Iron Mountain

Reguły

Opinie o Iron Mountain

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Roza o jakim transporcie dokładniej mówisz? Czy udało się jakoś wyjaśnić z pracodawcą zaistniałą sytuacje? Więcej szczegółów przybliży nam sprawę i pozwoli zrozumieć, gdzie mógł powstać błąd w komunikacji.

Robert

Witam czy mogę was prosić o jakiś kontakt (e-mail) z kadrami w Gądkach koło Poznania. Nigdzie nie mogę znaleźć a chciałbym tam aplikować. Pozdrawiam.

Rosa

Zatrudnilam sie na um. zlecenie przez Agencje Pracy . Mialam miec zapewniony transport do klientów ale juz pierwszego dnia dowiedzialam sie ze albo bede jezdzic na swoj koszt albo moge isc do domu. Zostalam bo mialam nadzieje ze agencja wyjasni sprawe, i ze to jakas pomylka. Ale na drugi dzien powiedziano mi ze juz jestem zwolniona bo nie ma projektu. Czy w tej firmie sa odpowiedzialni ludzie co zatrudniaja czlowieka i po dwoch dniach mowia ze nie ma projektu. Odradzam..

med ig
użytkownik zarejestrowany

@bum wydaje mi się ze ta ofert pracy w dalszym ciągu jest aktualna ale pojawila się też inna na stanowisko specjalisty do spraw wsparcia sprzedaży w Warszawie i to jest akurat najnowsza oferta od nich myśle tylko że trzeba spore wymagania spełniać ..

tomasz

Pracowałem w Regułach przy wprowadzaniu danych, stawka dzienna za 8h przez pierwsze dwa tygodnie to 62zł netto, potem akord który zmniejszają wraz z rosnącą liczbą wprowadzanych dokumentów, robota dla zdesperowanych, potem trafiłem na chwilę do magazynu, jaśnie wielmożny kierownik Wojtek i jego świta która czeka aż zostanie jakiś matoł z ciągle rotujących ludzi i będzie dawał się wykorzystywać za 1400 netto autentycznie!!! korporacja w naturalnym negatywnym wydaniu ludzie proszę was nie zbliżajcie się tam

H.

Pracowalem kilka lat. Pomimo nazwy korporacja firma ta nie rerezentuje żadnych zasad wspołżycia z pracownikami. Cyrk! Począwszy od wejścia do ten firmy wszystko jest nie tak. Tam nawet nie ma procesów, zasad, poczucia godności. Zero! Cyrk i nic więcej. A jak ktoś wspimnial juz wyżej. Dział hr powinien wylecieć w powietrze z dyrektorką przede wszystkim.

abcd

A jakie są tam warunki dla pracowników biurowych? Podobno szukają asystentki ds. administracyjnych na umowe o pracę. Jakie są stawki?

stara_anka

Dział HR nawet nie odpowiada na maile w sprawie ofert pracy ktore sa zamieszczane. tragedia!!!!! dodzwonić sie do Hr managerów - niemozliwie. a maile do dyrektora hr - zero odpowiedzi i reakchi. a ogloszenia wiszą

ironman

Niech wszystkich nie korci aby podjąc się współpracy. to firma, która nie szanuje pracowników, nie szanuje zasad i 7 wartości którymi sie chwali. Nie maja za grosz wiedzy z zakresu zarządzania a na stołkach managerskich zasiadają osoby, które nigdy nie powinny zarządzać ludzmi. Szczegoleni odradzam kontakt z Pania górska, której brak kompetencji jest na najwyższym poziomie. odradzam prace!

on111

Nie polecam bomba kartonowa nie archiwum

Młody

Nie polecam tej"firmy".Można przez niedługi czas popracować aż do znalezienia czegoś normalniejszego.Poziom zarządzania i traktowania pracownika dramatyczny. Pracowałem w Błoniu-dają na umowie zlecenie 10 zł/h.Wszystko na już, na teraz, na wczoraj. Brak możliwości rozwoju, awansu, nauczenia się czegokolwiek. Praca monotonna i prosta.Także klapki na oczy i do roboty.Frajerów szukają cały czas ale to akurat nie jest dziwne biorąc pod uwagę rotację i to ilu ludzi zwalnia się na własne życzenie.Piszą w ogłoszeniach,że są światowym liderem zarządzania informacją- po tym syfie,który widziałem przez kilka mies. na własne oczy są dla mnie jedynie bandą nieudaczników i wyzyskiwaczy z dziwnymi pomysłami. Jeśli masz możliwość pracowania gdzie indziej nawet się nie zastaniawiaj.

Anonim

Witam, jak jest teraz tam z pracą? Jaka płaca? W jakim wieku towarzystwo, atmosfera w pracy itp.

gosc

Wezta idzta. Znalezli sie dyrektorzy..

Ironman

Pracowałem tam trochę to mogę coś powiedzieć. Na awanse umowy o prace bym się nie napalal. Przychodzili pracownicy i potrafili odejść po dniu a nawet nie. To archiwum. Kurze, pyły itp. W lato gorąco w zime przy rampach 3 stopnie :-). Z zarobków samych godzinowo po podniesionej stawce 1600 do reki za 20. 8.30godz pracy w tym 30 min przerwy. Dość nudna i monotonna praca jezeli chodzi o robote na akord. Pudła potrafią swoje ważyć, a siedzenie w regale 50 cm szerokości 2m wysokości i dlugi na 150m samemu przez 8 h może popsuć głowę ;-). Co do stawki na akord to podam podstawowe czynności jak wrzut pudla i wyjecie. To pierwsze 17gr netto od pudla a drugie 0,50 gr.

romano125

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Iron Mountain? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Światowy lider z zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją poszukuje pracowników do:Wprowadzania dany... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5692248?keywords=&region=

dag

Jakby kogoś interesowała praca na magazynie w iron mountain w regułach to stawka to 9,50 zł brutto za godzine. Podejście osoby prowadzącej rekrutacyjne jest na tyle nie poważne, że na rozmowę potrafi zaprosić dwie osoby na raz czyli prowadzi rozmowę z dwoma osobami jednocześnie. To jest totalny brak szacunku, skoro nie chcą spotkać się bezpośrednio z kandydatem tylko robią to hurtowo to sorry wieś straszna i brak profesionalizmu. Nie pracujcie ludzie za takie stawki ! Przez to jest wyzysk !

gosc

Tak praca na akord

aga

wprowadzanie danych bylo monotonne, jak dla mnie 2600 akordów na 8 godz było do zrobienia, a co do pensji bez problemu mozna wyciagnac 2000 netto a nawet więcej, trzeba tylko szybko i sprawnie pisac na klawiaturze :)

pracowita

Ta są pzryjecia do Kopytowa, stawka 11 zł brutto, warunki pracy według mnie ok. Pracują tam ludzie po 3-4 lata na zlecenie, wiec chyba nie jest aż tak źle

ania

Jak z pracą w Kopytowie? Są przyjęcia do pracy? Jakie warunki pracy i płacy, na lepsze?

maksym

Stawka przez pierwsze 2 tygodnie pracy: 9,5zł/h brutto (ok. 8zł na rękę). Potem praca na zwykły akord (ileś groszy od jednej paczki, na rozmowie nie podają dokładnie jak wygląda ich przelicznik). Zarobki tragiczne, jak jesteś obrotny to wyciągniesz maksymalnie 1400-1500zł na miesiąc. Wchodzę na rozmowę dziarskim krokiem i jeszcze szybciej wyszedłem, bo to była strata czasu. Typowa praca dla studenta, gdzie chcą z ciebie wycisnąć ile się da, płacąc grosze. Zdecydowanie nie polecam.

pomocny

stanowisko: wprowadzanie danych. pensja: zależy od projektu. akord. stawkę podają na rozmowie. Szanse na umowę o pracę: NIE! zlecenie, co miesiąc nowa umowa do podpisania. grafik? jaki grafik? :D od pon do pt, nie chcesz, nie przychodzisz, nikt się nie czepia. Przynajmniej 4 dni powinno się być w pracy. Kawa i herbata darmo, jasne. Nawet cukier jest :p

marek90

Witam. Odnośnie ogłoszenia o pracę jako magazynier. Wymagany status studenta- czy bardzo wyzyskują? Da się wytrzymać czy to raczej coś w rodzaju obozu pracy? Bardzo duża rotacja?

ulia

opowiadała mi koleżanka jak tu pracowała ,że miała same kokosy firma która dostarczała im towar ciągle dawała gratisy kawę herbate sprzęt RTC AGD itp wyposazyła sobie dom a potem wypieła się na ta firmę ,pisze to dlatego ,że ta koleżanka okazała sie w stosunku do mnie nie fer więc firma powinna się dowiedzieć jak 2 lata temu ich pracownica ich wycyckała i tą firmę która do iron Mountain dostarczała towar a szef powinien sam dojść kto to był z pracownic wystarczy zapytać firme dostarczajacą jakie gratisy zawozili do firmy a potem się okarze ,że ich w firmie nie ma pozdrawiam moją nieuczciwą koleżankę I.....

hodor

Nie polecam, na początku niby wszystko cacy, ale ostatecznie okazuje się, że plusami są tylko ładny budynek, kawa za darmo i niespecjalnie limitowane przerwy. Podejście do pracownika (studenta) - KPINA. No i przede wszystkim - kto sobie wyobraża akord grosz BRUTTO?

taka inormacje zapewne dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej

Bardzo Proszę powiedzieć jakie jest średnie wynagrodzenie w firmie na stanowisku ds. wprowadzania danych godz. 15-22. Pilne

...

Powiem tylko że jak na firmę która ma się liczyć w tym tej dziedzinie dużo jeszcze jej brakuje do konkurencji. Wszystko ładnie pięknie wygląda z zewnątrz lecz w środku panuję straszny burdel. Najbardziej szkoda ludzi z którymi się pracowało, lecz są i tacy co jak spotkam na mieście to łeb ukręce. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Iron Mountain - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron Mountain