Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

mała

Moje sugestie dla Philips: Obora i robole!!!!!

PRL

PRL

Pracownik lpc

Ja już 2 rok pracuje. Tak to dobrze mi się pracuje ale wypłaty to śmiech na sali 2 tygodnie nocek i żeby 2 tys nie zarobić. Człowiek przychodzi do domu i pada z zmęczenia (usunięte przez administratora) na 3 zmiany powinnien być doceniony. Co do liderke to akurat umnie nie mam co narzekać bo mam super liderke Asia w z plc zawsze pomoże jak trzeba to pochwali jesteś wielka ????tylko z biura powinni przyjść tak na cały tydzień na nocki (usunięte przez administratora) i mieć taką wypłatę.

Anka

Wszyscy zapiepszają na ròwno,a wypĺaty są ròżne,nie rozumiem tego systemu.Na umowie masz 2200zł,i żeby nie wyciągnąć 1500 zł za cały miesiąc pracy,to jest chore.To jest wykożystywanie ludzi,robią z nas tanich parobków,mają nas za śmieci.Trzeba pomyśleć na zmianą pracy.Nie polecam pracy w Philips Kętrzyn.

Koko dżambo i do przodu
@Anka

Ktos dostaje premie kosztem kogoś.Tobie zabiorą,innemu dadzą.Nie przejmuj się i tak wszyscy wylądujemy w piachu.

nick
@Anka

ja juz dawno podziekowalem za prace u nich praca dla jelenia za takie pieniadze na 3 zmiany i jeszcze zeby norme wyrobic ,ale jak ktos lubi to ..........powodzenia

Obiektywny czytelnik
@Koko dżambo i do przodu

Premie masz kwartalne. Jak chodzisz na L4 sto razy w miesiącu to ile Ci mają tychże milionów wypłacić? Z życia wzięte. Znam chyba z 20osób ktore tak oceniają system płac a więcej ich nie ma w pracy niż są pozdro

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Wesoły trunking :3

Tak czytam ten cały chłam i widzę, że nie wszyscy są świadomi ile tam pracuje ludzi. Wynagrodzenia macie na pasku sprawdź go zamiast gadac o tym jak mało zrobiłeś twierdząc że ktos dostal wiecej za taki sam czas pracy. Na pewno dojdziesz do wniosku po podliczeniu że dostales w sumie tyle ile Ci się należy. Wiem bo sama sprawdzam za każdym razem. Przestancie hejtowac liderki co prawda nie mam wiedzy na temat tego jak są wybierane do tej kategorii z produkcji ale na nie nie narzekam. Jedna bardziej się interesuje druga mniej ale wracając to wy jesteście od tego żeby to zmienić jeżeli nie zglaszacie odpowiednich problemow z danymi rzeczami i osobami do odpowiednich ludzi tylko piszecie to tu na forum to czego oczekujecie? Zbawienia? Zgłaszam każdy najmniejszy moj problem do liderki/mistrza ani razu nie odmowiono mi pomocy za co bardzo dziękuję :) zamiast sie bac co ludzie powiedzą moze otworzycie w końcu buzie? I nie mowie tu o donosicielstwie jeżeli chodzi o osobę. Ludzi stosujacych mobbing trzeba szybko zwalczyć przez to praca jest o wiele bardziej przyjemna. Moje zostały szybko rozwiązane. Polecam zgłosić się z żalem wyżej a nie obrażać pracowników na forum.

ącki

Chociaż firma jest z kapitałem zachodnim, panują w niej dziwne postsowieckie zwyczaje, typu zwykłe chamskie donosicielstwo, bałagan organizacyjny, marnotrawstwo i przedmiotowe podejście do pracownika,czyt.niewolnika. Typowa neokolonialna firma, jakich w Polsce wiele,nie godna polecenia.

Koko dżambo i do przodu

Ja tam kocham swoją prace,za możliwość postawienia klocka w miare czystym i ciepłym kibelku i w sumie to będą wszystkie argumenty za pracą w tym miejscu.Pozdrawiam wszystkich Polaków,szanujmy się,bo jest i będzie Nas coraz mniej ...

Philipsianka

Witam , przeczytałam opinię o naszej firmie. Jetem pod wrażeniem, tak wielu negatywnych opinii. Pracuję w firmie długo, nawet bardzo długo. Raz jest lepiej , raz gorzej jak w życiu . Za darmo nikt nie otrzymuje wynagrodzenia. Dużo żalu, pretensji , rozżalenia. Kochani , ogarnijcie się. Ile firm w regionie oferuje transport ? Ludzie dojeżdżają indywidualnie z Leśniewa, Srokowa , Kosakowa swoimi środkami transportu po 10-20 lat. Chcesz pracować to pracuj , nie to nie. Praca nie jest lekka , wiem, odczuwam coraz bardziej. Mamy ciepło , czysto jest kantyna. Jak wam źle , idźcie do prywaciarza tam poznacie smak wyzysku, nie będzie ciepełka,pralni , karnetów na basen , biletów do kina , wody ,jabłuszek. Macie uwagi , zgłoście do mistrza. Obawiacie się zróbcie to w kilka osób. Liderki pracują z wami , skoro nie potrafią się dogadać, też je można wymienić jeśli faktycznie jest podstawa.Uwierzcie , one też obrywają , znam to środowisko. Osobiście ...Bogu dziękuję każdego dnia ,że mam pracę , pieniądze na życie , opłaty . Pozdrawiam załogę firmy Philips :)

@Philipsianka

Basen?kino? Itp? Wszystko masz odliczane z pensji czytasz wydruki??? Place za to z czego nie korzystam ogarnij sie i nie rób ludzi w h.......a gdy by płacili godnie to co nie stać cie na bilet do kina???

CZŁOWIEK
@Philipsianka

Niech Pani Bogu powie że Ludzie Pracują pod PRESJĄ.Na trankingu ponuje Mobing Ludzie Płaczą Jest tam grupa która udaje że wszystko wie nie szanują ,wyśmiewają ,obrażają za przyzwoleniem liderki Te panie z trankinga są wiecznie niezadowolone bo mają ubogie życie osobiste i w pracy chcą się dowartościować ale to działa odwrotnie zamiast szacunku do nich jest Pogarda Proszę jeszczę poprosić Boga żeby dał tym panią do myślenia żeby zachowywały się tak że jak będą szły żeby nikt im nie PLUŁ w twarz za ich zachowanie Czyli wniosek jest taki jak te panie szanują siebie tak Szanują drugiego CZŁOWIEKA Mistrzu Andrzeju PROSZĘ Otworzyć Oczy jak ZACHOWUJĄ się panie z trankinga Walczmy o SZACUNEK i o JEDNAKOWE TRAKTOWANIE TO JEST NASZE PRAWO Proszę panią niech pani prosi BOGA żeby Ludzie tam PRACUJĄCY więcej już nie byli TRAKTOWANI jak Druga Kategoria Proszę PAMIĘTAĆ

@Philipsianka

I takich żołnierzy wiernych głupich i oddanych philips potrzebuje haha.Ładnie ryją wam beret.Nie będzie transportu,nie będzie roboli,chyba proste.

@Philipsianka

Ty Bogu podzidkuj za zdrowie,a nie za pracę,chyba ze masz albo i nie tylko podstawówke to tak dziękuj Bogu,bo kiedyś Philips kiedy miał renome zatrudniał tylko ze średnim wykształceniem,a teraz haha,abyś miał dwie sprawne ręce i umiał mówic haha

Były pracownik,chwała Bogu
@Philipsianka

Philips to jeden wielki wyzysk,ale co sie dzieje u przewoznikow to tragedia.U przewoznika białe busy autokary kierowcy zmieniają sie jak rękawiczki.Pracują wszyscy bez umowy,bez zusu składek itp.Proszą,błagają wręcz o umowe i jej nie dostaja.Tak to jest jak pracują u przemytnika.Najśmieszniejsze jest to ze wlasciciel ma wtyki w philipsie na górze i oko na to przymykają.Pan Radosław kierowca,konfident numer jeden w tej firmie,zniszczył każdego kierowce,każdego podpieprzył do szefa nie długo sam będzie tyrał w tej firmie.Dziwie się ze do tej pory ma gębe całą za to ile krzywdy ta jednostrzałowa bladz wyrządziła innym !!

Katiko
@Były pracownik,chwała Bogu

Kazdy madry pisze tu co mu slina na jezyk przyniesie..a moze tak wiecej odwagi i otwartosci ...moze czlowieku badz na tyle odwaznym i to co napisales wyzej powiedz to panu kierowcy prosto w oczy patrzac mu w twarz...rzucac obelgi bezpodstawne i gnoic czlowieka kazdy moze...

Stary_wyga
@Philipsianka

Dużo nie potrzeba do szczęścia ,wystarczy dojazd do pracy i bilet do kina ???? wpadnij do mnie to dam Ci obejrzeć Tv a Ty ogarniesz mi dom...trzeba być tępym i mało ogarniętym żeby chwalić firmę za dojazd do pracy lub bilet do kina .Ty patrz lepiej żeby ci wypłaty nie dawali w biletach bo raczej tego do gara nie wsadzisz ." Pracowałam w Philipsie jeździłam do pracy ,chodziłam do kina lecz z głodu zdechła moja rodzina " Ciekawe jaką opinię wstawisz jak Ukrainiec zabierze ci Twoje miejsce pracy :)

Ups

Na ten zakład nie może być pozytywnej opini ....nie mogę pojąć jak dla Polaków może nie być pracy ludzi chcą zwalniać i coraz więcej Ukraińców przyjmują. To nie jest normalne

Wasz ctranking

czlowiek chce przyjsc do pracy bez stresu przede wszystkim robic na siebie i za siebie, nie za kogos i na kogos .to caly ctranking.tego wymagaja liderki .niezbyt mile ale prawdziwe

Mała

Mam zastrzeżenia do liderek na trakingu,ciężko jest doprosić się czegokolwiek,wolą z koleżankami (usunięte przez administratora) obrabiać innym.Przyjżyjcie się dokładnie,powinni coś z tym zrobić.

Aaa mm

Ludzie!!! Busy są tylko i wyłącznie dobrą wolą RANSTADU... Wiec po co te narzekanie. Jeśli bus ma jechać po 2 osoby z Mrągowa które raz są a raz nie to normalne ze im się nie opłaca. Mało w jakiej filmie jest transport do pracy. Ale najlepiej hejtować bo z tego ludzkość słynie. A co do pracy!!! To jak komuś się nie podoba to nikt Was nie trzyma. Drzwi otwarte. Nigdzie nie jest dobrze ale to głupie komentarze zostawicie dla Cb bo aż żal czytać.. Tak tak nie muszę czytać ale pośmiać i owszem z waszych komentarzy.

@Aaa mm

Busy nie sa dobrą wolą tylko tylko punktem w umowie o prace jeżeli mieszkasz po za kętrzynem. I ich za stan.....y.....m obowiązkiem jest cie dowieść skoro decydują sie ciebie zatrudnić!!!!!!

@Aaa mm

Myśle,ze powinnaś zamknąć japke jak bladego pojęcia nie masz o transporcie i tego ilu pracowników dojezdzalo to raz.Mówisz nie pasuje droga wolna,haha ty tak na serio ? Philips do tej pory ma problem z obsadą dlatego sciągają ukraińcow,gruzinów itp.Mało tego,od października będą dowozić więźniów z zakładów karnych.Nie pisz głupot,gdyby nie ta ukraina to ten zakład juz dawno by splajtował.

Znacie kodeks pracy?? Jutro tzn. 15 macie odrabiać za 21 następnego miesiąca z wyniku pracodawcy czyli wymiana trawersów na malarni. Jest to wina pracodawcy więc nie musicie tego odrabiać. Kolejny WYZYSK PHILIS KĘTRZYN

Anka

Podejdź do tematu bardziej profesjonalnie . Żaden wyzysk , za darmo pracujesz ? Nie wina pracodawcy tylko potrzeby produkcyjno & biznesowe.Gramy do jednaj bramki , albo jesteśmy drużyną albo nie. Jest potrzeba , pracujemy koniec , kropka. Za tydzień będziesz miał wolne trzy dni. Pozdrawiam :)

@Anka

Ciekawe jaka dostaniesz odprawę jak w niedługim czasie cie zwolnią. A wyzysk jest wyzyskiem i wbrew k.p. A co do mnie to wypowiedzialem umowę tej firmie szkoda mojego zdrowia

Elwira

Lódzie jak morzecie plóć na swuj zakłat pracy ? Pszecierz nie pracójecie tam zadarmo tak ? Firma wypłaca wam pęsje co miesionc,za to rzyjecie,opłacacie rahunki,kópójecie artykóly potszebne do rzycia,jedzenie itp.Jerzeli pracodawca wypłaca pęsje to i terz oczekóje wynikuw to normalne.Jestem zadowolona z pracy w tym zakładzie,mam darmo dojasd do pracy a to tesz kilka stuwek miesiencznie otchodzi,moge kópic kawe obiat,u mnie we wiosce tego nie ma,dla mnie to okno na swiad,ja nienarzekam,szanóje swoje miejsce pracy,wam terz to radze bo morzna gozej trafic naprawde.

kang

marne prowo :D

Nikt
@Elwira

Następnym razem jak będziesz pisać, to błagam weź słownik.

Zyta
@Elwira

Tyle błedów co pani Elwira zrobiła to szkoda komentować.

Zryta
@Zyta

Sarkazm znasz takie słowo ??

Ella
@Elwira

Idź do szkoły i naucz się pisać... ????

Katarzyna

Dzięki Pani (usunięte przez administratora)zabrali Wam busa,ta Pani bezczelnie w twarz śmiała się pracownikom z Mrągowa którzy przyszli ją prosić o transport !! Najlepiej wydać polecenie zabieramy busa i zostawić pracowników na lodzie,przeciez to nie mi zabiorą,to nie ja będe musiała codziennie wydawać kase na autobus i męczyć się pracując tylko na 3 zmiane.Troche empati Pani Lewandowska,siedzi pani w biurze klimatyzowanym i jest pani zupełnie odrealniona,nie nadaje sie pani na to stanowisko.Szukajcie oszczędnosci u siebie,w swoich płacach i premiach które są kosmiczne.Napisałem pani z małej litery poniewaz nie dam do pani szacunku za to co pani zrobiła.Nagłosnimy tą sprawe,odpowie pani za to !!!

Odp
@Katarzyna

Premia tej pani zależy od Waszych zarobków, premii, dodatków itp. Im mniej dostaniecie, im więcej na Was zaoszczędzi tym więcej ona dostanie. To czysty biznes. Nie mówcie o empatii. Czas się obudzić. Jeżeli sami sobie nie wywalczycie to w tej firmie nikt Wam z własnej woli niczego nie da. A powinien. Bo to dzięki Wam ta fabryka jeszcze ciągnie. (usunięte przez administratora) po ziemi ale ciągnie.

Katarzyna
@Odp

Popieram w 100 %,nie wiedziałam o tym,ze im więcej ona zabieze ludziom,tym wiecej ma dla siebie.Szok normalnie

Xyz
@Katarzyna

Nie dosłownie. Ale Wy macie swoje normy a ona ma swoje. Każdemu płacą za co innego.

jupi
@Katarzyna

No i czego się prujecie o tym busie do Mrągowa? Dziwne, że tyle czasu jeździł, skoro dowoził najpierw tylko jedną osobę, a teraz chyba 4. Z giżycka też nie dowozi na jedną ze zmian, bo byłyby tylko 2 osoby. Transport oferuje randstad w reklamie, a nie philips, a to nie randstad podawał umowy na 2 lata - tylko philips który od kiedy firma istnieje, to nie oferował dojazdu pracownikom.

Lucek
@jupi

Prujemy ? Ogarnij się,ludzie zostali bez transportu postawieni przed ścianą.Jaka jedna osoba z mrągowa haha,w tamtym roku 15 osob jezdziło,w tym troche mniej ale nie 1 !!! Czyja to wina ze ludzie omijaja ten zakład z daleka ? Jak jest robota to Cie po rękach całują i busy potrafią latać po 1 osobę,a jak jest lipa z pracą to totalna olewka,przestoje po kilka tygodni a zyć z czegoś trzeba,rachunki same sie nie opłacą.Ludzie odchodzą bo jak tak mozna zyc ? A ty jupi zapewne Pani z biura albo philipsa haha,macie klapki na oczach,odrealnieni jestescie !!! Bieda do (usunięte przez administratora) Wam zajrzy to sie ogarniecie !!

jupi
@Lucek

ale ochlon czlowieku. busy oferuje randstad zachecajac do pracy. tam masz umowe tygodniowa. nie masz jak dojechac - odmawiasz podjecia pracy z tego wzgledu. philips nie gwarantuje dojazdu swoim pracownikom. wiec skad te pretensje?

Lucek
@jupi

Ale po co ta tępa gadka ?? Pytam sie po co ? Ochłoń haha ? Człowieku ja tu pisze na luzie bez spiny to ty sie prujesz bo jestes anonimowy,w realu bym cie zjadł !! Pomyśl 3 razy zanim coś tu naskrobiesz,z Mragowa dojezdzaja tez ludzie z randstadu !!! To raz,dwa kto płaci za ten dojazd ?? Philips,i tyle w temacie.A trzy stul w koncu tą japke bo próbujesz zaistnieć tępą gadką,a nie udaje ci się za bardzo.To jest dramat dla tych ludzi zostac bez transportu,bo chca pracowac,a Ty jakies tępe faramazony tutaj skrobiesz.Postaw sie na ich miejscu i przycisz jadaczke,bo szczekasz jak pies,taki kundel bez ładu i składu.Żegnam,szkoda marnować czas na głupich ludzi ...

obserwatorka
@Lucek

chłopie ze wsi ty masz cos z glowa najwidoczniej. czego ty sie na okraglo drzesz? ciagle wyzwiska i wykrzykniki. idz do psychiatry po silne tabletki na uspokojenie, a pozniej zdobadz kulture osobista i kilka punktow w tescie na inteligencje, (usunięte przez administratora)

Opserwatór
@obserwatorka

Test na inteligencje potrzebny jest dla takiego plebsu jak ty,zeby chociaz tam zdobył pare punktów haha i sie dowartościował.Czytając co tu smętnie naskrobałaś odnoszę wrażenie ze mamy doczynienia z małym zakompleksionym bez inteligencji i szans na nią malym zawistnym człowieczkiem haha.Zal mi ciebie

Dziewczyny...

Najlepsza liderka na Lpc u Pana D. To Pani Zosia Cz. We wszystkim pomoże, wszystkie problemy rozwiąże nigdy nie odmawia pomocy. Takich liderek brakuje nabiorą malolat, które się wywyzszaja. A nic nie potrafią tylko się madrza. Wielki szacunek dla tej Kobiety :) :)

xyz
@Dziewczyny...

Pani Zofia to wspaniała kobieta , jak również wiele zwykłych pracowników bogatych stażem , takich , owszem , można uważać za Liderów !

Zosia
@Dziewczyny...

Tak tak Pani Zosiu,fajnie jest pisać o sobie haha.Żenada

pff
@Zosia

jprd..gó.. wiesz o tej kobiecie widać .,tępa dzido !

Zosia
@pff

Tępa dzida to twoja matka,bo do tej pory szuka Ci ojca bękarcie

ona
@Zosia

Twoje słownictwo mówi kim jesteś..mam nadzieje,że w końcu ktoś się zajmie tą stroną, admin, ktoś z Philipsa, nie wiem, w każdym razie wszystkie te hejty , obrzydliwe teksty będą wnikliwie monitorowane .

Buahaha
@ona

Buahaha ty tak na serio ?? wyluzuj bo żyłka ci pęknie haha,znalazła się matka teresa z kalkuty obrońca biednych koncernów i firm.Nie strasz nie strasz bo się zesra...Porazki i zal.pl

Ups

Aż żal czytać to co większość wypisuje to już jest kompletne dno.. Jak wam coś się nie podoba to zakonczcie pracę w tym philipsie a nie tylko narzekacie i (usunięte przez administratora) głupoty bo tylko to umiecie najwyraźniej kto chce pracować to będzie i bez narzekania a taki leń będzie tylko narzekał bo najlepiej dla niego jak by leżał cały dzień (usunięte przez administratora) do góry i żeby mu forsę za nic dawli

Jak sobota to tylko do lidla
@Ups

Jak żal czytać to po co tu siedzisz ? Nie pasuje Ci cos to idź pobiegaj sobie,a nie klepiesz bezmyślnie w klawiature.

Magda wali mi z ryja

Szkoda ze nam busa zabrali,ale od tego czasu oddycham swiezym powietrzem.Pani z Mrągowa bez zębów mówiąc delikatnie,przy kazdej rozmowie z nią mialem chęć wymiotować tak jej z kopary waliło.Pani Magdo czas coś z zębami zrobić,bo wali Pani z gęby gównem,zywym gównem.Tragedia jednym słowem

Aneta randstad

Cwaniakują bo na okres letni mają pracowników po 20 lat,którzy mają w (usunięte przez administratora) tyranie w wekendy.Zobaczymy we wrześniu haha jak odejdą.Dlaczego są busy i dojazdy z pobliskich miast ? A to dlatego,ze nikt o zdrowych zmysłach z Kętrzyna za te grosze tyrał nie będzie haha.Ukraińcy tylko raz tu przyjeżdzają,raz dadzą sie w balona zrobic,potem omijają ten kołchoz z daleka.Swoją drogą jaką trzeba być mendą i nie polakiem zeby zatrudniac ukraine, dajcie podwyzke dla polaków to chętnie pójda tyrać do was.Opłacają hotele dla ukraińców obiady,zyc nie umierac,tylko czekać az ktoś się podpali w tym zakładzie zeby to ukrucic.Na ten zakład kazdy moze wjechac autobusem dowożącym do pracy i wyjść sobie bez karty,to jest chore.Mam nadzieje,ze kiedys ktos ten (usunięte przez administratora) wysadzi w c.hu ...

Mazurian

Firma gwarantuje transport do pracy w dwie strony haha śmiech na sali.Pracownikom dojeżdżającym prawie 2 lata z kierunku Mrągowo zabrali busa,a w związku z tym pozbawili dojazdu do pracy,mimo tego ze mają umowy na 2 lata.Co dostali w zamian ? Mogą chodzić do pracy tylko na 3 zmianę bo tylko tak mogą dojechać do pracy autobusem na swój koszt.Pytam po co wciskać kit na olx,podczas rozmów kwalifikacyjnych,nawet na busach jest napisane darmowy transport !! Po co to ? To zwykłe kłamstwo !!! Ta firma z nikim sie nie liczy,zatrudniają ukraińcow zamiast Polaków,odradzam pracę w tej firmie,szkoda czasu i nerwów !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips