Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Autentyczny

Dobre miejsce dla desperatów, nie dla kogoś kto się chce rozwijać i się szanuje. Omijać szerokim łukiem.

Zainteresowana

Ta firma to jakaś kpina. Zapraszają na rozmowę o pracę, nalegają na 2 tygodnie wypowiedzenia w obecnej firmie w której pracuje. Kiedy udaje mi się tyle wywalczyć, robię z siebie głupka prosząc o skrócenie z miesiąca, informuje kadry to po pierwsze zero odpowiedzi, po drugie ja muszę do nich dzwonić co dalej. Po czym okazuje się że jednak 2 tygodnie to za dużo i potrzebują kogoś od zaraz. Totalny brak profesjonalizmu. Szkoda czasu

Przerazajace
@Zainteresowana

To ty nie miałaś tego na papierze od nich ? Tak wystawiają ludzi ? W jakim dziale taka praca tak postępują? Ludzie powinni wiedzieć o tym i uwazac !!!!!

Moni
@Zainteresowana

Co to za rzeczy. Niewiarygodne

Czemu tu tyle negatywnych opinii? Konkurencja teraz szuka na sezon, nie podoba się, to po co te żale?

blabla
@Andrzej

jaka konkurencja ? ten bajzel nie jest konkurencją dla nikogo, nawet Wa-wie nikt tego nie chciał kupić..........

Edyta
@blabla

Ach, tak źle i niedobrze w firmie, ale jakoś daje pracę, bo szuka asystenta działu handlowego. Lepiej napisz, co oni rozumieją przez "biegły angielski", czy wystarczy poziom B2.

B2
@Edyta

To aż za wiele. Wiesz ile oni chcą wydać na pracownika.

Sandrunia

Co dostnanę na start zatrudniając się tu na 3 miesiące? Ile płacą brutto? Jakie szkolenia ? Co wyniosę z tego dla siebie?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Nadya

Jak przygotować się do rozmowy z nimi ? Jakie stawki są oferowane w tym sezonie ? Na ile zatrudniają? Na co zwrócić uwagę?

Strach na wróble

Negatywnych komentarzy jest wiele i niestety są prawdziwe :( Najgorsze jest to że właściciele nie wyciągają wniosków a ich największym zmartwieniem jest to że nie wiedzą kto je pisze i za wszelką cenę chcą ich zidentyfikować aby ich wywalić. Najbardziej śmieszą mnie pytania typu "w jakim dziale tak jest, na jakim stanowisku". To po to aby zawęzić obszar poszukiwań. Myślą że ludzie są głupi?

Juro

Jak tu się pracuje? Są szkolenia wdrażające?

Firma kogucik
@Juro

Żadnych szkoleń nie ma, najlepiej jakbyś przeszedł z dużą wiedzą, lub do wszystkiego dochodził sam. To jest bardzo dobra firma, wzorcowa wrecz- ona Cię nauczy idealnie, co w przyszłości masz omijać na kilometr.

Dzialowy
@Firma kogucik

W jakim dziale tak jest ?

słabomi
@Dzialowy

w każdym !!!

Dodatki bonusy

Jakie dodatki ma zagwarantowane pracownik ?

@Dodatki bonusy

Dodatkiem jest większy zakres obowiązków, polecenia wydają osoby, które nie mają pojęcia o pracy która masz wykonać.

Henryk
@:(

Co ty opowiadasz ? Z konkurencji jesteś?

Zadowolony do konca

Czy jest tu ktoś kto się nie zgodzi z tym ?

@Zadowolony do konca

Praca pracą pogania :)

Ktoś coś doradzi ?

Są rekrutacje? Doradzajcie co jak

Sufit

Czy jest tu ustalona kwota, którą może zarobić pracownik ? Sufit ? Czy z góry max tylko tyle a tyle płacą?

Zadowolony mocno

Czy pracownikom jest lepiej o minimum 50procent? Tygodniówki są wyższe o 35procent? Atmosfera jest luźna? Szkolenia są w godzinach bezpłatne?

Pozytywy widoczne

Proszę wymienić pozytywy pracy w tej spółce Bardzo wysokie zarobki ? Szybki awans ? Różnorodne szkolenia ? Samochód do użytku prywatnego ? Lekcje 3 jezykow obcych gratis ? Wybrane studia podyplomowe na 2 kierunkach ? Dopłata do dwóch urlopów? Inne typu karty sportowe ? Interesujące wyjazdy? Brak stresu? Miła atmosfera? Możliwość wdrażania własnych pomysłów?

dobre
@Pozytywy widoczne

no niestety, żadna z pozycji które wymieniłeś/aś nie wchodzi w rachubę, omijać dalekim łukiem

Laura
@dobre

Czy należy się z tym zgodzić? Nie ma chetnych więc do pracy? Brak kandydatow ?

Teresa
@dobre

Hej, czy możesz wyjaśnić dlaczego radzisz omijać dalekim łukiem IPB? Chciałabym jednak dowiedzieć się co przyczyniło się do tego, że masz właśnie taką opinię :P Jakie warunki zatrudnienia nie były dla Ciebie zadowalające? Czy nadal pracujesz w firmie? Na jakim stanowisku?

Ile płacą teraz

Ile płacą teraz w sezonie? Ile oferują podczas rozmowy ?

Sara

Jak wygląda rekrutacja do biura? O czym rozmowa? Z kim ? Pytania? Zarobki ?

Ex

Zdolni w krótkim czasie sfrustrowani uciekają stąd szybko. Tych zaangażowanych i kompetentnych firma pozbywa się sama w oparciu o pomówienia i plotki, a zostawiają miernoty... czy raczej ludzi bez honoru i instynktu samozachowawczego, w tym baby siedzące na macierzyńskich i wychowawczych, które niczego nie wniosły do rozwoju firmy. Przez to można określić ją jako rodzinną, ale to taka rodzina, z którą dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. Nepotyzm i znajomi jaśnie pana, poza tym głupi lud pozwalający się poniżać i obrażać.

Coś takiego
@Ex

To brzmi zaskakujaco

dobre
@Coś takiego

Kolego/koleżanko a co Cię zaskoczyło ?, przecież to jest standardowa sytuacja w tym "środowisku" od lat. Pomówienia, obrażanie, poniżanie, generowanie sztucznych konfliktów, przede wszystkim brak kultury organizacyjnej....... Nawet jeżeli ktoś tam inteligentny zabłądził i dla nich pracuje, to jak tylko się zorientuje w co wdepnął to natychmiast szuka innego dla siebie dogodnego rozwiązania, zanim utonie w tym bagnie na dobre. Fakt. "FAMILIJA" otacza się "miernotami" bez honoru i instynktu samozachowawczego", już tak w życiu jest. że w każdym środowisku znajdzie się zawsze jakaś grupa ludzi. która lubi jak im plują w twarz, twierdzą wtedy że deszcz pada, to w końcu ich życie i wybór.

Rekrutujom jusz na sezon ?

Sa jusz rekrutacje na sezon ? Kto poleca ? Dobrze tu ludziom? Wielu jest ludzi ze wschodu ?

Malwina

Czy to jest dobre miejsce do rozwoju kariery?

Rewelacja

Rewelacja

Teresa
@Rewelacja

Hej, wypowiadasz się jako kto? Jako pracownik IPB? Jeśli tak, to może rozwiniesz trochę swoją wypowiedź? :D Do czego się odnosisz? Do jakichś warunków pracy w firmie?

Ewe

Firma potraktowalala mnie fatalnie, i po najwiekszej pomocy dla nich, zostalam zwolniona. Zdecydowanie odradzam, niestety nie ma tam stabilizacji.

Jula
@Ewe

Co ty mówisz? Aż tak ? To chyba pierwszą osobę tak potraktowano tu?

Kto Ci to kazał napisać
@Jula

pierwszą..?, nie rozśmieszaj Nas, tak się tu traktuje praktycznie 95 % ludzi w tej firmie

Przesada?
@Kto Ci to kazał napisać

Konkurencja Ci podyktowała to I kazała pisać? Nie jest tak?

wstyd
@Przesada?

Każdy kto spróbował tego "miodu" po zakończeniu tej wątpliwej przyjemności i przekroczeniu bramy dostaje przysłowiowych skrzydeł , wypełnia go jedna wielka radość, że wraca do normalności i nikt już go nie będzie poniżał ani obrażał, o wrzaskach nie będę się rozpisywała, każdy kto tam pracował wie o czym piszę

HR inżynier
@wstyd

Czy sa teraz wakaty? Zatrudniajcie się!!! Na tzw sezonie poznacie jak jest i powiecie jak jest faktycznie Testujcie Inżynier tester kontroler jakości

X
@Przesada?

A co ma konkurencja do traktowania Och zarzad to pisze

Słonce laseczka
@Kto Ci to kazał napisać

Co zrobić by być w tej części dobrze traktowanej? Jakie szkoły tu budzą szacun? Język norweski powala? Czy nie zależy im? Jak nie to kupi I tak konkurencja Oni na tle konkurencji są mocni? Doceniani przez klientów? Dobrze płacą na tle konkurencji? Zarobi się w biurze ponad 10 000zl?

Przeszła do konkurencji ?
@Ewe

Konkurencja chce przejąć te osoby ? To konkurencja prosiła by tak mówić? Skąd tyle złości nienawiści? Dlaczego ? Tylko negatywne opinie ? Nie ma dobra ?

Jaka konkurencja - to obłęd
@Przeszła do konkurencji ?

No właśnie skąd ?, co roku powtarza się ten sam negatywny scenariusz HRowy, dlaczego... ?, proste - chłodna wyrafinowana kalkulacja ekonomiczna, to jest firma sezonowa, więc po co trzymać kogokolwiek przez cały rok. Tego wątpliwego "zaszczytu" doświadcza zaledwie kilka osób, którym i tak się dziwię, że znoszą te wrzaski i wieczne cyrki lokatorów z biurowca przy Pyskowickiej 6, a nie poszukają innej drogi zawodowej, chyba tak lubią,.. a może to syndrom sztokholmski .

@Jaka konkurencja - to obłęd

To jeśli jest totacja Ludzie przechodzą do konkurencji Z kontaktami to same korzyści dla kandydatów Choćby pracować moment I mieć kontakty

nick
@Słonce laseczka

10 000? Ha ha ha! 15 zł / godz! to max na co można liczyć

Franek
@Ewe

Jaka to była pomoc dla nich ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.