Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Same negatywne opinie, co się dzieje w tej firmie ?

@Gość

Iron Mountain Polska to stabilna firma, oferująca uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Wszelkie wątpliwości pracownicy mogą kierować do działu HR (także mailowo skontaktujsieznami@ironmountain.pl). Każde zgłoszenie jest przez nas szczegółowo analizowane i wyjaśniane. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

Irek
@Iron Mountain

Iron Mountain przestań już się bronić i wybielać ciągle skoro tyle negatywnych opinii ludzie wydają o was. Jesteście kiepską firmą w stosunku do swoich pracowników i należało może by wymienić tych leniwców na stołkach co nic nie potrafią oprócz brania kasy na ludzi co przynajmniej za pieniądze zainteresują się problemami w firmie i wprowadzą jakieś zmiany. Miałem do was aplikować ale po tych opiniach niestety odpuszczę sobie.

kacper

pracowałem w IM na bielanach wrocławskich co do pracy to spoko sie pracowało jedyny minus to wynagrodzenie słabe..

Pracownikoddziałpołudnie

Oddział w Małopolsce , dobra praca na nabranie doświadczenia oraz jako uczący się . Atmosfera zależy z kim przyjdzie współpracować , zarobki mierne jak na taką firmę ale nie tragiczne . Praca wśród młodych ludzi ale nie radzę zawierać przyjaźni i się spoufalać. Ogólnie trzeba dużo dystansu do pracy tam oraz nie spodziewać się możliwości awansu itp. Dobra praca na początek kariery .

Jasun

Czy kobiety mają lekką pracę czy muszą przerzucać kartonami ? Czy jest to praca siedząca czy fizyczna ?

@Jasun

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Charakter pracy zależny jest od stanowiska, na które aplikujesz. Wszystkie oferty na bieżąco publikowane są na portalach rekrutacyjnych, a ogłoszenia szczegółowo opisują zakres obowiązków. Jeśli jednak pojawią się dodatkowe pytania, to zawsze możesz je zadać w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Pesta
@Jasun

Oczywiście, że muszą. Praca na magazynie wiąże się głównie z tym u klienta zresztą też -oprócz wpisywania /spidywsnia na laptopie do pliku - ukladasz też pudełka. Chyba, ze dadzą Ci pomocnika w postaci jakiegoś chłopaka to wtedy masz mniej roboty. Ale za te pieniądze niestety średniawka to mało powiedziane co oni proponują.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kandydatka

Aplikowałam na Stanowisko Junior Tester Manualny, zostałam zaproszona na rozmowę (al Jerozolimskie Warszawa), oczywiście rozmowa przebiegła pozytywnie lecz Pani z HR obiecała że odpowie na początku Stycznia. Wyszło tak że faktycznie nie dostałam odpowiedzi aż do dnia dzisiejszego.

@Kandydatka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za czas poświęcony na spotkanie rekrutacyjne. Po każdym procesie rekrutacyjnym, bez względu na jego wynik, kontaktujemy się z kandydatem, uczestniczącym w spotkaniach, telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź wynika ze szczegółowej analizy każdej aplikacji. Naszym celem jest najlepsze dopasowanie profilu kandydata do kompetencji potrzebnych na wskazanym stanowisku. Jeśli jeszcze nie dostała Pani informacji zwrotnej, to oznacza, że proces rekrutacyjny wciąż trwa. Niebawem wrócimy z odpowiedzią. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Czemu cały czas pojawiają się ogłoszenia w agencji pracy, która rekrutuje dla Państw? Z czego wynika taka ciągła rotacja?

Iron Mountain

dziękujemy za opinię. Jako firma stale rozwijamy się i doskonalimy naszą codzienną pracę, wdrażając wypracowywane przez najlepszych specjalistów, długoterminowe strategie z wyznaczonymi celami. Następnie wszystkie strategiczne decyzje podejmowane są w oparciu o powstałe założenia. Dzięki temu firma z roku na rok rośnie i poprawia swoje wyniki. Dokładamy również wszelkich starań, aby wszystkie płatności wykonywane były terminowo. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain

Niki

Ogólnie jestem bardzo zniesmaczony ta firma (bielany wrocławskie) . W ogloszeniu jest napisane że wynagrodzenie zostaje wypłacane na czas a tak nie jest spozniaja się bardzo długo, źle wypłacana ciągle za mało, ogólnie praca niby zwykła monotonna natomiast trzeba się bardzo nadzwigac, kierownik pożal się Boże.. Ciągle tylko obiecanki a głupiemu u radość zero szacunku do pracowników. Stawka bardzo mała umowy o pracę brak ciągle tylko zlecenie gdy nie mają pracy zwalniają ogólnie bardzo duża rotacja zatrudniają nawet nie sprawdzają kto to jest czy jest zdrowy psychicznie czy też nie. Ogólnie nie polecam!!!!!!

@Niki

Pracowałeś przez zewnętrzną firmę ? Do 15go wiem, że mają obowiązek wypłacić pieniądze na czas? Zatem z jak długim opóźnieniem je otrzymałeś ? W ogłoszeniu pisze, że praca lekka przy dokumentacji, bądź wprowadzaniu danych ? Czyżby to nieprawda?

@Niki

@Niki, wynagrodzenie za wykonaną pracę w naszej firmie zawsze wypłacane jest w czasie zgodnym ze wskazanym w umowie. Rodzaj pracy jaki jest wykonywany uzależniony jest od stanowiska na jakim zatrudniony jest pracownik. Rekrutacja w Iron Mountain została zoptymalizowana w taki sposób, aby sprawdzone zostały wszystkie, potrzebne na danym stanowisku, kompetencje pracownika bez wydłużania procesu rekrutacyjnego w czasie z korzyścią dla obu stron. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain

Paulina

Czy można przejść na umowę o pracę? Mój znajomy po dwóch latach zostal od tak odwołany.

@Paulina

zapewniamy, że jako firma gwarantujemy uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Rodzaj umowy natomiast zależny jest od stanowiska, na które aplikujesz. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

@Paulina

W jakim sensie odwołany ? Tzn. zwolniony ? Pracował na umowie zlecenie ?

Bez samochodu się dojedzie tam do firmy ?

Amanda

Dzień dobry, poszukuję lekkiej pracy przy dokumentacji. Czy jest wolny wakat u Państwa w firmie?

@Amanda

ardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w Iron Mountain Polska. Wszystkie oferty na bieżąco publikujemy na portalu(usunięte przez administratora)Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

Dzień dobry, Jak tam dojechać na te Bielany ?

Nina

Na czym polega praca ?

@Nina

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Żeby jednak udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie, potrzebujemy informacji, o jakie stanowisko chodzi. Zawsze staramy się szczegółowo opisać warunki zatrudnienia w ogłoszeniach, jeśli jednak masz dodatkowe pytania, to chętnie odpowiemy na nie w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Praca jak praca, każdy dział ma swoje zadania - jeden lżejsze drugi cięższe. Bardzo duża rotacja pracowników (mowa tutaj o Regułach) - co mówi samo za siebie. Ludzie przychodzą tak samo szybko jak i odchodzą, być może za sprawą pięknie zachęcających ogłoszeń, w których praca jest opisana w samych superlatywach, a potem mija się to po prostu z prawdą. Praca sama w sobie nie jest wymagająca i to raczej na żadnym, możliwym tam stanowisku. Brak organizacji to motyw przewodni w tej firmie i to dosłownie. Co do atmosfery nie jest tragiczna (choć ludzie pokroju tzw. lizodupów i kabli to w tej firmie norma, podobnie jak kręgi wzajemnej adoracji). Jeśli chodzi o zarobki - to są naprawdę marne jak na taką dużą i podobno "dobrze prosperującą" firmę. Awans i możliwość rozwoju? ŚREDNIA a raczej tak samo jak i zarobki marna (przynajmniej dla osób, które nie zaliczają się do grupy wyżej wspomnianej). Nie polecam pracy w tej firmie, na żadnym stanowisku.

@pracownik

Jako firma zapewniamy uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia, rozliczania czasu pracy czy możliwości rozwoju naszych pracowników. Jeśli jednak pojawiają się w tej kwestii wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z działem HR (także mailowo skontaktujsieznami@ironmountain.pl) i informowaniu o wszelkich wątpliwościach lub nieprawidłowościach. Zapewniamy, że każdy przypadek jest przez nas analizowany i wyjaśniany. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Mikołaj

Chciałem się dowiedzieć ,jak na ten moment pracuje się w "Iron Mountain". W poprzednich opiniach można było przeczytać, że jest to dosyć ciężka praca fizyczna i do tego nie można liczyć na żadną premię. Rzeczywiście tak to wygląda? Czy zarobki są adekwatne do ilości obowiązków? Dziękuję z góry za odpowiedzi na moje pytania.

Uciekać stąd czym prędzej

Nie przychodźcie do pracy w tej (usunięte przez administratora)amerykańskiej firmie, zwanej dla niepoznaki instytucją od archiwizacji dokumentów. Mega ciężka praca fizyczna (chociaż ogłoszenie przedstawia coś z góry odwrotnego - na pewno nie będzie w nim nic o likwidacji wielkiego archiwum w Łodzi). Działania polegające na spakowaniu do transportu przynajmniej - uwaga - aż 18 palet dziennie i to w 3 osoby, palet zawierających stosy papierków, a to naprawdę sporo waży, czasem więcej niż wydaje się w najczarniejszych snach. No wiadomo, że przecież zysk najważniejszy, najlepiej żeby transport był codziennie, nieważne jak się zatyrasz (jesteś zmęczony fizycznie, jak to nie dajesz rady, ale w jaki sposób ! ?) O premii za ciężką harówę możecie pomarzyć (pracuje się na zyski pasibrzuchów na górze i waszych poganiaczy, wysługujących się swoim bezpośrednim przełożonym, zaś szefuncio będzie potrafił też opierniczyć was za nie swoje winy, co miało miejsce niejednokrotnie, ale zawsze będzie szukanie przyczyny w was). W zamian gwarantowane siniaki, zranienia i skrajne przemęczenie (w co oczywiście rudzielec wierzyć nie będzie, zadając kpiące, ironiczne pytanka jak wyżej). Cud, że nie było wypadków przy pracy, bo jakoś staraliśmy się pilnować mimo wyczerpania... Ponadto w zamian usłyszycie jedynie poganianie i pytanko od ryżego koordynatora : Ile palet dziś zrobicie ? Typowa kapitalistyczna korporacja od wuja sama zza oceanu w najgorszym sensie tego słowa. Po trzykroć wyzysk. Nikt nie myśli o człowieku... Rozchorujesz się, albo pójdziesz na urlop, wszystko stanie, bo we dwójkę nie jest się w stanie sobie za nic w świecie poradzić... I tyra się we dwójkę, nowych pracowników też się jeszcze szkoli w gratisie mimo, że to powinno leżeć w gestii rudego koordynatora z zespołu. Na początku przyjedzie wierchuszka spod warszawki i dla picu kupią wam herbatki, kawki, kubeczki, płyn do naczyń - nawet za bardzo nie będzie czasu z tego skorzystać, taki jest zapierdziel. O wodzie do picia zapomnijcie w czasie upałów mimo, że gwarantuje to Kodeks Pracy i należy się jak psu miska... Ale psy mają lepiej niż ludzie w tej firmie... Oficjalnie na pewno wykpili się niską temperaturą w samych komorach archiwalnych, gdzie się bezpośrednio pracuje, zatem brak wody by się upiekł, poza tym jest przecież czajniczek i woda z toalety - tragicznej z resztą, brudna, zasyfiona, ale kogo to obchodzi... Materiały eksploatacyjne do pracy np. pomocnicze wózki do przewożenia archiboksów, czy oklejarki kodów też są poza zasięgiem, nie doczekacie się na nic, nawet długopisy, markery, czy nożyczki są wielkim problemem, ba kartki papieru też nie łaska przywieźć ze sobą, żeby złożyć wypowiedzenie... Skaner kodów nie działa wcale, pracuje opornie (jest mocno zużyty, wiesza się), albo na koniec procesu nie chce wysłać danych do bazy... Ale jesteśmy przecież poważną firmą, chyba tylko dla poprawienia sobie samopoczucia... Każdy kolejny zespół mamiony jest stosem obietnic różnej natury pozostających bez pokrycia, bo przecież trzeba wydać jakieś pieniądze... Nawet jak zapłacą te grosze, to gro pensji idzie na dojazdy i zamawianie posiłków do miejsca zatrudnienia, bo ciężkiej pracy fizycznej nie sposób wykonywać dzień w dzień o kanapkach i firmowej kawusi... Rotacja ludzi ogromna, co jest w pełni zrozumiałe, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w knajpach na mieście, albo w ogóle nie mają miejsca... Pracodawca prosi o dane osobowe wysyłane SMS-em jeszcze przed podpisaniem umowy, co jest skrajny naruszeniem zasad RODO, grożącym wielomilionowymi karami... Należy uważać również na kabli i wrednych ludzi w instytucjach, dla których Iron świadczy usługi - bo to, że kierownika nie ma na miejscu nie oznacza jeszcze, że prócz kamer nie mają oczu i uszu ściany dookoła (chociaż według oficjalnych zapewnień wszędzie bardzo mili ludzie, ale to raczej tylko na obrazku i to czarno białym). Świadectwo pracy będzie szło długo, bo szkoda wydać na list polecony/priorytet. Paska z wypłaty też się nie doprosicie, bo według nich jest opcjonalny, a tymczasem to jest jeden z wielu obowiązków zatrudniającego wobec pracownika... To nawet polscy janusze biznesu wydają paski... Reasumując dno i żenada - po ludzku i jeśli chodzi o warunki pracy... W Łodzi przynajmniej była umowa o pracę, jakaś sensowniejsza pensja (ale też nie kokosy rekompensujące mega, naprawdę potworny wysiłek dla kogoś kto nie jest mięśniakiem) i godziny pracy pon-pt 8-16, ale co z tego jak zostało to niejako wymuszone na Ironie przez zleceniodawcę i jego warunki realizacji pracy już na miejscu. Był też robiony podjazd pod pracę w sobotę, skoro nie dajecie sobie rady (rzekomo)...

Polopiryn
@Uciekać stąd czym prędzej

Przykro mi, ale ta opinia to stek bzdur. Z tego tekstu to może łącznie z 5% jest prawdą. Mógłbym się odnieść do każdego punktu tej krytyki, ale po co? Piszę to osoba, która tam pracuję w tym momencie.

Tylko Pan koordynator...
@Polopiryn

Osoba przepłacona przez firmę do pisania peanów pochwalnych, skrajnie głupia albo wybitnie naiwna może nie potwierdzać opinii, która jest prawdziwa... Życzę "powodzenia", zobaczymy ile popracujecie, a przede wszystkim, czy wytrzymacie, pytanie po amerykańsku How Long tępy polaczku...

@Uciekać stąd czym prędzej

Dzień dobry, wszelkie uwagi lub wątpliwości dotyczące zatrudnienia, współpracy z przełożonymi czy zasad rozliczania pracy można na bieżąco zgłaszać do działu HR lub na adres: hr@ironmountain.pl. Każdy przypadek jest przez nas analizowany i wyjaśniany. Pozdrawiamy, Iron Mountain Polska.

pepe
@Uciekać stąd czym prędzej

Mógłbyś mi napisać, gdzieś wcześniej pracował skoro w 3 osoby miałeś problem załadować 18 palet w 8 godzin? Aha, mamusia cię pewnie do roboty wygoniła, znalazłeś pracę i szok bo coś robić trzeba. Napiszę Tobie tak, w mojej poprzedniej robocie, jedną paletę w 12 minut układaliśmy, a na nią wchodziła tona towaru. W Iron ustawiane jest na palecie 30 pudełek, więc 18 palet tj. 540 pudełek. Dla mnie samego na jakąś godzinę układania.

Ad vocem do Pepe
@pepe

Rozumiem, że lubisz być dymany i wykorzystywany przez pracodawcę bez mydła... Co kto lubi, wyglądasz mi na typowego (usunięte przez administratora) i prostaka, łódzkiego burka, pospolitego robola, stworzonego do harowania... Jeśli lubisz takie zabawy, to proszę bardzo, droga wolna... Zdaj sobie sprawę synku, że nie każdy jest stworzony do ciężkiej pracy fizycznej... I zważaj sobie rudasie brudasie warszawski psie (albo jego podwładny nasłany) bo gdybym Cię spotkał to mogła by mnie krew zalać, a twojej zakazanej, prostackiej, prymitywnej gęby nic by nie obroniło.... Moja mama niż żyje od paru lat - jeszcze chcesz gnoju coś dodać, czy może masz już pełne portki.... Zauważ, że nie znizylem się do twojego poziomu, bo nie wjeżdżam na twoją rodzicielkę,choć bym mógł a co... Ale ja mam swoje zasady i kulturę osobistą - wartości Tobie totalnie obce, podobnie jak wszelką wartości, czy szlachetność... Bujaj wroty (usunięte przez administratora) bo nie ręczę za siebie... Miłego dalszego dymania przez Irona... Na koniec jeszcze słowo pasozycie ludzki - nasz zespół gdy miał kompletne 3 osoby robił osiem palet dziennie, a działaliśmy ostatkiem sił... Więc nie wiem jakie masz głąbie wyobrażenia albo lubisz robić wynik tylko o premii i dobrym słowie za to możesz tu zapomnieć... Ale widać, że ty lubisz uległość i korpowyzysk... Aha - 18 palet to jest aż 2000 pudeł nie raz mega ciężkich papier waży swoje nie to co myślą niektórzy... Więc nie lej propagandy łgarzu ! My robiliśmy to w dwa dni,bo jak nietrudno wywnioskować połowa z tego na jeden dzień to też pokaźną ilość... Ja wiem że Pan Rudy wam nagadał niestworzonych historii że się rzekomo obijalismy (plus kable z archiwum) ale to wszystko wierutne bzdury są, żeby skłócić ludzi co się właśnie po raz enty dokonało... Żegnam ozięble pomiocie diabła....

Rozbawiony
@Ad vocem do Pepe

Nie wypowiadam się do warunków pracy przy pakowaniu/likwidacji archiwum w obecnych realiach, bo ich nie znam, na głupie pyskówki pomiędzy osobami też szkoda mi czasu, ale 18 palet to 2000 pudeł rozbawiło mnie jak nic w danym roku, leżę na podłodze :D Trochę matematyki: 2000 pudeł/18 palet=ok. 111 pudeł na paletę, przy układaniu na styk wejdzie 6 pudeł na warstwę (kładzie się 5) czyli 111 pudeł na 6 w warstwie, daje 18,5 warstwy. Pudło ma ok 35 cm wysokości daje to paletę ok. 6,5 m wysokości :D Ciekawe jaką ciężarówką to wozili :D A co do samej firmy... Jak każda ma sporo plusów i sporo minusów. Sam zaczynałem od g.wnostanowiska przy dokumentach za psie pieniądze. Po kilku latach jest już naprawdę nieźle zarówno finansowo (zawsze mogłoby być lepiej) jak i w kwestii pracy/stanowiska/ludzi. Jak dla mnie może być, nie jest też tajemnicą, że stanowiska "okołoprodukcyjne/operacyjne" są najsłabiej opłacane i miejscami bardzo ciężkie fizyczne. Ot, taka robota.

Pepe
@Ad vocem do Pepe

Zaiste nawet czytać nie potrafisz, bo na twoją mamę nie wyjechałem, tylko pochwalilem jej decyzję o wygonieniu do pracy syna nieroba i nie kłam, na temat tych 2000 pudel na 18 paletach, a to żeś nierób i prymityw (widać po treści komentarza i nie pisz co byś zrobił gdybyś mnie spotkał, bo jest takie przysłowie "kozak w necie...") , w dodatku nieumiejacy liczyć.

Gustawson

Pracę w firmie można polecić każdemu kto chce pracować i będzie na pewno zadowolony.

czarna
@Gustawson

nie dodałeś że praca jest dla każdego kto chce za mniej jak minium niejednokrotnie pracować chyba że umie sobie poradzić inaczej, i też każdemu komu nie zależy na latach pracy i prawem do urlopu wypoczynkowego , bo o tym nikt nie informuje na rozmowie

była pracownica
@Gustawson

a to śmieszne, bo rzadko kiedy tam jest praca. Najpierw zatrudniają z ulicy kogo popadnie, a potem odwołują prace, bo za dużo ludzi.

Bronisław
@była pracownica

Miałaś taką sytuację, że po otrzymaniu zatrudnienia w firmie Iron Mountain Polska okazało się, że pracowników jest za dużo i pracodawca musiał pożegnać się z niektórymi pracownikami? Jeżeli tak było, to zastanawiam się, z czego to wynika? Czyżby pracodawca źle ocenił zapotrzebowanie na nowe osoby, które potrzebne są do wykonania obowiązków? Jestem ciekaw, jak to dokładnie wyglądało.

Iron Mountain Radom
@była pracownica

Witamy, Iron Mountain jest firmą świadczącą usługi outsourcingowe, opierającą się na ścisłej współpracy z Klientami. Kwestia przydziału oraz ilości pracy jest przez nas na bieżąco analizowana, dokładamy wszelkich starań, aby zmniejszone aktywności naszych Klientów miały jak najmniejszy wpływ na pracę naszych Pracowników. Wszelkie uwagi lub wątpliwości dotyczące współpracy można na bieżąco zgłaszać na (usunięte przez administratora) Każdy przypadek jest przez nas analizowany i wyjaśniany. Pozdrawiamy, Kierownicy Sekcji & HR BP

WTM

Ten pracodawca dał ogłoszenie, że szuka pracowników w Gdańsku na stanowisko kurier-magazynier. Jakie oferuje zarobki, jaka tam panuje atmosfera w pracy?

Joanna
@WTM

Faktycznie - na pracodawcy.pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie, dotyczące pracy na tym stanowisku. Sama jestem ciekawa, jakie Iron Mountain oferuje zarobki. Zapewnia jednak: umowę o pracę, szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, prywatną opiekę medyczną i wiele innych. Takie warunki już zachęcają do aplikowania - nie sądzisz?

Ooolo

Pracownik z dwuletnim stażem jako kierowca który ładuje 160 15 kg pudel na busa zarabia 3000 na rękę. Czy to już wyzysk czy jeszcze nie???

Bronisław
@Ooolo

Wszystko zależy od warunków zatrudnienia, które miałeś na umowie i je zaakceptowałeś. Także przepisy BHP mówią o normach dla pracowników, którzy noszą ciężkie rzeczy. Pracując dwa lata masz doświadczenie więc może napiszesz jakie benefity oferuje pracodawca. Jest pakiet socjalny lub premie. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Bartosz
@Ooolo

W podpoznańskich Sadach było 2300 zł. Wyzysk,brak kompentecji,chaos i bałagan.

była pracownica

Zatrudniają ludzi z ulicy, którzy nie mają bladego pojęcia czym się zajmują i nie są w stanie udzielić jakiejkolwiek niegłupiej odpowiedzi. W dodatku oszukują przy wypłatach.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.