Biz Partner Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biz Partner Sp. z o.o.

Czemu trwają poszukiwania 3 osób na stanowisko Młodszej księgowej w biurze rachunkowym, skoro można zarobić 6 000–7 500 zł brutto, i jeszcze mieć rosnące wynagrodzenie, czy podniesione kwalifikacje? Od dawna już nie miałam jak się doszkolić. Przecież sama się nie podciągnę zawodowo, a tu taka okazja. Bylebym wiedziała, z czego te szkolenia, i jaki koszt musiałabym ponieść.

Obecnie Biz Partner Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Księgowa. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 27 stycznia.

Eliot

Best accountancy for foreign firms in Poland.

@Eliot

Nowy wpis

@Eliot

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół BIZ PARTNER

Współpracujemy od 3 lat. Polecam BIZ PARTNER.

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół BIZ PARTNER

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Biz Partner Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży usług z językiem angielskim
Сергей Гриценко

Работая с компанией BIZ PARTNER, я ни сколько не пожалел, что доверил им вести свою бухгалтерию. За все время работы не было проблем ни со стороны налоговой, ни с моей. Это говорит о как о классе, так и об профессионализме бухгалтеров. Удачи и процветания Вам!

@Сергей Гриценко

@Сергей Гриценко

Natalia Cichowska

Praca w zespole jest bardzo przyjemna i na wysokim poziomie. Polecam każdemu kto jest zainteresowany tego typu kierunkiem.

@Natalia Cichowska

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Serdecznie pozdrawiamy, zespół BIZ PARTNER

Korzystam z usług BIZ PARTNER od wielu lat, i zawsze byłem zadowolony z ich profesjonalizmu i dokładności. To biuro rachunkowe zawsze można polecić.

Julia

BIZ PARTNER to nie tylko biuro rachunkowe, ale także partner biznesowy. Zawsze są gotowi pomóc i doradzić w kwestiach finansowych. Polecam!"

@Julia

Iwona K.

Świetna obsługa klienta to coś, co wyróżnia to biuro rachunkowe spośród innych biur. Zawsze można na nich liczyć

@Iwona K.

Mańka

Skąd takie widełki 7-9 tys w ogłoszeniu na specjalistkę ds. kadr i płac, które umieścili w internecie niedawno? Jak ktoś się orientuje tam dobrze w zarobkach na tym stanowisku to proszę o informację, z czego taki przedział wynika i czy to sama podstawa czy po prostu doliczyli jakieś dodatki już do tego i tak napisali. Dziękuję.

W firmie Biz Partner Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Księgowa. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Ola

Bardzo dobre relacje w zespole.

Kamila
@Ola

Z czego one wynikają? Rozmawiacie o problemach? A może macie jakieś integracje co jakiś czas?

Czym w Biz Partner Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wielu benefitów. Dodatki, samochody służbowe, multisport, inne..

Alex

Сделали управленческий учет на основании бухгалтерского 5/5.

@Alex

Vlad

Оформили юр лицо за 3 дня. Рекомендую

@Vlad

Лариса Данилова

При обращении в BIZ PARTNER, получила грамотную консультацию практикующего бухгалтера с большим опытом работы. Немного запуталась в налогах .Всё доходчиво и понятно объяснили.

@Лариса Данилова

Dzień dobry, dziękujemy za twoją opinię. Pozdrawiamy, zespół BIZ PARTNER.

Świetna, profesjonalna obsługa, nie wyobrażam sobie korzystać z usług innego biura rachunkowego!

@Paweł

Alex

Polecam tą firmę

@Alex

Елена

Работаем с Биз Партнер 4-ой год. Никаких существенных притензий не имею. Рекомендую к сотрудничеству по бухгалтерии.

@Елена

Aleksandr Nikolaiev

Byłem bardzo zadowolony że przeniosłem swoją księgowość do BIZ PARTNER - to więcej niż księgowość - zawsze są w kontakcie i pomagają dodatkowo prawie we szystkich pytaniach w Polsce, to dla mnie było bardzo ważne. Polecam

@Aleksandr Nikolaiev

Zostaw merytoryczną opinię o Biz Partner Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Biz Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biz Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biz Partner Sp. z o.o.?

Biz Partner Sp. z o.o.