Opinie o Philips w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philips. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Piła

Na jakich warunkach odbywa się staż w Philipsie? Jak z płacą? I wymiarem godzin, grafikiem?

jeszcze starszy pracownik

na "Kossaka" było miło, dopóki firma ta była od szyldem POLAMU...Potem,z roku na rok coraz gorzej.Stanowiska, kasa, awanse dla "swoich". z biegiem lat, im pracownik młodszy stażem, tym bardziej zastraszony..Szkoda słów...od dekady już tam nie pracuję..ale jeszcze teraz mogłoby "obrazić" parę osób to co można by napisać o układach i układzikach

Viki
@jeszcze starszy pracownik

Czy w święta 24,25 i 26 grudzień tez sie pracuje na 4brygadowce?

Beznicku

Firma posiada laboratorium chemiczne?

Gucio

Dużo pytań i żadnej odpowiedzi, mam nadzieję, że tak dobrze wam się pracuje i nie ma chętnych do pisania na forum?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Philips spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
leopard

Dzień dobry , czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajduje się archiwum ZSO Polam Piła? Potrzebuje świadectwo pracy z lat 80'. Dziękuję za pomoc.

Taki tam pracownik

Co można powiedzieć o ludziach. Krótko i na temat. (usunięte przez administratora) Pensja do tyłka za taką ilość godzin

Potrzebują pracowników?

Nn

Jak tam Jasiorek proszę o opinie

karambol

Witam. Przejdzmy od razu do rzeczy. Na hali nr.1 na oprawach konsumenckich pani lider Kamila .K jest cały prowokorem tego zakladu,to nie jest pierwsza sytuacjia. Pani Kamia.K gdy cały tydzień zastępowała Pana JZ miała okazję pokazać zmianie B jak pracuje na swojej zmianie i jak traktuje pracowników ,ale nie tylko bo jest osobą zakłamaną i arogancką która gnębi nawet tim liderów. Przykład z środy kiedy Kamil.K narobiła hałasu na całą halę jak jakaś kretynka ,cała hala nie wiedziała o co chodzi i co się stało,udowadniajac ze pracownik miał racje (ale tak nie do konca miał racje),był zadowolony gdy Wielka lider wiodąca K.K poparła pracownika a nie tim lidera B.k gdzie B.k jest naprawdę osobą wymagającą ,stanowczą ale jest wyrozumiała miła i bardo pomocna (podziwiam jej cierpliwość) na tą osobę można liczyć potrafi w każdy sposób rozwiązać każdy problem nawet jak je st problem z komputerami które się często zawieszają, . Takich tim liderów poniżyć do takiego 0 masakra .A wiem jak każe pracować u siebie na zmianie bufor może być,norma najważniejsza.Tim liderzy na zmianie B w porównaniu do wszystkich zmian są najlepiej ogarnięci ,noo oprócz jednej lider Iza K ona jest jakaś wyjątkową osobą trzeba się skupić bo nie wiadmo co ona gra ,ale na ciasteczko mozna od niej liczyć,wtedy praca idzie do przodu.Panie kierwniku zróbcie coś w tej sprawie nadaliście nowe logo firmy,a nie skupiacie się na tym ,co niektórzy robą,nawet w sobotę plotkowali na zmanie o tej całej sytuacji. Zapanujcie nad ta kobietą bo nic nie robi tylko chodzi z Olą i swoją grupką i (usunięte przez administratora) rąbią każdy z nas chciałby tak pracować.

Smiechuwarte
@karambol

Nie wytrzymam że śmiechu jak można samemu na siebie pisać ???? Zmiana B kula u nogi... Team leader na palarni a na hali andony na czerwono. Weźcie się za pracę. PANI Kamila otrzymała misję specjalną aby sprawdzić co dzieje się na zmianie B. Pani Bozenko niech Pani porozmawia z kim kolwiek ze zmiany C to dowie się Pani że tam się pracuje... A ich lider wskoczył by za nimi w ogień. Broni produkcji zawsze nawet gdy zawini. Zm C to jeden wielki organizm. Jeden o drugiego dna. Bo taki standard pracy wypracowała ich przełożona. Proszę zająć się haosem na swojej zmianie. Pozdrawiam serdecznie

@karambol

@karamboldo przypominam, forum GoWork nie służy do obrażania kogokolwiek, a jedynie do wyrażania jak najbardziej merytorycznej opinii na temat warunków pracy. Jeśli w firmie zdarzają się niepokojące Cię sytuacje z udziałem tej liderki, to należałoby o tym poinformować wyższą kadrę zarządzająca? Czy próbowałeś podjąć takie działanie?

A czy ktoś z Was może mi coś powiedzieć o byłym już pracowniku Pawle C.? Pracował on bodajże na magazynie i został niedawno zwolniony.

filemon

Może to nie jest praca dla niektórych osób? Firma spoko więc potrzeba więcej chęci do pracy!

Co widziałem napisałem

Pracowałem na Przemysłowej. Mobbing, poniżanie pracowników na porządku dziennym. Nie wiem jak ci źli ludzie normalnie żyją po pracy. Panie liderki bez szkoły, spędzają większość czasu na stołówce zakładowej. Jak w każdej tego typu firmie palacze mają więcej czasu wolnego. Jeśli pracujesz na maszynach masz względny luz psychiczny, jednak każą ci pracować na kilku maszynach na raz. Zarobki niestety jak piszą, bardzo niskie. Nie ma dobrej atmosfery, jedynie w klanach co sobie liżą tyłki nawzajem. Istna patologia pracy. Jeśli trafi się do pracy przez spółkę a to większość przypadków traktują cię jak śmiecia. Ukraińcy też tam pracują bo to jeszcze tańsza siła robocza i nie raz jak liżą tyłki od trenera w górę to mają lepiej od Polaków. Nie polecam. Niestety to jeden z większych zakładów pracy w Pile. Widziałem opinie na Googlach i pozytywna była od jednego Ukraińca więc to pewnie szok po pierwszej polskiej wypłacie. Aaaa oni po 12h robią. Przez to nie raz były przestoje na hali bo mają o innych porach przerwy, kontynuując...był jeszcze dobry wpis od pani lider. Kiedyś było forum co dzieje się w philipsie ale już nie ma po licznych procesach bo z nazwisk jechali siebie nawzajem. Jest sporo opinii bardzo skrajnych ale czasami jest się tak psychicznie upodlony przez współpracowników w tym liderów że rozumiem frustracje. Wszyscy z głową na karku milczą w wielu sprawach a młodzi bez kredytu zakładowego uciekają stamtąd kiedy wyjdą ze skrajnej biedy bo inni tam nie przychodzą.

Prawonick

Dziś nawet dyskryminację można zgłaszać i domagać się odszkodowania wystarczy dowód w postaci nagrania audio lub krutkie wideo. Pieniądz każdy się w życiu przydaje ,więc jeśli będzie tylko okazja trzeba z niej poprostu skorzystać,a po kieszeni zaboli najbardziej uwierzcie ????

nick
@Prawonick

merytorycznie OK!, ale ortografia???

zalamany

Masakra co się dzieje.... Ludzie czy Wy nie widzicie? To mobbing na każdym kroku!!!!! Nie bądźcie obojętni na złe traktowanie w pracy !!!!!! Te osoby muszą ponieść karę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słodziaczek ????
@zalamany

Ciekawe że tacy mądrzy nie jestescie jak są zebrania ! Brak odwagi hm ? Tak sądziłam ????

@zalamany

zwłaszcza Chechowa z huty.

@Słodziaczek ????

Bo ludzie są zastraszani właśnie przez debilne liderki po szkole krawcowych.

@zalamany

Musimy pokazac tym niby liderkom kto jest górą.

@anonymous

O to jak w Kętrzynie haha... Krawcowe po zawodówkach "zarządzają produkcją"...

Psychotic
@zalamany

Zbuduje prywatne krematorium dla żywych i umarłych ,niewygodnych do pieca na żywca ,ale najpierw wydłubanie oczu . Przydałaby się ostatnia wojna światowa w której pozostaną tylko wytrwali????

Nikt

Znajdzie chwile na romanse to znajdziecie również chwile na poparzenie w swoje odbijecie. Lustro jest dodkonałym prsykładem. Widzicie osobę spoglądającą na kolegę/koleżankę co zarabia, albo mogła by zarabiać wiecej od kolegów. Straszna wizja

Stary pracownik

Moi drodzy, ten "wyścik szczurów" lean, który obecnie ma miejsce w firmie to choroba która nas zabije! To jest utopia a nie zdrowy biznes. Wszyscy ci co mili i mają z tą chorobą styczność, wiedzą na jakiej zasadzie to się odbywa. Kierownictwo prze do przodu po trupach bez planu na przyszłość, aby się wykazać. Załoga już ledwo to znosi! Firma bez perspektyw! Dlaczego nie inwestuje się w nowe technologie! Bo nikt nie jest zainteresowany aby tu inwestować. Bo jesteśmy dawcą gotówki puki się jeszcze da. Załoga już dawno nie ma złudzeń co do przyszłości firmy.

Zbyszek

Najgorsza korporacja z jaką przyszło mi współpracować. Stworzonych setki stanowisk które jedyne co mają do roboty to utrudniać życie innym. Wyścig szczurów do potęgi entej. Nie polecam.

Zuzanna
@Zbyszek

Zbyszku, a jak wygląda kwestia zatrudnienia w tej firmie? Można od razu otrzymać umowę o pracę, czy na początku należy zadowolić się zwykłym zleceniem? Jak to wygląda w praktyce? Poproszę o informację.

Serdel

Lubię atmosferę w Philips za: Atmosfera jak w każdej dużej firmie

dora

ale tu jaja

Witam. Mam pytanie czy ktoś się zastanawiał na jakiej zasadzie funkcjonuje stołówka w budynku nr 1? Pytanie moje wiąże się z tym iż nie obowiązuje ani cennik,ani waga nie jest potrzebna ,,pani kucharce"jeśli jest to kucharka,bo wzbudza wątpliwości gdyż nie ma ani fartuszka czy zapaski a o czepku już nie wspomnę. Wszystko jest odgrzewane w mikrofali. Menu było tylko parę dni po otwarciu i też było wiele do życzenia gdyż pani ,, kucharka" nakłada potrawy na oko gdyż gramatura nigdy nie istniała na menu. I tak jest do tej pory. Jedno danie różne wagi jedną cena. Sprawiedliwe? Wygodne ,bez cennika ile się chce tyle można policzyć i nałożyć. Wszystko zależy od ,,wagi "w ręce kucharki????. Czy tam nie obowiązuje cennik i wyszczególniona gramatura???!!!

Ten co szczęśliwie nie musi ju

Masakra ten zakład a 41 to już parodia. Rudy podlizus z łapówkarzem od mechaników wraz z brylantem oraz z super związkowcem od części powywalali ludzi z 35 letnim doświadczeniem na 70 jak bydło. Tylko dlatego by dalej lody na ludziach robić za przyzwoleniem miłościwie panującego Zyg.... ta. Upadek tej hali jest nieuchronny bo na 38 pracowników produkcyjnych jest już 23 pracowników jako osoby zarządzające. Odradzam wejść tam do pracy to sekta bardziej tylko kilka osób jeszcze tam wytrzymuje inni sami odchodzą jak tylko mogą najszybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Piła

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips