2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Luxon Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Luxon Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

... Nowy wpis

Miałam składać cv do Luxon, ale po dziwnych pytaniach tu na stronie chyba dobie odpuszczę

asasdfg Nowy wpis
Kandydat
@...

Biorąc pod uwagę, że większość pytań 'zadaje' automat z goworku żeby był "ruch na stronie" to pozostaje pogratulować bystrości.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Luxon Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Luxon Sp. z o.o.?

Liniowiec
@Pytanie

Sami sobie zadają pytania i sami odpowiadają. Ten pozytywny belkot nie ma nic wspólnego z tym co tam się dzieje

Czy pracownicy Luxon Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Była

Ja wytrzymałam 3 miesiące. Nigdy więcej w tej firmie !!!!!

Daniel

Czy firma wprowadziła jakieś obostrzenia żeby zabezpieczyć pracowników w związku z panująca epidemią?

@Daniel

Szczegółowe informacje dotyczące podjętych działań i wprowadzonych środków ostrożności w zw. z COVID-19 oraz informacje nt. bieżącej dzielności firmy znajdują się na naszej stronie www: https://luxon.pl/covid-19/ Zespół Luxon LED

Marcin
Kandydat

Jakie są zarobki netto na start w Firmie w dziale prodkucja?

@Marcin

Dzień dobry,  Zgodnie z polityką firmy o konkretnych kwotach informujemy podczas rozmów rekrutacyjnych, na etapie ubiegania się o pracę. Co do zasady wynagrodzenie na produkcji składa się z: - części podstawowej, która jest uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,  - oraz premii, która jest uzależniona od wyników ( w szczególności jakości, terminowości). Nasi pracownicy mogą także liczyć na premię uznaniową,  przyznawaną za wyjątkowe zaangażowanie, wyniki czy postawę. Dodatkowo oferujemy także bezpłatną opiekę medyczną (karta Luxmed), dofinansowanie do kart Multisport i do ubezpieczenia grupowego.  Pozdrawiamy Zespół Luxon LED

Pracownik luxon

Firma rozwijająca się nastawiona na ludzi z ambicjami(usunięte przez administratora) wypłata dla umów o pracę terminowo, dla pozostałych różnie, kiedy robisz coś dobrze klepią po plecach i mówią że jesteś najlepszy, kiedy sobie nie radzisz szybko eliminują pracownika.(usunięte przez administratora)Pracuje tam wielu zdolnych ludzi którzy w normalnej firmie mogliby zarabiać ze dwa razy więcej, oraz mieli by dużo większe możliwości rozwoju, tylko mam wrażenie że za bardzo przyzwyczaili sie do pochlebstw;) Jeżeli zamierzasz zostać tam przedstawicielem handlowym zaplanuj założenie działalnosci i wykorzystanie swojego auta oraz przyzwyczaj się do pracy po godzinach, dla osób ktorzy mają rodzinę i chcą mieć spokoj na urlopie odpada. Urzeknie Cię na pierwszy rzut oka atmosfera w pracy, ale po kilku miesiącach okaże się że w(usunięte przez administratora)kryje się co innego, myślę że słowo wydajność ???? gerenalnie po kilku latach pracy tam i słuchania tego wszystkiego cieszę się ze zmiany pracodawcy, lepiej jest czasami usłyszeć prawdę od normalnego szefa niż takiego który klepie Cię ciągle po ramieniu obiecując górę złota aż do momentu w którym nie staniesz się realistą i sam zdasz sobie sprawę że pewne rzeczy się nie zmienią.

Pracownik sprzedaży od 7 lat
@Pracownik luxon

Drogi kolego, jeżeli Twój opis sytuacji pracy w sprzedaży Luxon jest prawdziwy to na pewno się znamy - niezależnie ile "lat" w firmie przepracowałeś. Chcę sprostować kilka informacji, które są nieprawdziwe i krzywdzące dla całego zespołu pracowników, który ciężko pracują na sukces firmy. Niezależnie od tego jaką formę zatrudnienia stosuje pracodawca: umowa o pracę czy jednoosobowa działalność gospodarcza - zawsze wszystkie wynagrodzenia i umowy przedstawicielstwa są regulowane w jednym terminie dla pracowników i współpracowników. Firma również zapewnia narzędzia pracy: telefon, komputer i samochód - jest to standard, który obowiązuje od początku tworzenia działu sprzedaży. Są oczywiście wyjątki dotyczące kilku współpracowników, którzy wyrazili chęć użytkowania własnych samochodów - tu obowiązują indywidualne ustalenia. Kwestia motywacji i informacji zwrotnej jest w firmie bardzo ważna, ale bez przesady jeśli pracownik odstaje od reszty zespołu, wykonuje niedbale swoje zadania, nie realizuje wyników to trudno mieć powód do "poklepywania po plecach". Reasumując, życzę powodzenia Tobie i Twojemu nowemu pracodawcy, być może w dobie tak trudnych warunków pandemii sprawdzisz się w nowym miejscu pracy. Powodzenia !

Ciekawy.
@Pracownik luxon

Pewnie dawałeś z siebie wszystko i teraz boli? Ale jeśli masz inną pracę to nie powinno. Było minęło trudno. Żeby ktoś mógł sobie przemyśleć czy warto to który region należał do Ciebie? Teraz jak już tam nie pracujesz to możesz powiedzieć. No chyba że się wstydzisz a oni i tak pewnie wiedzą.

Zapytanie

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży jest już zakończona? Czy już kogoś Państwo wybrali ?

Pracodawca

@Zapytanie

Dzień dobry, tak, ta rekrutacja jest już zakończona :( Ale zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych ogłoszeń (w zakładce KARIERA, w mediach społecznościowych oraz na pracuj.pl), już wkrótce planujemy w Luxonie kolejne rekrutacje! HR Luxon LED

Signi

Witam, Super się rozwijacie: Małe detale jak choćby linie na podłodze hali produkcyjnej(filmik na YT ) to czyjaś świetna inicjatywa -poprawia bezpieczeństwo a to jest najważniejsze.Czy hasła na ścianie niby głupota a jednak niech wpłynie to na jednostkę to duży sukces-motywacja podstawą sukcesu. Zauważyłem też pewne mankamenty mogące wpływać na produktywność ale pomińmy to :) Patrząc okiem konkurencji(lider produkcji opraw oświetleniowych zewnętrznych),super się rozwijacie. Powodzenia.

@Signi

Signi , te linie należą do takiego systemu jak 5S. W każdej firmie powinno to istnieć. Co do dobrych słów na ścianach (fajnie) , ale samym dobrym słowem się nie najesz. Ciekaw jestem jakie mają systemy motywacyjne, bo zarobki jak udało mi się gdzieś przykładowo zobaczyć to jak na taki produkt jaki mają to trochę słabo.

Signi
@Zainteresowany pracą

Myślisz ,że w większych korporacjach jak Lg,Samsung czy Philips to zarobki są z kosmosu?Otóż szary pracownik to ma najniższą krajową ,może ciut lepiej. Aby lepiej zarabiać trzeba coś od siebie dać- wiem to na własnym przykładzie.Każdy chce zarabiać dobrze ,pomijając "kolesiostwo" zaangażowaniem i uporem popartym umiejętnościami można dużo zdziałać a tym samym od najniższego szczebla wspiąć się wyżej..Ja oglądając linię widzę duże możliwości poprawy,sam proces zawsze można usprawnić co podnosi znacząco jakość,produktywność i wydajność.Nie chciałbym wchodzić dalej bo nie widać przebiegu procesu produkcyjnego.

@Signi

Cofam te zdanie z "trochę słabo" . Jakie są zarobki w Philips to wiem bo znajomi pracują i nie mówię o tych z najniższego szczebla (dobre jak na Polskie warunki). Co do usprawnienia procesu to trzeba widzieć żeby cokolwiek powiedzieć , wiem bo robiłem takie coś. Fajnie będą mieli pracownicy jak właścicielom nie uderzy soda do głowy i dbanie o swoich pracowników pozostanie im we krwi. Produktywny pracownik to ten zadowolony. A dobry Manager to taki który słucha i rozmawia ze swoim personelem. Powodzenia im życzę po przyjrzeniu się bardziej tej firmie.

Zainteresowany pracą

Hahahaha. A no tak niestety jest. Śmieje się bo sam doświadczyłem tego co napisałeś. Z których rejonów Polski jesteś? Po nicku sądzę że pracujesz w Philips??

Zainteresowany pracą

Czy w Luxon Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Dzień dobry, póki co nie mamy jeszcze w standardzie bonów świątecznych dla pracowników. Na koniec roku organizujemy dla pracowników konkursy z nagrodami, którymi najczęściej są karty podarunkowe. Zespół Luxon LED.

Czy Luxon Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Dzień dobry, tak, oferujemy naszym pracownikom dofinansowanie do karty Multisport. Dodatkowo nasi pracownicy otrzymują bezpłatnie dostęp do usług medycznych ( Luxmed) oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego Generali. HR Luxon LED

marek

Tak z ciekawości, ile pracuję osób w Luxon? ;-)

@marek

Witaj Marku, 105 :-) Pozdrawiamy! Luxon LED

Sic mundus creatus est

Firma młoda, ambitna z dobrze dobraną ekipą. Stawia na szybki rozwój, ma konkretnie określony cel na kilka najbliższych lat. Atmosfera w pracy generalnie miła, bez zbędnej formalności. Duża swoboda w dobieraniu zadań na stanowiskach kierowniczych i sposobie zarządzania zespołem, oczywiście w ramach zadanego kierunku rozwoju. Dużo pracy, duża intensywność działań i szybkie tempo sprawia, że to idealne miejsce dla osób zdolnych do szybkiego przyswajania wiedzy, nauczonych pracować i nie bojących się wyzwań. Nie jest to miejsce dla osób szukających tzw. przechowalni pracowniczej, gdzie dostaje się pensję niezależnie od tego co, ile i jak się zrobi.

Weronika
@Sic mundus creatus est

Takiej właśnie opinii tu potrzebowaliśmy. Podałeś nam całkiem sporo szczegółów na temat tego, jak wygląda praca w Luxon i tym samym pomogłeś tym, którzy rozważają aplikowanie tam. Stwierdziłeś, iż jest to raczej odpowiednie miejsce zatrudnienia dla tych nieco ambitniejszych pracowników. A jak podchodzi się tam do przyjmowania osób bez żadnego doświadczenia zawodowego? Mają one jakiekolwiek szanse w procesie rekrutacji?

gal anonim

Polecam pracę w Luxon. Ciekawi ludzie, ciekawe projekty. Można się wykazać jeżeli chce się czegoś więcej...

@gal anonim

Jeżeli polecasz pracę w firmie Luxon to przypuszczam, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca. Dlatego też chciałbym, abyś podzielił się z nami informacją w tym zakresie. Możesz napisać, czy pracodawca od pierwszych dni zatrudnienia oferuje umowę o pracę?

Michał

Nie masz pewności kto piszesz opinie, każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat zatrudnienia. Chętnie posłucham co Ty mógłbyś napisać o swoich doświadczeniach z pracodawcą. Atmosfera w pracy i wynagrodzenie to tematy, które najbardziej interesują przyszłych pracowników, więc zachęcam Cie, żebyś się o nich wypowiedział.

Michał

Masz rację jeśli chodzi o formę zatrudnienia. Długoterminowe i stabilne umowy dają pracownikom poczucie bezpieczeństwa i wiążą na dłużej z firmą. Jednak należy też pamiętać, że po okresie próbnym, jeżeli pracownik się sprawdzi może on renegocjować warunki zatrudnienia i starać się o inny rodzaj kontraktu. Może gdybyś przyjął pracę tak samo byłoby z twoim stanowiskiem. Czy inne warunki wynagrodzenia zaproponowane Ci przez rekruterów były satysfakcjonujące? Napisz o tym kilka słów.

Michał

Firma Luxon produkuje i wdraża na rynek oprawy oświetleniowe oparte na technologii LED. Swoją działalność opiera na projektowaniu oraz produkcji lamp na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów o najwyższej efektywności i jakości. Zapewnia nowoczesne oświetlenie LED dla biur, obiektów handlowych, przemysłu, budynków użyteczności publicznej oraz oświetlenie do zastosowań specjalnych. Na oficjalnej stronie: https://luxon.pl/o-firmie-2/kariera/ poszukują koordynatora instalacji elektrycznych i pracowników produkcji. Oferują także praktyki i staże dla studentów i absolwentów. Osoby zainteresowane rekrutacją mogą zasięgnąć tam więcej informacji na ten temat. Dajcie znać na forum, jeżeli zdecydujecie się na podjęcie zatrudnienia.

Krzynówek

2 lata temu szukałem tutaj opini o Luxonie i czytałem życzy nie wiarygodne . Dziś mogę polecić firmę ze względu na młody team przede wszystkim zarząd , dobra atmosfera, i jak umiesz sprzedawać to zarobisz. Polecam .

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxon Sp. z o.o. - Krępice