Opinie o SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bielsko-Biała

No to jak 3 tygodnie urlopu, to już napewno zamkną zakład mówię wam Zobaczycie

@Bożena

Ludzie odchodzą lub redukcja etetów, pracownicy widzą niemoc zarządu brak pomysłu na rozwój zakładu i odchodzą.

Flip ten od Flapa

Praca w Signify/Philips czy zła nie sądzę ale i tak zawsze znajdą się narzekający , są gorsze i lepsze stanowiska. Co do zakładu to powolny koniec ,brak osoby która tchnęła by życie w ten zakład , poszukała by nowych produktów a nawet znalazła klientów na starsze wyroby. Tu trzeba człowieka z pełną głową pomysłów, może jak dotrwamy to zmieni się to za jakieś 2 lata z wiadomych dla pracowników powodów. Zamiast zastanowić się jak pozyskać klientów rozruszać TP1 , Montaż ,Zatapialne to biuro,technolodzy zastanawiają się jak uzyskać większą wydajność gdzie i tak mało jest zamówień w sumie i tak większej wiedzy nie mają no bo skąd. Ciekawi mnie to czy zarząd w tym roku zaproponuje jakieś spotkanie z pracownikami i co na nim się dowiemy, ale lata mijają ta sama gadka na zebraniach co roku i zero pomysłów na dalsze lata. W takich momentach człowiek się zastanawia czemu nie ma zmian w zarządzie , czemu na swoje miejsca nie wpuszczą młodej krwi z pomysłami jak doprowadzić ten zakład do sytuacji sprzed kilku lat z próbą odbicia się od dna.

Wuder 2

Śmieszy mnie to że teraz ludzie mają tak wiele pytań , szkoda że nie zadawali ich na wcześniejszych zebraniach ????

O tak to prawda zamówienia doszły więc czas postraszyć ludzi by więcej robili . Pytanie takie kto bardziej się boi pracownicy czy kadra bo jeden już taki jest nowy majsterek co mu tak nogi latają pewnie że stresu przez który przechodzi ???? codzienne (usunięte przez administratora) od Małej więc trzeba się wyżyć na pracownikach a biedny emocji nie umie utrzymać i wychodzi ???? Stres z niego schodzi w momencie kiedy jego PSIAPSI ten od(usunięte przez administratora)i z zakasanymi rękoma (by pokazać pseudo władzę) kupi mu kawkę????

@Ości Boleści Nowy wpis

Jak byś miał tak naprawdę rozliczać nie tylko za papierosy to by się okazało że nie miał by kto robić :)))

WINSTON ale wolę IQOS Nowy wpis
@@Ości Boleści

Szkoda że w takim momencie gdzie umysłowi nie potrafią rozwiązać prostego problemu to pracownicy ci z dołu skaczą se do gardeł , zamiast mówić jakie są problemy to siedzą cicho , w sumie to z podkulonymi ogonami to już w biurach siadza słuchając ten tego NAD z pomysłami z czasów PRL ale co się dziwić i po co się odzywać

Niewyspany Nowy wpis

Dokładnie tyle czasu stracić zamiast nam na nockę narobić i cieszyć się na niej chwila no i byłby czas jakiś wieszaczek zrobić

Jeszcze pracownik

Słyszeliście o odprawach w fabryce Fiata, a no i o podwyżce już od stycznia. A u nas w tym momencie zakład produkuje na jednym z wydziałów (TP2) ma pełną skalę , przyjmowani są ludzie bo brak rąk do pracy , umowy zlecenia , nadliczbowe w soboty nie ubliżając mocno zapracowanym kolegą z wydziału TP1????. Pytanie do Panów prezesów związków czy macie ochotę coś jeszcze zmienić o coś powalczyć bo przypominamy że podpisując pierwszy aneks była mowa o możliwości zwolnienia się za porozumieniem stron jeśli dana osoba znajdzie sobie wcześniej pracę ? A w tym momencie taka opcja jest zablokowana z wiadomych przyczyn ?

To jest on Nowy wpis
@Jeszcze pracownik

Ten zakład był zawsze specyficzny. Sto co teraz się dzieje to jest porażka i świadczy tylko i wyłącznie o tym jak przez wszystkie lat pracownicy byli okradani. Teraz wielki Philips jest zamykany i na wszystko jest kasa wczasy pod gruszą w wymiarze jaki dotąd nie miał miejsca, karty podarunkowe dla dzieci nie wspominając o śmiesznych o snach i podwyżkach no ostatnie 4 miesiące dogorywania zakładu. Ogólnie śmiechu warte i robienie wszystkiego żeby ci głupi robole dobrze mówili w (usunięte przez administratora) marnym philipsie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występują paczki/bony świąteczne?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Philips? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Firma umiera ponieważ mamy tak daremny dział rozwoju , od tego powinni zacząć ale właśnie kto jeśli władza inteligencję cholera wie gdzie posiała, przykład Nowy kierownik utrzymania ruchu ????

Oj pamiętamy niedawne słowa kolegi pracownika Panowie Związkowcy jak wam zażucił że wszystko o co walczyliście było tylko po żeby Wam było lepiej i coś w tym jest,a najlepsze że nadal to widać jak walczycie by zrobić ale się nie narobić . Problemy zakładu zaczęły się o wiele wcześniej i dobrze o tym wiecie , czemu w tamtym czasie tak ochoczo nie walczyliście o i nie mówiliście o przyszłości zakładu. Jako pracownicy nie pamiętamy żeby z waszej strony np. w trakcie zebrań Dyrektora z załogą były jakieś pytania od was do kierownictwa , były pewnie ale za zamkniętymi drzwiami, a chodzby pytanie o dział rozwoju gdzie był jak był potrzebny zakładowi. No i po zebraniu ,wywalczone dla siebie jak udało się Panie przewodniczący NSZZ zabrać tym kobietą co zapiepsz... na maszynach z najniższą krajową i przepisać sobie. W sumie nie dziwi nas to , całe życie na TP1 najlepsza posada nieroba, a może tak na koniec zasiądziecie na stole Magna, wtryskarce, żywicowaniu i pokażecie jacy wspaniali z was pracownicy , a może już noworoczne posadki ma wydziale montażu macie załatwione. Brawa dla związkowców

Dokładnie

Zabrać innym dać sobie. Każdy kto przez lata obserwował, widział wie o czym mowa. Na końcu kompromitacja już na najwyższym poziomie. W życiu wszystko wraca :-) Niesmak w pamięci po ostatnim wybryku już na zawsze pozostanie :-) Na zakończenie: Pracownicy z malutkimi wyjątkami warci ciepłych słów!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Services & Solutions Delivery Specialist with Italian (planning) wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywa się w siedzibie firmy?

Flip ten od Flapa

Ludź
@Flip ten od Flapa

Tutaj jest za dużo niekompetentnych ludzi.ktorzy biorą nie małe pieniądze za nic . Niektórzy technolodzy są daremni i bez ludzi by zginęli ale kasą leci.Zrzucanie obowiązków na pracownika(wnioski BHP,usprawnienia,pilnowanie zlecenia produkcji,drobne naprawy itp.)Dozor który podsłuchuje ludzi i się skrada za filara ,żeby sprawdzić czy pracują (jest taki jeden mistrz).Ten sam zarząd od 15 lat to jak tam ma być?Ciesze się ,że zrezygnowałem z tej pracy .Kiedys tam było całkiem inaczej póki rządzili Holendrzy.Agonia z tego co mi koledzy mówią !!!

Ludź nie Ludź
@Ludź

Dokładnie jak mówisz, przyjmują technologa który i tak nie wie o co chodzi. Pracownicy tloczni za wszelką cenę trzymają się stolika żeby czasem nie wylądować na jakieś maszynie na TP2. Majsterek dostał wydział więcej i mota się strasznie w sumie nic dziwnego bo kto mu wytłumaczy młody majster ???? Ino magma się sypnie i koniec, zresztą ludzie widzą jak to idzie co tydzien informacja/reklamacja. Zastanowić się co się dzieje, pilnować jakości to trzeba podkręcić maszynę żeby więcej ludzie robili i puzniej dochodzi do sytuacji że produkt wraca kilka razy z magazynu żeby go sprawdzić. Zamiast technologa przyjęli by porządnego nastawiacza na wtrysk

Ex pracownik
@Flip ten od Flapa

Dam Ci dobra radę. Jeżeli żyjesz nadzieją na lepsze jutro w tej firmie, to powinieneś zacząć szukać nowej pracy. W tym zakładzie było już lepiej. Teraz to już równia pochyła.

Jeszcze pracownik
@Ex pracownik

Zakład zamykają a najlepsze że ten co tak bardzo chciał go zamykać ma teraz najwięcej do powiedzenia o prawie pracy ????

Wuder 2

Pierre

Faktycznie firma umiera uciekają specjaliści byłego kierownika wydziału produkcyjnego przenieśli go na utrzymanie,ruchu to się zaraz zwolnił obecny Nowy kierownik TM cosik tam próbuje ogarnąć do tego pani od finansów się zwalnia Widoków niema a zatapiania już praktycznie nie istnieje jednym słowem smutny obraz

No to jak 3 tygodnie urlopu, to już napewno zamkną zakład mówię wam Zobaczycie

Irena
@@marek

Hej, o jaki urlop chodzi? Dla kogo i z jakiego powodu? I dlaczego uważasz, że zakład zostanie zamknięty? Możesz napisać jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w Philipsie?

Asia
@Irena

Tez chcialabym wiedziec, poniewaz planuje wyslac CV do Dzialu BHP. Nie wiem czy firma jest stabilna..

@Asia

Nie ma rekrutacji. Dział ma stała obsadę

X
@Irena

Jak w każdej pracy co jakiś czas ktoś odchodzi, ktoś przychodzi. W każdej firmie tak jest. Jest dużo stałych pracowników. Uważam, że firma jest na wysokim poziomie.

Maja
@X

Tez jestem zainteresowana pracą w tym dziale. Moze teraz coś zmieniło się? Interesowałaby mnie też praca na zastępstwo. Jak obecnie to wygląda?

@Maja

To czekaj na rekrutacje i złóż cv, proste

@@marek

X lat tak ludzie mówią że do zamknięcia a popatrz, jeszcze nie zamknęli...

Bożena

czyli co, według Ciebie dmuchali na zimne? dalej pracujesz? jeśli tak to powiesz jakie warunki teraz po nowym roku tu mogą być? dalej sugerują to zamknięcie czy morale zespołu się poprawiły?

@Bożena

Walduś

Nie zapomnijmy o liderach jak to nazwa wskazuje, mających doświadczenie w produkcji nie to nie czas rozmawiać o liderach chodźcie na kawę

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Philips?

6-9 mc ale nie sądzę żeby na tą chwilę przyjmowali

Jak jest z pakietem medycznym w Philips? Można dołączyć rodzinę?

Oczywiście że tak, różne pakiety są do wyboru. Lepiej kontakt z kadrami o więcej info

Młody

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu na stanowisku Tokarz? Jakie są pieniądze oraz robota , pytam się bo widziałem ogłoszenie że szukają tam ludzi i chciałbym się dowiedzieć

Stary
@Młody

Nie pytaj..

Izabela
@Stary

Pytamy, pytamy bo to ciekawe jak ktoś chce tu pracować. Naprawdę bądź życzliwy i opisz, jak tutaj się pracuje jako tokarz.

Pracuś

Prac a na tłoczni już nie jest taka sama jak wcześniej. Nie polecam!

Były
@Pracuś

Czyli juz na palarni całych godzin nie można spędzać ???

Wanda
@Były

A kiedykolwiek spędzano tyle czasu tam?

Meg

Witam, chciałam zapytać o zarobki w firmie na stanowisku pracownik produkcji?

Kiero

Wyjątkowy zakład, tylko tam się spotkałem, aby magazynier proponował wyjście za bramę, by załatwić sprawę załadunku, jednak gdy ma wyjść m, rozmyśla się... I zwalnia portiera w czasie dyskusji ???????? większego patałacha nie spotkałem na innych zakładach w jakich byłem. Ps. Jedyny magazynier, który wózkiem nie potrafi jeździć???? mniej nerwów gościu, bo zwieracze ci puszczą

stawka większa niż życie

Ten zakład jest jak kosmiczna czarna dziura !!! W potocznym tłumaczeniu jak kto woli czarna (usunięte przez administratora) Kto raz tam wejdzie butem trudno sie z niego wyrwać. Bo czeka się na lepszy czas a on nie nadchodzi !!! buachacha. Kupa ludzi z chorobą przerostu formy nad treścią. Zakład zarżnięty głupotą ludzką. I wyniesiony przez gówną bramę :-). 1/3 załogi po zawałach połowa z tej części po nowotworach.

Antek
@stawka większa niż życie

Co ma wspólnego kogoś choroba z pracą ciesz się że jesteś zdrowy

stawka wieksza niz zycie..
@Antek

Masz odpowiedz w nicku. Czytaj calosc ze zrozumieniem. Pozdrawiam. I zycze zdrowia w tym trudnym czasie...

@stawka większa niż życie

Chłopie jeżeli udzie boją się cokolwiek powiedzieć np na zebraniach czy tam przy tablicy to co ty się dziwisz, kierownictwo dobrane żeby nie podskakiwalo sami trzepiacy portami przed wiadomo kim

Szczerze odradzam, firma powoli umiera bo ile można produkować trzonki do żarówek :D Poza tym zarobki takie sobie, na 1 i 2 zmianie totalny terror i kontrola, nawet jak straszny upał trzeba być ubranym we wszystko. Jedyny plus to taki że na 3 zmianie można spać i walić alkohol :)

a co na to dzial bhp?

Śmieszek
@Marek

1-2 zmiana jaki terror i kontrola, chyba dla majstra jak ojciec dyrektor na halę wchodzi

@Kamila

Dział BHP ale na co na ubranie robocze, normalne ubranie robocze. Wiadomo na jednej hali zimno a, na innej ciepło jak w piekle np na zatapialni czy tam na B22

@@marek

Może warto zgłosić to do tego działu? Porozmawiać? Są tam mili pracownicy

Irena
@Marek

Hej Marek, czy mogłabym się dowiedzieć jakie są dokładnie zarobki w Philipsie? :) Czy za 3 zmianę ma się jakiś dodatek do wynagrodzenia? Jak generalnie właśnie wygląda w firmie kwestia wszelkich benefitów i dodatków? Na co można liczyć?

@Marek

Terror powiedz mi gdzie chyba na wtrysku, Tracer a tak się tam pchali drzwiami, i, oknami ????a co ubrania to nie kumam, co chcesz w samych gaciach po hali biegać?

Asia

Chciałabym złożyć CV do działu BHP, czy wiadomo, czy ostatnio szukają tam pracownika?

......

Witam , chciałabym się zapytać , jaka jest stawka w tej firmie dla nowego pracownika produkcyjnego ? Ilu zmianowy jest system ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Czesław
@......

Przypuszczam, że duże znaczenie przy stawce dla nowo zatrudnionego pracownika produkcyjnego może mieć doświadczenie zawodowe. Czy legitymujesz się doświadczeniem na podobnym stanowisku?

.......
@Czesław

Aktualnie pracuje 10 lat na produkcji , ale zupełnie inna branża (samochodowa)

Jendrek
@Czesław

Nie trzeba doświadczenia!!!! Tylko plecy albo pochodzenie

Danuta
@Jendrek

Dobrze rozumiem, że do pracy w Philips nie wymagają doświadczenia? Napisałeś, że istotne przy rekrutacji jest pochodzenie. Nie powinno to mieć znaczenia. Możesz napisać więcej szczegółów na ten temat?

@Jendrek

a jak wyglada atmosfera w dziale BHP?

Co masz na mysli???

Tzn? Ma to cos wspolnego z dzialem BHP??

@Marcin

Dział jest jednoosobowy, wiec o jaka atmosferę chodzi?

Karol

Jak to dział jednoosobowy? Jak ostatnio przyjęli tam nowa pracownice na zastępstwo....

@Karol

No przyjęli za ta osobę co była

I jak sprawdziła się?

@Kamila

Chyba miala jakies znajomosci....

@Kasia

Dlaczego tak myslisz ?

Kto tam jest odpowiedzialny za reklamacje ?

Zostaw merytoryczną opinię o SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

SIGNIFY POLAND BIELSKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ