TOP PLASTIC

Tychy

TOP PLASTIC

Opinie o TOP PLASTIC

Iwona

@Art, jak rozumiem pozytywnie oceniasz prace w tym miejscu? Co wpływa na Twoją ocenę? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat. @ROBOL, dziękuje za opinię na temat pracy. Jak wnioskuje, uważasz, że ilość obowiązków jest adekwatna do pełnionego stanowiska? Atmosfera pracy jest według Ciebie także pozytywna?

Art

A mnie się podoba praca w Top Plastics Sp. z o.o. Wystarczy TYLKO CHCIEĆ "ogarnąć system" i znaleźć SWÓJ RYTM pracy, a czas mija bardzo przyjemnie

ROBOL

Głównym problemem w tej firmie sa pracownicy których zwyczajnie brakuje lub są niekompetentni.. jest możliwość awansu np z operatora wtryskarki na człowieka kontrolujacego utrzymanie jakości wtrysku itp. może pieniądze sa troszkę mniejsze niż u sąsiadów ale otrzymujemy w zamian przyjemny komfort pracy..

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w TOP PLASTIC?

mirek

....................czyli warto aplikować, ale jak z rozwojem? ścieżka kariery?????????????

Iwona

@pracownik to ważne, by w miejscu pracy mieć możliwość rozwoju. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat samej pracy? Czy oprócz możliwości rozwoju, można również liczyć na dodatkowe benefity?

Pracuje 2lata i serio jak ktos pisze ze tu jest mobbing to jeszcze tego nigdy nie doświadczył chyba.. Praca nie jest ciężka i jest możliwy awans ale trzeba sie wykazać a pan lider R jest ok i niech żyje silna złotówka amen

a jakies fajne kobity robia?:)

Dakota
@:) 22.05.2017 13:11

Fajne. ..w sensie jakim?

Iwona

@odważnyfirma ma obowiązek przeciwdziałać zachowaniom, które mają znamiona mobbingu. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie zdarzenia miały miejsce? Czy zgłaszaliście je do działu HR, czy też przełożonych?

odważny

praca spoko,ale mobbing wciąż istnieje,jak np. lider Pan R. jedyne jego zajęcie jest szydzenie z ludzi,obrażanie,buntowanie pracowników przeciwko innym pracownikom.Utworzył swoją "grupkę",jeśli pasujesz i podlizujesz się,to pracujesz i masz dobrze,jak nie pasujesz to cię zniszczy psychicznie.Nadmiernie interesuje się życiem prywatnym pracowników i wyśmiewa sie z nich

wiesz, to jest jednak Obróbka tworzyw sztucznych, może jest ciężej o awans ale ta branża ma się cąłkiem dobrze i zawsze jakieś możliwości są, tylko wiadomo że musisz się starać. a jak tam po zmianach siedziby w 2012 z perspektywy czasu? z góry dzięki za odpowiedź

Nowa

Nie wiedziałam, że są jakieś szanse na awans. A do biura są jakieś perspektywy awansu?

ag

jeszcze jedno zaproponowali mi prace na dwie zmiany nocki,druga,co to za dzial jak tam jest ?

x..
@ag 09.03.2016 15:57

na 2 zmiany to jest montaż ...praca nie jest ciężka w porównaniu z innymi zakładami (obozami) jak fiaty liry maflo bosy... a zarobki wiadomo na początku słabe ale po jakim czasie można dostać umowę pod firmę i są świadczenia i premie ... niektórzy piszą głupoty bo im się pracować nie chce albo in praca nie odpowiada ! wiele wypowiedzi tu to bzdury !

Ktoś_były

Starasz się - zostajesz zwolniony podlizujesz się - jesteś wychwalany Ot to motto TPP. Robota spoko ale co po niektórzy ludzie to zrobią wszystko aby Cię zniszczyć, zmieszać z błotem - taki psychiczny mobbing i mowa tu o kadrze zarządzającej. Patrzą tylko na siebie i swoje zachcianki a zwykłego pracownika chcą tylko jak najbardziej wykorzystać a potem w perfidny sposób wykopać.

Marek

Przez masowo pracujące kobiety mężczyźni czyli Glowy rodziny nie maja pracy. Kiedys kobiety robily to co powinny czyli zajmowali się domem i rodziły dzieci a teraz pracują zabierając facetom pracę dlatego jestem za tym by ten zakład upadl. Baby do garów!!!

Warkru
@Marek 31.07.2015 08:30

dbają panie derektorze

ssss

Firma do zlikwidowania. Totalny syf .Brak zasad. Chore.

pablo

Jak są zamówienia są i przyjęcia przez pośrednika.Kiedy zamówienia spadają albo nikną wręcz to ludzie też nikną. Umowy tygodniowe.Praca nie taka zła. Prawie same babki.Każdego dnia robisz gdzie indziej. Pracownik ma swój numer. Na tablicy są uśmiechnięte minki. Osoba z danym numerem dostaję 3 minki uśmiechnięte lub 3 smutne- czerwone- pomidory tak zwane i w tym przypadku idzie za karę "skrobać". I taka to robota. Teraz same zwolnienia.

xxx

Nie polecam. Obgadywanie za plecami, oczernianie. Wredne baby!!!

xxx

Na jakiej ulicy znajduje się Top plastics, bo nigdzie nie moge znalezc adresu

iubhiy

Ludzie uciekajcie stamtąd! Ta firma jest jakaś chora, pracujesz przez pośrednika, umowy śmieciowe co tydzień albo dwa, wywierają presję na pracowniku, mobbing, mobbing i jeszcze raz jeden wielki mobbing pracownika przez brygadzistki i kierowniczkę. Pracowałam tak dobre kilka miesięcy i co jak się nie spodobasz to do widzenia umowy nie przedłużają. Ciesze się że już tam nie robię i każdemu odradzam i będę odradzać tam pracę.

Marta

A teraz jest tak że szukaja pracownikow i zanim wezmą pod agencje to zycza sobie najpierw na probe na umowe zlecenie na tydzien pozniej po tygodniu te osobe wywalają bo rzekomo sie nie nadaje i tak kolejna i znowu tak samo. A agencji Gi Group mowia, że nikt nie chce u nich pracować!!!! Top Plastics to klamcy

Marta

A jak dostać się do pracy do tej firmy? Przez jaką agencję? I czy osoba nigdy wcześniej nie pracująca na produkcji ma szansę na zatrudnienie?

ralf

Czesc. Jak wygladaja warunki pracy ustawiacza wtryskarek w top plastics? Warto tam startować?

klops

Hala mała , brak porządnej wentylacji a co za tym idzie czasami smród palonego plastiku, który powoduje szum w głowie jak po wypiciu wódki o rzyganiu nie wspomnę. Żadnych premii goła minimalna pensja a ludzie jak wszędzie są lepisi i gorsi. NAjważniejsze (tu ukłon zakładu w strone pracowników) przerwa śniadaniowa trwa 30 minut, ale czy warto wdychać te opary plastiku.

kfkfkfkfkf

Robiłam tam i to co poweim to jeden wielki gnój i wyzysk za marne 1680 zł brutto, ate niektóre dziwki co tam robią to jedna wielka poracha.Tu się do Ciebie uśmiechają a z drugiej strony by ci nóż w plecy wbiły.I umowa co 2 tygodnie paranoja i padaka

xxxx

Witam dostalam propozycje pracy w firmie top plastic i zastanawiam sie czy jest sens pchac sie do tej firmy?komentarze powyzej nie sa za ciekawe?jakie sa umowy?czy sa jakiekolwiek premie??....

nbbhsh

pracuje tam troche i wszystko jest do bani, jedna z najgorszych robót jakie miałam typowy babski zakład, plotki, obgadywanie i w ogole h wa atmosfera,niby dupn e segro a przez agencje przyjmuja i ta umowa na co tydzien, odradzam,a i dwa lata tam sa a brak organizacji pracy, ciasno na tych liniach i tak jakos tam smutno

xxx

ten zakład to niezła lipa

Migotka

Robić wszędzie trzeba fakt płaca jest do bani za takie normy i stres ale podoba mi się to że nie ma mobingu przynajmniej na mojej zmianie brygadzistki też są w miarę ok :-! Rozumieją co się dzieje i znają się na robocie nie pokazują nam że jesteśmy gorsze i jak trzeba to robią z nami :-P Minus taki że nie ma przyjęć pod firmę można rypać nawet dwa lata a pod firmę umowy nie dadzą @_@

jeleń

Robota ogólnie jest ok, ale pracownik to robot do pracy nie ma swojego zdania tam zawsze wszystko lepiej wiedzą co w życiu na liniach nie stali , (usunięte przez administratora) zakład bez przyszłosci na stałe zatrudnienie

Zostaw opinię o TOP PLASTIC - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP PLASTIC