HYBRYD Sp.zo.o

Pyskowice

Opinie o HYBRYD Sp.zo.o

Lolo

Praca tam to koszmar, kierowniczka serwisu to spotka mobbinguje pracowników. Dyrekcja nic z tym nie robi chyba im to na rękę. Poniża ludzi, ubliża im, sama nie potrafi nawet włączyć komputera. Swoje prywatne sprawy załatwia w godzinach pracy, po czym każe zostać pracownikom po godzinach. Praca tam tylko po znajomości. Wszyscy o tym wiedzą nikt każdy udaję że go to nie dotyczy. To nie jest przyjazdna firma pracownik tam jak parobek.

Ktosiek

Bardzo fajna firma. Co prawda zdarzają się problemy chyba jak w każdej ale szefostwo bardzo miłe, kierownictwo czasem traci nerwy ale nie można większości odmówić kompetencji. Ogólnie kontakt z ludźmi bardzo fajny. Zarobki mogłyby być lepsze ale nie ma co narzekać bo atmosfera i możliwości bardzo duże.

Zostaw opinię o HYBRYD Sp.zo.o - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYBRYD Sp.zo.o