Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Wad

Potrzeba mówić po polsku i angielsku by pracę dostać?

X
@Wad

Nie

Magdalena
@X

W ogóle nie trzeba mówić? :D :D Czy tylko polski wystarczy?

Lukasz

Czego można oczekiwać? Polecacie ?

Grzesiek

Wszystko jest na czas ? Premie też wypłacane? Co się ustali to działa?

Real

Ktoś tu zarabia brutto wiecej niż MINIMALNA???? Czy wymagania wobec kandydatow I pracowników też mają minimalne??????

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ruslan

Przyjmujom na rabatem?

Sabina

Kochani ma produkcji jest jakaś duża norma? Można się zachaczyć przy kontroli jakości?

Nati

Są brygady na 3 zmiany ? Trzeba też nocki wyrobić? To jest akord ? Czy wystarczy odbębnić swoje i do domu ? Brutto pracownik ma to minimum ton minimalke ?

Memo

Chej pracowałem w tej firmie i chciał bym do niej wrócić nie byłem na stałe tylko na sezon byłem z chłopakami na montażu osobiście wuozłem 1 z projektów są tam ludzie i ludziska ale ja wspominam bardzo mile posłałem cv dziś kto wiem może się uda na stałe tam dostać

Dorota

Jak tu z rotacją? To praca na lata? STABILIZACJA?

Jaco

Ile proponują inż ? Są podwyżki kwartalne?

wujek porada

Przeglądam opinie pracowników, byłych jak i niedoszłych, obecnych - chyba nie ma, lub raczej się kamuflują. Jedno co razi w oczy - dlaczego w rozmowach z użytkownikami tego portalu nie biorą udziału osoby reprezentujące firmę? Dlaczego nikt nie obsługuje tutaj odpowiedzi, bądź nie broni dobrego imienia firmy pod jej logiem? Czy naprawdę firma nie może o sobie powiedzieć nic dobrego? Możecie pozaglądać na profile innych firm, one rozmawiają tam z rozgoryczonymi pracownikami, zachęcają do rozmów twarzą w twarz i do rozstrzygania w taki właśnie sposób problemów, czy odpowiadania na zarzuty. Może zaczęło by to dobrze świadczyć o firmie, pokazać że pracownik też jest ważny - chyba że tak nie jest. Bo naprawdę nie wystarczy spytać na jakim dziale tak się dzieje :/

Barbara

A dlaczego z konkurencji? dlaczego konkurencja miałaby czyhać na takie tematy typu szkolenia pracownika? żeby zamknąć buzię konkurencji ( choć nie widzę wokół żadnej) , to może lepiej zadbać o pracownika, dać mu jasne i godne warunki pracy, łącznie z szacunkiem.

Bart

Bardzo nieprofesjonalna firma. Dostałem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną z Panem Krystanem, po oczekiwaniu 40 min na owego pana zostałem poinformowany że pojechał on na szkolenie i jeżeli mam wystarczająco cierpliwości to moge na niego czekać ale nie wiadomo ile. Ludzie, trzymajcie sie daleko od tego bagna, strata czasu. Nie polecam!

Jak na początku slabo to potem
@Bart

To uciekać. Image zbudowali. To pracownik robi na nich, nie odwrotnie. Konkurencja teraz szuka, open your mind

Bart
@Jak na początku slabo to potem

Uciekłem, juz mam inna prace ;)

Nigdy więcej !
@Bart

Gratuluje wiem co to za uczucie, człowiek jakby skrzydeł dostał

@Bart

Kim jest ten Pan? Z kim się odbywają spotkania ?

@Bart

Czego szefem jest "pan Krystian"?

@Ex

baraku na Gala 29

Lepiej

Wiecie, że konkurencja poszukuje ? Ludzie będą odchodzić? Jak możecie przyciągnąć zasoby ludzkie ? Konkurencja przejmie pracowników i przejmie rynki ?

Edyta
@Lepiej

A czemu pracownicy mieliby ochotę odejść do konkurencji? Stawka tam będzie lepsza? Wiesz coś na ten temat?

Merol
@Edyta

A jaka konkurencja niby?

Multiideccccor
@Lepiej

rozumie przesłanie, ale oni nie są konkurencją dla nikogo

kolejny raz przegrali Zabrze
@Multiideccccor

fakt na "własnym podwórku" Multi im "wlepił gola" w Zabrzu, ja bym się na ich miejscu ze wstydu zapadł.......ale to trzeba go jeszcze mieć.........., a wystarczyło słuchać Sz. Panie .................

@kolejny raz przegrali Zabrze

To dowodzi skuteczności działania zespołu sprzedaży... Ale być może kasa im już tak do głów uderzyła, że nie ma przestrzeni na myślenie o robocie i znajdowanie najprostszych rozwiązań?

Okres swiateczny

Cześć, jak wygląda okres świąteczny? Są dodatki z okazji świąt? Paczki na Mikołaja? Jakieś bony?

Olo
@Okres swiateczny

Niestety, w tej firmie nie ma nic.

Klara
@Olo

Nikt w to nie uwierzy, że w tej branży, która żyje z okresu swiat nie ma bonów i dodatków z okazji świąt!!!

@Klara

Od 30 lat dyskutują, co poprawiłoby wizerunek firmy i zmniejszyło rotację, a na to nie wpadli... Dać menedżerom kolejne 30 lat... i oczywiście tradycyjnie kosmiczne premie, może ogarną? :)

Yuriy

Sa podwyżki?

nie dla nich
@Yuriy

zawsze można dostać po pysku i parę wyzwisk na osłodę, ludzie poczytajcie sobie wpisy 4 lata 3-2 do tyłu tu zawsze tak było. kto się zorientował na czym ten kiciment polega to stąd spierdzielał w podskokach. to nie oni sa temu wini to my, którzy pozwalamy na takie traktowanie, to my nie potrafimy się z tego bagna wyrwać,......, nie róbmy sobie tego , nie róbmy tego swoim bliskim kto może niech się ewakuuje, bo do końca zatrują nam życie, koledzy i olezanki z graficznego dobrze wiedzą o czym piszę

Kameleon

To był bardzo ciężki sezon moim zdaniem, ogrom pracy! Udało się, wszystkim ale to wszystkim! Życzę dużo Zdrowia! To jest najważniejsze. Wspaniałych Świąt oraz cudownego 2022 roku!

chybajaszczur
@Kameleon

co Ty bredzisz, chyba żyjesz w jakiś równoległej rzeczywistości

Marian

Kochani dostaliście jakieś prezenty na święta? Mokolaj był już?

Robol

Dobra firma i godne zarobki. Brak mobbingu i presji . Polecam.

Barol
@Robol

Chyba to napisal ktos z zarzadu, nawet kazdy pracownik otrzymal maila ze sa bardzo zle opinie i zachecaja do rozmow, smiech na sali przez rok chyba z 60 ludzi sie rotuje

Super
@Robol

Super Brawo Przejęci najlepsi z całej Polski? Z całej Europy Środkowej? Są najlepsi? Czy jeszcze muszą kilka elementów doszlifować?

Że niby co
@Robol

Co co? Dlaczego pozytywnych rzeczy nie piszecie?

Haha

Dobry żart ????

Nigdy więcej !
@Haha

przykra rzeczywistość. omijać z daleka to miejsce tylko dla desperatów

Przed sezonem

Przed sezonem poszukują wielu pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.