Faser S.A.

Tarnowskie Góry

Opinie o Faser S.A.

gjy

Nie polecam. Kiepsko. Kasa po czasie. Brakuje na sprzęt.

faserowiec
@gjy 24.07.2017 13:08
Nie polecam. Kiepsko. Kasa po czasie. Brakuje na sprzęt.

pracuję w Faser od ponad 30 lat i kasa zawsze jest na czas

kasia

ale oni w takim razie mają pewną misję w swoim działaniu produkują sprzęt ratowniczy i lampy górnicze bo to przecież wielu ludziom uratowała i uratuje jeszcze życie. i już za samo to należy firmę szanować

mak

bezpieczeństwo w kopalniach może wzrosło pod względem maszynowym ale bezpieczeństwo pozostałe nie przyjmując fakt że aparaty KA-60 produkcji FASER mające na celu zABEZPIECZYĆ drogi oddechowe nigdy nie zadziałają by je użyć potrzeba nie lada wysiłku i loterii czy aby się uruchomi.Przedstawiciele prezesi i dyrektorzy WUG otym wiedzą lecz twierdzą że wszystko ok.Temat należy rozszerzyć i przedstawić to innym redakcjom.

Dido

Praca stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słabą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są: Atmosfera nerwowa, ludzie solidni gotowi do poświęceń.

Zostaw opinię o Faser S.A. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faser S.A.