Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Ponieważ pracuje tam moja żona i widzę oraz słyszę wiele na temat ludzi ,kierownictwa organizacji tej pracy i także codziennie idąc z nią do domu głośno słychać opinie ludzi tam pracujących. Niech biorą więcej Ukraińców ale za jakiś czas będą prosić Polaków by wrócił i do pracy. Jeszcze jedno 90 procent ludzi pracuje tam bo musi a nie chce ja moja pracę lubię i mam za to godne wynagrodzenie i jak już kiedyś pisałem moze kierownictwo spróbuję przeżyć za 1600 z dwójką dzieci i kredytem w banku.

Marco
@Marcin

Po co zakładać rodzinę jak się nie ma jej jak utrzymać? Po co brać kredyt jak się nie ma za co go spłacić? Wiem...brutalne, ale prawdziwe. Takie są realia niestety.

@Marco

Marco na tym polega życie a tym bardziej w tym kraju nie dasz rady zarobić na rodzinę pracując w Philips. A każdy pragnie rodziny i miłości. Pozdrawiam

Pablo
@Marcin

Czy myślisz, że Philips to tylko produkcja zarabiająca 1600zł?

@Pablo

To fakt mam znajomych którzy dostają mniej

Ad augusta per angusta

Szkoda gadać...Nie ma pracy - ŹLE, jest praca-też NIE DOBRZ. Polska to wolny kraj, zawsze można się zwolnić i dać swoje stanowisko Ukraińcom. Fabryka się powiększa z roku na rok i pewnie za ok 3 lata będzie podwojenie produkcji i tym samym zwiększenie liczby pracowników. Zarówno operatorów jak i specjalistów, wiec może warto iść na studia i zamienić wkrętak na komputer.

xxx

Nie jest tak źle chyba że trafisz na pseudo trenerkę Madziunię to już lipa wszystko wiedząca przemądrzała bez niej to philips by padł a tak naprawdę to w niczym nie umie pomóc tylko (usunięte przez administratora) wszystkich

Zmuszanie do pracy pod pretekstem dnia wolnego to już żenada.40 godzin pracy tak jest w umowie pracy tymczasowej a to co robi randstad jest pod paragrafem kodeksu pracy. Nie wywiazujecie się z własnych umów i proszę mi nie mówić że jest to dobrowolne przyjście bez żadnych konsekwencji nieobecności. Mam propozycje zróbcie z Ukraińców jeleni.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
POL

Chodzą takie plotki, że niedługo w Philipsie sami Ukraińcy będą pracować. W regionie gdzie jest 30% bezrobocie! Wspaniała polityka. Gratuluję. Gdzie są związki zawodowe?!!! Zarządy pierdzą w stołek bo mają robotę zapewnioną więc po co się wychylać!

Pracuś

Lpc musi pracować na 4 zmiany przez niekompetencje innych osób. Brak komponentów na czas, duża ilość procesów czy nowe oprawy które miały być super dopracowane, a są tylko kulą u nogi. My za to cierpimy bo my jesteśmy temu winni

Nie wiem po co wypowiadają się w temacie 4 zmianowki ludzie, którzy nie wyglądają dalej jak metr od swojego wkrętarka.

Do wszystkich

Wezcie sie do pracy

Do wszystkich

Powiem Wam tak. Każdy dział ma swoje wady i zalety. Czterobrygadówka to nie dobre rozwiązanie dla nas a szczególnie w wakacje. Nic sie na to nie poradzi niestety. LPb od września prawdopodobnie rusza na czterozmianówke. Więc wszystkich nas to czeka. I niema co sie kłócić tylko trzeba pracować. Jeżeli komuś nie odpowiada praca, system czterozmianowy, niska płaca to każdy może zmienić prace. Są inne mniejsze firmy w mieście i w okolicy gdzie pilnie szukają do pracy. Dziękuje za wypowiedź i życzę Wam wszystkim udanej pracy. Pozdrawiam.

@Do wszystkich

Mało prawdopodobne,pracownik i Nicku Ll będzie RYŁ 8 razy szybciej i nie dopuści do tego,nooo chyba,że zostanie do tego przymuszony .:(

Ll

To naucz i pokaż ukraińcom jak powinna wyglądać praca. Powiedz do nich co myslisz i zmuszaj ich do zapier..... Pokaż że to POLSKA gospodarka a nie ukraińska co przyszli tylko na gotowe .

Ll

Niepodoba Ci sie tzw. obóz? To zmień prace. Nikt na siłe Cie nie trzyma. Chyba że wiesz że żadna inna firma nie bedzie chciała tak beznadziejnego i słabo pracującego pracownika.

Najniższy szczebel albo jeszcze niżej
@Ll

Jeśli jestem beznadziejnym pracownikiem to dlaczego dostaję tzw. piątki jako ocenę pracowniczą? ( w sumie to nic nie daje). Potrafię RYĆ wszędzie na produkcji a nie jak niedouczeni pseudo liderzy i ich pupilki, ukraińcy na nitkach nie RYJĄ, oni spowalniają RYCIE i normy nie zrobisz choćbyś chciał. Ale uważam, że dyskusja nie ma sensu. Pozdrawiam.

Ll

Gdybyście tak intensywnie pracowali jak ludzie z LPB to byście nie mieli czterobrygadówki. Przyjdzie i popatrzcie jak tam ludzie pracują. Jak kobiety i młode i w średnim wieku zapier.... spocone. Tak samo faceci. Przyjdzcie i zobaczcie. A nie jak LPC wszyscy leniwi. Tylko wam dawać. Jak bedziecie dobrze pracowac, trzy razy szybciej to czterobrygadówka nie bedzie Wam potrzebna. Chcecie żeby było sprawiedliwie to najpierw zacznijcie trzy razy szybciej pracować a potem prosze o wypowiedzi.

Teraz inny
@Ll

Trzy razy szybciej ryć to można w obozie ale co tu dużo mówić, wszyscy wiedzą, że philips to obóz pracy. Ryć, Ryć, Ryć paść na mordę i dalej RYĆ, RYĆ, RYĆ !!!

@Ll

A nie pamiętasz jak u was w tamtym roku była czterozmianówka?Czyżbyś mało intensywnie wtedy pracował/a?A może na L 4 wtedy byłeś/aś i dział sobie bez Ciebie nie radził?????A co do pracy na lpc to zapraszam,zobaczysz jakie tempo i czy się spocisz czy raczej zrelaksujesz....

@Lpc

Każdy widzi jak tam ludzie wiecznie albo stoją i wolno pracują albo siedzą. Bo robią sobie przerwy gdzie nie powinni ich mieć bo są niby zmęczeni. Pracownicy na LPb nie mają krzesełek na liniach jak Wy. Muszą pracować na stojąco po osiem godzin lub czasem nawet po dwanaście bo są przymuszani do nadgodzin i niemają wyjścia.

Przymuszani do pracy????Ahaaaa....

No i co,słabo ryłeś ?

Ten sam

Może tak cały zakład na czterobrygadówkę a nie tylko jeden dział. Wtedy będzie sprawiedliwie. Urlopy normalnie dawać ludziom pracy a nie po tygodniu cykać a nieroby z biura idą na 3 tygodnie. Chamstwo !!!

Patriota

Niebiesko żółtych zrobili inspekcyjnymi. Koszmar. Dla Polaków nie ma takich etatów? W tajemnicy wszystko robią. Będą sprawdzać i dawać paski Polakom. Pięknie !

jola

Czterozmianówka za tydzień się kończy :) ,cieszycie się?

mario

Witam nie macie racji nic nie ucichło to jest cisz przed burzą wiem to z pewnego żrudła teraz dopiero się zacznie tylko trzeba było trochę odczekać i poczekać na ich błędny ruch a taki właśnie zrobili zastraszają ludzi azali podpisywać pismo że trzeba przychodzić do pracy w sobotę w niedzielę a takiego czegoś nie mogą absolutnie robić to jest jawne zastraszanie pracownika i mają jeszcze śmiałość mówić że jak ktoś nie podpisze lub nie przyjdzie to wyciągną wnioski to jest już jawne zastraszanie a tak nie może być nadganiają pracę bo już powoli ludzie rzucają robotę teraz dopiero zobaczą za te zastraszanie ludzi

Obserwator

Patrzac na to jak pracuja na magazynie (rozladunek i zaladunek samochodow), to wiecej jak na najnizsza krajowa to nie zasluguja! Maja pretensje do kierowcow, ze przywoza towar, a przeciez jakby nie przywozili to by roboty nie mieli! Specjalnie kaza czekac na rozladunek po 1-3 godziny, bo sie robic nie chce, a przeciez kierowca jest tez zmeczony, bo jest w trasie czesto po 10-12 godzin i chcialby wkoncu jechac do domu. Jak sie im nie chce za taka stawke robic to z pretensjami do szefostwa, albo niech sie zwolnia nieroby! Na miejscu prezesa wolalbym firme zamknac, niz darmozjadom placic. Chcesz zarabiac wiecej, to sie wykaz, a potem zadaj podwyzki!

@Obserwator

Czas tylko brania pełnymi łapami się skończył, ile można się starać i nic z tego nie mieć? Tak pracodawcy zależy na stałej ekipie, taki ma szacunek do pracownika. Jak myślisz detektywie, czemu w tej firmie jest taka rotacja ludzi od lat? Jak takie stare przysłowie, z niewolnika nie ma pracownika. Póki nikt tego nie zrozumie będzie jeszcze gorzej. W sumie powinieneś się cieszyć że masz przerwe w pracy, do kantyny możesz zajść obiad se zjeść normalny :))) i z toalety skorzystać :DDD

japa

haha no wlasnie - a w kantynie takie tanie jedzenie. zupa za 2,50 a do tego chleba ile tylko zechcesz. dowoza ludzi za darmo do pracy. wciaz przestoje na produkcji, bo ciagle czegos brakuje. to jakie maja byc zarobki? niektorzy chcieliby pewnie po 3 tysiaki zarabiac jedynie za to, ze przywiesc pozwola sie do tej fabryki :D

raf

No i od 11 czerwca UE otwiera granice dla Ukraińców, długo nie trzeba było czekać. Zaraz znowu będzie płacz że nie ma ludzi do pracy. Życzę powodzenia firmie i dalszego liczenia na Ukraińców.

Niezadowolony

Pracuje w tej firmie ponad 10 lat i tak źle jeszcze nigdy nie było. Obecnie pracownik wg. dyrekcji to śmieć z którego trzeba wycisnąć ile tylko się da. Związki tylko temu wszystkiemu przytakują. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem, wypłatę na czas dostaniemy również u innych pracodawców

Wiola

Pracuję w tej firmie długo i zawsze distaje wypłate na czas. Jest praca i jestem zadowolona. Jeśli ktoś nie chce pracować zawsze znajdzie powód, żeby narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips