Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

ciekawski

Wiecie może jak wygląda praca u nich w Warszawie (OSG Polska, ul. Olbrachta 94) jeśli chodzi o wynagrodzenie?

asd

no ale chyba nie daja tego za ladne oczy

asd

a na jakiej zasadzie oni wybieraja tych specjalistow bo oni chyba maja umowy?

ten co wie

Są osoby, które nie są ani liderami, ani koordynatorami, ani kierownikami i mają umowę.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
XXX

Umowa o prace nie jest przypadkiem tylko dla liderow/kierownikow? Tak slyszalam,ale ile w tym prawdy?

ten co wie

Zawsze jest szansa na umowę o prace, nie ma reguły, że taką umowę dostaje się tylko przed/po ukończeniu 26 lat.

magda

A po skończeniu 26 lat nie ma szans żeby dostać umowę o pracę?

ciekawa naucz się czytać ze zrozumieniem, a na postawione pytanie znajdziesz odpowiedź w poprzednich postach... dla ułatwienia napiszemy wielkimi literami JEŚLI SKOŃCZYSZ SZKOŁĘ I NIE MASZ SKOŃCZONYCH 26 LAT TO BĘDĄ CHCIELI ŻEBYŚ SIE ZAPISAŁA NP. DO COSINUSA (NAWET JAK MASZ INŻYNIERA LUB MAGISTRA (ŚMIECH!!!!)) JESLI SKOŃCZYSZ 26 LAT TO DADZĄ CI UMOWĘ Z ZUSEM ( CZYLI TWOJA PENSJA NETTO SIĘ ZMNIEJSZY (I ZNÓW ŚMIECH) )

Tom

Brak dodatków za trzecìą zmiane zamiast wynagrodzenia godzinnego akord nie reflektowy czas pracy

krewny

Popieram. IM nic was nie nauczy. Kierownictwo i dyrektorstwo ma poziom ludzi bez kwalifikacji. Jedynie ucza ich podpuszczania, donosicielstwa i kombinowania. Szkoda gadac! Wpisy tu są kasowane i opinie postronne a nieprzychylne znikają. Powodzenia.

kr

jak jest teraz z zarobkami? ile poczatkujacy maksymalnie moze wyciagnac przez miesiac?

ciekawa

hmm awans ? na jakie stanowisko ? a jak z zarobkami ? ile przecietnie zarobicie ? bo slyszalam ze okolo 1000 zl i chciala bym sie dowiedziec czy to prawda

gość

Po pierwsze: jeśli ktoś jest taki ambitny jak tutaj inni radzą, niech znajdzie sobie pracę gdzie naprawdę się czegoś nauczy i zdobędzie PRAWDZIWE doświadczenie. Praca w IM raczej nie nauczy wiele rzeczy oprócz umiejetności np. wyszukiwania daty na dokumencie. Poza tym to prawda co mówili wczesniej - jak Cie lider lubi (podlizujesz sie) to zarobisz, jak nie chcesz brac udzialu w tym to zarabiasz grosze. Kadra jest po prostu niedobrana i nienauczona zarzadzania zespolem. A pracowalam tam prawie rok,wiem co mowie. Oprócz bycia robocikiem nie nauczylam sie nic.

ja wiem

po skonczeniu szkoly jest awans :D

ciekawa

jezeli ktos ukonczy szkole to wylatuje ? ile przeciete mozna zarobic ? 1000 ? czy wiecej

ania

do Błonia to przez jaką agencję , aby do pracy się dostać, wie ktoś?

Jeśli jesteś ambitny i dasz radę wyrobić normy, to poszukaj prawdziwej pracy na normalną umowę i nie daj się wykorzystywać rodaku z IM

jeżeli masz z ZUSEM to tak, a w tej firmie dają takie jeśli się skończy 26 lat i często pensja netto z tego tytułu idzie w dół. A np. składki na ubezpieczenie, żeby można było pójść na zwolnienie lekarskie są potrącane również z pensji pracownika...

Zulugula

Na umowie zleceniu nie ma płatnego urlopu, to fakt, ale jesli to twoje jedyne źródło dochodu to są opłacane składki zdrowotne, emerytalne...

Ja jestes ambitny i zalezy Ci na pracy dasz radę wyrobić normy postawione przez Kierownictwo. Może mniej kawy,przerw na tzw papieroska, pogaduszek, plotek innym słowem do pracy rodacy z IM

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.