Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

nie polecam

Witam. Koleżanki pracowały w tej firmie. Kiedy miały ważną legitymacje uczniowską było ok a jak skończyły się uczyć to miały warunek albo zapisać się do byle jakiej szkoły by mieć legitymacje albo oni sami zwalniają. Wiec trudno dostać się do pracy jeśli sie nie ma legitymacji.

agnieszka

odnośnie Radomia rzadko kiedy tutaj potrzebują w tym Iron Mountain

justyna

Tylko szkoda,że to wyłącznie praca dla studentów.Ja nie mam studiów kilka razy złozyłam cv poprzez internet do tej agencji ale nic cisza;/szkoda

xxx

Mamut ty chyba na nocce siedziałeś o 4.21 z niedzieli na poniedziałek hahaha hahaha. Pisz to co ci szef każe.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pani

Ktoś masz racje. Wszystko na sali słychać. Niech zrobią porządek z pracownikami starszymi bo obmawiają. Szczególnie z tym panem.

ktoś

Pozdrawiam pana w koszuli który udaje ze pracuje i każdego lubi. Podlizuje się żeby dobrze wypaść przy szefie. Każdego obmawia nawet w swojej sekcji. Pozdrawiam

yhy

Czemu sa nabory skoro dla mnie nie ma pracy i wychodzę po 4 godzinach z pracy? Albo w ogóle na drugi dzień nie przychodzę bo dostaję informację że dzisiaj pracy nie ma ?

xxx

Witam. Pracowałam kilka miesięcy w tej firmie ale zrezygnowałam ponieważ na akordzie zarabiałam z 600zl. Kiedy ganiali bo akordu sie nie wyrabiało to byłeś wytykany na forum grupy a jak wyrabiałeś to podwyższali akord żebyś więcej nie zarobił. Owszem z dniem wolnym nie bylo problemu bo to umowa zlecenie. Wiadomo. Przez ten czas co pracowałam poznałam bardzo dużo ludzi którzy dochodzili po miesiącu z powodu akordów które sa nie do wyrobienia. Owszem płacone za godzine jest ponad 9 zł ale to praca na akord gdzie mozna zarobić i 3 zl bo tez tak bywało. Nie polecam tej pracy. Pozdrawiam.

Studentka

Pracowałam tam w wakacje. Akurat szukali studentów na projekt wypełniania bazy danych (praca przy komputerze). Płaca była albo na godziny (netto 9,4zł) albo na akord. Wszyscy pracowali na akord, bo można było wyrobić nawet 3 tys. netto na miesiąc. Wtedy zarabialiśmy więcej niż osoby z umową o pracę. Nie żartuję. Wystarczyły chęci i zapał do pracy. :) Bardzo miła atmosfera, nie było problemu z wychodzeniem na przerwę. Elastyczne godziny pracy - nie było problemu, kiedy ktoś nie przyszedł do pracy.

ciekawska

moze ktos sie wypowiedziec, czy faktycznie sa jakies zmiany? bo zastanawiam sie czy warto zlozyc cv

były

Gonzo pedzio ;-)

Smieszna firma

Pracowalem w ironie dosc dluzszy czas , 2 razy raz wczesniej zanim sie zwolnilem bo znalazla sie lepsza praca, i na przelomie 2014/15 i gowno prawda to kto mowi ze mozna sobie zarobic jesli sie pracuje.Prawda jest taka ze zeby tam zarobic sa 3 drogi: 1. Byc przydupasem i podpier* na lewo i prawo zeby dostac uznanie po jakims czasie czyli wlazic w dupe kordynatorowi ktory 'moze' spojrzy na nas przychylnie. 2. Przewalac na akrodzie bo niektore sa nie do wyrobienia i niech nie pieprza glupot stali pracownicy ktorzy widze sie tu wypowiadają,bo ja pracowalem i swietnie znam te firme jej styl dzialania metody itd. Tylko jest taki sprawa ze czesto wylapuja i potrafia zmieniac akord na godzine bo ich zdaniem sie za duzo zrobilo(albo po zlosci). 3. Siedziec i nabijac nadgodziny i to nieprawda ze 3 zmiany przeszkadzaja bo nie raz znajomi pracujacy tam siedzieli i po 12-14 godzin i nie wciskac mi kitu ze przychodzi zmiana i trzeba zejsc bo sa miejsca a jak ktos musi albo kordynator nalega zeby zostac to sie zostawalo. Fakt jest taki ze umowa do dupy , nikt poza przydupasami i kordynatorami nie ma umowy o prace, tylko smieciowki i trzbea sie uczyc, w innym wypadku umowa ozusowana gdzie nasza ukochana staloa góra zabiera nam 30 % tego co zarobimy i daje na zus , nie mowiac juz o tym ze praca na akord i czasem sa miesiace ze gowno sie wyrobi. Wiec nie jest kolorowo, praca nie jest fizycznie ciezka bo wiadomo warunki pseldo biurowe, jest stolowka itd. Ale jedna rzeza ciezka i uciazliwa jest wszechobecnosc i wrednosc ludzi w tej firmie, szczegolnie cwaniakow 'kordynatorow' ,kazdy podpier* na prawo i lewo szuka tylko pretekstu do plotek zeby dupe obrobic i podkopac.Wiec praca psychologicznie ciezka bo duzy nacisk jest na stres.Zwykli pracownicy bo sie zdazaja ktorzy przyslowiowi 'robole'zatrudnieni jak my sa spoko ale kazdy kto stoi wyzej albo ci ktorzy wlaza kordynatorom w dupe sa wredni i niemozna dazyc ich nawet 0 zaufaniem.

oddo

Plusy pracy w Iron Mountain: - fajni ludzie (przynajmniej większość); - można brać wolne kiedy się chce i nie robią z tym większych problemów - dobre dla studentów; - czasem można robić nadgodziny; - nie robią problemów jeśli chce się odejść; - imprezy integracyjne, średnio raz na pół roku Minusy: - naprawdę niska stawka wyjściowa (8, a obecnie 9 zł brutto za godzinę za 100%, co daje odpowiednio 6,80 i 7,70 netto ) - nocki płatne za taką samą stawkę jak pozostałe zmiany; - w większości projektów ciężkie do wyrobienia "akordy"; - koordynatorki - koleżaneczki. Jeśli się dobrze nie zakumplujesz z koordynatorką, albo nie masz postawionej rodziny/narzeczonego to nie licz na jakiś awans. A na pewno nie przez najbliższe 7 lat. - często zdarza się, że nie ma pracy. Ludzie są odsyłani do domów albo siedzą za darmo; - koordynatorzy myślą, że umowa zlecenie ma takie same zasady jak umowa o pracę; - niezorganizowana szatnia - trzeba czekać na kluczyk nawet 15 minut - system rozliczania za błędy jest zrobiony tak, żeby zabrać jak najwięcej; - zmiany akordów - bywało tak, że akord się zmienił, powiedzieli o tym tydzień później. Ogólnie rzecz biorąc to nie jest tak, że ludzie siedzą i nic nie robią dlatego zarabiają mało. W Ironie można zarobić więcej, ale faktycznie trzeba siedzieć więcej niż 8 godzin dziennie. Przy standardowych 8 godzinach wychodzi obecnie około 1250-1300 zł netto, zakładając 100% frekwencji i 100% akordu. Normy na niektórych projektach faktycznie ciężko wyrobić. A wisienką na torcie jest ostatnia podwyżka - podnieśli płace o 1 zł brutto, ale przy okazji dodali kilka obostrzeń, tak, że akord jest wyrobić ciężej. Czasami myślę, że kierownicy powinni usiąść i popracować na tych głupich warunkach, które same wymyślili.

olaaaaa
@oddo

A kiedy sa wyplaty na konto?

Miarka się przebrała

Witam. Poszukuje byłych pracowników Iron Mountain w Radomiu którzy pracowali 2013-2015r. Sprawa jest pilna dlatego chętne osoby proszę o kontakt na e-mail ewelina94@onet.com.pl

monika
@Miarka się przebrała

napisalam do Ciebie kilka dni temu i nie odpisujesz

ktos

Nowa osoba ktora dostaje 5 zloty netto za godzinę to poprostu żart. A tym bardziej jezeli zacznie pracować na akord na projekcie ktory długo juz jest w IM zadko kiedy wyrobi nawet to 5 Zloty na godzine. Gdyz niektore akordy sa kosmiczne. i zeby dojsc do pelnej wprawy i znajomosci dokumentow potrzeba duzo czasu.

Gosc

Nieprofesjonala i niegodna polecenia.

dorotkaa

a co tam w tej firmie sie robi dokladnie i jaka jest umowa??

ada

czytam to wszystko i mam jedno pytanie, skoro wam tak zle, to czemu tak pracujecie? wyslali was tam za kare? jesli macie ambicje i jakiekolwiek wartosciowe umiejetnosci umiejetnosci to odejdzcie i szukajcie innej pracy jak ta wam nie pasuje a placze i zale, chyba nie myslicie ze ktos wam bedzie placil kokosy za siedzenie i plotkowanie... a teraz biegiem do mamusi, bo ktos sie z wami nie zgadza i kaze pracowac...

@ada

Po nicku powinnaś się domyśleć, że niektórzy JUŻ TAM NIE PRACUJĄ!!! Widocznie im coś nie pasowało i się ZWOLNILI!!! stąd "były pracownik" znaczy się już nieobecny, tzn pracował kiedyś, ale już nie. A co do żali na tym forum to przestroga dla tych którzy mają zamiar przyjść tam do pracy, żeby wiedzieli czego się mogą spodziewać i jeśli mają inną propozycję pracy to niech z niej skorzystają. Ktoś pytał o inne firmy w Radomiu zatrudniające na normalną umowę, to należy w Google wpisać 100 największych firm w Radomiu, albo strefa ekonomiczna w Radomiu i tam szukać pracy. A Ty jak chcesz być murzynem za 1000 zł na zlecenie to proszę bardzo, siedź w ironie, tylko jak pójdziesz do lekarza to nie pędź do mamusi po zaświadczenie z ZUS-u żeby za wizytę nie płacić

@były pracownik

a czy napisalam, ze aktualnie tam pracuje? zgadzam sie z tym, ze im to jedna wielka bieda, ale moj post dotyczyl osob, ktore dalej tam siedza i tylko narzekaja zamiast zrobic cos ze soba i znalezc prace, z ktorej beda zadowoleni, i w ktorej beda mogli sie rozwijac, a niestety 90% ludzi tu piszacych woli tylko narzekac i jakos nie potrafi zrozumiec, ze praca w im, o ile niekoniecznie jest lekka, to jednak nie wymaga doswiadczenia, a za tym ida niskie stawki (fakt faktem za niskie) i umowy zlecenie

@ada

No ok, masz rację, ale dobrze, że piszą, bo co niektórzy po przeczytaniu tych opinii będą się tej zacnej firmy trzymać z daleka. No oprócz tych co nie potrafią czytać ze zrozumieniem (patrz post powyżej) i po przeczytaniu Twojej wypowiedzi pytają jaka jest umowa(mało tego ze 3 jak nie więcej razy jest to na tej stronie napisane). Normalnie ręce i nie napisze co jeszcze opadają na podłogę. I tacy ludzie tam faktycznie powinni pracować bo nigdzie indziej się nie nadają. Sorry za obrażenie czyjejś inteligencji, ale prawda jest brutalna.

@były pracownik

"I tacy ludzie tam faktycznie powinni pracować bo nigdzie indziej się nie nadają." i wlasnie o to chodzi, a jak widac takich ludzi nie brakuje, a skoro takich ludzi nie brakuje, to firma nie musi podnosic stawek, bo jak odejdzie jedna osoba, to przyjma inna. z perspektywy firmy to zrozumiale, ze chca miec jak najwieksze zyski przy jak najmniejszym koszcie, pod tym wzgledem im nie odbiega jakos szczegolnie od innych firm, ale charakterystyka pracy w tej firmie niestety pozwala im na to, zeby lecieli po bandzie ze stawkami, o ile wczesniej, gdy wymogiem byl status ucznia to byla szansa, ze mooooze to sie skonczy, bo przeciez w Radomiu jest ograniczona liczba uczniow/studentow, ale odkad przyjmuja tez osoby, ktore sie nie ucza, to prawie zawsze ktos sie znajdzie, pomijam fakt, ze ogloszenie, w ktorym wymogiem jest "wyksztalcenie podstawowe" to po prostu zart...

Pracownik z przejęcia firmy

Firma która nie da perspektyw.Kasa słąba.zabieraja z premi za urlop 25zł..i ogolnie kase za dziwne rzeczy..z kierownikiem nic nie załatwisz.z zegarkiem w rece pracujesz za 1700..nie wazne wykształcenie..ważne żeby podlizywac sie temu co trzeba..robota nie dla ambitnych.chca byc monopolista..oby im sie nie udało.jeden plus..jak lubisz garba to tam sie go dorobisz.

A tak jakbyście tak pomyśleli, to czemu jest taka rotacja pracowników jeśli to taka dobra firma? Przecież z dobrej pracy nikt się nie zwalnia...

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.