Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Sady

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Sady

Jak jest z pakietem medycznym w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zuzanna Nowy wpis

Szukam informacji, czy Iron Mountain potrzebuje teraz do pracy nowych kurierów? Oferty, które znalazłam w sieci są sprzed kilku lat... Proszę, niech ktoś odpowie w sprawie pracy w Sadach.

Iron Mountain Nowy wpis
@Zuzanna

Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie naszą firmą. Wszystkie aktualne oferty pracy publikujemy na bieżąco na stronie Iron Mountain w zakładce Praca ( https://ironmountain.wd5.myworkdayjobs.com/iron-mountain-jobs ), a także na serwisach rekrutacyjnych. Obecnie nie poszukujemy pracowników w Sadach, jednak zapraszamy do regularnego sprawdzania ofert pracy. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Czy firma Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Iron Mountain Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Finansujemy szkolenia naszych Pracowników – mamy określoną politykę szkoleń i rozwoju, gdzie te kwestie są opisane. Analizujemy potrzeby biznesowe z Menadżerami konkretnych obszarów, planując działania i programy szkoleniowe na kolejny rok. W trakcie roku dokonujemy odpowiednich przeglądów i/lub potrzebnych zmian planów szkoleniowych, aby móc zrealizować cele organizacji i wesprzeć pracownika w wykonywaniu jego zadań i obowiązków. Decyzja zależna jest m.in. od tematyki szkolenia, zgody Przełożonego, a także możliwości budżetowych. Nasi pracownicy mają możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych, w szkoleniach realizowanych przez nas wewnętrznie oraz e-learningach. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Iron Mountain

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pytania zależne są od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Zazwyczaj jednak chcemy porozmawiać o wiedzy merytorycznej kandydata, czy jego doświadczeniu zawodowym w kontekście stanowiska, o które się ubiega. Możemy również zweryfikować dodatkowe umiejętności (np. znajomość języków obcych). W trakcie spotkania przedstawimy także zakres obowiązków, czy naszą organizację. Zachęcamy również do zadawania pytań. Pozdrawiamy! Zespół Iron Mountain Polska

Brałeś udział w rekrutacji do Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Drukarz fleksograficzny
Sady
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik produkcji
Sady
PPT Sp. z o.o.
Józef

Dobrze się pracuje ponieważ firma szanuje pracowników, więc i atmosfera jest dobra , polecam.

Jaka jest kultura pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Iron Mountain

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. O ubiorze pracownika decyduje rodzaj wykonywanej pracy. W zależności od charakteru zatrudnienia wyposażamy pracowników w odzież firmową lub kamizelki – zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pracy.

Oj mocno średnie te opinie :/ A własnie widziałem ogłoszenie do pracy na magazynie i chciałem składać cv... Czyli co, odradzacie?

MIchael

Pracowałem w tej firmie ponad 6 miesięcy na stanowisku kurier-magazynier z czego w trasę wyjechałem może z 5 razy, a tak to cały czas praca na magazynie i wyciąganie kartonów do niszczenia, które często warzyły grubo ponad normę przez co po pracy plecy bolały jak po 12H zbieraniu truskawek gdzieś za zachodnia granicą. Po okresie próbnym miałem dostać umowę na rok i podwyżkę... umowa była ale bez zmian finansowych. Głównego kierownika ciężko się o cokolwiek doprosić, np. na odzież roboczą czekałem ponad 2 miesiące, a chłopaki z kurierki chodzą w starych dziurawych butach, a kurtki na zimę dostaną może dopiero w lipcu. Bo po co zadbać o pracownika!!! PRZECIEŻ TO SĄ KOSZTA. Głównego kierownika interesują tylko słupki, czy przypadkiem firma nie ma zbyt dużych kosztów, do takiego stopnia że nawet kawa była już prawie wydawana na łyżeczki. Kompletny brak logistyki, byle by zawalić cały magazyn kartonami, a magazynier niech się martwi. Generalnie (usunięte przez administratora) za nieco ponad 2000 PLN. Jedyne co w tej firmie trzyma pracowników to... atmosfera, kierownik magazynu w Sadach robi konkretną robotę, tak naprawdę to że ten magazyn jeszcze prosperuję to tylko i wyłącznie jego zasługa. Jedyna rzetelna i ogarnięta osoba, a w dodatku traktuje pracowników jak ludzi a nie jak KOSZTA KONIECZNE. Jeśli ten oddział ma zacząć prosperować to proponuje własnie jego na głównego kierownika, bo aktualny nie nadaje się do tego żeby zarządzać nawet punktem Żabki. Cały czas słyszałem że oddział jest nierentowny, że przynosimy straty itp. Nie trzeba być geniuszem z matematyki żeby się przekonać że to bujda. Jeśli rzeczywiście Warszawa chcę obciąć koszta to radzę popatrzyć na ręce głównemu kierownikowi i jego wydatkom, np na jego paczki z rprywatnej firmy które wysyła przez Irona (Żeby obciąć koszta :)) "Ekonomista"....

piotr

Miałem te nieszczęście pracować na magazynie w 2018r. Wiele rzeczy, które były w ogłoszeniu okazały sie nieprawdą. Przede wszystkim bałagan kompetencyjny ze strony kierownictwa, brak szkoleń, proszenie się o wiele rzeczy. Nieprawdą również jest miła atmosfera. Zawiść, kłótnie, obgadywanie i donoszenie jest na porządku dzienny. Ponadnormatywne, ciężkie kartony i worki są normą, czy to na magazynie czy też dostarczane od klientów z głębokich piwnic. Dotakowo zatrudnianie na okres próbny aby zaoszczędzić na premiach i dodatkach przy niskiej płacy czyni tę pracę nieatrakcyjną, świadczy o tym m.in. duża rotacja personalna. Tak więc głęboko zastanówcie się nad tą ofertą.

admin

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Sady

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.