Opinie o Js-System Jacek Świetlik w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Js-System Jacek Świetlik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Js-System Jacek Świetlik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Js-System Jacek Świetlik w Gliwice

Czy wiadomo jak rozwiązał się poprzedni watek względem zaległości z kasą? Pytam, bo jestem dekarzem i roboty szukam, a firma wyskoczyła mi na liście proponowanych tylko właśnie w internecie nie było zbyt wiele na jej temat. to tak dla jasności czy jakiekolwiek prace są jeszcze wykonywane? ktoś obecnie jeszcze się zatrudnia?

@pracownik Nowy wpis

Nie polecam, Pan Jacek Świetlik nie wypłaca wynagrodzenia w terminie( i to nie tylko mnie to dotyczy), ignoruje ( nie odbiera telefonu). Jeśli chcecie otrzymać swoje pieniądze nie przez PIP, to lepiej nie pracować w Pana Jacka. Pozdrawiam

Matt Nowy wpis
@@pracownik

A długo już trwa taka sytuacja? Wiadomo co jest przyczyną tych opóźnień? Jak sam szef się do tego odnosi, pracownicy w ogóle próbowali z nim porozmawiać na ten temat? Ile przeciętnie trzeba czekać na swoją kasę?

@pracownik Nowy wpis
@Matt

Od lipca nie dostałam, ciągle mówił że czeka na opłaty, ( ale na Cypr miał kasę ), a teraz nie odbiera telefonu. A ja muszę szukać adwokata, zgłosić sprawę do sądu. I jeszcze nie dostałam świadectwo pracy od poprzedniej umowy o pracę tak że mam tyle kłopoty...

Iwona

(usunięte przez administratora),krętacz i pan magister po wyższych studiach medycznych ha ha.Od podszewki wiem jak działał ponieważ mąż pracował u niego a gdy spadł z dachu będąc na delegacji z 4,5 metra wyparł się i powiedział że on nic nie wie że mąż tam był.Zero zainteresowania się, protokołu wypadku nie było,nie odbierał telefonu.Zaległych pieniędzy nam nie wypłacił.Wypadkowe z pracy też nie dostaliśmy bo nie było protokołu Zostałam sama z dziećmi bez męża i pieniędzy.Po długim pobycie w szpitalu i oswojeniem się z rzeczywistością wynajęliśmy P.Adwokat która zajmuje się nasza sprawą.Sprawa jest do wygrania.Wierzę w sprawiedliwość i w to że każdą zaległą złotówkę odda w zębach.

Bartosz
@Iwona

Wiadomo co było przyczyną wypadku? Jak są tu traktowane kwestie zabezpieczania się podczas pracy na wysokości? Jaka była reakcja kolegów z pracy?

@Bartosz

Tak wiadomo co było przyczyną wypadku.Firma z tego co mi wiadomo posiada zabezpieczenia potrzebne na wysokościach.Słowo ,,koledzy,, to za dużo powiedziane ponieważ p.Świetlik przyjmuje do pracy osoby bez kwalifikacji i takich z polecenia,np.ma dwóch facetów a reszta osób są tylko dla pozorów by zmylić klientów że jest duża ekipa.Pan który był z mężem był bez szkolenia BHP oraz nie znał zasad udzielania pierwszej pomocy.Strach pracować w tej firmie bo nie wiadomo z kim się pracuje i czy w razie potrzeby zostanie prawidłowo udzielona pierwsza pomoc.W tej firmie na straconej pozycji jest pracownik już przy przyjęciu do pracy,bo jeśli coś się stanie to Pan Świetlik odwraca wersje wydarzeń by nie zostać ukaranym i całkowicie zrywa kontakt.Wyplat też nie było w terminie bo niby nie było przelewów a firmy wypłacały.Zresztą jak widać po komentarzach na różnych stronach ma same negatywne opinie to już świadczy co to za człowiek.Pozdrawiam

@Bartosz

Przepraszam chciałam napisać fachowców a nie facetów

Marcel

@dawid w jakim sensie nieslowny ?

Katarzyna Gliwice

broń mnie Boże od takich specjalistów

Dawid
@Katarzyna Gliwice

też nie moge polecic tego kolesia, nic nie umie poza opowiadaniem slodkich farmazonow, nieslowny, ogolnie zero

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Js-System Jacek Świetlik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Telemarketingu
Gliwice
CommLED Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
oszukany.

Pan jest oszustem i naciągaczem.

Zostaw merytoryczną opinię o Js-System Jacek Świetlik - Gliwice

• Jak się pracuje w Js-System Jacek Świetlik?

Zobacz opinie na temat firmy Js-System Jacek Świetlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Js-System Jacek Świetlik
  • Olchowa 15