ALFA Sosnowscy S.j.

Nowa wieś

Opinie o ALFA Sosnowscy S.j.

Agata

@KUFEL09, przed zakupem ,lepiej sprawdzić z jakiego kraju pochodzą produkty i z czego są zrobione. Może wypowie się ktoś z pracowników firmy, jak obecnie wygląda zatrudnienie? Wcześniej poszukiwani byli magazynierzy, czy nadal to najczęściej poszukiwane stanowisko pracy w ALFA Sosnowscy?

KUFEL09

Wyroby tej firmy to jakaś kpina. Lepiej jakby je sprzedawali do samodzielnego montażu bo nawet dziecko lepiej by je poskladalo. Chiński SYF. STANOWCZO ODRADZAM

kajaj

no na pewno jest możliwa umowa o prace, pewnie po okresie próbnym, nie powinno być z tym problemu raczej.

Jeśli chodzi o prace w magazynie, Jest to praca która nie należy do lekkich gdyż wymaga ona tam dużego wysiłku fizycznego, koncentracji jak i wiedzy z zakresu asortymentu oraz czynności związanych z prawidłowym pakowaniem towaru które się nabywa wraz ze stażem pracy. Tak więc praca w panujących tam warunkach powinna być należycie wynagrodzona z uwzględnieniem stażu pracy. Czyli nie jakieś 10.50 czy 11.50 brutto jak niektórzy mają, a 12-13.50zł najmniej jak na dzisiejsze czasy. Staż pracy jak i posiadanie umiejętności, uprawnienia do poruszania się wózkami widłowymi powinien mieć też naczelny wpływ na podniesienie lub wyrównanie stawki z innymi pracownikami tak aby było sprawiedliwie. Niestety jednak podniesione z tego powodu to mamy nerwy i ciśnienie, bo ileż to można robić za free. 1400 miesięcznie przez 9h dziennie = wyzysk białego człowieka przez białego człowieka :-/ Dodatkowo należał by się jeszcze dodatek tzw: szkodliwe za przebywanie z panem koordynatorem. To stanowisko jest tam kompletnie nie potrzebne gdyż kiedyś tego stanowiska tam nie było. A tak siedzi sobie nasz biedny pan koordynator w tym szklanym terrarium i z nudów jak już zrobi swoje to ziewa albo fedruje palcem w nosie i ma z tego fajną pensyjke :) No litości !!!!!!! Ale ze zmianą dyrektora może nastąpią kolejne zmiany odnośnie też likwidacji stanowiska koordynatora na tym magazynie. Nie chcemy oczywiście żeby ktoś go zwolnił z firmy, może np: objąć stanowisko brygadzisty jak było to kiedyś za pamiętnych czasów starego magazynu. Przynajmniej by mu to wyszło na zdrowie jak by sobie pobiegał przez 9 godzin po magazynie :)

ALFA Sosnowscy S.j.

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. [usunięte przez moderatora] . Ale jest nadzieja. Może w końcu się coś zmieni na lepsze. Nowy dyrektor na sprzedaży się pojawił. Pozdrawiam.

Napisze ktoś coś jeszcze o firmie ALFA Sosnowscy S.j.? Bo nazwa mało mi mówi. Jak z perspektywami na rozwój (jakieś szkolenia?)? Da radę w miarę szybko uzyskać awans? Ile Wam zajęło pokonywanie kolejnych szczebelków w drabinie kariery? Chciałbym się w pracy rozwinąć, bo nie chcę monotonnej pracy przez wiele lat na tym samym stanowisku. Gdzie się znajduje siedziba firmy, czyli tzw. jej lokalizacja i jak długo istnieje firma na rynku?

marsnapada

praca jak praca ale zarobki na magazynie teraz to umowa zlecenie a znajomy ma pełny etat i co 10zł na godzine czyli za m-c pracy w warunkach jakie tam panują a panują niezabardzo dostanie 1300zł nadgodziny są i co z tego jak dostajesz za nie nie tyle co powinieneś bo oficjalnie niema nadgodzin ani sie w alfie w soboty niepracuje hehe dobre czyli podsumująć sie narobisz i dorobisz ale garba bo pieniądze są marne niepolecam pracy w tej firmie świadczy o tym że załoga się zmienia bardzo często a zostają osoby co pracują wiele wiele lat powiedzmy osoba po 5 latach pracy na magazynie zarobi 1500 zł w sezonie gdy pożegna się z rodziną dojdzie do 2500zł czyli 160 godz + 80 nadgodzin czyli praca bez przyszłośći

rysa

pracuje także na magazynie od wielu lat i fakt faktem jak w każdej pracy znajdą się ludzie szumowiny i ludzie w porządku ale co do koordynatora to jest totalna porażka. Ja tego nie pojmuje jak szefostwo mogło przyjąć do pracy w alfie takiego idiotę jak tego porysanego barana. On się nie nadaje do kopania rowów a co dopiero na siedzenie na krześle obrotowym. Strach mu dać taboret a co dopiero krzesło. Chyba elektryczne. tego stanowiska na magazynie w ogóle nie powinno być. Nie powinno istnieć. Niech szefostwo stworzy ankietę na temat kto chce żeby tego gościa wyrzucić na inny dział i byłoby po problemie. ludziom pracowałoby się lżej i o wiele wygodniej. Ja się dziwię że szefostwo nie podjęło żadnych kroków związanych z tym o to INCYDENTEM bo przecierz nie można go nazwać człowiekiem tylko to jest jakiś dzik typowy nie okrzesany. Alfa byłaby lepsza jakby koordynatora nie było. Dziadów i konfidentów takich jak on nie potrzebujemy na MAGAZYNIE !!!!!! Adios głowo w probówce !! pozdro

matrix - 2010-06-16 09:46:38 pracuje na magazynie, praca nie jest lekka, zarobki 10 brutto na start, pozniej ok 1500 plus nadgodziny , premie, wyplata zawsze na czas, załoga?? jak wszedzie, sa [usunięte przez moderatora] i jest pare osob spoko no i ten no i sa przyjÄ�cia bo sezon idzie.

matrix

pracuje na magazynie, praca nie jest lekka, zarobki 10 brutto na start, pozniej ok 1500 plus nadgodziny , premie, wyplata zawsze na czas, załoga?? jak wszedzie, sa [usunięte przez moderatora] i jest pare osob spoko no i ten "koordynator" nienormalny gość, ale obleci

Zostaw opinię o ALFA Sosnowscy S.j. - Nowa wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA Sosnowscy S.j.