Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Kochani

Kochani jak jest tu z robotą? Polecacie? Dział handlowy rozrasta się? Jest to praca na lata ?

Handlowiec
@Kochani

Od teraz licząc, to tak max na pół roku :)

Franio
@Handlowiec

Ile zarobi się w tym czasie ?

Teresa
@Handlowiec

Dlaczego max na pół roku? Co jest nie tak w IPB? Chodzi o perspektywy rozwoju zawodowego? Wyjaśnisz?

nigdy więcej
@Teresa

co z Tobą jest nie tak..?, czego nie rozumiesz...?, poczytaj sobie wpisy..........., albo się zatrudnij to się dowiesz..

Jakotako
@nigdy więcej

Jak wam jest ?

Fra

Dlaczego szukają znów po raz kolejny I kolejny I ponownie osoby do działu eksport, osoby z francuskim? Czy to prawda ? Czy rotacja tu jest duża? Wielka czy olbrzymia? Ktoś kto rekrutuje jakie ma kwalifikacje by weryfikować? Studia skończone około 30 lat temu? Czy takie kompetencje są właściwe?

mro
@Fra

Rotacja jest bardzo duża. Nie polecam pracy w tym miejscu.

MBA
@mro

Pracowałem tam kilka lat temu. Po wpisach widać, że ogólnie bez zmian. Lata biegną, czasy się zmieniają a rotacja w IPB stabilna jak zawsze. ;) Ale z tego co mi wiadomo było tam kilka osób które pracują tam naprawdę długo. Chyba że też już odeszły. No cóż, są dwie taktyki na utrzymanie biznesu: ludzie jako mięso armatnie - wtedy firma jakoś ciągnię ale gazelą to nigdy nie będzie, ludzie jako wyselekcjonowani fachowcy o których się dba w każdym możliwym aspekcie - wtedy jest szansa na zostawienie konkurencji daleko w tyle. Ale to długofalowa strategia musi być, a nie z sezonu na sezon "jakośtobedzie". A tak w niektórych firmach niestety jest.

Breslau
@Fra

Obecnie to nie jest już kwestia stażu czy braku chęci ze strony pracowników HR, problem jest cały czas ten sam w tym dziale, zresztą jak i w całej firmie i nigdy się raczej nie zmieni...., więc stanowczo doradzam sobie poszukać innej drogi zawodowej.

Tak
@MBA

Jeśli jesteś po MBA to wiesz co mówisz MBA to elita elity Kto zarządza tą manufakturą? Inż jakiś po studiach 36 lat temu?

Krycha
@Tak

nawet dyplom zdobyty 36 lat temu na PŚ czy obecnie nie decyduje absolutnie o kwalifikacjach jak widać i słychać !!!, co róż na parterze biurowca przy Pyskowickiej 6

MBA
@Tak

@Tak. Pracuję w dużej, naprawdę dużej korporacji na stanowisku specjalistycznym średniego szczebla. Po odejściu z IPB miałem epizod jeszcze z inną firmą o takiej wielkości jak IPB, ale potem "pożarła mnie" duża organizacja. Korporacja na tego typu stanowisku nie jest dla każdego, ze względu na nacisk na określone cechy tzw. kompetencji miękkich. Co uderzyło mnie bardzo mocno po przejściu do takiej organizacji to niezwykle wysoka kultura pracy. Ma to bardzo duży wpływ na to czy chcesz w danej firmie być czy uciekasz. Jeszcze do dziś brzmią mi w uszach wrzaski, obcesowe komentarze kadry wyższego i najwyższego szczebla w IPB, ustawianie ludzi w pozycji: "ja wam tu płacę a wy co!". Nie tędy droga. W ten sposób zawsze można każdemu pracownikowi zarzucić wszystko, od spawacza po menedżera sprzedaży.(usunięte przez administratora)Naprawdę znam mnóstwo średnich firm gdzie ludzie pracują w większości po 10, 15 lat i wciąż tam pracują.. Chyba, że tak jak wspominam, tak naprawdę wystarczy 5 osób jako trzon, a reszta to Kanonenfleisch którym można dowolnie obracać jako "zasobami ludzkimi". Obrzydliwe wyrażenie, swoją drogą. ;) Pozostaje mi życzyć wszystkim pracownikom dobrych zmian no i prosperity. Trzymajcie się.

mro
@MBA

Niestety odeszli dwaj technolodzy, którzy byli fachowcami w swojej dziedzinie. Szkoda bo byli długoletnimi pracownikami. Wiele fantastycznych osób już tam nie ma.

jużsieuwolniłam
@MBA

w mojej ocenie własnie Twój wpis określa podstawowy problem w tym "podmiocie" gospodarczym

To jest zamiejscowy oddział szpitala w Toszku

dobre
@ja

coś w tym jest niestety

Podwyzki

Czy każdy dostaje podwyżkę w tej samej wysokości?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rozmowa

Siema, z kim są rozmowy kwalifikacyjne? Długo trwa rozmowa? O co pytać?

Mirek
@Rozmowa

Zapytaj kiedy płacom

Po co?
@Mirek

Po co o to pytać? Coś nie tak ?

Czy żeby dostać prace, być pracownikiem trzeba być najtańszym z kandydatow? Inzynier pracuje tu za minimalkę? Ale ma za to masę dodatkow?

Zielono

Project manager ile zarobi? Jak się przypodobać by przejść rozmowę? Większość pracowników to kobiety czy faceci?

Ocen

Czy w firmie się mówi na ty czy na Pan Pani? Styl zarządzania?

Tolek

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Pytania? Kto ją prowadzi ?

Lokalnaszukajaca

Czy trudno tu dostać dobra pracę?

Teresa
@Lokalnaszukajaca

Podłączę się pod Twoje pytanie bo także jestem ciekawa. Kto ma szanse na pracę w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB? Czego od nowego pracownika oczekuje firma i co mu oferuje? Napiszcie, proszę.

Kto poleca

Kto poleca pracę tu? Dlaczego? Proszę minimum 14 powodów by tu pracować, a nie gdzie indziej.

Dobry Człowiek
@Kto poleca

piszesz, bo myslisz ze nie da rady podac nikt az 14? czelendż akceptet:) 1. praca jednak wciąż lepsza niz praca w rosyjskim kolchozie czy meksykanskim wiezeniu 2. praca mniej narazajaca zycie niz udzial w budowie muru chinskiego 3. poznasz schemat zarzadzania poprzez generowanie konfliktow ludzkich i wzbudzanie nieufnosci 4. zrozumiesz czym jest krwiozercza wersja polskiego kapitalizmu 5. docenisz inne miejsca praca i dotychczasowe doswiadczenia 6. bedziesz mial co opowiadac do konca zycia, ciezko o doswiadczenia bardziej zapadajace w pamiec niz te tu 7. wycwisz w sobie efekt wyczuwania zagrozen jak czlowiek-pajak (czyli spiderman) 8. jezeli jestes z innego miasta to masz wyzsze koszty uzuskania przychodu w PIT'ie 9. widzac jak mozna sie zachowywac zrozumiesz czym jest ZŁO i ze jestes dobrym czlowiekiem pomimo Twoich wad i braku wolontariatu 10. podejmiejsz szybciej decyzje o emigracji na zachod, jezeli sie wahasz 11. zaczniesz czytać kodeks pracy aby wiedzieć jak się bronić i co Ci przysługuje 12. bedziesz knuł zemstę, niemniej jednak dojrzejesz ze nie tedy droga do wyzwolenia 13. zobaczysz w praktyce u wspolpracownikow czym jest syndrom sztokholmski i w koncu ostatni choc myslalem ze nie dam rady, az tyle wymienic: 14. SKŁADAJĄC FINALNIE WYPOWIEDZENIE POCZUJESZ SIĘ WOLNYM CZŁOWIEKIEM !!!

Tak czy nie
@Dobry Człowiek

Na jaki to stanowisku tak jest?

Kto twierdzi?
@Dobry Człowiek

Kto powie, że jest w tym choć troszkę prawdy? Dlaczego tyle niekorzystnych wypowiedzi?.

Czy nadal
@Dobry Człowiek

Czy niby nadal? Czy takie fajne sytuacje rzeczywiście się mogą wydarzyć? Czy to może być ciekawe wyzwanie? A nie jakaś nuda?

Nowy nabor

Nowy nabór siły roboczej ruszył?

Koala
@Nowy nabor

Ruszy w sierpniu, cierpliwości.

Natan

Jak przebiega standard dzień pracy biurowej dla osoby ze znajomością hiszpańskiego? Osoby ogarniętej

Pozytywny

Mądry osiągnie wiele ?

Sylwe

Dobre miejsce w malowniczym otoczeniu Warto dla ambitnych najlepszych

Lepiej

Jest zdecydowanie lepiej ?

zadowolona

Czy jest tu ktoś zadowolony z warunków?

żarcik
@zadowolona

ha ha dobre...

Choć jeden zadowolony ?
@żarcik

Czy choć jedna osoba powie coś pozytywnego o tym miejscu ?

Renata

Jakie kryteria przyjęcia do firmy?

Od Mikołaja

Co od Mikołaja na święta dostał pracownik? Wartość 0 PLN, 20 PLN, więcej?

Widziałem
@Od Mikołaja

Po przysłowiowym ,,ryju, ...tylko, co nie zrobisz to i tak będzie mało i źle

Sergey
@Widziałem

Źle? Mało? I jeśli tak jest to co wtedy? Czy w związku z tym ludzie odchodzą?

beti

Jak wygląda rekrutacja? Kto to prowadzi? Jakie pytania? Jakie oczekiwania? Czy dotrzymuje się słowa? Umowa na stałe?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.