Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Izabela Nowy wpis

Hej, zauważyłam w ofercie dla Customer Fulfillment Coordinator’a, że występuje premia roczna. W przypadku tego stanowiska to jedyny taki dodatek do samej podstawy? to ile ona sama średnio wynosi i jak wychodzą zazwyczaj te premie?

Czy Philips ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gall Anonim Nowy wpis

Tak od 6 do 14 i od 14 do 22 każdy chodzi na daną zmianę przez cały tydzień roboczy na przemiennie.

Olga

Czy ochrona to jedyne stanowiska które są „brane” z zewnątrz czy na jeszcze jakiś praca jest zlecana? Była mowa o wynoszeniu połowy zakładu, czy kiedyś doszło do tego, że komuś coś zginęło? Kto jest odpowiedzialny za takie sprawy i czy można mieć przy sobie telefon w trakcie pracy?

Abschloss Nowy wpis
@Olga

Normalnie można mieć telefon,nie kojarzę przypadku żeby cos komuś zaginęło

Byly pracownik magazynu

Zgadzam sie ochrona to porażka pół zakladu można by wywieźć a oni by spali.

@Byly pracownik magazynu

A tak ogólnie to ochrona jest tu wewnętrzna czy to zlecone jest innej firmie? i jeśli padło stwierdzenie, że połowa zakładu w teorii śpi to jakie tu normy są na bieżący okres? Nie ma problemu z ich wyrobieniem?

@Byly pracownik magazynu
@Helena

Ochrona jest z zewnątrz, a w opinii powyżej chodziło o to, że ochroniarze czasami śpią w nocy zamiast pilnować

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS

Jak wygląda atmosfera pracy w Philips (Philips Electronics Nederland B.V.)?

15 lat pracy

Ludzie sa rózni, zależy gdzie trafisz. W moim otoczeniu sa fajni i pomocni.

@15 lat pracy

Przez całe 15 lat tak było czy zdarzały się może jednak jakieś gorsze okresy? Był może w firmie jakiś delikatny kryzys? Podobno nie ma tu podwyżek, więc co Ci przysługuje za taki staż pracy?

15 lat pracy
@Helena

Wiadomo, przez lata zmieniala sie załoga i bylo różnie. Kiedys byla o wiele lepsza atmosfera, tak z 10 lat temu az chcialo sie chodzic do pracy. Teraz niekoniecznie bo fizycznie ciezej ale to pewnie i wiek robi swoje. Im czlowiek starszy tym ciężej. Jeśli chodzi o pensje to najnizsza krajowa plus co roku niewielkie podwyzki w zależności od rocznej oceny. I co kwartał premia Za staz pracy nie mam dodatkowych pieniedzy. Pensje tez sa rozne, mężczyźni zarabiaja ponoc wiecej. Ale tu nikt nie chwali sie swoimi zarobkami przynajmniej w moim otoczeniu.

@15 lat pracy

Odnośnie tego chwalenia taka kultura organizacyjna po prostu? Sa jeszcze jakieś szczególne jej cechy, o których warto wiedzieć, żeby nie podpaść? Z drugiej strony czy wynika z tego, że relacje pomiędzy zatrudnionymi są raczej formalne?

Polak

Coraz gorzej sie dzieje, zatrudniają coraz więcej Ukraincow a naszych sie stopniowo pozbywają. Atmosfera staje sie tez coraz gorsza przez nierówne traktowanie pracowników fizycznych

@Polak

Co konkretnie rozumiesz poprzez "pozbywanie się"? I tak z ciekawości jak konkretnie zatrudnienie sposób z Ukr wpływa na warunki zatrudnienia pozostałych, że tak to podkreślasz? Mimo wszystko ludzie dogadują się między sobą?

Polak
@Helena

Umowa sie kończy i nie dostają nowej. Byly takie przypadki. A za jakis czas nowe grupy z Ukrainy napływają. Czyli praca jest skoro zatrudniają nowych pracowników. Tylko uwazam ze w pierwszej kolejnosci powinni dbac o naszych ludzi. Przykre to bardzo. Pomimo tego zadnych zatargów z Ukrainą nie ma i ludzie sie szanują i jedni drugim pomagają w pracy.

PVL Group Kę_3N

Hehe to prawda tu musze potwierdzić. Wjeżdżasz do pracy spią. Kończysz zmianę wyjeżdżasz dalej śpią a zlotówki im lecą!!!!!!

Patryk

Przyjemne atmosfera, nie no żart Przyjemnie sie stamtąd wychodzi, najlepiej nie wraca.

@Patryk

No nie wiem czy ten żart taki śmieszny wszedł. ;p A coś na temat samego odchodzenia, jak to wygląda? Jaki okres wypowiedzenia obowiązuje?

Gall Anonim
@Helena

Oczywiście obowiązuje ustawowy okres wypowiedzenia. Przez APT to możesz odejść i po jednym dniu i nikt nikogo nie będzie trzymał na siłę.

Vw

Chyba normy do wykonania

@Vw

A jakie aktualnie są?

Operator

Niema takiego pojęcia w tej fabryce jak podwyżka. Choć byś pracował 30 lat to będziesz zarabiał najniższą krajową niestety, przynajmniej na produkcji, malarnii.

@Operator

I kandydaci podczas rekrutacji są o tym uświadamiani?

bayraktar

Praca nie jest zła natomiast maseczki w praktycznie każdym zakamarku zakładu są nadal obowiązkowe po zniesieniu obostrzeń,chyba ktoś nie rozumie że podczas pracy człowiek się dusi w tej masce a jeśli się nie nosi na nosie to zaraz gadanie i afery:(

Ilona
@bayraktar

Może jakiś wewnętrzny regulamin reguluje aby nosić te maseczki ze względów bezpieczeństwa? Czy są tam jakieś warunki które np. mogłyby wpłynąć negatywnie na układ oddechowy?

A co tam w labo. Się dzieje dalej pseudo kierownik ściąga tylko swoich.

@Andrzej

A jak wygląda praca w laboratorium, warto?

Stachu
@Andrzej

Tak

Bożena

Zamawialiście coś ze sklepu z ich strony? Ciekawi mnie ten zwrot towaru, czy raczej kasę oddają w tym terminie 3 do 5 dni, czy jednak dwa tygodnie. I od czego to w ogóle zależy?

Laborant

Jak wygląda praca w laboratorium jakości? Warto?

Zenon

Najlepiej jakby pracownik zamieszkał na hali w śpiworze i był dyspozycyjny cały czas. Nie chca przyznać należnego urlopu i zmuszają do nadgodzin z których nikt nie che się rozliczyć ,nie szanuje ja ludzi. Najniższa stawka a kawa z automatu płatna. Wstyd. Będę szukać lepszego pracodawcy.

Super b

Jeżeli masz kogoś z rodziny lub pracuje twoja żona lub czyjś mąż to masz szansę że przedstawiciel laboratorium cie ściągnie do siebie żeby mieć układy. Rączka rączkę myje. Więc się zastanów czy warto się angażować w etat tam.

nowicjusz
@Super b

Czy są to powszechne praktyki stosowane w całym Signify Kętrzyn? Na jaki poziom zarobków można liczyć w tej firmie?

Witam. Pracując w fabryce Signfy doświadczyłem wiele przekrych doświadczeń. Chcesz dostać umowę jako mężczyzna to nie licz na to. Zmieniło się wszystko i nie patrzą nawet co potrafisz. Np. w roku 2019 dostały umowy do Signify same młode dziewczyny, które nie mają wogóle pojęcia o programowaniu opraw. Abys była młodą kobietą a takie odrazu przyjmują

rozwojnik

Gdzie ty się chcesz tutaj rozwijać i po co jak zaraz cały ten bałagan jak zapowiedzieli zabiorą do Piły? Pomarzyć możesz o umowie, bo jak za pół roku będą zwalniać to przecież bez umowy najpierw polecą, to chyba normalne nie, że jak roboty nie będzie to się ludziom umowy nie daje, tylko ukraina i małolaty jak im już nie potrzeba to won poszedł. Są inne firmy i lepiej już w te meble iść za dobry pieniądz jak się roboty nauczysz i człowieka traktują normalnie i praca b edzie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Philips?

Xxx

Tak

Haha

No jasne,biorą każdego z ulicy.No chyba ze jesteś bez rąk i nóg

Hanna
@Haha

Jak to biorą każdego z ulicy? Czyli nie jest określone wymagane doświadczenie ani specjalne umiejętności? Jak to jest? Robią po prostu odpowiednie przeszkolenie? Nowa osoby szybko jest w stanie się odnaleźć?

Mała
@Hanna

Żadne doświadczenie nie jest potrzebne. Zrobią Ci BHP i pokażą co i jak i tyle. Dostajesz umowy tygodniówki i jak jest praca to idziesz jak nie ma to siedzisz w domu i czekasz kiedy ktoś łaskawie zadzwoni.

Odpowiedź

Osoby bez doświadczenia mają b. dużą szansę na pracę tam i w dodatku wysoką pensję. Szczególnie w biurze wszystko po znajomości pozatrudniane. Nie trzeba nic umieć a praca lekka.

Jakie są mocne strony pracodawcy Philips?

Gut

Nie ma żadnych mocnych stron. Lepiej idź do mti na tapicera. Jak ogarniesz wszystko 8 tys na rękę to jest z premia za normę.

Milego dnia życzę

vw

omijać tych (usunięte przez administratora)szerokim łukiem

Mała

Pracując tam nie masz możliwości rozwoju. Nawet jak jesteś dobry w tym co robisz i się starasz to zapomnij o umowie na stałe no chyba że masz niezłe znajomości. Jesteś z ulicy przyjedziesz popracujesz trochę i won. W tej firmie są układy , układziki a tym bardziej teraz jak część zakładu przenoszą do Piły.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips