Lightnet Sp. z o.o.

Kobiernice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Lightnet Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lightnet Sp. z o.o.

alanek

praca po nauczeniu ok,ale kierownik kłamie w oczy mówi że praca będzie a potem po mies.żegnaj tylko jak jest zamówienie zatrudniają a potem dowidzenia także nie warto nawet sobie głowy zawracać

dora

Praca super zarobki też warto pracuje juz długi czas nie ma mowy o zmianie.....

lola
@dora 25.05.2016 23:57
Praca super zarobki też warto pracuje juz długi czas nie ma mowy o zmianie.....

są tam teraz przyjęcia na produkcję

miki

JAKĄ PRACĘ WYKONUJĄ KOBIETY?

lolz

Praca na montażu dość spoko, zarobki 1600-1800 w zależności od przerobionych sobót (bez nadgodzin). Umowa o pracę po około 2 latach. Praca na 2 zmiany. Praca na dolnych halach: Spawalnia, lakiernia (nie polecam), walcarnia itp. trochę cięższa, jednak łatwiej dostać umowę o pracę. Zarobki podobne do montażu. W czerwcu będą przyjęcia na wakacje, więc można spróbować. Po wakacjach często proponują dalszą współpracę.

Maciek

witam. na jakie zarobki można liczyć , będąc zatrudnionym na produkcji? Czy jest umowa o pracę czy raczej umowa śmieciowa?

Nazgul
@Maciek 13.02.2014 10:49
witam. na jakie zarobki można liczyć , będąc zatrudnionym na produkcji? Czy jest umowa o pracę czy raczej umowa śmieciowa?...

Suuuper praca polecam, po zmianie kierownictwa premie są w euro jak należy. Euro pie tzn. Ludzie są ważniejsi od kasy a w Lightnecie jest do kogo zagadać. Polecam.

aa

praca dobra zarobki na miare 21 wieku .. dobrze że firma niemiecka i wszystko idze na zagranice . firma ma zyski bo zarabia euro a płaci w złotówkach.

ktos

Z tego co wiem to praca nie zbyt fajna a atmosfera w pracy to juz calkiem

Zostaw opinię o Lightnet Sp. z o.o. - Kobiernice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lightnet Sp. z o.o.