Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Od 1992 roku funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Szeroka i nieustannie aktualizowana oferta produktów oraz usług kompleksowo pozwala nam zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ich opinie i zapytania pomagają nam w bieżącym doskonaleniu naszej oferty.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. w Zabrze

Agero

Nikomu nie polecam, kompletny brak szacunku do pracownika, obiecywanki cacanki. Istny mobing. Na produkcji wywalaja z dnia na dzien po sezonie, a w biurze co tydzien nowa osoba. Rotacja o czyms swiadczy. Ludzie nie kompetetni

@Agero

Wszystko się zgadza bardziej szanowani są Ukraińcy niż Polacy liderka ukraińska porażka gnębi Polaków nie polecam tam pracy

K

Przestrzegam przed nawiązaniem współpracy. Firma finansuje się wykorzystując pieniądze podwykonawców. Wstrzymuje i wydłuża płatności, mówiąc, że nie otrzymała faktur, dokumentów lub, że usprawnia procesy w obiegu dokumentów. W rzeczywistości jest to przemyślane/perfidne działanie mające na celu nie płacenie za wykonaną usługę. Kontakt z firmą urwie się od razu gdy usługa zostanie wykonana, a windykacja może być bezskuteczna.

To pytanie ma coś wspólnego z pracą dla nich? Na razie pisano o kłopotach podwykonawców współpracujących z firmą w odzyskaniu należności za wykonane usługi. I coś niecoś wspomniano o restrukturyzacji. Mnie bardziej zastanawia, jak ten proces przebiega i jaki wpływ wywiera na zatrudnione tu osoby? Ktoś wie, jak tu się teraz pracuje? Czy wypłaty są na czas?

Natalya

Czy są osoby znające jezyk angielski ? Angielski z matura międzynarodowa daje przewagę i duże zarobki brutto pln ?

@WhiteCollar

Na rękę na start? A jaką pensję mają wieloletni pracownicy? Dodatkowe mają płacone stażowe?

Inia Nowy wpis

Ja się odniosę do starego ogłoszenia dla sekretarki, bo nic aktualnego nie znalazłam. Ile na dzień dzisiejszy ma podstawy sekretarka, więcej niż minimalna? Nadal wymagany jest angielski? Rozmowa kwalifikacyjna jest częściowo prowadzona w tym języku? W jakim celu potrzebne jest zamiłowanie do czytania książek? Podpisuje się jakieś umowy lojalnościowe? Bo w ofercie pisano o dyskrecji.

Mebo Nowy wpis

Przechodzą ludziecz konkurencji ? Warto przejść z konkurencji ? Warunki są dobre ? Jak wygląda walka o pracownika ?

Pati Nowy wpis

Jaka jest struktura organizacyjna ? Styl zarządzania?

Angela Nowy wpis
@Pati

Cześć. Jak już o tym mowa, to wiecie, czy struktura w firmie jest hierarchiczna, taka sztywna? Bo czasami niektóre firmy stawiają na płaską strukturę i luźne relacje. A tu jak jest? Można być z szefem na Ty i nawet z nim te relacje są swobodne, tak że o wszystkim można pogadać?

Seweryn

Jak z pracą biurową? Czy wynagrodzenie rynkowe ? Co ze szkoleń oferowane jest pracownikowi ? Jak szybko można awansować na stanowisko kierownicze w biurze ?

@Seweryn

O, no ja też jestem ciekawa, jak wygląda opcja awansów w firmie. Ale interesuje mnie to pod kątem szkolenia. Firma inwestuje w pracownika, aby nabył nowych kwalifikacji, a potem go awansować? Czy pracownik prywatnie musi się doszkalać, aby potem móc zaoferować nowe umiejętności firmie i dopiero wtedy jest możliwość awansowania?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Monia

Chciałam zerknąć w ogłoszenie na magazyniera, a tam, że nie ma takiej oferty już. Nawet nie przeczytałam, co się robi dokładnie. To było takie ogłoszenie z poprzedniego roku z września, teraz dopiero spojrzałam na datę właściwie. A aktualnie to właśnie na czym ta praca polega? Dużo pań tam pracuje?

Agero

Pytaj
@Agero

A w biurze Jest szacunek?

Crazy
@Agero

Szalona wypowiedz, praca w sezonie jest dla osób którzy nie mają aktualnie lepszej pracy. Jak ktoś chce przyjść zarobić na sezon to po prostu przychodzi i nawet idzie zarobić jak się przyłoży do nadgodzin dobrze. Wystarczy wiedzieć że przychodzi się tu zrobić i zarobić swoje gdy pieniędzy lub roboty brak a nie że się tu będzie pracować aż po emeryturę. Rotacja rotacją firma dalej się trzyma a więc strategi złej nie może mieć. Pozdrawiam

Zenada
@Crazy

Co Ty za bzdury wypisujesz?, jakie zarobki ? jaka strategia ? jedna wielka porażka, stanowczo odradzam na każdym poziomie zawodowym, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego

Olka

Kto tu jest ten zły?

Som
@Zenada

Ludzie piszą takie rzeczy W głowach się poprzestawialo ? Że niby każdy niezadowolony? Są tu obcokrajowcy? Ukraińcy? Oni was zastompiom jak cosik

Mro
@Pytaj

W biurze nie ma szacunku, jest masakra. Tak to jest ki3dy dział zarządzany jest przez nieodpowiednia osobe.

Co
@Mro

Kto zarządza? Jakie szkoły?

Biu
@Agero

W biurze co tydzień nowa osoba? Dlaczego? Czym się zajmują te osoby? Wysokie wymagania?

To prawda?

To prawda?

Real
@Agero

Większość tych opini to ściema byłych pracowników lub też pracowników o niskim ilorazie inteligencji którzy maja wysokie mniemanie o sobie a tak naprawdę to nic nie potrafia.

xxx
@Agero

Miałam przyjemność, a właściwie nieprzyjemność... Obiecano inną umowę (miała być o pracę, było zlecenie), obiecano inne stanowisko... itd, itp.

Mlody
@Crazy

Tzn ogórki i pieczarki zbieracie sezonowo ? Jeśli ktoś myli pracę do emerytury z firmą garaż to chyba wyjaśnił wszystko.

Zuza

Jak jest aktualnie ?

Renia

Praca ciężka za marne pieniądze Ukraińcy rządzą w zakładzie z Polakami się nikt nie liczy jesteś zwykłym robolem na koniec zebranie i z dnia na dzień wypad no chyba że masz znajomości u (usunięte przez administratora) kierowników szczerze nie polecam

Natalya

WhiteCollar
@Natalya

8-9 tysi na pewno

Pracujaca
@Natalya

Jestem po maturze międzynarodowej, pracuje w IPB i uważam, że to doskonałe miejsce dla osoby, która chce pracować w języku. Jak chcesz to dowiedzieć się więcej to napisz na social media, na pewno dowiesz się czegoś więcej :)

Marty

Co wy ludzie tu jakieś rzeczy mieszacie ? O jakichś rodzicach mówicie? Co to ma do rzeczy, co to ma wspólnego? Albo piszcie na temat, by kandydatka mogła wybrać, albo dać spokój

@WhiteCollar

I to już na sam początek? A podwyżki to po jakim czasie wchodzą w grę? Po roku można się już starać o wzrost pensji?

Jesieniarya

To robotka na sezon? To sezonowa robota jak w restauracji? Pod jakiś projekt ? Czy na dłużej ?

Teo

Dzień dobry. Gdzie najlepiej się pracuje na Galla, Pyskowickiej czy Handlowej. I jak jest z sobotami i niedzielami. O umowy chciałem się jeszcze dopytać jak to wygląda. Dziękuje za odpowiedż obecnym i byłym pracownikom.

Hej, może ktoś się orientować, czemu mi nie otwiera tego ogłoszenia na magazyniera ? Jak już po naborze to bym chciał wiedzieć, to nie ma po co jechać z papierami. A jak nie to może przybliży ktoś coś, bo już nie mogę przeczytać? Na jaki dział szukaja?

Juju

Jak wg was wypada proponowane wynagrodzenie na tle regionu ? Czy zarobki jak na tą branżę są konkurencyjne ? Ile dodatku brutto za jezyk duński c2? Angielski C1. INŻ.

Kamil

Jak wg was jest teraz ? Zarobki są podwyższane? Ile brutto na start ? Co jaki czas regularne podwyżki?

Zaniepokajony

Co się dzieję że najlepszy handlowiec odchodzi? Czy na produkcji będziemy mieli pracę bo jednak ten rynek miał najwięcej zamówień… :///

@Zaniepokajony

Sam z roboty odszedł ten handlowiec? Wiesz, jakie tego przyczyny? I jakie nastroje w firmie?

Jeromino
@Zaniepokajony

Jak to co .Brak perspektyw na przyszłość i żebranie o pieniądze.Cały rynek francuski wycofał się ze współpracy,bo wiedzą,że w firmie jest pseudo restrukturyzacja i nie otrzymają towaru za który by zaliczkowali.Wiedzą też że w każdej chwili może być upadłość i po KASIE.

Wiking

Będą w tym roku Ogrody Malowane Światłem?

K

MF
@K

Niestety potwierdzam zachowanie firmy w stosunku do podwykonawców. Mieliśmy przez tą firmę bardzo duże kłopoty finansowe, ponieważ przetrzymała nam bardzo duże pieniądze. Firma wykorzystała nasze zaufanie! Bardzo utrudniony kontakt, wręcz nie możliwy aby ustalić kiedy i czy ewentualnie dokonają zapłaty. Permanentny brak kontaktu. Odradzam współpracę!

Janusz
@MF

https://krz.ms.gov.pl/#!/application/KRZPortalPUB/1.9/KrzRejPubGui.WyszukiwaniePodmiotow?params=JTdCJTdE&itemId=item-2&seq=0 #polecam wpisać nip

Kto pyta nie błądzi
@Janusz

Czy firma działa?

Magda
@Kto pyta nie błądzi

Tak normalnie !

Jeromino
@Kto pyta nie błądzi

Tak ale już niedługo.Ogłosili restrukturyzację

Ewelina
@Jeromino

Co w takim razie z wynagrodzeniami? Piszą tu rzeczy o ogromnym długu, czy to wpłynie na wypłaty? Trochę mnie martwi cała ta sytuacja...

Teo

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy są przeprowadzane jakieś rozmowy czy nie bo z jednym Panem z firmy rekrutującej rozmawiałem to nie mają czasu. Jak coś to przyjść i pracować odrazu. Jak wyglądają wypłaty. Miesięczne, tygodniówki. Proszę o pilną odpowiedż. Dziękuje.

Jakub
@Teo

To żadnych warunków nie trzeba spełniać, że jak piszesz czasu nie ma na rozmowę i od razu do roboty? Co więc tam w ogłoszeniu było, czy jest umowa o pracę, co do roboty i czy w jakimś systemie zmianowym?

@Jakub

Ogłoszenie znalezione na FB praca niby na 3 zmainy ale do celowo ma być po 12h. Słyszałem, że jest duża rotacja ale nie wiem dokładnie. Niech może napisze osoba która tam pracuje.

Odpowiedź
@Teo

Hej, jeśli poszukiwałeś pracy przez firmę rekrutacyjna to bardziej do nich pytanie dlaczego nie chcą rozmawiać zanim kogoś zwerbują do pracy, powinni powiedzieć co to za praca i w ogóle.Do tej firmy ludzie trafią przez firmy z którymi współpracują. Na niektóre wydziały wymagane są próby ale do ubierania choinek idziesz i pracujesz. To od Ciebie zależy czy się sprawdzisz czy nie. Rotacja wynika tylko z zaangażowania pracownika do pracy. Nie nadajesz się to jesteś wymieniany na kogoś kto ogarnie. Selekcja naturalna- nie tylko w tej firmie tak jest.

Kondziu

Czego tu sobie życzą od osoby, która chciałaby się podjąć pracy magazyniera? Jakie są wymagania, na początek od kandydata, a później od pracownika? Rok temu pisali o uprawnieniach do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą. A na początek proponowali UoP na okres próbny i 4 tyś zł brutto. Obecnie też pierwsza umowa jest na okres próby? Kiedy więc otrzymałbym taką na stałe?

JoAn

Ile osób pracuje w dziale kadr i płac? Czy prowadzony jest nabór do tego zespołu?

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ooo

Mam pytanie, czy jest możliwość w systemie hybrydowym na posadzie Asystent dyrektora ds. eksportu?? Firma pozwala na to czy tylko stacjonarnie? W sieci trafiłam na ich ogłoszenie i szukam info o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 377 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.