Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

piotr
Nazwa działu: Logistyka magazyn
 Opinia

Miałem te nieszczęście pracować na magazynie w 2018r. Wiele rzeczy, które były w ogłoszeniu okazały sie nieprawdą. Przede wszystkim bałagan kompetencyjny ze strony kierownictwa, brak szkoleń, proszenie się o wiele rzeczy. Nieprawdą również jest miła atmosfera. Zawiść, kłótnie, obgadywanie i donoszenie jest na porządku dzienny. Ponadnormatywne, ciężkie kartony i worki są normą, czy to na magazynie czy też dostarczane od klientów z głębokich piwnic. Dotakowo zatrudnianie na okres próbny aby zaoszczędzić na premiach i dodatkach przy niskiej płacy czyni tę pracę nieatrakcyjną, świadczy o tym m.in. duża rotacja personalna. Tak więc głęboko zastanówcie się nad tą ofertą.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.