P.P.H.U. AWEX

Opinie o P.P.H.U. AWEX

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Tak bardzo odradzacie, że aż dziwne się wydaje.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Mmmmm
@Tomasz 15.07.2018 12:05

Szkoda czasu, nie idź tam!

Pan dobra rada

Nie polecam, naprawdę szkoda czasu, obecnie jest wiele ciekawych ofert pracy za dużo lepsze pieniądze.

Dd

Cześć, Pytanie do byłych pracowników. Czy Awex odstępuje od „lojalek”? Dajcie pilnie znać

@Świadomy 05.07.2018 13:22

Nie wiem co ta odpowiedź ma wspólnego z moim pytaniem? Ustawa nie zabrania mi pracować dla konkurencji.

Elwira

Wszystkie firmy uprzedzają, że będą się odzywać do wybranych osób!!

Dd

Cześć, Do byłych pracowników. Czy Awex odstępuje od „lojalek” (w sensie czy sam je rozwiązuje). Dajcie pilnie znać

Karolina

A czy znajdzie się tu ktoś, kto już tam pracuje i będzie w stanie napisać parę słów o tym, jak wygląda sytuacja związana z atmosferą w AWEX? Czy jak już pomyślnie przejdzie się rozmowę rekrutacyjną to praca tam jest przyjemna?

Karolina

@Ktoś, rozumiem Ciebie doskonale, niestety takie sytuacje dzieją się w wielu firmach i ciężko na to zaradzić. Pracodawcy z braku czasu i natłoku pracy często zapominają poinformować innych o negatywnym przebiegu rekrutacji. Czy mimo doświadczenia jakie Cie spotkało mogłabyś się podzielić tym jaki owa rozmowa rekrutacyjna miała przebieg? Czego wymaga pracodawca, jakie potrzeba mieć kwalifikacje? @w, bardzo się cieszę że regularnie zaglądasz na forum! Spieszę z wyjaśnieniem dotyczącym usuwanych opinii - regularnie usuwane z wątków są te, które łamią postanowienia regulaminu (Zapoznać z nim możesz się tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin ), lub polskiego prawa. Zazwyczaj takie opinie napisane są w sposób niekulturalny, zawierają wulgaryzmy (Chciałbyś czytać takie opinie?) lub obrażają inne osoby (Gowork jest forum publicznym, a na takim każdy ma prawo do ochrony swojego wizerunku). Gwarantuję Ci że negatywna opinia napisana w sposób grzeczny i merytoryczny nigdy nie będzie z wątku usunięta, nawet jeśli nie jest pochlebna. Celem forum jest wymiana informacji, także negatywnych.

...
@Ktoś 13.04.2018 15:28

Potwierdzam również byłem dwa razy nawet na różnych działach na rozmowie ale niestety ani Pani ani Pan nie odpowiedzieli mi potem czy jestem przyjęty czy nie. Również zapewniali że firma się rozwija i potrzebuje dużo pracowników. Jednym słowem szkoda sobie zawracać głowy i tracić czas nie potrzebnie.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w P.P.H.U. AWEX? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ktoś

Byłam na rozmowie pan zapewniał mnie że potrzebują ludzi do pracy i na pewno się niebawem odezwie upłynęło już sporo czasu i cisza. Rozumiem, że wcale nie musiał mnie zatrudnić bo być może ma sporo innych osób na to miejsce ale nie mogę zrozumieć dlaczego tak się ludzi zwodzi jak by nie umiał powiedzieć wprost, że nie jest zainteresowany moją ofertą. W ten sposób pokazujecie jak na samym starcie traktujecie ludzi, brak wam odwagi i profesjonalizmu przy rekrutacji.

Remik

Czy tak dobrze dzieje się w firmie , ze nikt nie pisze?

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w P.P.H.U. AWEX? Twoja opinia może okazać się ważna.

w

Zagladam tu co jakis czas. Negatywne opinie systematycznie znikają... Przypadek? Nie sądzę...

Małe normy

Jedyna firma która obniża pensję pracownikom zamiast dawać podwyżki. Żenada.

Pracodawca
@Małe normy 25.11.2017 11:54

Obniżka wynagrodzenia możliwa jest tylko w ściśle określonych przypadkach, np. gdy jego wysokość uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin (stawka godzinowa). Zasady wynagradzania są stałe i znane Pracownikom.

Karolina

@Kolargolzajrzyj w zakładkę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,375155,0,0,praca W niej znajdziesz kilka ofert pracy. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Maks

@bosss Wnioskuje, że skoro na starcie dają takie wynagrodzenie to po przepracowaniu kilku miesięcy można liczyć na podwyżkę! Nie jest źle , jeśli ktoś do tego pracuje z zaangażowaniem to na pewno będzie dobrze.

batory

byłem dzisiaj na rozmowie o pracę zarobki na produkcji na start max 2000netto/miesiąc to zostawię bez komentarza tak jak cenę masła praca na 3 zmiany poniedziałek piątek

Kolargol

Czyżby P.P.H.U. AWEX nie miał aktualnie żadnych ofert pracy? Nic nie mogę znaleźć a czytam opinie, że ktoś ma rozmowę o pracę? Podpowiedzcie proszę coś.

bosss

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy na produkcji. Jak się dowiem ile płacą to napiszę.

Pracownik ze stażem

Niestety nie uda się dogodzić wszystkim pracownikom. Osoby które świeżo przychodzą do firmy nie czują jej klimatu i nie są z nią związane. Patrzą na firmę przez pryzmat pieniędzy. Starsi pracownicy doceniają pozycje firmy w branży, jakość wykonywanych przedmiotów!!!!!

Krzysztof

@Karolina Ja swego czasu byłem wytypowany do pracy w serwisie w Poznaniu, niestety przyczyna losowa przekreśliła w tamtym momencie moją dyspozycyjność do delegacji (a to nieodzowna część większości serwisantów). Co zaś się tyczy tej firmy, miałem jeszcze w zeszłym miesiącu styczność z awex'owymi oprawami oświetlenia awaryjnego. Wiadomo, że to zupełnie inna specyfika takich urządzeń w porównaniu z oświetleniem podstawowym, niemniej jednak miałem porównanie w tym samym miejscu opraw: podstawowej firmy X i awaryjnej awexowej. Powiem szczerze, że choć produkty produkowane na podobnym poziomie technologicznym, to tak naprawdę tylko awex'owi można oddać hołd, że się przyłożył do tych opraw. Raz, że schludnie wykonane. Dwa, że w środku naprawdę rozsądnie rozplanowane i przygotowane do bezpiecznego montażu, aby nic z mocowań nie zetknęło się z wnętrzem i nie zwarło. Trzy, że ktokolwiek by nie chwycił załączonej instrukcji obsługi, połapie się w montażu bez pudła (a mało który producent daje szczegółową instrukcję). Naprawdę zadbano w tych awaryjkach, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to nie są żadne no-name'y. Fajne oprawy, łatwe do nauki. Tak więc jak jest okazja pracy tutaj, to tylko łapać :) Rozmową na pewno nie ma co się stresować, bardzo przystępni ludzie.

Karolina

@kadry to na pewno ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad zmianą pracy. A czy ktoś z osób śledzących wątek pracuje w P.P.H.U. AWEX właśnie jako serwisant? Co możecie powiedzieć o swojej pracy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do firmy?

Czarek

Cały czas pojawiają sie ogłoszenia w dziale serwisu. Od jakis dwóch lat poszukują serwisantow, więc to daje do myślenia.

kadry
@Czarek 01.08.2017 19:41

Tak, firma się rozwija i zatrudnienie jest zwiększane we wszystkich działach.

Wax

Opinie o firmie są tak podzielone, że nie wiadomo o co chodzi. Czepianie się wszystkiego jest po prostu nieuczciwe. Zawsze można znaleźć inną firmę i po problemie!

Natalia

Firma AWEX to najnowocześniejsze technologie i lider w branży. Myślę, że praca dla takiej firmy sprawia satysfakcję. Czasami czytam wpisy na forum i nie rozumiem po co to robić? Jeśli mi nie odpowiada praca to ja zmieniam.

Waldi

Cieszę się, że dostałam się do pracy w Awex-ie. Spoko firma , ludzie są kapitalni i taka fajna atmosfera panuje. Nie mogę również narzekać na zarobki bo są całkiem przyzwoite, choć wiadomo każdy chciałby mieć więcej.

Atmosfera w pracy SPOKO, ludzie pracują tam naprawdę fajni co do pracy to przy składaniu lamp trzeba naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale przynajmniej praca siedząca za soboty płacą extra ; (usunięte przez administratora) ] 2 zmiany 6-14 i 14-22 (usunięte przez administratora) wadą jest stanie w kolejkach do WC a czas leci ;/ przerwa trwa 30min ogólnie spoko zależy na jaki dział trafisz więc będzie dobrze albo b. dobrze ;)

Witold

Nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty a zależy mi na pracy bo firma jest dobra. Jeśli ktoś wie to proszę o info.

Wax

Słyszałem wiele dobrych opinii o firmie. Złożyłem swoje CV i czekam na spotkanie rekrutacyjne. Może ktoś mi powie jak to u was przebiega? Jakich zarobków mogę oczekiwać i w ogóle jaka jest atmosfera w pracy. Mam jeszcze zbyt małe doświadczenie w pracach.

viki

ile zarabia sie na produkcji ale tak szczerze

Zostaw opinię o P.P.H.U. AWEX - Masłomiąca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. AWEX