Philips
counter
2 69 112 5 1
tl

Dramat co tam się dzieje, liderka Kamila więcej czasu na palarni siedzi niż na linii a Jarek polskę zbaw wszystkim dookoła opowiada ze kierownikiem zostanie. Strach co tam się będzie działo jak ta cala klika się dorwie do władzy.

jeszcze starszy pracownik

na "Kossaka" było miło, dopóki firma ta była od szyldem POLAMU...Potem,z roku na rok coraz gorzej.Stanowiska, kasa, awanse dla "swoich". z biegiem lat, im pracownik młodszy stażem, tym bardziej zastraszony..Szkoda słów...od dekady już tam nie pracuję..ale jeszcze teraz mogłoby "obrazić" parę osób to co można by napisać o układach i układzikach

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Philips?

Xxx Nowy wpis

Hala 41A jak i cala firma totalna parodia wyzysk za najniższa krajową lizanie tyłka liderom i co nie tylko dziewczyny straszne obgadują ponizaja komentarze po co wolne bierzesz jesli naprawde jest to ostateczność tam pracowac to ok ale jeśli możesz się złapać czegokolwiek innego to łap się

Renata

Ostatnio w większości pojawiają się same pytania odnośnie pracy w Philips oraz o samej firmie. Niestety nikt na nie nie odpowiada ani nie dzieli się swoją opinią. Dlaczego tak się dzieje? Nie macie nic ciekawego do napisania? Miło by było gdyby ktoś odpowiedział na uprzednio zadane pytania, pozwoli to uzyskać potrzebne informacje potencjalnym kandydatom.

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis
@Renata

(usunięte przez administratora) mobing i jeszcze raz mobing. Każdy rozsądny człowiek ominie to miejsce. Liderzy i team liderzy to porażka.

tl

Zmiana a Nowy wpis
@tl

Słyszałem te plotki ale nie wierze, przecież ten gościu to niewyrób, potakiwacz który sam się do pracy nie garnie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mała
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Pytanie czy w Philipsie w Pile też jest taka kołomyja jak w Kętrzynie. Nie szanują ludzi. Zwalniają dobrych pracowników którzy pracują już jakiś czas i zatrudniają świerzaków. Do tego mistrzowie obstawiają się swoimi znajomymi i nikt nic z tym nie robi. Czy dyrekcja nie widzi nic? Czy interesuje ktoś się co dzieje się na zakładkach?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Paweł

Na jakich warunkach odbywa się staż w Philipsie? Jak z płacą? I wymiarem godzin, grafikiem?

Adam
 Rekomendacja

Ile to jest 3800 brutto w systemie czterobrygadowym

jeszcze starszy pracownik

Viki
@jeszcze starszy pracownik

Czy w święta 24,25 i 26 grudzień tez sie pracuje na 4brygadowce?

Beznicku
Użytkownicy czekają na odpowiedź 223 dni.
Kandydat

Firma posiada laboratorium chemiczne?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Wiecie może czy w Philips szukają chętnych na staż?

Gucio

Dużo pytań i żadnej odpowiedzi, mam nadzieję, że tak dobrze wam się pracuje i nie ma chętnych do pisania na forum?

leopard
Użytkownicy czekają na odpowiedź 282 dni.

Dzień dobry , czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajduje się archiwum ZSO Polam Piła? Potrzebuje świadectwo pracy z lat 80'. Dziękuję za pomoc.

Taki tam pracownik

Co można powiedzieć o ludziach. Krótko i na temat. (usunięte przez administratora) Pensja do tyłka za taką ilość godzin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 353 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Philips?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 555 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Philips?

Zwykły pracownik

Pracuję 9 lat w Pile na Przemyslowej na Vs 1. Fakt za najniższa ale nikt mnie siła nie trzyma. Wyplata zawsze na czas. Praca w suchym ciepłym. Nie podoba sie nie pracujcie. Ludzie narzekaja i beda narzekać. Mentalność Polaków.czy ciezko? Sa dni ze bardzo ale sa dni że luz. Co mi sie nie podoba- telefony w rekach w parku maszynowym...a operatorka pani M. to juz bije rekordy rozmów przez telefon. Pozdrawiam VS 1. Szkoda mi tylko ze nikt nie liczy sie z opinia operatora. Chętnie porozmawialabym z przełożona panią Ania. Z perspektywy operatora.... Pozdrowienie dla wszystkich.

@Zwykły pracownik

Podpinam się pod tą wypowiedź. Pani M tylko z telefonem . Do tego zero kultury do drugiej osoby.Zwłaszcza teraz jak nosi żółta koszulke. Prawda z opinią zwykłego operatora nikt się nie liczy

Tomek

Potrzebują pracowników?

Nn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 594 dni.

Jak tam Jasiorek proszę o opinie

karambol

Witam. Przejdzmy od razu do rzeczy. Na hali nr.1 na oprawach konsumenckich pani lider Kamila .K jest cały prowokorem tego zakladu,to nie jest pierwsza sytuacjia. Pani Kamia.K gdy cały tydzień zastępowała Pana JZ miała okazję pokazać zmianie B jak pracuje na swojej zmianie i jak traktuje pracowników ,ale nie tylko bo jest osobą zakłamaną i arogancką która gnębi nawet tim liderów. Przykład z środy kiedy Kamil.K narobiła hałasu na całą halę jak jakaś kretynka ,cała hala nie wiedziała o co chodzi i co się stało,udowadniajac ze pracownik miał racje (ale tak nie do konca miał racje),był zadowolony gdy Wielka lider wiodąca K.K poparła pracownika a nie tim lidera B.k gdzie B.k jest naprawdę osobą wymagającą ,stanowczą ale jest wyrozumiała miła i bardo pomocna (podziwiam jej cierpliwość) na tą osobę można liczyć potrafi w każdy sposób rozwiązać każdy problem nawet jak je st problem z komputerami które się często zawieszają, . Takich tim liderów poniżyć do takiego 0 masakra .A wiem jak każe pracować u siebie na zmianie bufor może być,norma najważniejsza.Tim liderzy na zmianie B w porównaniu do wszystkich zmian są najlepiej ogarnięci ,noo oprócz jednej lider Iza K ona jest jakaś wyjątkową osobą trzeba się skupić bo nie wiadmo co ona gra ,ale na ciasteczko mozna od niej liczyć,wtedy praca idzie do przodu.Panie kierwniku zróbcie coś w tej sprawie nadaliście nowe logo firmy,a nie skupiacie się na tym ,co niektórzy robą,nawet w sobotę plotkowali na zmanie o tej całej sytuacji. Zapanujcie nad ta kobietą bo nic nie robi tylko chodzi z Olą i swoją grupką i (usunięte przez administratora) rąbią każdy z nas chciałby tak pracować.

Smiechuwarte
@karambol

Nie wytrzymam że śmiechu jak można samemu na siebie pisać ???? Zmiana B kula u nogi... Team leader na palarni a na hali andony na czerwono. Weźcie się za pracę. PANI Kamila otrzymała misję specjalną aby sprawdzić co dzieje się na zmianie B. Pani Bozenko niech Pani porozmawia z kim kolwiek ze zmiany C to dowie się Pani że tam się pracuje... A ich lider wskoczył by za nimi w ogień. Broni produkcji zawsze nawet gdy zawini. Zm C to jeden wielki organizm. Jeden o drugiego dna. Bo taki standard pracy wypracowała ich przełożona. Proszę zająć się haosem na swojej zmianie. Pozdrawiam serdecznie

Andrzej
@karambol

@karamboldo przypominam, forum GoWork nie służy do obrażania kogokolwiek, a jedynie do wyrażania jak najbardziej merytorycznej opinii na temat warunków pracy. Jeśli w firmie zdarzają się niepokojące Cię sytuacje z udziałem tej liderki, to należałoby o tym poinformować wyższą kadrę zarządzająca? Czy próbowałeś podjąć takie działanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Piła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.