Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Agero

Nikomu nie polecam, kompletny brak szacunku do pracownika, obiecywanki cacanki. Istny mobing. Na produkcji wywalaja z dnia na dzien po sezonie, a w biurze co tydzien nowa osoba. Rotacja o czyms swiadczy. Ludzie nie kompetetni

Kornelia
Kandydat

Wdrożenie by przygotować się do pracy w biurze jest dobrze przygotowane ?

Kandydatkaaa
Kandydat

Ktoś mi poleci ? Dopłacają do obiadów?

firmax
Klient

Niesolidna firma. Nie płaci. Zero kontaktu z osobami decyzyjnymi, nie odbierają telefonów nie odpowiadają na e-maile. Z zarządem spotkanie niemożliwe. Złożyli do sądu wniosek o restrukturyzację.

German Nowy wpis
@firmax

Totalne dno! Szkoda aż słów na ten twór jakim jest ipb.. oby to coś przeszło do historii i zostało szybko zapomniane- równiez szybko jak zniechęcają się nowi pracownicy, którzy byli zatrudniani w tej "firmie"..

Fio
Kandydat

Świąteczne paczki otrzymuje każdy pracownik ?

@Fio

Tak, wszyscy dostają tyle równo, czyli(usunięte przez administratora))

@Chińczyk pingpong

I wypłata też po równo czy to już naprawdę kwestia indywidualna by była? i widzę, że temat świąt nie został rozstrzygnięty, chyba, że deklarujesz, że wigilii żądnej nie było ani nic?

@Halina

Z tego co mi wiadomo, to wigilii firmowej nie było... no chyba, że mnie nie lubią :(

@Chińczyk pingpong

a to nie wiem, też widzę że sporo pyt na forum pada bez odp... to może napiszesz wprost wszystko na co można tu liczyć podczas zatrudnienia się? socjale, benefity itp?

TJ Nowy wpis
@Halina

Nie ma żadnych socjalnych dodatków. Nie ma nawet ręczników papierowych w ubikacjach.

Moni Nowy wpis
Kandydat

Jak traktuje się pracownika?

TJ Nowy wpis
@Moni

Pracownik w ipb jest traktowany jak zło konieczne i wrog. Podobnie jak klient - motto firmy powinno brzmieć "nasz klient nasz wróg"

Ania

Nikomu nie polecam, kompletny brak szacunku do pracownika, niekompetentni kierownicy, przypadkowe osoby w biurze. Brak wody, papieru w toaletach. Zmuszają do pracy która nie należy do twoich obowiązków, nie szkoląc na dane stanowisko(nie wiesz co masz robić, jak robić) łącznie z czyszczeniem toalet. Obiecują premie których nie wypłacają. (usunięte przez administratora) zajmuje się podrywaniem nowych Ukrainek a nie tym co dzieje się na hali.

Work a
Klient

odradzam współpracę! Jako podwykonawca mam przez nich poważne problemy finansowe. Nieopłacone faktury za 3 miesiące, telefony, maile kiedy można spodziewać się wpłat bez odpowiedzi.

Kasik
@Work a

My dokładnie tak samo nie zapłacili a teraz uruchomili proces restrukturyzacji. Numer sprawy GL1G/GR/3/2023

K
Klient

Przestrzegam przed nawiązaniem współpracy. Firma finansuje się wykorzystując pieniądze podwykonawców. Wstrzymuje i wydłuża płatności, mówiąc, że nie otrzymała faktur, dokumentów lub, że usprawnia procesy w obiegu dokumentów. W rzeczywistości jest to przemyślane/perfidne działanie mające na celu nie płacenie za wykonaną usługę. Kontakt z firmą urwie się od razu gdy usługa zostanie wykonana, a windykacja może być bezskuteczna.

MF
@K

Niestety potwierdzam zachowanie firmy w stosunku do podwykonawców. Mieliśmy przez tą firmę bardzo duże kłopoty finansowe, ponieważ przetrzymała nam bardzo duże pieniądze. Firma wykorzystała nasze zaufanie! Bardzo utrudniony kontakt, wręcz nie możliwy aby ustalić kiedy i czy ewentualnie dokonają zapłaty. Permanentny brak kontaktu. Odradzam współpracę!

Janusz
@MF

https://krz.ms.gov.pl/#!/application/KRZPortalPUB/1.9/KrzRejPubGui.WyszukiwaniePodmiotow?params=JTdCJTdE&itemId=item-2&seq=0 #polecam wpisać nip

Jul
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Jakie benefity otrzymuje nowy pracownik ?

Antus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Cześć. Czy proponują tu lepsze warunki jak w konkurencji ? Pracownicy z konkurencji chętnie chcą tu przechodzić?

Marli
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

Jakie warunki brutto na start? Co z benefitow?

Laleczka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Co trzeba robić by tu awansować?

Annn
Kandydat

Heyah, paczki na Mikołaja czy święta macie?

AGA
@Annn

Jak sama przyniesiesz to tak

Teresa
@AGA

No dobra czyli paczek z tego co piszesz nie ma, tak wnioskuję. A może jakiś dodatek świąteczny?

@Teresa

Tak, w ramach bonów świątecznych, kadrowe dają wypowiedzenie :) Wesołych świąt

@Annn

Woda w kranie na żądanie :) jedyny benefit w tej firmie typu kogucik :))

@Chińczyk pingpong

jeśli to o czym piszesz to prawda, to ile osób dostało w tym roku informację o podziękowaniu za współpracę i czym było to ostatecznie umotywowane?

Mario
Kandydat

Co dostaje pracownik na święta? Warto się przeprowadzić z drugiego końca kraju, by podjąć wyzwanie? Są tu realnie duże możliwości? I rozwój krok po kroku ? I coraz większe pieniądze?

@Mario

Hahahaha tak, warto. Żeby zobaczyć jak wygląda zoo od środka. A tak poważnie, to nie warto ttu nawet z zabrza dojeżdżać, nie mówiąc o drugim końcu polski.

Agero

Pytaj
@Agero

A w biurze Jest szacunek?

Crazy
@Agero

Szalona wypowiedz, praca w sezonie jest dla osób którzy nie mają aktualnie lepszej pracy. Jak ktoś chce przyjść zarobić na sezon to po prostu przychodzi i nawet idzie zarobić jak się przyłoży do nadgodzin dobrze. Wystarczy wiedzieć że przychodzi się tu zrobić i zarobić swoje gdy pieniędzy lub roboty brak a nie że się tu będzie pracować aż po emeryturę. Rotacja rotacją firma dalej się trzyma a więc strategi złej nie może mieć. Pozdrawiam

Zenada
@Crazy

Co Ty za bzdury wypisujesz?, jakie zarobki ? jaka strategia ? jedna wielka porażka, stanowczo odradzam na każdym poziomie zawodowym, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego

Olka

Kto tu jest ten zły?

Som
@Zenada

Ludzie piszą takie rzeczy W głowach się poprzestawialo ? Że niby każdy niezadowolony? Są tu obcokrajowcy? Ukraińcy? Oni was zastompiom jak cosik

Mro
@Pytaj

W biurze nie ma szacunku, jest masakra. Tak to jest ki3dy dział zarządzany jest przez nieodpowiednia osobe.

Co
@Mro

Kto zarządza? Jakie szkoły?

Biu
@Agero

W biurze co tydzień nowa osoba? Dlaczego? Czym się zajmują te osoby? Wysokie wymagania?

To prawda?

To prawda?

Real
@Agero

Większość tych opini to ściema byłych pracowników lub też pracowników o niskim ilorazie inteligencji którzy maja wysokie mniemanie o sobie a tak naprawdę to nic nie potrafia.

xxx
@Agero

Miałam przyjemność, a właściwie nieprzyjemność... Obiecano inną umowę (miała być o pracę, było zlecenie), obiecano inne stanowisko... itd, itp.

Mlody
@Crazy

Tzn ogórki i pieczarki zbieracie sezonowo ? Jeśli ktoś myli pracę do emerytury z firmą garaż to chyba wyjaśnił wszystko.

Zuza

Jak jest aktualnie ?

Kandydatkaaa
Kandydat

Ktoś mi poleci ? Dopłacają do obiadów?

Haha
@Kandydatkaaa

Nawet wody kawy i herbaty nie ma a ty chcesz dofinansowanie do obiadów :D

hihi
@Haha

a latem trudno o wodę, a nawet o rękawice do pracy - przynajmniej tak bywało za moich czasów :)

Magdalena
@hihi

A zgłaszacie to, czego wam brak? Może warto byłoby o tym porozmawiać, pracodawca nie zaopatrzyłby firmy w takie rzeczy?

robol
@Magdalena

a co to da...? zawsze był z tym problem ......., nic to nie zmieni..........ach....

@robol

Aha czyli nikt nie zgłaszał skoro pytasz "co to da" a czasami serio można się zdziwić. Co by zaszkodziło spróbować?

@Magdalena

Nie znasz firmy więc nie wiesz o czym mówisz człowieku :D

hihi
@Halina

Naprawdę uważasz że jak na hali jest prawie 40 stopni lub zimą 10, to ludzie tego nie zgłaszają? lub brak rękawic roboczych przez 1/2 sezonu? Zapotrzebowanie na rękawice robiło się co dwa dni. Ludzie kupowali rękawice na swój koszt. O brakach w komponentach do produkcji nie wspomnę, chyba najlepiej aby pracownicy sami zakupowali materiał na produkcję... o tak, wtedy góra byłąby zadowolona.

Nigdy więcej !
@hihi

Boryś miał specyficzne podejście do ludzi to fakt. ale był fachowcem w swojej dziedzinie i w zarządzaniu. Takiego (usunięte przez administratora) za jego czasów nie było. W robocie był praktycznie na okrągło bo robotą i ludźmi się interesował, leni gonił bez względu navto jakie mieli układy z właścicielami. czego nie można powiedzieć o obecnych przybocznych czy to wcześniejszych. Wazeliniarze i kapusie sieli jadem na niego do Bogusia i Agusi..., aby się tylko go pozbyć, bo mocno ich uwierał, nie ważne czy to była prawda czy nie. . Chłop nie wytrzymał i (usunięte przez administratora) papierami nawet w sądzie się spotkali. za ten cyrk co urządzili przed załogą. Czas pokazał tylko , że ta "gangrena" jest wewnątrz tego "g" i nigdy i nikt tego nie zmieni, bo tu nie chodzi o Nas tylko o pełną ich kapsę

Nie zapraszam
@Nigdy więcej !

Ten boryś który prawie położył firmę ? Ten co nic innego mówić nie potrafił niż same wulgaryzmy ? Ten co z kawą codziennie o 8 rano wchodził sobie na hale i terroryzował ludzi tam pracujących ? To fachowiec ? czy ty człowieku masz pojecie o czym mówisz ? Zielonego pojęcia nie masz, tyle ci powiem. Prezes przez takiego "fachowca" chyba sam musiałby to wszystko produkować. Bo nikt o zdrowych zmysłach wiedząc że przyszedł tu na 3 miesiące pracować nie będzie słuchał od takiego boryśka że jest "debilem" "pół mózgiem" czy też "zamknij ryj i (usunięte przez administratora)" Na wszystko jest paragraf a za takie traktowanie człowieka w zakładzie pracy grozi więzienie.

Haha

Czy mówisz o Pani którą zatrzasnęli w solarium?

Gdzie Ci ludzie?

Cześć, ktoś mi powie co się dzieje, że z firmy znikają ludzie w ekspresowym tempie? Skąd ta rotacja? Dział handlowy Polska prawie zniknął, ostatnio zapadło się pod ziemię dwóch chłopaków, którzy tam pracowali os niedawna jakoś. Byłam przekonana, że koledzy ambitni i mają dobre pomysły na firmę i co z nimi?

Ooooooo
@Gdzie Ci ludzie?

Jest nowy Projekt Menager-Arkadiusz i ogarnia temat …

@Gdzie Ci ludzie?

Chłopcy dostali awans osobiście od samego prezesa (: Szkoda chłopaków, bo tylko czas zmarnowali pod okiem hiper menadżera który nie ogarnia co się dzieje u niego w firmie

Jan
 Problem
@Gdzie Ci ludzie?

To początek końca, z takim zarządem z takim podejściem i bez ludzi którzy zaraz odejdą "IPB" nie ma żadnej przyszłości. Gratulacje

SzczerY
@Chińczyk pingpong

Przecież prezes w latach 90-tych był bardzo dobrym handlowcem i wie najlepiej jak grać na rynku xD

Eli
@Chińczyk pingpong

Jakiś nowy menedżer jest? Jest stabilnie? Rozwija się przy tym pracownik?

NICK KARTER
@Eli

Jest taka stabilność, że nikt nie wie co go czeka na koniec miesiąca. Pracownicy robią zakłady l, kto dostanie pierwszy wypowiedzenie. Taka stabilność

SzczerY

A mogł pozostać przy handlowaniu paliwami...

Anna
Kandydat

Młoda ambitna ma szansę ma awans?

Kacper
Kandydat

Czy lepiej płacą jak konkurencja ?

Tylko pozytywy
Kandydat

Czy może ktoś podać tylko pozytywy? Teraz chyba najlepszy okres w tej branży? Sezon. Są w związku z tym duże możliwości dla pracownika?

@Tylko pozytywy

Tak. Możesz pracować jak dzik 12h na bezpłatnych nadgodzinach :)

Co
@Chińczyk pingpong

Heyah, jak to nadgodzinach bezpłatnych. ?

Jak wygląda praca w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Dariusz
Kandydat

Wasze opinie o atmosferze w biurze ? Jak odnosi się do pracowników? Co jest doceniane ?

Marcin
@Dariusz

Wchodzenie na masło, znajomości, na pewno nie kompetencje. Przyklad: wydział igliwia

Barbara
@Marcin

ja wogóle nie znam pracujących tam kompetentnych ludzi, nie piszę tutaj o kadrze produkcyjnej. Całe zarządzanie, kadry, rozliczanie produkcji to jakaś komedia.... z jednej strony przerost formy nad treścią, z drugiej totalna olewka.

Mgr inż
@Barbara

Jeśli nawet tak niby jest? Jaki zarobek brutto ?

Barbara
@Mgr inż

oczywiście najniższa krajowa, paska nie rozczytasz, jak wpadną Ci nadgodziny, co w sezonie nie jest trudne, to się nie doczytasz już w ogóle - no i 50% czy100% lub stawka nocna, to w tej firmie jest jak lot na venus. nikt nie wie o czym mówisz.... nadgodziny masz płacone jako premię :/ i teraz sobie interpretuj pasek na wszystkie sposoby. "jeśli nawet tak jest" - osoby które zaznały pracy w firmach ze standardami, nie pozostają tam zbyt długo.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 375 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii