Iron Mountain

Opinie o Iron Mountain

vvv

Teraz jest oferta na takiego pracownika biurowego @netto wiec jak chcesz się zorientować to warto je przeczytać. Na pewno dają tylko umowę zlecenie nie wiem czy można liczyć po jakimś czasie na umowę o pracę ale na benefity i premie na pewno

Oferty Pracy

PRACE MAGAZYNOWE IRON MOUNTAIN POLSKA SP. Z O.O. 2014-07-29 Żródło: Gowork.pl Błonie (mazowieckie) IRON MOUNTAIN POLSKA SP. Z O.O.    Światowy lider zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją.   PRACE MAGAZYNOWE  Nr ref. MAG/BLO Miejscowość: Błonie k/Warszawy   Kandydat będzie odpowiedzialny za: * wyszukiwanie zamówień, * rozładunek i załadunek transportów, * obsługa dostaw i wysyłek magazynowych, * alokacja dokumentów/pudeł na części magazynowej, * prowadzenie dokumentacji magazynowej

Zostaw opinię o Iron Mountain - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron Mountain