Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

nick

dziadostwo ryjesz jak wol caly czas poganiaja bo norme trzeba zrobic praca jak na akord // jak duzo roboty to przyjmna a jak spadek zamowien to do domu

Wojciech Fagary

W moim przebogatym życiu zawodowym przygodziło mi się być także i w kętrzyńskim Phillipsie. Pamiętnego czerwcowego dnia A. D. 2017 zawuważyłem ,że agencja Ranstad przyjmuje tu do pracy, że nawet z miasta Ządźborg dowożą. Poszedłem, ale bardziej może, żeby sprawdzić, jak mi tam będzie. Obiektywnie nic złego o tej firmie powiedzieć nie mogę, więc do odczuć swoich się tylko ograniczę. Miałem tremę w dniu szkolenia, jak zawsze w nowym miejscu, zwłaszcza gdy dowiedziałem się o pewnych restrykcjach - że dnia mogą mi nie zaliczyć, jak gdzieś tam nie przejdę przez jakąś bramkę magnetyczną, że buty mi wyrzucą, jak nie schowam ich do szafki, a jak po pierwszym dniu biegłem myśląc, że autobus służbowy mi ucieka (bo wyjeżdżał), ochroniarz shaltował mnie na bramce w celu rewizji. Ale uprzejmy był. Miałem zatem trochę mocnych wrażeń w pierwszym i, ostatnim dniu. Stwierdziłem bowiem, że jednak praca jeszcze z dojazdami to prawie pół dnia nie moje i zdecydowałem się poszukać jednak czegoś na miejscu u siebie w systemie niezmianowym. Bo wcześniej przerobiłem już połtorej roku w innej firmie w systemie trzyzmianowym. Zagubiony byłem, nie powiem, że nie, jak wszedłem tam na halę pierwszy raz ,ale nie spotkałem się tam z brakiem życzliwości ze strony ludzi. Widziałem nawet kartki z informacją, że firma nie zezwala na mobbing i podany był tam nawet telefon zaufania. Pozytywie zaskoczyło mnie to, że jest kilka przerw zamiast jednej - o 7 rano była pierwsza, chyba 15 minut, a potem jeszcze o 10 i o 12 krótsze. I nie było jakichś niejasnych enigmatycznych kryteriów rekrutacji - od razu wzięli mnie na halę do pracy na następny dzień po szkoleniu.

Agent Sebek di Mrongovia
@Wojciech Fagary

Jak wynika z Twojego opisu, praca tam jest nawet dobra. Wiem o tych dojazdach, bo kiedyś się starałem tam też o pracę. Wstać o 4:00, przygotować się na bus o 5 rano, o 6 praca i powrót do domu ok. 15 godziny. Siekiera... Gdyby można było sobie dojeżdżać chociaż na godz. 9:00 i pracować do 17 przez 5 dni w tygodniu, to by była bajka. Nieraz myślałem o pracy w mieście "Rast" i o dojeżdżaniu, tak jak swego czasu na uczelnię do Olsztyna dojeżdżałem, kiedy młodszy byłem. Jak się siedzi na miejscu w Kętrzynie to można i walić na całego na 3 zmiany. Ale nie chcę się tutaj przeprowadzać i siedzieć.

Firleii

Ja jakoś nie narzekam na pracę w tej firmię, w sumietakim właśnie po to tam jestem: żeby PRACOWAĆ a nie żalić się na jej temat i wymyślać pierdoły na temat kierownictwa czy innych pracowników, z którymi współpracuje. Praca jest jaka jest, do lekkich nie należy, jednak jak to mówią "dla chcącego nic trudnego". Jeśli się chce pracować i idzie się tam, żeby zarobić to niestety, jeśli ktoś chce utrzymać się na w tej firmie to musi pokazać, że chce i potrafi nauczyć się nowych rzeczy. Robota tam nie polega na staniu i lenistwie, co niestety idzie często zauważyć po nowych osobach a niestety, trzeba przebierać łapkami i robić to co należy do obowiązków na danym stanowisku (obojętnie czy jako router, pracownik produkcji lub magazynier). Produkcja opraw nie jest prosta czy na LpB czy na LpC lub LpA. Pracowałam kilka lat temu na trunkingach i pamiętam do dziś jak z dziewczynami z nitki robiłyśmy po 120 opraw, mimo iż są trudniejsze od Lera czy Revo lub Petrola. Teraz kiedy idę tam zapalić, widzę normę 38 lub ok. 50. Nie wiem dlaczego praca tam tak osłabła czy z winy pracowników czy z powodu braku komponentów, jednak czynników może być wiele. U nas na LpB też częto są problemy co do braku pracy, jednak to nie jest wina kierownictwa. Najczęściej nawala magazyn i malarnia, a co do sobót, bez przesady. Kiedy wcześniej były płatne, ludzie nie chodzili bo mieli wywalone na to, kiedy zmienili płatne na za dzień wolny, to narzekali, że mogliby płacić za sobotę. Teraz znów są płatne i ilu z Was byłobw sobotę? Co chwilę słyszę "P******ę, w żadną sobotę nie idę", a potem narzekacie, że niby Was zmuszają? Mają inny wybór skoro ani płatne soboty ani za dzien wolny nie potrafią Was namówić by przyjść? Logika.

@Firleii

Co za (usunięte przez administratora) lizus haha

@Firleii

Dużo wiesz jak na zwykłego szeregowego pracownika :)

Hffh
@Firleii

Nie nadała magazyn tylko dostawcy

Cezary

Jeśli nie ma się kapitału to niestety trzeba pracować dla tego kto go miał! To bardzo proste i zupełnie nie rozumiem dlaczego tyle złośliwości?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS

Każdy pisze o liderach i mistrzach nikt nie pisze o ludziach. Którzy kryia się za nimi przecież philips lighting poland nie jest polski to zagraniczny kapitał, który zarządza mistrzami kierownikami i liderami jak taki kierownik czy mistrz nie wywiązuje się z przykazań zagranicznego kapitału. Od razu jest zwalniany tu niema nic polskiego. Polska to tylko tania sila robocza. Mistrz dostąpię fapy zeby załoszczyć dyscyplinę Nakazuje liderom zeby ludzi pilnowali zatok dostają prezenty premie i wcięci zarabiają. Jadę po między narodowych korporacjach. Tam jest wyzysk ludzi.

marian t
@anonymous

Co brałeś bo ja też chcę. Po polsku to Ci tak napiszę pie.....sz.

upokorzony nie jeden raz

Jak to jest, że w grudniu zwalniają Polaków przed świętami Ludzie ( dla philipsa nie ludzie) mają rodziny, wydatki chcą godnie żyć i pracować .... i niestety dla nich pracy nie ma ale dla ukraińców jest i jeszcze więcej chcą ich sprowadzić. Nie pojmuję, czy nikt z tym nic nie może zrobić? Gdzie są media? Nawet lokalne. Trzeba ten temat poruszyć mocniej nie tylko na tym forum. Nie bać się, zebrać razem i coś zrobić. torty dla pseudo liderów stawiają za to że niby produkcja dzięki nim wyrabia się. Szok. Przecież oni pojęcia o niczym nie mają, chowają się po kątach i nic nie robią oprócz darci gęby bo nic innego nie potrafią. Nawet nie mam chęci więcej pisać. Po prostu tragedia.

@upokorzony nie jeden raz

Liderki.... szczególnie te nowe,masakra.Po kątach z założonymi rękami,chichy,chachy i mistrzowie tego nie widzą?Na lpc są takie dwie gwiazdy,co to jak w nitce stały to kombinowały a teraz?Ha,ha,ha... nie pamiętają montażu prostej lampy...

@Lpc

to chyba Marzenka, taka cycata, dupiasta i z warami jak karpica...

w

nierub

Witam. Po licznych zwolnieniach pracowników Randstad z philipsa ketrzyn. Rand stad wypowiedział wionę pracownikom philipsa Którym zapewnia dowus do pracy na zlecenie philipsa ketrzyn.. Który się zapomni wpisać na listę dowozu do pracy nie jedzie do pracy. taki jest darmowy dojazd do philipsa ketrzyn. Niech zwalniają cymbałów. Tak się dba o pracownika swego, któremu nie zmieniają się. Zmiany 1zm… 3zm… 2 ZMM i znowu 1 zmiana 3 zm. 2zm Pozdro dla kierować z firmy rik ma koleś lep. Nie chce mu się jezdzić w sobotę i niedziele.

Alf

Teraz zaczyna się era ,,lizaka" tak zwani trenerzy!!! Żenada!!!

Fiona
@Alf

lizaniem jeszcze się nikt nie najadł...haaaa

@Fiona

Tak owszem,ale myślą inaczej!!! Trener po pierwsze piwinien znać dokładnie montarz oprawy,a nie żeby był przez "szaraka" zaskakiwany

omg
@Alf

fakt , niektórzy trenerzy jak i od kontroli jakości są zbędni tam

@omg

Taki trener,który miesiąc pracuje czego może nauczyć?!! Dlatego są zwroty bubli!!!

Olsztyn

Przestańcie na wszystko narzekać. Ludziom leniwym to wszystko przeszkadza, byle tylko nie pracować. Weźcie się do pracy a szczególnie magazyn, który codziennie spowalnia prace na produkcji a operatorzy muszą przez leniwość magazynu przychodzić w soboty do pracy lub zostawać na nadgodziny. Philips musi poważnie wziąść się za ludzi pracujących z magazynu bo widocznie za dobrze mają, a przez nich klient nie otrzymuje opraw na czas. Natomiast jeżeli nie podoba się Wam praca to możecie sobie zmienić. Zamiast narzekać to wykorzystujcię tą energie do pracy a wszystkim nam się to opłaci. Pozdrawiam

Luki
@Olsztyn

To że nie ma komponentu na czaste nie jestjest to wina pracowników magazynu, bo oni nie są w stanie przyspieszyc dostawy komponentu. Pracowałem na magazynie teraz przenioslem sie na produkcje. Choc atmosfera na magazynie jest lepsza wolę pracę na produkcji

@Olsztyn

To malarnia tumanie zawala zorientuj się w temacie szefostwo wybudowalo Nowa malarnie i wszystko się wciąż psuje skoro nie znasz szczegolow to sie bie wypowiadaj albo podpisz sie imieniem i nazwiskiem to spotkamy się się w pracy i Ci to pokaże jak wygląda ten popsuty system

wnikł
@Olsztyn

buahahaah ale szczaw ehehehe,idz patelnie (usunięte przez administratora) siostrze lehehehe

znikł
@Olsztyn

buahahaha ale z Ciebie typiara,sama sie wez za robote,a nie (usunięte przez administratora) coraz wieksze łehehehehehehe

SAD

BUJDA, BUJDA, A NIBY FIRMA Z RENOMĄ...

marian t
@SAD

Poziom wypowiedzi godny mistrza słowa i riposty

Pablo

Witam. Czy moze ktos powiedziec cos na temat jak wyglada praca na stanowisku magazyniera ? Jakie obowiazki na czym polega tak naprawde praca na tym stanowisku ?

@Pablo

Jeżeli chcesz zmarnować sobie zdrowie za 1600 to zapraszam. A tak po za tym zależy na jaka ekipę trafisz ale nie jest łatwo i co jest smieszniejsze sporo facetów uciekło a kobiety zostały hi hi. Powodzenia szczerze

Pablo
@Marcin

Dzieki. A co robi tak konkretnie ten magazynier moglbys napisac ? Jakie obowiazki ? Czy tyra sie ze jezyk przy jajach wisi. Jest duzo dzwigania ? CCzytez pracuje w tym durnym systemie 4 brygadowym ? I rzeczywiscie wypada tak ze weekendow nie ma wolnych prawie ?

maaaa
@Pablo

w magazynie masz dużo mniej zapier....... niż na produkcji.

Beniu
@maaaa

Nie myślałem o magazynie, bardziej o pracy biurowej/inżynierskiej. W tych obszarach zarobki są dobre jak na nasz region. Tylko trzeba trochę ambitniej podejść do tematu, a nie rozpaczać. Jest takie przysłowie...nie chciało się nosić teczki to teraz noś woreczki. Samo życie.

@Pablo

Sory nie powiem Ci przekonaj się ale podobno ludzie będą tam pracować do końca roku. Znów zmieniają system

Jaguar
@Marcin

A po końcu roku kto? Psy i koty?

Philips
@maaaa

Jakby bylo mniej pracy to ludzie by nie przechodzili na produkcje. Kogo nie zapytasz z magazynu kto przeszedł to odpowiedź brzmi "lepiej na produkcji"

@Philips

Ten kto lubi siedzieć na słupie i nic nie robić to idzie na produkcję Tak jak ukraincy

Lpc

No i gdzie nasze dodatki za czterobrygadówkę?Zamiast tego normy z kosmosu,nie do wykonania dla normalnych ludzi,którzy prócz pracy mają jeszcze dom,rodzinę...Ale kogo to obchodzi?!liczy się wydajność.Taaak wydajność święta rzecz,a zwykły szaraczek z produkcji,od którego przecież wiele zależy nic nie znaczy. Smutne to wszystko i przygnębiające.Wyzysk made in china.

Phi
@Lpc

Wez sie do pracy zamiast tak sie rozczulać nad sobą. Nie podoba sie to dowidzenia.

@Phi

Dziękuję za radę ...DO WIDZENIA (tak jest poprawnie:(

phi

nierobów nam niepotrzeba!

@phi

NIE POTRZEBA BYŁO NA POLSKI CHODZIĆ?Wagarowało się ,co?No nic dziwnego,że taką satysfakcję sprawia Ci ta praca.Ale masz rację,nierobów nie potrzeba,tylko to,ze ktoś wyrazi swoją opinię,niezadowolenie,nie czyni go nierobem.Ile jadu w tobie ... ;)

das

Są jakieś ogłoszenia?

Paulina

@ja rozumiem, że nie polecasz pracy w firmie Philips m.in ze względu na wynagrodzenie. Czy w firmie nie ma możliwości dostania podwyżki albo jakiejś premii? Czy ktoś z was opowiedziałby o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Philips?

czwarta brygada
@Paulina

Liżesz cztery litery mistrzom i liderom to będą traktowali Cię dobrze i może dadzą lepszą znaczy się lżejszą pracę a w innym przypadku to ta niedouczona, niewychowana (absolwenci gimnazjum bez daru wypowiadania się i tworzenia zrozumiałych zdań i wypowiedzi ) młodzież będzie Tobą pomiatała jak śmieciem. Prędzej tryzuba zrobią kimś WAŻNYM ( w sensie produkcji tzn. nic taki nie robi , niby sprawdza, kontroluje ale i tak o niczym nie ma pojęcia) niż Polaka. Taki to zakład pracy. Ale jeśli chcesz spróbować, zobaczyć, doświadczyć ( m.in. upokorzenia psychicznego ) to polecam.

yhym
@czwarta brygada

tak, jasne.. nawciskali umow dla gospodyn domowych i ludzi uposledzonych zyjacych z zasilkow i spodziewaja sie super produkcji i wydajnosci

Nie traktują ludzi poważnie. Totalny Wyzysk. Marne pieniądze. Nie polecam.

Phi

Jak nie zasłużyłeś to nie masz.

4 brygada

A gdzie kasa za obecność w sierpniu na czterobrygadówce ??? Nie starczyło dla roboli ??? Chamstwo!!!

mieszkaniec

Ostatnio widziałem artykuł zamieszczony na "Nasze Miasto Kętrzyn pl" . Brak ludzi do pracy w Philipsie ?? Może zastanówmy się dlaczego nie ma ludzi do pracy ???? A nie ze ludzie nie chcą pracować!!! Co Robi Philips żeby zachęcić ludzi do pracy ??? Wynajmuje Agencje Pracy do znajdywania pracowników. Podnieście płace a ludzie się znajdą , a nie wydajecie pieniądze na jakieś agencje czy pracowników z Ukrainy. Ludzi nie będzie , młodzi ludzie wyjeżdzają za lepszymi zarobkami , na studia , za granice. Gdzie są jakieś perspektywy. A Kętrzyn się nie rozwija, nie ma czym przyciągnąć ludzi, nawet turystów. Żadnego rozwoju

ktoś

Witam. jakie są zarobki w philipsie na produkcji ?? a jakie jako operator wózka ??

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips