Philips

Anglia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Philips

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips

anonim

(usunięte przez administratora)

dank

cześć Wam. W philipie morrisie ostatnio jakiś wysyp ofert pracy można napotkać. Widziałem że z dnia na dzień ich przybywa. Ktoś wie czemu tyle tego ?

AnOnImKa

Hej. A czy wiecie czy poszukują tam obecnie do pracy??

anonimka

Powiem wam szczerze że im więcej tam pracujesz, tym więcej umiesz, a co za tym idzie jesteś bardziej odpowiedzialna za niektóre rzeczy, praca nie jest najłatwiejsza, bo wymaga sprytu, bądź szybkości, bystrości i umiejętności robienia kilku rzeczy naraz, ale tego wszystkiego można się tutaj nauczyć. :) Bardzo fajna praca na Magic cups, zaś ciężka na electrical cell. Jeśli tam właśnie trafisz i nie będziesz się wyrabiać, nie szkodzi, najwyżej przeniosą cię gdzie indziej. :) Praca po 8 godzin dziennie, z Ipswich jest daleko bo 40 minut zajmuje dojazd. Pracowałam tam jakieś 2 miesiące i mogłabym dalej. Praca na 3 zmiany, a mianowicie 6-14, 14-22, 22-6. Bywały i ciężkie chwile, wiecie, pot na czole i te sprawy :D Jednakże ta praca wymaga w większości sprytu i odpowiedzialności, za każdą butelkę, ulotkę, część robotu. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania - śmiało. Pozdrawiam :)

Odpowiedź XYZ

Czy ta firma związana jest z marką Avent? Idę tam na rozmowę, niech ktoś napisze kilka słów.

anonim

Słowa kojarzące się z Philips Avent (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Philips Avent: Najbardziej nie podobało mi się w Philips Avent:

Zostaw opinię o Philips - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips