BHPowcem że nosza w 2 -kino śmiech na sali..!!!!!! Liderzy wybierani są pod tym kątem bo to koleżanka koleżanki....że się wykazała dana osoba ( Czym? Opier...aniem się i siedzeniem i siedzeniem ciągle na telefonach !!! Nie szanują pracowników którzy rzeczywiście pracują sumiennie i się starają (takie osoby tam wykorzystuja po całości jak się da) gdzie tu UczCiwosc ? Nie ma !! ***Szefostwo na Bielanach kpnia nawet nie potrafią pożegnać się z pracownikami którzy odchodzą ; głupiej reki nie podadzą za daną pracę. Po co? (usunięte przez administratora) Ciągle liczą się tabeli ; statystki !!!! Jak czlowiek przychodzi i zgłasza dla kierownika czy lidera że się źle czuje lub kregoslup boli bo pudła są za ciężkie ( chodzi mi o dziewczyny z rejestracji) ???? To co słyszy ? Że nikogo nie ma żeby dać na zastępstwo !! Jak wyladujesz w szpitalu to może coś zrozumieją albo i nie !!! Nawet nie zawitają w odwiedziny zakładu do pracownika jak się czuje itd.!!! ****** Dziewczyny zamiast pracować z rejestracji to nos ciągle w telefonie ; liderów danego dnia nie ma to opieprzaja się jak się da...ciągle narzekają..w szpilkach chodzą paznokcie zrobione...a jak trzeba iść zrobić cos na magazyn. To : one nie przyszły po to do pracy żeby na magazynie robić !!! Nie chodzą cały czas !! A po drugie problem mają żeby wogole od czasu do czasu przyjść...!! Krótko liderzy robią co chcą przed kierownikiem!!!każdy rzepkę skrobię...!!! Kierowników do wymiany i liderów też z rejestracji w ogóle..dno!!! Pozdrawiam

@Lew87

W Iron Mountain przykładamy szczególną uwagę do warunków pracy osób zatrudnionych w naszych oddziałach. Przechodzimy regularne i rygorystyczne kontrole, aby mieć pewność, że każde procesy są prowadzone zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami BHP. Każdy zgłaszany do nas przypadek możliwych nieprawidłowości jest sprawdzany – również w tym przypadku zostały przeprowadzone dodatkowe kontrole oraz audyty, które nie wykazały żadnych uchybień. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest priorytetem, a dodatkową dbałość o ten aspekt podkreślamy, realizując jako Pracodawca, Program Doceniania za Życie Wartościami Iron Mountain, gdzie jedną z kluczowych wartości jest właśnie Bezpieczeństwo. Chcąc również dodatkowo zadbać o zdrowie kobiet pracujących w magazynach IM przy obsłudze dokumentacji, wprowadziliśmy zasadę pracy w tandemie – jedno pudło jest przenoszone przez dwie kobiety. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Tak1Nie2
Były pracownik Nowy wpis
@Iron Mountain

Gorzej będzie jak wpadnie niezapowiedziana kontrola... Nie będzie czasu na zatuszowanie nieprawidłowości. Każdy wpis od byłych pracowników jest negatywny, a Wy dalej brniecie, że tak kochacie swoich pracowników i dbacie o nich hahaha. Kto tam pracuje niech siedzi jak mu zdrowia nie szkoda, ale jak ktoś będzie szukał pracy to niech ucieka jak najdalej, może uda się uratować kogoś przed tą charówą za marny hajs. W sumie to trochę urocze, że ktoś tak zaciekle walczy z negatywnymi opiniami dając kopiuj-wklej i myśli, że broni tego przybytku zakłamując rzeczywistość. Miejsce w piekle już jest - to iron moutain.

Tak3Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Po zapoznaniu się z CV wybrane osoby zapraszamy na spotkanie, które z uwagi na obecną sytuację odbywa się on-line. W trakcie pierwszego spotkania rozmawiamy o doświadczeniu i umiejętnościach kandydatów, a także zachęcamy do zadawania pytań dotyczących pracy w Iron Mountain. W zależności od stanowiska możemy zaprosić kandydata na jedną lub dwie dodatkowe rozmowy z przyszłym bezpośrednim przełożonym i ewentualnie dyrektorem obszaru biznesowego dla danego stanowiska. Za każdym razem informujemy też o szacunkowym czasie oczekiwania na ostateczną decyzję, który jest zależny od dostępności kandydatów i menedżerów zaangażowanych w proces rekrutacyjny. Pozdrawiamy! Zespół Iron Mountain Polska

Tak1Nie2
Zośka
Klient
@Iron Mountain

To są przyjęcia ?? Jak zwalniacie ludzi przecież po co kłamać

Tak3Nie
@Zośka

Rekrutacje w naszej firmie uzależnione są od potrzeb biznesowych, liczby realizowanych aktualnie projektów oraz stopnia ich zaawansowania. Nasza praca jest ściśle związana z aktywnością naszych Klientów. I m.in. z tego względu liczba rekrutacji może być różna, a ich intensywność nie musi być taka sama, w zależności od poszczególnych oddziałów firmy czy natężenia zadań w danym jej obszarze. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Ona
@Pytanie

Nie polecam tej firmy .... Najgorzej gdzie mozesz trafić....pracowników mają za nic.

Tak3Nie1
ki8
@Zośka

Nie polecam firmy. Szkoda twoich nerwów. Ludzi sami stąd uciekają bo nie szanują pracowników. Stawki - kiepskie....jak i szefostwo. Pracowników w (usunięte przez administratora) mają i ich zdrowie. Pudła przeciążone ponad 15kg ; a zgłaszanie dla szefostwa nic nie daje....

Tak3Nie1
@ki8

Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Wszystkie zasady pracy w Iron Mountain Polska są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy mogą kierować swoje pytania do działu HR, który wyjaśnia te kwestie na bieżąco. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Ww
@Iron Mountain

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników ? ŚMiech na sali!!!! Weźcie przestańcie czarować !!

Tak2Nie
Izak
@Zośka

Ludzie sami uciekają stamtąd z bielan wrocławskich...brak szacunku dla pracowników masz problem zgłaszanie dla liderów czy szefostwa nic nie daje mają głęboko gdzieś....

@Izak

Nasze miejsca pracy przechodzą regularne i restrykcyjne kontrole, które nie wykazują nieprawidłowości. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy sygnał dotyczący nieścisłości jest traktowany poważnie i również w tym przypadku zostanie przeprowadzona dodatkowa weryfikacja. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

@Iron Mountain

Co za bzdury wypisujecie, żeby się wybielić. Ta osoba, która wypisuje te brednie niech idzie tydzień na rejestrację popracować. Kręgosłup zajechany, ból pleców, zakwasy w rękach. Pudła ważące po 18 kg to jest normalne? To pod kryminał podchodzi. Zdarzają się lżejsze, ale norma jest taka, że na godzinę trzeba zrobić 10 pudeł ważących 12 kg a takie jedno pudło trzeba podnieść 4 razy...z magazynu na wózek i do biurka (biurko w kanciapie 3mkw umieszczone) z biurka znowu na magazyn, i tak w kółko. Oczywiście jak jest kontrola to wszystko jest zrobione tak, aby pasowało, ustawione, co nie powinno być jest schowane itp. Dlatego kontrole są ok. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie1
@Były pracownik

Dziękujemy za podzielenie się opinią, wszystkie są dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy realizowali swoje obowiązki służbowe w zgodzie z restrykcyjnymi przepisami BHP. Przeprowadzamy cykliczne audyty oraz przechodzimy zewnętrzne kontrole, które nie wykazują odstępstw. Na bieżąco monitorujemy temat, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Tak18Nie1
@Prawo

W Iron Mountain obowiązują uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Wszelkie podejmowane działania przez firmę są również zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy mogą kierować swoje pytania do działu HR, który wyjaśnia te kwestie na bieżąco. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

TakNie7
@Iron Mountain

Tak ? To dlaczego ludzie pracują po 8 godzin na umowach zleceniach ? Uważają Państwo, że to jest w porządku ?

Tak9Nie
@Prawo

Godziny pracy oraz rodzaj umowy uzależniony jest od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Dodatkowo warunki zatrudnienia są każdorazowo omawiane z pracownikiem, a wszelkie podejmowane przez firmę działania są przejrzyste i zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy mogą kierować swoje pytania do działu HR, który wyjaśnia te kwestie na bieżąco. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

TakNie4
pablo
@Iron Mountain

Jeśli tak jest jak napisał, to zatrudnianie na umowę zlecenie jest łamaniem przez prawa, Odsyłanie do działu HR, czyli bycie sędzią we własnej sprawie, to jest naigrawanie się z inteligencji piszącego.

Tak7Nie
@pablo

Wszystkie zawierane w Iron Mountain umowy są zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy pracowników o kontakt. Każde zgłoszenie jest przez nas szczegółowo analizowane i wyjaśniane. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

TakNie3
Asystent Mecenasa
@Iron Mountain

Nie są zgodne z prawem ,praca w godzinach 8-16 pod nadzorem kierownictwa, w miejscu i czasie oznaczonym przez daną firmę nosi znamiona umowy o pracę, a czyli de facto winny być podpisane umowy o pracę. Ludzie na tym forum sami piszą, że mają zlecenia i pracują po 8 godzin więc proszę nie ściemniać !

Tak10Nie
Bywalec
@Asystent Mecenasa

Na Bielanach są pracownicy ,którzy już od 2 lat pracują na UM(Dział rejestracji,na magazynie szybciej chociaż nie zawsze)Codziennie po 8h i tłumaczenie szefów ,że to tylko jednorazowy projekt na kilka miesięcy jest śmieszne.Oczywiście rejestracja najniższa krajowa. Magazyn +200 od najniższej(na początek)

Tak9Nie2
@Bywalec

Na UZ a nie UM. Zatem należy to zgłosić właściwym organom

Tak6Nie
@Prawo

Niestety tak jest że osoby nawet na umowie zlecenie są po 3 lata na umowie....tak jest na Bielanach wrocławskich .

Gość

Same negatywne opinie, co się dzieje w tej firmie ?

@Gość

Iron Mountain Polska to stabilna firma, oferująca uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Wszelkie wątpliwości pracownicy mogą kierować do działu HR (także mailowo skontaktujsieznami@ironmountain.pl). Każde zgłoszenie jest przez nas szczegółowo analizowane i wyjaśniane. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

TakNie5
Irek
Kandydat
@Iron Mountain

Iron Mountain przestań już się bronić i wybielać ciągle skoro tyle negatywnych opinii ludzie wydają o was. Jesteście kiepską firmą w stosunku do swoich pracowników i należało może by wymienić tych leniwców na stołkach co nic nie potrafią oprócz brania kasy na ludzi co przynajmniej za pieniądze zainteresują się problemami w firmie i wprowadzą jakieś zmiany. Miałem do was aplikować ale po tych opiniach niestety odpuszczę sobie.

Tak4Nie
kacper

pracowałem w IM na bielanach wrocławskich co do pracy to spoko sie pracowało jedyny minus to wynagrodzenie słabe..

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 200 dni.

Jak szefostwo w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

TakNie4
Piasku100

Witam jestem zainteresowany pracą w Iron Mountain Wrocław Bielany na stanowisku kierowca magazynier. Mógłby ktoś być tak miły i opisać obowiązki w pracy oraz wynagrodzenie netto??

Tak1Nie1
Iron Mountain Polska
@Piasku100

Odpowiadając na pytania zainteresowanych pracą w Bielanach: praca skupia się głównie na dwóch czynnościach magazynowych – przyjmowaniu lub wydawaniu pudeł z dokumentami w naszym oddziale. Pracownicy wykonują zadania ręcznie lub, w zależności od potrzeb, przy użyciu wózków specjalistycznych. W przypadku osób, które nie posiadają stosownych uprawnień, IM organizuje wymagane szkolenia, które mają na celu ich zdobycie. Wszystkie dodatkowe informacje, związane z ofertą, chętnie przekażemy kandydatom podczas spotkań rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania.

Mikołaj
@Iron Mountain Polska

Jakie zmiany i godziny pracy obowiązują pracowników magazynu? Czy weekendy również są pracujące? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Iron Mountain Polska
@Mikołaj

Dziękujemy za zainteresowanie! W przypadku magazynu w Bielanach Wrocławskich pracujemy w godzinach 8-16 od pon-pt. W przypadku innych naszych magazynów, godziny pracy są uzależnione od lokalizacji. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

Bywalec
@Piasku100

Na kurierce parodia jest.Auto praktycznie cały czas przeładowane i niesprawne bo szkoda kasy na autoryzowany serwis(oczywiście chodzi o auta po gwarancji),a wolą wstawić auta do "Januszy" ,którzy potrafią tylko zmienić olej.Co do pracy to są dni ,że się nie narobisz(raczej mało takich dni) ale są też takie gdzie jedna osoba musi znieść 70 kartonów 2-3 piętra po schodach i załadować je do samochodu i rozładować później na firmie.Każdy karton zazwyczaj minimum 15kg każdy(niby taka jest ustalona norma lecz to średnia i zdarzają się takie ,które mają ponad 25 kg),a jak zgłaszasz to kierownikowi to słyszysz "następnym razem nie odbieraj" i tak ze wszystkimi klientami.Jedziesz kolejny raz do tego samego klienta i widzisz przeładowane pudła,a po tel do kiero słyszysz to samo "Dzisiaj odbierz ,ale następnym razem już nie " i cały czas to samo

Tak5Nie1
Pracownikoddziałpołudnie

Oddział w Małopolsce , dobra praca na nabranie doświadczenia oraz jako uczący się . Atmosfera zależy z kim przyjdzie współpracować , zarobki mierne jak na taką firmę ale nie tragiczne . Praca wśród młodych ludzi ale nie radzę zawierać przyjaźni i się spoufalać. Ogólnie trzeba dużo dystansu do pracy tam oraz nie spodziewać się możliwości awansu itp. Dobra praca na początek kariery .

Jasun

Czy kobiety mają lekką pracę czy muszą przerzucać kartonami ? Czy jest to praca siedząca czy fizyczna ?

Tak3Nie
@Jasun

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Charakter pracy zależny jest od stanowiska, na które aplikujesz. Wszystkie oferty na bieżąco publikowane są na portalach rekrutacyjnych, a ogłoszenia szczegółowo opisują zakres obowiązków. Jeśli jednak pojawią się dodatkowe pytania, to zawsze możesz je zadać w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Pesta
@Jasun

Oczywiście, że muszą. Praca na magazynie wiąże się głównie z tym u klienta zresztą też -oprócz wpisywania /spidywsnia na laptopie do pliku - ukladasz też pudełka. Chyba, ze dadzą Ci pomocnika w postaci jakiegoś chłopaka to wtedy masz mniej roboty. Ale za te pieniądze niestety średniawka to mało powiedziane co oni proponują.

Kandydatka
 Rekomendacja

Aplikowałam na Stanowisko Junior Tester Manualny, zostałam zaproszona na rozmowę (al Jerozolimskie Warszawa), oczywiście rozmowa przebiegła pozytywnie lecz Pani z HR obiecała że odpowie na początku Stycznia. Wyszło tak że faktycznie nie dostałam odpowiedzi aż do dnia dzisiejszego.

@Kandydatka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za czas poświęcony na spotkanie rekrutacyjne. Po każdym procesie rekrutacyjnym, bez względu na jego wynik, kontaktujemy się z kandydatem, uczestniczącym w spotkaniach, telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź wynika ze szczegółowej analizy każdej aplikacji. Naszym celem jest najlepsze dopasowanie profilu kandydata do kompetencji potrzebnych na wskazanym stanowisku. Jeśli jeszcze nie dostała Pani informacji zwrotnej, to oznacza, że proces rekrutacyjny wciąż trwa. Niebawem wrócimy z odpowiedzią. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Ja

Czemu cały czas pojawiają się ogłoszenia w agencji pracy, która rekrutuje dla Państw? Z czego wynika taka ciągła rotacja?

Tak4Nie1
Iron Mountain

dziękujemy za opinię. Jako firma stale rozwijamy się i doskonalimy naszą codzienną pracę, wdrażając wypracowywane przez najlepszych specjalistów, długoterminowe strategie z wyznaczonymi celami. Następnie wszystkie strategiczne decyzje podejmowane są w oparciu o powstałe założenia. Dzięki temu firma z roku na rok rośnie i poprawia swoje wyniki. Dokładamy również wszelkich starań, aby wszystkie płatności wykonywane były terminowo. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain

Niki

Ogólnie jestem bardzo zniesmaczony ta firma (bielany wrocławskie) . W ogloszeniu jest napisane że wynagrodzenie zostaje wypłacane na czas a tak nie jest spozniaja się bardzo długo, źle wypłacana ciągle za mało, ogólnie praca niby zwykła monotonna natomiast trzeba się bardzo nadzwigac, kierownik pożal się Boże.. Ciągle tylko obiecanki a głupiemu u radość zero szacunku do pracowników. Stawka bardzo mała umowy o pracę brak ciągle tylko zlecenie gdy nie mają pracy zwalniają ogólnie bardzo duża rotacja zatrudniają nawet nie sprawdzają kto to jest czy jest zdrowy psychicznie czy też nie. Ogólnie nie polecam!!!!!!

Tak2Nie
@Niki

Pracowałeś przez zewnętrzną firmę ? Do 15go wiem, że mają obowiązek wypłacić pieniądze na czas? Zatem z jak długim opóźnieniem je otrzymałeś ? W ogłoszeniu pisze, że praca lekka przy dokumentacji, bądź wprowadzaniu danych ? Czyżby to nieprawda?

@Niki

@Niki, wynagrodzenie za wykonaną pracę w naszej firmie zawsze wypłacane jest w czasie zgodnym ze wskazanym w umowie. Rodzaj pracy jaki jest wykonywany uzależniony jest od stanowiska na jakim zatrudniony jest pracownik. Rekrutacja w Iron Mountain została zoptymalizowana w taki sposób, aby sprawdzone zostały wszystkie, potrzebne na danym stanowisku, kompetencje pracownika bez wydłużania procesu rekrutacyjnego w czasie z korzyścią dla obu stron. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Paulina

Czy można przejść na umowę o pracę? Mój znajomy po dwóch latach zostal od tak odwołany.

@Paulina

zapewniamy, że jako firma gwarantujemy uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Rodzaj umowy natomiast zależny jest od stanowiska, na które aplikujesz. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Gość
@Paulina

W jakim sensie odwołany ? Tzn. zwolniony ? Pracował na umowie zlecenie ?

Ja

Bez samochodu się dojedzie tam do firmy ?

Amanda

Dzień dobry, poszukuję lekkiej pracy przy dokumentacji. Czy jest wolny wakat u Państwa w firmie?

@Amanda

ardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w Iron Mountain Polska. Wszystkie oferty na bieżąco publikujemy na portalu(usunięte przez administratora)Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.