Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marta
 Opinia

Zachęcam do zapoznania się ze stroną firmy Iron Mountain, na której można znaleźć aktualne oferty pracy oferowane przez firmę. Dla wszystkich zainteresowanych podaję link - http://jobs.ironmountain.pl/ Czy ktoś w związku z ciągle prowadzoną rekrutacją mógłby napisać coś na przykład o atmosferze, która w firmie panuje? Jest to niezmiernie ważne, gdyż w pracy spędzamy sporą część naszego dnia i na pewno dla każdego jest to szczególnie istotna kwestia w miejscu pracy.

Marta
 Opinia

Aktualnie firma prowadzi rekrutacje m.in .na stanowisko Kurier-Magazynier. Miejsce pracy to m.in. Przeźmierowo, Sady, Zakrzewo, Suchy Las, Komorniki. Ktoś z Was pracuje właśnie na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

ty
 Opinia

a czyje zgubil;i? jakoś o takim przypadku nigdy nie słyszeli? jakby ktoś u nich szukał pracy to na ich stronie na samym dole po lewej stronie jest zakładka z karierą, za pierwszym razem ciężko znaleźć

XXX
 Opinia

oni gubią dokumenty pracowników.

lala
 Opinia

Odradzam wszystkim pracę w tej zacnej firmie. Żadna dobra stawka, o powyżej 10 zł netto mozna co najwyżej pomarzyć. Panuje tam istny bajzel, chaos i całkowity brak organizacji, a do tego w kółko coś zmieniają. Psie pieniądze, istna bujda, odradzam!!!!

lukasz86
 Opinia

Cześć wszystkim, firma Iron Mountain Polska Sp. z o.o. opublikowała właśnie nową ofertę pracy, polecam wszystkim. Zachęcam do komentowania na forum, wszelkie uwagi mile widziane. Światowy lider z zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją poszukuje pracowników do:Wprowadzania dany... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5692248?keywords=&region=

a
 Opinia

oferty są na stronie pracuj.pl

ania
 Opinia

ponawiam , jak z pracą w Kopytowie, ktoś wie?

były pracownik magazynu
 Opinia

Nikt nie mówił ze praca będzie lekka i przyjemna.

Opinia

jetem to znaczy byłam tam na szkoleniu porażka jednym słowem

współparacownik
 Opinia

Ja też odradzam ludziom, którzy liczą na rozwój i awans. Nie ma szans niczego się tam nauczyć, ani zarobić solidnych pieniędzy. Poszukajcie innej pracy.

Opinia

były pracownik - 2009-05-07 11:19:15Firma o niskiej kulturze zarządzania. Wynagrodzenie bardzo skromne, brak jakiegokolwiek socjalu. ( usunięte przez administratora ) Brak systemów motywacyjnych. Brak szkoleń. Brak dofinansowania do studiów. Handlowcy muszą korzystać ze swoich prywatnych samochodów i to się zbyt szybko nie zmieni. A na roczną premię czeka się do maja, choć powinna być w styczniu. Plus jest taki, że pracują sympatyczni, mało roszczeniowi ludzie.Potwierdzam opinię poprzednika. Nie jest to ciekawa firma dla młodych i ambitnych ludzi.

Pomocna?

Zostaw opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.