Opinie o P.P.H.U. AWEX

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Kolargolzajrzyj w zakładkę http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,375155,0,0,praca W niej znajdziesz kilka ofert pracy. Jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje?

Maks
użytkownik zarejestrowany

@bosss Wnioskuje, że skoro na starcie dają takie wynagrodzenie to po przepracowaniu kilku miesięcy można liczyć na podwyżkę! Nie jest źle , jeśli ktoś do tego pracuje z zaangażowaniem to na pewno będzie dobrze.

batory

byłem dzisiaj na rozmowie o pracę zarobki na produkcji na start max 2000netto/miesiąc to zostawię bez komentarza tak jak cenę masła praca na 3 zmiany poniedziałek piątek

Kolargol
użytkownik zarejestrowany

Czyżby P.P.H.U. AWEX nie miał aktualnie żadnych ofert pracy? Nic nie mogę znaleźć a czytam opinie, że ktoś ma rozmowę o pracę? Podpowiedzcie proszę coś.

bosss

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy na produkcji. Jak się dowiem ile płacą to napiszę.

Pracownik ze stażem
użytkownik zarejestrowany

Niestety nie uda się dogodzić wszystkim pracownikom. Osoby które świeżo przychodzą do firmy nie czują jej klimatu i nie są z nią związane. Patrzą na firmę przez pryzmat pieniędzy. Starsi pracownicy doceniają pozycje firmy w branży, jakość wykonywanych przedmiotów!!!!!

Krzysztof

@Karolina Ja swego czasu byłem wytypowany do pracy w serwisie w Poznaniu, niestety przyczyna losowa przekreśliła w tamtym momencie moją dyspozycyjność do delegacji (a to nieodzowna część większości serwisantów). Co zaś się tyczy tej firmy, miałem jeszcze w zeszłym miesiącu styczność z awex'owymi oprawami oświetlenia awaryjnego. Wiadomo, że to zupełnie inna specyfika takich urządzeń w porównaniu z oświetleniem podstawowym, niemniej jednak miałem porównanie w tym samym miejscu opraw: podstawowej firmy X i awaryjnej awexowej. Powiem szczerze, że choć produkty produkowane na podobnym poziomie technologicznym, to tak naprawdę tylko awex'owi można oddać hołd, że się przyłożył do tych opraw. Raz, że schludnie wykonane. Dwa, że w środku naprawdę rozsądnie rozplanowane i przygotowane do bezpiecznego montażu, aby nic z mocowań nie zetknęło się z wnętrzem i nie zwarło. Trzy, że ktokolwiek by nie chwycił załączonej instrukcji obsługi, połapie się w montażu bez pudła (a mało który producent daje szczegółową instrukcję). Naprawdę zadbano w tych awaryjkach, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to nie są żadne no-name'y. Fajne oprawy, łatwe do nauki. Tak więc jak jest okazja pracy tutaj, to tylko łapać :) Rozmową na pewno nie ma co się stresować, bardzo przystępni ludzie.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@kadry to na pewno ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad zmianą pracy. A czy ktoś z osób śledzących wątek pracuje w P.P.H.U. AWEX właśnie jako serwisant? Co możecie powiedzieć o swojej pracy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do firmy?

Czarek

kadry
@Czarek 01.08.2017, 19:41
Cały czas pojawiają sie ogłoszenia w dziale serwisu. Od jakis dwóch lat poszukują serwisantow, więc to daje do myślenia....

Tak, firma się rozwija i zatrudnienie jest zwiększane we wszystkich działach.

Wax
użytkownik zarejestrowany

Opinie o firmie są tak podzielone, że nie wiadomo o co chodzi. Czepianie się wszystkiego jest po prostu nieuczciwe. Zawsze można znaleźć inną firmę i po problemie!

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Firma AWEX to najnowocześniejsze technologie i lider w branży. Myślę, że praca dla takiej firmy sprawia satysfakcję. Czasami czytam wpisy na forum i nie rozumiem po co to robić? Jeśli mi nie odpowiada praca to ja zmieniam.

Waldi
użytkownik zarejestrowany

Cieszę się, że dostałam się do pracy w Awex-ie. Spoko firma , ludzie są kapitalni i taka fajna atmosfera panuje. Nie mogę również narzekać na zarobki bo są całkiem przyzwoite, choć wiadomo każdy chciałby mieć więcej.

Atmosfera w pracy SPOKO, ludzie pracują tam naprawdę fajni co do pracy to przy składaniu lamp trzeba naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale przynajmniej praca siedząca za soboty płacą extra ; (usunięte przez administratora) ] 2 zmiany 6-14 i 14-22 (usunięte przez administratora) wadą jest stanie w kolejkach do WC a czas leci ;/ przerwa trwa 30min ogólnie spoko zależy na jaki dział trafisz więc będzie dobrze albo b. dobrze ;)

Witold
użytkownik zarejestrowany

Nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty a zależy mi na pracy bo firma jest dobra. Jeśli ktoś wie to proszę o info.

Wax
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem wiele dobrych opinii o firmie. Złożyłem swoje CV i czekam na spotkanie rekrutacyjne. Może ktoś mi powie jak to u was przebiega? Jakich zarobków mogę oczekiwać i w ogóle jaka jest atmosfera w pracy. Mam jeszcze zbyt małe doświadczenie w pracach.

viki

ile zarabia sie na produkcji ale tak szczerze

tomato

Jak wygląda praca w księgowości? Złożyłem tam ofertę, jaka jest atmosfera? jakie zarobki? jaki rozwój

ertgyh
użytkownik zarejestrowany

@minio a powiedz mi prosze gdzie taka oferte rpacy od nich wdziales? bo przyznam ze ja nic nie znajduje

ja

Czy na produkcji musisz robić nadgodziny i jak jest z wolnymi sobotami

manag

Witam, Panowie. Tak rzeczywiście - firma się rozwija i w Warszawie ponownie robi nabór, ponieważ rozszerza oddział o kolejny zespół. Obecnie wszyscy zainteresowani mogą składać na pracuj.pl aplikacje na stanowiska Specjalisty ds. Serwisu Oświetlenia Awaryjnego w trzech lokalizacjach: Kraków, Warszawa, Poznań (nowy oddział).

kupiec
użytkownik zarejestrowany

@holy, to fajnie, że Twój znajomy "znalazł swoje miejsce na ziemi" i jest z pracy zadowolony. Wydaje mi się jednak to zbyt małym bodźcem do wysyłania CV.

milon

Interesuje mnie praca na wtryskarkach mam doswiadczenie tylko jakie wynagrodzenie i jakie maszyny.

@milon 26.11.2015, 19:24

Prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie naszej firmy: Rafał Stanuch PPHU Awex, ul. Długa 39, 32-091 Masłomiąca. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostaną udzielone wszystkie odpowiedzi na zadanie pytania.

kulon

Co do warunków pracy na produkcji to nie jest ciężko. montaż jest prosty składanie kilku elementów w całość-takie puzzle. kasa na koncie co miesiąc bez żadnych opóźnień a to ważne.Zawsze można dorobić jeżeli tylko ktoś ma ochotę nie ma z tym problemu. Jeżeli się pracuje sumiennie to i premię na premię dodatkową się załapie. kilka osób z produkcji poszło do biura wiec można coś więcej osiągnąć. Normalna praca-chyba że ktoś lubi biedronki

PPHU

Nowy rok nowe konto awex ?

odpowiedź

Witam, Informacje na temat wynagrodzenia są przekazywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pensje wypłacane są regularnie, bez opóźnień i bez zaległości. Pytania dotyczą posiadanych kwalifikacji, doświadczenia, ewentualnie kwestie techniczne, w odniesieniu do ewentualnego zakresu czynności.

Ktoś

I tak oto zostały same pytania. A takie ciekawe było forum :). Szkoda, że to jedyny sposób firmy na poprawę wizerunku na rynku.

Cynik

Chciałbym bardzo podziękować Kierownictwu za wspaniałe życzenia, oraz za premię świąteczną. W firmie która tak dba o pracowników aż chce się pracować! Pozdrawiam.

Paweł
użytkownik zarejestrowany

Hej, a czy ktoś ma doświadczenia z Awex, ale w relacji pracownik-pracodawca, bo z tego co widzę na forum przeważają opinie klientów, hurtowników i tym podobne, a to przecież forum z opiniami o pracodawcy. Jak oni traktuja pracowników, czy warto się nimi interesować w kwestii pracy? Pozdrawiam i z góry dziekuje za informacje.

klient

Witam Gorąco proszę o konkrety i bardziej szczegółowy opis .

ks

ja niedawno byłem na rozmowie w sprawie pracy w księgowości i co? potwierdzam że Ci ludzie są małostkowi, Pani zapewne g.księgowa dała mi kilka pytań z których nie wiadomo było o co chodzi, nawet dopytując o konkrety nie potrafiła wyjaśnić, zapewne spisała sobie z neta pytanka i odpowiedzi nie wiedząc jakiego przypadku dotyczą. porażka!!! dobrze że tam nie pracuje.hurraaaa

P.P.H.U. AWEX
pracodawca

Informacje o aktualnych rekrutacjach znajdują się na stronie internetowej przedsiębiorstwa w zakładce firma/praca, podajemy adres:(usunięte przez administratora) Wypłata zawsze zgodnie z regulaminem pracy, przelewem na konto. Możliwość zatrudnienia po okresie próbnym zależy od wyników pracy i zaangażowania.

student

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć jaka atmosfera i warunki pracy panują w dziale technicznym do obsługi zapytań ? czy opłaca się tam podejmować pracę jakie są szanse na przedłużenie umowy po okresie próbnym no i czy wypłata jest zawsze na czas ? z góry dzięki za wszelką pomoc

abba
użytkownik zarejestrowany

Chciałbym trafić do biura. Czy są obecnie jakieś rekrutacje? Jak atmosfera? Proszę o szybką odpowiedź

info

Jest to firma prywatna. Swoboda działalności gospodarczej gwarantuje możliwość zatrudniania dowolnych pracowników. Każdemu, w tym autorowi posta.

pracodawca

Ścieżka rozwoju zawodowego zależy wyłącznie od chęci pracownika. Pracodawca organizuje na własny koszt szereg kursów specjalistycznych, dla ułatwienia odbywają się w miejscu pracy. Uczestnictwo w nich jest dobrowolne (poza podstawowymi wymaganymi do wykonywania obowiązków na danym stanowisku). Pracodawca ułatwia kształcenie, oraz rozpatruje wszelkie inicjatywy pracowników w tym zakresie.

tomato
@pracodawca 05.03.2014, 18:39

Zostaw opinię o P.P.H.U. AWEX - Masłomiąca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. AWEX