Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

tara

tak 2000 zł. za pracę po 20 godzin dziennie - a gdzie życie prywatne się pytam ??? nikt nie mówi że umowa lipna tylko że mało płacą bo około 5 zł za godzinę !!! tragediaaa ...

@tara

jakie 20 godzin dziennie, o czym Ty w ogole piszesz? sa 8 godzinne zmiany, konczysz prace i na twoje miejsce przychodzi inna osoba, wiec nie ma mozliwosci siedziec po 20 godzin, ok sa sekcje, ktore nie pracuja na 3 zmiany i mozna posiedziec powiedzmy ok 10 godzin, ale mozna a nie trzeba... nie mowie o magazynierach, ktorzy chyba pracuja po 12 godzin a co do 5zl na godzine to juz pisalem, jak sie nie pracuje, to sie nie zarabia, dlatego chodzi sie do pracy, a nie na kawe i ploteczki...

ula była pracownica
@mm

mimo wszystko 5 zł za godzinę to jakiś koszmar - a akors znaczy więcej godzin pracy

gość
@mm

akord to praca na czas nie na ilość godzin, ale mimo wszystko ciężko jest tu zarobić najniższą krajową

@ula była pracownica

jesli nawet nie wiesz jak jestes rozliczana i co znaczy akord (kolega/kolezanka ponizej Twojej odpowiedzi wyjasnil/a), to nie dziwie sie, ze zarabiasz malo... co do tego, ze ciezko jest wyrobic najnizsza krajowa to roznie z tym bywa, sa sekcje, gdzie trzeba sie naprawde narobic, a sa tez takie, gdzie jest latwiej, tak samo z czynnosciami no i ogolnie z dokumentami, sa latwiejsze i trudniejsze

karus

nie, niestety nawet najniższej nie dają dokładnie to 5,28 zł. netto za godzinę co daje jakieś 800 zł. miesięcznie, tragedia

@karus

jesli masz taka stawke to znaczy tylko i wylacznie tyle, ze nie wyrabiasz akordu, za lezenie nikt nie placi, a przeciez sa osoby, ktore potrafia zarobic w tej firmie nawet 2000 i to na umowie zlecenie

aga84

Cześć! A bo znajdziesz lepiej płatną pracę w Radomiu? No zobaczymy

aha
@aga84

przynajmniej w większości firm dają tą najniższą krajową i pełny etet a tu nawet tego nie ma

@aha

to podaj te firmy, które w Radomiu tak chętnie zatrudniają ludzi na umowe o prace z brakiem doswiadczenia, bo w im zadne doswiadczenie nie jest potrzebne i przyjmuja praktycznie kazdego

maja

ile dostaje się na rękę ? najniższą krajową ?

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czesc.Nie polecam !!! Stać ich na wszystko by zrobić dla własnej firmy kazdym kosztem a pracownika okradaja za kazdym razem. Pracujesz z zegarkiem w rece (program sprawdza twoja wydjnosc)a kase zabieraja za byle co..masakra.Odliczaja 25zł za dzień urlopu z premi!! acha.. na awans nie liczcie jak nie wejdziesz im w (usunięte przez administratora) a na kase i tak sie to nie przełoży..uczciwy pracownik nie ma tam szans w tej firmie,zero perspektyw!!

robek

a z czego Cie okradli? z premii? ciesz sie, ze w ogole jest, to po 1 a po 2 upewnij sie, czy na pewno w zasadach/regulaminie przyznawania premii nie ma o czyms taki mowy, nie wiem jaki jest dokladnie twoj przypadek, ale podejrzewam, ze premie przyznawane na podstawie jakichs % wynikow wydajnosci, wiec jakis minimalny okres czasu pracy jest jak najbardziej sensowny, bo jesli np pracujesz z kolega i jednego dnia idzie wam bardzo dobrze, a drugiego dnia on nie przychodzi a tobie idzie gorzej, to srednia wydajnosc ma wyzsza niz ty, ale byl mniej w pracy, wiec to chyba uczciwe, ze jest wymagany jakis minimalny czas pracy

Ale człowieku w urlop wliczona jest premia Urlop nalicza się ze średniego wynagrodzenia z 3 miesięcy (wynagrodzenia w który wlicza się premia). Jestem tu nowy, ale to jedna z normalniejszych firm w jakich pracowałem. Ludzie to ciągle maja poczucie, że są okradani, ale żeby zapytać z czego to wynika, to nagle wszyscy cicho.

@robek

Nie z premii okradają, premia jest to dobrowolny system motywacyjny. Jak pracodawca chce to daje, a jak nie to nie(poza tym 100zł premii to śmiech na sali, w obecnej firmie mam min 700zł premii co miesiąc) Jak troche popracujesz to może będziesz umiał wygenerować sobie raporty, które pokazują Twoje wyniki czyli ilość przeklepanych, przeskanowanych dokumentów. I tak niektóre czynności jak np indeksowanie - gdy skończysz i generujesz raport ukazuje się wynik np.15000 stron, jak wygenerujesz za godzinę czy dwie wynik to już niestety 12000 stron. A pod koniec miesiąca jest jeszcze mniej i do rozliczenia właśnie ta liczba jest brana pod uwagę. Sam gdy to policzyłem okazało się że pensja była niższa o około 200zł. Oczywiście zapewnili mnie że w następnym miesiącu dostanę wyrównanie ale nigdy go nie zobaczyłem. I w ten sposób jesteście tam okradani. A co do urlopu to dostajesz urlop ale tylko na umowę o pracę, na zleceniu za dzień nieobecny w pracy nic nie dostajesz. Radzę poszukać w internecie informacji na temat umowy jaką podpisujesz, a potem się wymądrzać na jakimś forum, no chyba, że dostałeś umowę o pracę. A że w urlop wlicza się premie? Pierwsze słyszę

pracownik IM
@Nowy

robak..ty z pod biurka kierownikowi wyszedłes czy sam nim jestes???bo zaciekle bronisz firmy a wszyscy co tam pracuja wiedza jak jest.w tych czasach płaca tak smieszne pieniadze a oczekuja by byc robotem i dostepnym 24/h. co to za gadanie zeby sie cieszyc ze wogoe jest..pracujmy za ryz..ok .albo inaczej.zamienimy sie rola na rok i zobaczymy czy nadal bedziesz taki cwaniak!!!??

@pracownik IM

Nie no on nie wyszedł spod biurka, nadal tam siedzi, ma pewnie etat na spółkę z użytkownikiem podpisującym się "mm". Nick pewnie taki bo jeszcze usta oblizuje jak kolanka przeciera. A boczunio takich pracowników ceni, a jak jeszcze podpiepszają na kolegów to może liderami zostaną

No tak jest znana, jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną poszukując lepszej pracy to często usłyszysz: " O następny z Irona "

gosc1990

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę kwalfikacyjną i mam pytanie, jaka jest początkowa stawka za godzine i na czym dokładniej polega praca w IMR?

mag

Po około roku przepracowanym dostaje się przeważnie podwyzke w kwocie 50 gr pozniej w miare dluzszej współpracy dostajesz następne podwyzki również w wysokosci 50 gr. Moze to nastepowac bardzo szybko albo powoli. To zależy głównie od twojego przelozonego czy będzie cię promowal w firmie. Bo jeżeli dobrze się nie zakrecisz nie będziesz dobrze wypełniał swoich obowiazkow to nigdy niczego nie dostaniesz. Dostać umowę o pracę jest ciężko. Zależy od tego co wyzej napisałam.

Ludzie to nie jest poważna firma, tam nie dorobicie się niczego, nie oczekujcie zawrotnej kariery i wspaniałych szkoleń oraz zdobycia doświadczenia. To praca tymczasowa, jest dobra dla studentów, którzy na studiach dziennych bądź zaocznych potrzebują dorobić, a po skończonej edukacji bądź w jej trakcie znajdują sobie pracę w swoim zawodzie ( co też przyznaje kierownik operacyjny (oczywiście w rozmowie nieoficjalnej)) no chyba, że chcecie żyć za 1500 zł na umowie śmieciowej i to po 10-15godzin dziennie.

aaa

nie to zebym sie czepial, ale skoro zawsze ponad akord, przy stawce 9/h to 120% stawki daje prawie 11/h czyli przy 160 godzinach w miesiacu plus premia 100zl to ponad 1800 brutto, tragedii niby nie ma

vv
@aaa

Chyba oszalałeś, 1800brutto czyli 1300 na rękę to nie tragedia wg ciebie? Przy pełnym wymiarze to jak jałmużna!

@vv

Jeśli jest to praca, ktora moze robic pierwsza lepsza nowa osoba, to niestety ale wiecej nie ma sie co spodziewac, bo to znaczy, ze praca nie jest wymagajaca ani jakas super skomplikowana i w kazdej chwili mozna cie zastapic

slabizna

Ja w ostatnim miesiacu przy stawce 9 zł na godzinę i zawsze wyrabialem ponad akord około 120-150% akordu z premia 100zl przy calym miesiacu przepracowanym zarobilem 1500 brutto. Pracuje tu juz dość dlugo. Wiec sami ocencie czy to malo czy duzo

aaa

umowę o pracę ma może 10% pracowników, a wśród tych 10% może połowa ma ok 2k z rękę, na akord, na upartego też da się tyle zarobić, ale nie przy 8 godzinach dziennie

Przeczytaj mój nick i masz odpowiedź na swoje pytanie. 2k mają może koordynatorzy

ooooo

Rzetelny pracodawca ;) placic placa o ile nie przewala cie na chajs jeżeli się nie dopatrzysz.

;)

Firma dno akordy takie ze jak nie bedziesz machal raczkami to nie zarobisz a jak pokazecie ze chcecie zarobic wiecej to od razu sie przypierdziela czemu akord nie podniesiony. Takie maslo maslane. A jak nie wyrabiasz akordu to znaczy ze za duzo rozmawiasz. . Dno. Tyle lat się pracuje i jest co raz gorzej. Z pozdrowieniami dla kordynatorow

aa

"firma może dorobić się na wielu innych rzeczach nie koniecznie kosztem pracownika" Jasne, że może, ale niekoniecznie chce, albo nie potrafi.

@aa

To mam nadzieję, że Cię sprowadziłem na Ziemię. masz rację, możesz mieć swoje przypuszczenia, ale po to jest to forum, żeby takim jak Ty, którzy "przypuszczają" powiedzieć i uświadomić jak jest naprawdę, żeby się tam nie pchali skoro nie muszą i maja jakieś inne wyjście. A później, żeby nie mieli pretensji, że powinno być super w takiej firmie, a nie jest i że nikt ich wcześniej o tym nie poinformował. Co do kogoś co twierdzi, że nocna zmiana jest podejrzana, to nic w tym dziwnego i podejrzanego skoro masz 3 zmianowy system pracy. Tylko nie spodziewaj się przypadkiem dodatku nocnego bo w tej firmie go nie dostaniesz

A.

Dostałem pracę w IM. Możecie mi powiedzieć czemu pierwszego dnia mam już przyjść na nocną zmianę? To trochę podejrzane.

q
@A.

praca rozpoczyna się na nocnej zmianie, co w tym podejrzanego.

xxx

1500-2500? haha dość duża rozbieżność jeśli chodzi o zarobki. i zapewniam, że jeśli liczysz na taką pensję jako szeregowy pracownik na zleconko to żebyś się przypadkiem nie rozczarował. Dobre warunki? pominę to milczeniem.

a jak myślisz, na czym taka firma się dorobiła? Odpowiedź: na tym że pracowników wyzyskuje i zatrudnia za grosze na zlecenie. "powinni oferować dobre warunki" masz rację... powinni... 2500 zł? Nie wiem czy któryś koordynator tyle ma. Jesli chodzi o umowy to raczej 1300-może 2300 jak boczek premią rzuci, a na zlecenie to ile wysiedzisz i ile wypracujesz czyli od 0 do 2000zł To 2tys to jeśli lubisz po 16h dziennie w pracy siedzieć to może wyciągniesz

ccc

znizki na basen

benefit

czy firma ma jakieś dodatki dla pracowników na umowie? typu pakiet medyczny czy multisport?

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.