Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

nieogarniety

co z dyrektorem?

ona

Wiecie jak jest w koncu z ta wyplata? wiem ze jest pewne 6 zl na godzine, ale jak oni rozliczaja ten akord i ile trzeba zrobic zeby norme wyrobic?? mi idzie tam niezbyt dobrze i nie wiem czy wyrobilam chociaz raz norme ;//

ona

Wiecie jak oni naliczają te wypłaty i jaka jest norma do wyrobienia. Wiem ze jest pewne to 6 zl na godzine.. A i jaki jest dodatek nocny? pzdr

stary

dostałem drugą wypłatę, a pierwszą rozliczoną wg akordu i zarobiłem więcej niż w zeszłym miesiącu. Trochę się trzeba narobić ale warto się spiąć. Ale generalnie znacznie lepiej niż w latach poprzednich, pewnie dlatego mają tak dużo chętnych do pracy. Ciekawe czy będzie praca do samych świąt ? STARY

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
wieloletnia

jak w zegarku co do dnia, co do minuty

żona

wypłacają w terminie kasę??

roztrzepana
@żona

nie nie jest ciężko tylko trzeba miec troche wprawy w rękach i byc w miare kumatym żeby załapac jak tłumaczą

Hej mam pytanie, czy na dziale florystyki na produkcji jest ciężko? ciężka praca ?

za i przeciw

bajka - 2013-10-01 07:20:40 pracownik - 2013-09-29 22:18:54 - 2013-09-29 18:11:17 Wiec jesli praca nie jest lekka i latwa a trzeba miec jakies zdolnosci to dlatego ludzie takie opinie pisza bo jesli komus brakuje zdonosci to zostaje oddalony do domu pewnie?nie kazdy sie do kazdej roboty nadaje co nie?Zdolnosci przy ukladaniu lampek choinkowych?? zdolnosci do opasania choinki igliwiem?? co ty gadasz??? robota za marne pieniadze i najlepiej po 12 godzin. gdyby mogli to zatrudnili by dzieci aby bylo taniej! Z doswiadczenia wiem, że w tej pracy zdolności mają ogromne znczenie. I wiem co mowie, sproboj zlozyc rownomiernie oswietlenie poraz pierwszy na choinke ktora ma kilka metrow badz kule slimakiem albo bombki tak zeby klient byl zadowolony itp zaloze sie, ze polegniesz!!!!! To nie jest strojenie domowej choinki!!! Jak wam tak warunki nie pasują to po co tam pracujecie?! Cudow nie ma, atmosfera bywa do bani, trzeba robic swoje i trzymac gebe na klodke, ale gdzie tak nie jest?! Nie pasuje to nie pracuj!! Bywa do chrzanu kazdy kto pracowal wie, ale nie mozna powiedziec, ze finansowo jest calkowicie do bani!! Wiec nie chrzan i jesli tam pracujesz i Ci zle to sie zwolnij albo poczekaj az JJ cie wyreczy.piszesz już o takiej godzinie, to o której Zaczynasz prace w tej ''firmie''?? Płacą ci za chwalenie tego?? Od razu poznać Biuro.

bajka

........... - 2013-10-01 15:05:49 .....do bajki !!!!! z tego co piszesz wnioskuje ze pracujesz juz kolejny sezon ??? i jakos nie wydaje mi sie zebys była szczególnie zdolna !! Doswiadczenie i praktyka plus checi ot cały sekret !! Piszesz jak Ci zle to sie zwolnij (cytat) ???? a sama siedzisz w tym syfie mimo tej atmosfery do bani ,trzymania geby na kłódke itdMysl co chcesz, nie oceniaj moich zdolnosci skoro ich nie znasz!!! Skoro nie potrafiisz odpowiednio zinterpretowac mojej wypowiedzi nie moj problem. Ja pisze jak bywa i nie twierdze ze caly czas jest zle!! Checi to za mało przez brak zdolnosci wielu odpadlo!!! Trzymanie geby na klodke - znaczy tyle co rob i nie gadaj bo sciany maja uszy, a tym mozna sobie nagrabic i atmosfera zgestnieje obok ciebie bardzo szybko!! Ja wiem ze sama prace mozna polubic a ludzie z ktorymi pracujesz sa fajni, bywaja jednak wyjatki, ale tak jest wszedzie!!

...........

stary

Nie było mnie w IPB na produkcji dwa lata, ale się tam zmieniło na dobre. Organizacja pracy wzorowa w porównaniu z tym co było (usunięte przez administratora) polecam !

bajka

(usunięte przez administratora) Praca ogólnie fajna(mówie o tym co się wykonuje), ale trzeba mieć wprawę, silne nerwy i zdolności, bez tego papa. Zarobki nie aż takie złe, ale trzeba sie napracować najlepiej 10h i wiecej dziennie, w weekendy bywa luźniej. W tym sezonie warunki są do ugadania.Ludzie mendzą i marudzą a jak przychodzi co do czego idą do lidera/ki i błagają żeby ich nie wywalać.O stałce można pomarzyć. Prawdą jest że wiele negatywnych opinii tutaj jest prawdziwa i jeśli chcesz harować 2-4 miesięcy jak wół, nauczyć się fachowo rzucać "mięsem",tylko zwyczajnie dorobić i zdobyc ciekawe doświadczenie polecam :). A tu praca nie należy do lekkich ani łatwych.

pastuch

ile zarabia tam "spawacz" a ile "ślusarz"?

najlepszy pracownik

Co się śni pracownikom I.P.B.??? -PODWYŻKA !!

kolega

jóska - 2013-09-25 20:59:39 Z opinii można wywnioskować że dobrze płatna praca dla każdego co innego znaczy...Ale mimo wszystko się nie zanosi żeby były umowy o pracę?To znajdź mi koleżanko dla kogo dobrze płatna praca oznacza 6 złoty za godzinę?? Szanuje ludzi,którzy pracują,ale umów o prace ma tam kilka osób. (usunięte przez administratora)

ali G

zatrudniona na florystyce - 2013-09-21 23:22:42 odp dla ? tak najlepiej jednak pójść do babki w sekretariacie lub do jednej z liderek na florystyce . Praca murowana , dobrze teraz płaca , ciśnij jak najszybciej . Potrzebują teraz wiele osób na 3 zmiany 7 dni w tygodniu aż do samych świat POWODZENIA !!! zatrudniona na florystyce Praca murowana?? ha ha ha i jeszcze raz ha ha. Dobrze teraz płacą, to chyba nie mówimy o tej samej firmie. PŁACĄ UWAGA: 6 złotych na godzinę, to dobrze płacą faktycznie. MOŻE KTOŚ ZAPRZECZY !!! a i jest premia: Kilo ryżu i Chujem po KRZYŻU !!! 3 zmiany teraz, HA HA HA SIEDZISZ W BIURZE KONDONIE I WYPISUJESZ NIE PRAWDĘ!!!!!! 160godzin w miesiącu X 6złoty= 960 złoty na rękę Wynika z tego,że pracuje się tam ZA MNIEJ NIŻ MINIMALNĄ KRAJOWĄ!!!!!! DOBRE,WYSOKIE ZAROBKI POLECAM

zatrudniona na florystyce

?

Hej mam pytanie, czy sa teraz przyjecia do pracy? Bo slyszalam ze poszukują do dzialu florystyki,ale jak bylam tam skladac cv to babka w sekretariacie powiedziala ze teraz nikogo nie poszukuja i ze jak beda potrzebowac to zadzwonia. Dzwonilam tam pare razy i babka mówiła mi to samo. Okazalo sie ze kolezanki od znajomej zaczynaja od poniedzialku prace. To juz nie wiem o co chodzi. Podobno babka w sekretariacie mowi ze nie ma pracy a jak sie pojdzie do kierownika to on mowi ze jest duzo roboty i od razu przyjmuje. Planuje isc do kierownika sie pytac o prace, ale czy to ma sens jak baka z sekretarietu znowu mi mowi ze nie ma pracy..

zainteresowany

(usunięte przez administratora) Kto mi powie jakie stawki proponują na początek?? Jest szansa na stałą prace?? Można zarobić dwójkę z przodu???

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.