Opinie o Pretius s.k. sp. z o.o. w Warszawa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku systemów korporacyjnych. Dostarczamy elastyczne narzędzia i usługi wspierające działanie przedsiębiorstw i optymalizację ich procesów. Jesteśmy zespołem ekspertów, który z pasją realizuje projekty dla stale zwiększającej się grupy Klientów. Do grona odbiorców naszych systemów należą firmy z sektorów: energetycznego, telekomunikacyjnego, mediów, finansowego, rządowego, NGO. Nasze systemy codziennie ułatwiają pracę wielu użytkownikom i pomagają im realizować kluczowe dla działania firmy zadania. Wkładamy dużo wysiłku w to, aby praca z przygotowanymi przez nas aplikacjami była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem i sądząc po stale zwiększającej się liczbie użytkowników naszych systemów - udaje nam się osiągać nasz cel. Jeśli również dla Ciebie ważne jest, aby tworzone przez Ciebie oprogramowanie było użyteczne i wolne od wad - zapraszamy do kontaktu.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretius s.k. sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Pretius s.k. sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

HR Pretius

Jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych w Pretius. Dodatkowo uczestniczymy także w konferencjach branżowych.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pretius s.k. sp. z o.o.?

Jacek

Wydaje mi się, że to zależy od stanowiska którego dotyczy rozmowa rekrutacyjna. Mnie pytali np. o doświadczenie, zadania na poprzednich stanowiskach, techstack, kierunek rozwoju. Ale większa część spotkania była techniczna, praktyczna: zadania, pytania teoretyczne itp. (na Java developera)

Potwierdzam to co napisał Jacek. Byłem jakiś czas temu u nich na rozmowie rekrutacyjnej. Całkiem miło się rozmawiało. Pełen luzik po stronie PM i Senior Developera. Większość to rozmowa techniczna ale nie takie odpytywanie z kartki tylko w formie konwersacji na temat projektów jakie ty realizowałeś. Opisywałeś jakie miałeś problemy a później developer tam coś jeszcze dopytywał na temat teorii i tyle. Feedback do 2 tygodni. Ja się niestety nie dostałem ale firma warta uwagi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pretius s.k. sp. z o.o.?

Paulina

Preferujemy spotkania rekrutacyjne f2f w naszym biurze, jednak przez wzgląd na aktualną sytuację, wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywają się w formie zdalnej :)

Marian

Kiedyś aplikowałem do tej firmy. Rozmawiałem z programistami na targach. Niby coś tam robią, niby fajnie, niby spoko... i jacy to wszyscy tam szczęśliwi i w ogóle. Ale chociaż to mała firma, to jednak ciągle rekrutują, a jak już wyślesz, to jakieś kwękanie, że niby to i śmo. - Myślę, że jest jakiś wewnętrzny problem w tej firmie. Jest jakaś upierdliwość w tych ludziach.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
M

Niskie zarobki, dziwny HR, który nagle podaje powody, dla których się podobno źle pracuje, brak wysłuchania pracowników, słabe możliwości rozwoju. Na plus biuro i zgrani ludzie, ale już się chyba wykruszają

Ewelina
@M

Możesz wyjaśnić co miałeś na myśli pisząc o powodach, dla których się źle pracuje? Co to są za powody i jakie jest tego uzasadnienie?

Aplikant

Jestem zniesmaczony co do tej firmy ze względu na to że wystawiają ogłoszenie z ofertą pracy w której niema nic napisane o komercyjnym doświadczeniu, całkowicie nic. Lecz nagle po zaaplikowaniu po tygodniu czasu dostałem informacje mailową że nie spełniam wymagań gdyż nie posiadam doświadczenie zawodowego... żenada, strata czasu. Dodatkowa informacja to taka że ten mail był wygenerowany automatycznie, gdyż znajomy dostał identycznego maila o identycznej treści, nie tak powinno się traktować aplikantów. Nie pozdrawiam

Pretius HR
@Aplikant

Dziękujemy za opinię. W ciągu ostatnich kilku miesięcy udało nam się zatrudnić sporo osób bez doświadczenia, ale w porę nie zdjęliśmy ogłoszenia z naszej strony www. Już zaktualizowaliśmy zakładkę Kariera na naszej stronie www, aby kolejnych kandydatów nie wprowadzać w błąd. Odpowiedzi do kandydatów nie są generowane automatycznie, ale jeśli powód niezakwalifikowania się do kolejnego etapu jest podobny to odpowiedzi są także podobne.

Szukający pracy

Jako ,ze szukałem pierwszej pracy to zaaplikowałem na stanowisko niewymagające doświadczenia komercyjnego. W ogłoszeniu było jasno i wyraźnie napisane,że tego nie wymagają.Dostałem zwrotnego (automatycznie wygenerowanego emaila) ,że nie spełniam ich kryteriów ,ponieważ jednak szukają osoby z komercyjnym doświadczeniem. Jeżeli wiedziałbym od początku ,że tego oczekują zaoszczędziłbym swój czas i tej aplikacji nawet bym nie składał.Bardzo słabe podejście z ich strony.

Pretius HR
@Szukający pracy

Dziękujemy za opinię. Rzeczywiście na naszej stronie www było aktywne ogłoszenie dla młodszych programistów, a w tym momencie szukamy programistów z komercyjnym doświadczeniem. Zaktualizowaliśmy zakładkę Kariera na naszej stronie www, aby kolejnych kandydatów nie wprowadzać w błąd. Dodam, że każdego kandydata traktujemy indywidualnie, staramy się w ciągu tygodnia przekazać informację zwrotną i maile nie są generowane automatycznie.

d.

moje wrazenia po pracy w tej firmie sa mieszane, gdybym mial ponownie wybierac, to nie wybral bym tej firmy na plus * lokalizacja (park szczesliwicki pod samym nosem + nie daleko centrum handlowe) * nieformalna atmosfera w firmie * szkolenia * nawet ciekawe projekty * imprezy * biblioteczka * elastyczny czas pracy na minus * brak dobrych dokumentacji do niektorych projektow * w cieple dni jest za goraco * brak typowych salek konferencyjnych przez co czasami przeszkadza sie innym pracownikom * brak fanrumu * brak opieki medycznej * na poczatku chwala, a potem potrafia sie przyczepic nie wiadomo o co * brak posilkow (tu na plus wyjscia z innymi na obiad) * zdarza sie, ze trzeba strasznie duzo pracowac zeby zdarzyc przed jakimis dedlajnami (czasami sa zle wyliczone) niemniej jesli ktos chce tam pracowac, niech probuje - moze akurat tej osobie bardziej sie spodoba.

Nie pracuję tu ale rozważam :)
@d.

Brak "fanrumu" faktycznie przekreśla tą firmę w moich oczach, w sumie też bym chciała, żeby pracodawca zapewniał mi posiłki, najlepiej z dostawą w weekend do domu, a przynajmniej w nie handlowe niedziele:) kocham IT! :)

Mądrala

Pretius to bardzo dobry pracodawca. Jeśli nawet rekrutacja jest trudna to daje efekt zdobywa super ludzi.

Plus i minus

Na plus: - software house bez korpo napinki -zespół -wszyscy się znają i lubią Na minus: -długa rekrutacja -słabe zarobki (zarówno IT jak i inne zespoły) -brak benefitów Dojazd i biuro ok, ale bez szału Ja bym się nie zdecydował drugi raz, ale na początek kariery może być ok, zwłaszcza dla programistów

Tom

Podbijam pytanie o pracodawcy. Widelki? Jak się pracuje?

Daniel

Jakie są widełki finansowe na stanowisko Młodszego Programisty Java w firmie Pretius?

Milena

Nie ma idealnych firm, ale sądzę że Pretius spokojnie zasługuje na dobre opinie.

Weronika

@d. dziękuję za Twoją szczegółową opinię. ;) Z pewnością będzie cenna dla przyszłych kandydatów.

kandydat

Firma olewa dawnych współpracowników. Robili rekrutację to nawet nie byli w stanie się odezwać do mnie czy mnie chcą czy nie chcą. CV wysłane w próżnię.

crae

No szkoda, szkoda @gr trzeba będzie poczekać na oferty do nich. Ale to może potrwać, bo pracownicy zadowoleni z umowy o pracę i możliwości rozwoju, jakie firma oferuje.

abc

Jakiś czas temu wysłałem aplikację do nich na programistę. Jednak w odpowiedzi otrzymałem informacje, że aktualnie nie poszukują nikogo, ale jeśli się to zmieni to się odezwą. Jak do tego podejść? Czekać, aż sami ewentualnie się odezwią? Czy to tylko była odpowiedź bardziej grzecznościowa bo w ogóle są niezainteresowani moją aplikacją? Spotkał się ktoś z taką sytuacją i rzeczywiście sami się odezwali po jakimś czasie? Może ponawiać swoją aplikację do firmy co jakiś czas. Nie ukrywam, że firma wywarła na mnie dobre wrażenie i chciałbym spróbować tam swoich sił.

Kaśka z Pretius
@abc

Witam. Staramy się nie mydlić oczu kandydatom na stanowiska w Pretius. Kiedy przesłane CV nie spełnia naszych oczekiwań zwykle o tym piszemy kandydatowi. Jeżeli dostałeś informację o tym, że aktualnie nie mamy wakatów na stanowisu, na które aplikowałeś oznacza to, że w naszych teamach mamy full. Kiedy sytuacja się zmienia zwykle rozpoczynamy od przeszukania zgłoszeń, które zostały nadesłane do nas w ciągu kilku miesięcy.

Super firma. Polecam.

szyba

Super firma, jak najbardziej polecam.

Pretius

Zapraszamy do przesłania swojego CV i wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku pozytywnego przejścia weryfikacji CV będziemy mieli okazję wyjaśnić wszystkie szczegóły w trakcie spotkania / spotkań rekrutacyjnych. Szczegóły dot. bieżących rekrutacji zawsze można odnaleźć na naszej stronie internetowej: (usunięte przez administratora) pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Pretius

Zostaw merytoryczną opinię o Pretius s.k. sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pretius s.k. sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pretius s.k. sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pretius s.k. sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretius s.k. sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pretius s.k. sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretius s.k. sp. z o.o.