Opinie o Tanie Papierosy Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tanie Papierosy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tanie Papierosy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanie Papierosy Sp. z o.o. w Tarnów

/lkjn Nowy wpis

hej czy może Tanie Papierosy Sp. z o.o. poszukują pracowników? Interesuje mnie bardzo jak sie tam pracuje, jaka panuje atmosfera? Pytam, bo to dla mnie najważaniejszy aspekt zatrudnienia w firmie, to najkwazniejsze zeby sie dobrze i w miare luźno pracowało

Banan Nowy wpis

Dość tanie papierosy widziałem sklepie tytoniowym tabakiera.com.pl gdzie posiadają największy wybór fajek. Ja generalnie palę papierosy Djarumy wiśniowe.

flustrata Nowy wpis

Ludzie są strasznie naiwni niestety kolega ma rację.. Takie maszyny to zwykłe naciąganie ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo są oszukiwani! Jeśli mowa już o "tanich papierosach" warto pomyśleć o jakiejś hurtowni czy czymś w tym rodzaju. Jest np w Kaliszu coś takiego jak www.skleptytoniowy.pl Podobno świetnie sobie radzą może lepiej zajrzeć na takie strony a nie naiwnie dawać się namówić na tak perfidny zabieg marketingowy ;)

johnyjohny Nowy wpis
@flustrata

Tak ..., to prawda !!! Nie muszę już chyba nic więcej pisać ?

sss

Oni nie tworza zadnych punktow handlowych tylko ludzie naiwni ktorym wciskaja ta maszyne. Przyklad gemini w tarnowie gdzie zadnego ruchu przy tym stoisku nie ma bo to szajs, tyton z lisci kukurydzy nasaczany nikotyna. Smierdzi i nie nadaje sie to do palenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tanie Papierosy Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
asf

kolejny twor firmy infoster stoja te papy w sklepach zadnego ruchu nie ma, od cholery tych maszyn jest na sprzedaz na allegro pozbywaja sie tego bo to nie dziala w ogole.

zniesmaczony

Uwaga: "Zwalczanie „szarej strefy” w obrocie wyrobami tytoniowymi. Głównie projekt będzie się zajmował ograniczeniem strat budżetowych w związku z niezapłaconym podatkiem akcyzowym. W latach 2011-2013 „szara strefa” w zakresie obrotu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi rozszerzała się (w roku 2011 zajęto 240,3 ton suszonych liści tytoniu, w 2012 r. - ok. 245,5 tony, zaś w 2013 r. - 600,8 tony co odpowiada ok. 240 mln sztuk papierosów w 2011 r., 245 mln sztuk papierosów w roku 2012 oraz 600 mln sztuk papierosów w 2013 r.). Ministerstwo Finansów w projekcie zamierza opodatkować akcyzą wytwarzanie papierosów przy użyciu udostępnianych, m.in. w miejscach sprzedaży detalicznej, maszyn do automatycznego nabijania gilz papierosowych. Termin wejścia w życie tych zmian jest przewidziany na 2015 rok." (usunięte przez administratora)

dB

Powiem tak. Mialem od nich maszyne Pap 25. Syf totalny pomijajac juz pozniejsze akcje z celnikami i obiecana pomoc ktorej nie bylo. Swego czasu jezdzil serwisant i opowiadal jak z wyplatami. Raz na jakis czas 1000 pozniej brak etc. Zrozumcie Pan G to cwaniaczek taki jak Donald Kaczor T.

Młody wilk

Bardzo dobra umowa, jeśli chodzi o franczyzne maszyn do nabijania gilz papierosowych. Mam już ten nowy sprzęt. Bezawaryjny, klienci chwalą, więc wszystko ok. Dobry kontakt z firmą, bez żadnych problemów.

Łukasz B :)

Szukam serwisantów do PAP25 ze znajomością budowy maszyn oraz praktyczną znajomością działania maszyny. Najlepiej z doświadczeniem na montażu lub optymalizacji. Etat lub umowa o dzieło w zależności od Twojego wolnego czasu. Nie jestesmy powiązani z Infosterem ani Tanimi Papierosami. Zainteresowanych proszę o konktakt na ryo.offer@o2.pl

Ryo.offer@o2.pl

W sprzedaży ulepszone maszyny proponowane przez tą firmę. Bezawaryjne i dużo tańsze. (usunięte przez administratora)

ostrzeżenie

Witam..... W sieci pojawiają się oferty pracy w firmie Tanie Papierosy Sp. z o.o. np. na stronie infopraca.pl http://www.infopraca.pl/pracodawca/tanie-papierosy-sp-z-oo-praca/488252 Przestrzegam każdego zainteresowanego, jest to samo co infoster. zanim wyślecie CV do tanie papierosy, przeczytajcie opnie na temat infoster tarnów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tanie Papierosy Sp. z o.o. - Tarnów

Tanie Papierosy Sp. z o.o.