Pretius s.k. sp. z o.o.

Opinie o Pretius s.k. sp. z o.o.

Milena

Nie ma idealnych firm, ale sądzę że Pretius spokojnie zasługuje na dobre opinie.

Weronika

@d. dziękuję za Twoją szczegółową opinię. ;) Z pewnością będzie cenna dla przyszłych kandydatów.

d.

moje wrazenia po pracy w tej firmie sa mieszane, gdybym mial ponownie wybierac, to nie wybral bym tej firmy na plus * lokalizacja (park szczesliwicki pod samym nosem + nie daleko centrum handlowe) * nieformalna atmosfera w firmie * szkolenia * nawet ciekawe projekty * imprezy * biblioteczka * elastyczny czas pracy na minus * brak dobrych dokumentacji do niektorych projektow * w cieple dni jest za goraco * brak typowych salek konferencyjnych przez co czasami przeszkadza sie innym pracownikom * brak fanrumu * brak opieki medycznej * na poczatku chwala, a potem potrafia sie przyczepic nie wiadomo o co * brak posilkow (tu na plus wyjscia z innymi na obiad) * zdarza sie, ze trzeba strasznie duzo pracowac zeby zdarzyc przed jakimis dedlajnami (czasami sa zle wyliczone) niemniej jesli ktos chce tam pracowac, niech probuje - moze akurat tej osobie bardziej sie spodoba.

kandydat

Firma olewa dawnych współpracowników. Robili rekrutację to nawet nie byli w stanie się odezwać do mnie czy mnie chcą czy nie chcą. CV wysłane w próżnię.

crae

No szkoda, szkoda @gr trzeba będzie poczekać na oferty do nich. Ale to może potrwać, bo pracownicy zadowoleni z umowy o pracę i możliwości rozwoju, jakie firma oferuje.

abc

Jakiś czas temu wysłałem aplikację do nich na programistę. Jednak w odpowiedzi otrzymałem informacje, że aktualnie nie poszukują nikogo, ale jeśli się to zmieni to się odezwą. Jak do tego podejść? Czekać, aż sami ewentualnie się odezwią? Czy to tylko była odpowiedź bardziej grzecznościowa bo w ogóle są niezainteresowani moją aplikacją? Spotkał się ktoś z taką sytuacją i rzeczywiście sami się odezwali po jakimś czasie? Może ponawiać swoją aplikację do firmy co jakiś czas. Nie ukrywam, że firma wywarła na mnie dobre wrażenie i chciałbym spróbować tam swoich sił.

Kaśka z Pretius
@abc 26.01.2016 18:08

Witam. Staramy się nie mydlić oczu kandydatom na stanowiska w Pretius. Kiedy przesłane CV nie spełnia naszych oczekiwań zwykle o tym piszemy kandydatowi. Jeżeli dostałeś informację o tym, że aktualnie nie mamy wakatów na stanowisu, na które aplikowałeś oznacza to, że w naszych teamach mamy full. Kiedy sytuacja się zmienia zwykle rozpoczynamy od przeszukania zgłoszeń, które zostały nadesłane do nas w ciągu kilku miesięcy.

Super firma. Polecam.

szyba

Super firma, jak najbardziej polecam.

Pretius

Zapraszamy do przesłania swojego CV i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku pozytywnego przejścia weryfikacji CV będziemy mieli okazję wyjaśnić wszystkie szczegóły w trakcie spotkania / spotkań rekrutacyjnych. Szczegóły dot. bieżących rekrutacji zawsze można odnaleźć na naszej stronie internetowej: (usunięte przez administratora) pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Pretius

byly pracownik

jak pracowalem jeszcze w pretiusie, atmosfera byla super. jak odchodzilem, to startowaly nowe projekty, takze pewnie nie szukaja ludzi o Twoim profilu.

Kaśka z Pretiusa

Wojtas firma istnieje i ma się dobrze. Oferty pracy są do przejrzenia na stronie: http://pretius.com/kariera/ Atmosfera jest daleka od korporacyjnej spinki czemu służy praca projektowa w małych zespołach.

Zostaw opinię o Pretius s.k. sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pretius s.k. sp. z o.o.